<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4.kolo M-VsAZ družstiev - dorastenci, mladší žiaci

Košice (29. 9. 2019)

200 m - Muži

(ne, 29.9.2019 - 13:50) official Vietor: -2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 58 Dulina SamuelDulina Samuel 01 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 23.51
2 8 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 24.09
3 73 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 24.36
4 64 Sedlák SamuelSedlák Samuel 01 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 25.02
5 186 Martončík PatrikMartončík Patrik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 25.61
190 Pastor DanielPastor Daniel 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 DNS
75 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 DNS
Celkom 7 pretekárov

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 29.9.2019 - 13:55) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 72 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 24.87 11.00
2 103 Lukčo ImrichLukčo Imrich 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 8 25.87 9.00
3 183 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 25.90 8.00
4 179 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 26.59 7.00
5 104 Pavlo RadovanPavlo Radovan 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 27.48 6.00
6 142 Majda GabrielMajda Gabriel 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 27.80 5.00
7 137 Kovalčiín ŠimonKovalčiín Šimon 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 29.61 4.00
191 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 29.9.2019 - 13:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
38 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 DNS
188 Nagy RichardNagy Richard 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 DNS
178 Cesnak JakubCesnak Jakub 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNS
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 72 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 24.87 11.00
2 103 Lukčo ImrichLukčo Imrich 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 8 25.87 9.00
3 183 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 25.90 8.00
4 179 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 26.59 7.00
5 104 Pavlo RadovanPavlo Radovan 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 27.48 6.00
6 142 Majda GabrielMajda Gabriel 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 27.80 5.00
7 137 Kovalčiín ŠimonKovalčiín Šimon 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 29.61 4.00
191 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DNS
38 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 DNS
188 Nagy RichardNagy Richard 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 DNS
178 Cesnak JakubCesnak Jakub 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNS

200 m - Dorastenky

(ne, 29.9.2019 - 14:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 34 Kicová SáraKicová Sára 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 28.90 11.00
2 78 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 29.24 9.00
3 207 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 29.40 8.00
4 210 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 31.05 7.00
5 35 Mudráková LuciaMudráková Lucia 02 02 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 31.12 6.00
6 200 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 31.89 5.00
7 204 Kočová LenkaKočová Lenka 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 32.51 4.00
8 209 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 37.09 3.00
Celkom 8 pretekárov