<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4.kolo M-VsAZ družstiev - dorastenci, mladší žiaci

Košice (29. 9. 2019)

Chôdza dráha 2000 m - Mladší žiaci

(ne, 29.9.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 12 Kepes PeterKepes Peter 08 08 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 1 12:43.28 11.00
2 85 Novák DenisNovák Denis 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 13:38.21 9.00
3 13 Kollár MatejKollár Matej 07 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 13:48.68 8.00
4 86 Paľa MarekPaľa Marek 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 14:15.35 7.00
5 15 Smutný ErikSmutný Erik 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 3 14:32.27 6.00
6 152 Vaľko TomášVaľko Tomáš 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10 14:34.79 5.00
7 14 Komjáti RolandKomjáti Roland 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 4 14:54.77 4.00
8 80 Kancír MarošKancír Maroš 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 15:01.89 3.00
9 87 Vojcovič SamuelVojcovič Samuel 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 15:38.25 2.00
MS 221 Simon Jozef ŠtefanSimon Jozef Štefan 06 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 9 12:34.22
Celkom 10 pretekárov

Chôdza dráha 2000 m - Mladšie žiačky

(ne, 29.9.2019 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 203 Kafková AmáliaKafková Amália 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13:01.66 11.00
2 92 Kovaľová LeaKovaľová Lea 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 13:28.98 9.00
3 22 Demková NelaDemková Nela 07 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 8 14:05.56 8.00
4 94 Majirská PetraMajirská Petra 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 14:08.50 7.00
5 26 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 15:05.11 6.00
6 24 Gavulová AlexandraGavulová Alexandra 07 07 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 2 15:45.46 5.00
18 Ádámová PatrícaÁdámová Patríca 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 7 DNF
Celkom 7 pretekárov