<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4.kolo M-VsAZ družstiev - dorastenci, mladší žiaci

Košice (29. 9. 2019)

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci

(ne, 29.9.2019 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 153 Vateha MatúšVateha Matúš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060110 06 24 53.16 47.6247.6251.6853.1650.10 11.00
2 151 Vagaský FrantišekVagaský František
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070711 07 21 48.96 44.2244.2242.8645.5448.96 9.00
3 119 Uhľár MatejUhľár Matej
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
070417 07 23 46.40 46.4046.40x42.2046.00 8.00
4 79 Bednár AdamBednár Adam
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
060331 06 25 46.09 45.9245.92x46.0943.63 7.00
5 134 Hnatko TobiasHnatko Tobias
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
061226 06 19 44.80 44.8044.8044.1242.1144.04 6.00
6 14 Komjáti RolandKomjáti Roland
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
061016 06 20 44.38 40.2940.2944.3841.7936.91 5.00
7 13 Kollár MatejKollár Matej
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
070304 07 16 43.65 43.6543.6539.9336.44x 4.00
8 127 Babuščák TomášBabuščák Tomáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070926 07 22 42.18 41.4341.4342.1841.78x 3.00
9 130 Dreveňák EgidDreveňák Egid
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060708 06 17 40.00 40.0040.00 2.00
10 139 Kviatkovský SebastiánKviatkovský Sebastián
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
080525 08 15 39.86 39.8639.86 1.00
11 37 Baran SamuelBaran Samuel
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
080115 08 14 37.95 37.9537.95
12 91 Solár MatejSolár Matej
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
060626 06 4 35.77 35.7735.77
13 82 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070511 07 12 35.15 35.1535.15
14 115 Gazda AdamGazda Adam
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
061011 06 11 34.60 34.6034.60
15= 80 Kancír MarošKancír Maroš
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070622 07 9 31.00 31.0031.00
15= 85 Novák DenisNovák Denis
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
060407 06 13 31.00 31.0031.00
17 83 Korečko AdamKorečko Adam
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
061211 06 1 30.24 30.2430.24
18 152 Vaľko TomášVaľko Tomáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060318 06 7 29.94 29.9429.94
19 43 Mády PatrikMády Patrik
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
090812 09 2 28.03 28.0328.03
20 87 Vojcovič SamuelVojcovič Samuel
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
080528 08 8 27.35 27.3527.35
21 84 Miščík ŠimonMiščík Šimon
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070817 07 6 26.54 26.5426.54
22 86 Paľa MarekPaľa Marek
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
060215 06 3 17.36 17.3617.36
23 47 Tobák AdamTobák Adam
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
090715 09 5 13.20 13.2013.20
MS 128 Baláž ŠimonBaláž Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060730 06 10 29.28 29.2829.28
147 Richvalský BenjamínRichvalský Benjamín
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060209 06 18 DNS 0.0
Celkom 25 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky

(ne, 29.9.2019 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 71 Šimková AnnaŠimková Anna
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
060517 06 23 47.38 47.3847.38x36.7842.33 11.00
2 157 Geffertová TamaraGeffertová Tamara
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060508 06 19 43.25 40.2540.2535.5138.8743.25 9.00
3 23 Gállová DanielaGállová Daniela
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
060825 06 21 39.71 39.1739.1739.7127.8935.88 8.00
4 96 Stanková KristínaStanková Kristína
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
060326 06 22 38.34 35.1035.1037.6736.0838.34 7.00
5 159 Haneková TamaraHaneková Tamara
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060816 06 20 38.00 37.3037.3031.8138.0034.40 6.00
6 68 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
070227 07 15 37.62 37.6237.62x33.8035.16 5.00
7 24 Gavulová AlexandraGavulová Alexandra
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
070508 07 16 34.60 32.5932.5934.60xx 4.00
8 21 Csizmárová BiankaCsizmárová Bianka
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
070414 07 9 32.46 32.4632.4625.40xx 3.00
9 163 Kožlejová MiroslavaKožlejová Miroslava
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060306 06 17 32.41 32.4132.41 2.00
10 19 Bartalošová BoženaBartalošová Božena
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
080308 08 12 31.32 31.3231.32 1.00
11 18 Ádámová PatrícaÁdámová Patríca
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
060406 06 13 31.00 31.0031.00
12 92 Kovaľová LeaKovaľová Lea
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070107 07 18 30.95 30.9530.95
13 171 Rusinková HanaRusinková Hana
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
070513 07 14 29.88 29.8829.88
14 31 Valkayová BettinaValkayová Bettina
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
080104 08 7 27.64 27.6427.64
15 26 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
060411 06 11 25.96 25.9625.96
16 28 Nagyová XéniaNagyová Xénia
Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo...
060831 06 4 25.00 25.0025.00
17 123 Majchráková BiankaMajchráková Bianka
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
070329 07 10 24.29 24.2924.29
18 211 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
071204 07 3 20.70 20.7020.70
19 94 Majirská PetraMajirská Petra
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
070813 07 5 18.94 18.9418.94
20 196 Fodorová LíviaFodorová Lívia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
080229 08 1 18.34 18.3418.34
21 193 Byrtusová KatarínaByrtusová Katarína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
090928 09 2 14.58 14.5814.58
MS 218 Bodíková NinaBodíková Nina
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
060804 06 6 20.00 20.0020.00
56 Papcunová TerezaPapcunová Tereza
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
061101 06 8 DNS 0.0
Celkom 23 pretekárov