<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4.kolo M-VsAZ družstiev - dorastenci, mladší žiaci

Košice (29. 9. 2019)

100 m - Muži

(ne, 29.9.2019 - 10:40) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 75 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 10.98
2 58 Dulina SamuelDulina Samuel 01 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 11.81
3 144 Olejár MarekOlejár Marek 00 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 12.14
4 63 Sabol DanielSabol Daniel 77 77 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 12.74
5 190 Pastor DanielPastor Daniel 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 12.74
3 Kampczyk KristiánKampczyk Kristián 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 DNS
186 Martončík PatrikMartončík Patrik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DQ
Celkom 7 pretekárov

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 29.9.2019 - 10:45) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 187 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 11.73 QA
2 106 Sokol PeterSokol Peter 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 5 12.17 QA
3 126 Bugna ĽubošBugna Ľuboš 02 02 AK Slávia PU PrešovAK Slávia PU Prešov 3 12.21 qA
4 182 Gonda RóbertGonda Róbert 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 12.75 qA
5 179 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 12.84 qB
6 38 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 13.80 qB
7 45 Mikula DávidMikula Dávid 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 14.01 qB
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 29.9.2019 - 10:45) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 180 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 11.78 QA
2 72 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 12.11 QA
3 192 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.26 qA
4 181 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 12.81 qA
103 Lukčo ImrichLukčo Imrich 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 DNS
188 Nagy RichardNagy Richard 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 DNS
178 Cesnak JakubCesnak Jakub 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 187 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 11.73 QA
2 180 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 11.78 QA
3 72 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 12.11 QA
4 106 Sokol PeterSokol Peter 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 5 12.17 QA
5 126 Bugna ĽubošBugna Ľuboš 02 02 AK Slávia PU PrešovAK Slávia PU Prešov 3 12.21 qA
6 192 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.26 qA
7 182 Gonda RóbertGonda Róbert 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 12.75 qA
8 181 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 12.81 qA
9 179 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 12.84 qB
10 38 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 13.80 qB
11 45 Mikula DávidMikula Dávid 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 14.01 qB
103 Lukčo ImrichLukčo Imrich 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 DNS
188 Nagy RichardNagy Richard 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 DNS
178 Cesnak JakubCesnak Jakub 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 DNS

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále A (ne, 29.9.2019 - 11:50) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 187 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 11.55 11.00
2 72 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 12.11 9.00
3 126 Bugna ĽubošBugna Ľuboš 02 02 AK Slávia PU PrešovAK Slávia PU Prešov 2 12.48 8.00
4 180 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.51 7.00
5 192 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 12.82 6.00
6 182 Gonda RóbertGonda Róbert 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 12.92 5.00
7 181 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 12.99 4.00
106 Sokol PeterSokol Peter 03 03 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 29.9.2019 - 11:50) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 179 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 12.78 2.00
2 38 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 13.71 1.00
3 45 Mikula DávidMikula Dávid 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 13.89
Celkom 3 pretekári

100 m - Dorastenky

(ne, 29.9.2019 - 10:50) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 198 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.51 11.00
2 207 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 14.00 9.00
3 78 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 14.13 8.00
4 107 Krištanová NatáliaKrištanová Natália 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 14.43 7.00
MS 213 Dunčková PavlínaDunčková Pavlína 01 01 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 14.92
MS 214 Karasová JúliaKarasová Júlia 05 05 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 7 15.25
Celkom 6 pretekárov