<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4.kolo M-VsAZ družstiev - dorastenci, mladší žiaci

Košice (29. 9. 2019)
Skok do výšky - Dorastenci (nedeľa, 29.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 137 Kovalčiín ŠimonKovalčiín Šimon 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 180
2= 182 Gonda RóbertGonda Róbert 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 160
2= 112 Balog MilanBalog Milan 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 160
Skok do výšky - Mladší žiaci (nedeľa, 29.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 79 Bednár AdamBednár Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 145
2 81 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 135
3 147 Richvalský BenjamínRichvalský Benjamín 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 130
Skok do výšky - Dorastenky (nedeľa, 29.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 69 Sedláková SonjaSedláková Sonja 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 150
2 66 Ivanová SabinaIvanová Sabina 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 140
3= 197 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 135
3= 70 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 135
Skok do výšky - Mladšie žiačky (nedeľa, 29.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 121 Drábiková SimonaDrábiková Simona 06 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 141
2 27 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 138
3 18 Ádámová PatrícaÁdámová Patríca 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 135
Skok o žrdi - Muži (nedeľa, 29.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 64 Sedlák SamuelSedlák Samuel 01 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 385
2 217 Pažák PeterPažák Peter 57 57 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 295
Skok o žrdi - Dorastenci (nedeľa, 29.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 185 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 240
2 181 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 240
Skok do diaľky - Dorastenci (nedeľa, 29.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 105 Sinčák DamirSinčák Damir 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 577
2 182 Gonda RóbertGonda Róbert 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 536
3 114 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 523
Skok do diaľky - Mladší žiaci (nedeľa, 29.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 129 Čech-Gut JakubČech-Gut Jakub 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 467
2 57 Benko ĽudovítBenko Ľudovít 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 443
3 141 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 426
Skok do diaľky - Dorastenky (nedeľa, 29.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 34 Kicová SáraKicová Sára 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 503
2 66 Ivanová SabinaIvanová Sabina 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 493
3 107 Krištanová NatáliaKrištanová Natália 04 04 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 443
Skok do diaľky - Mladšie žiačky (nedeľa, 29.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 67 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 473
2 219 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 437
3 65 Baculíková EmaBaculíková Ema 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 422
Vrh guľou 3 kg - Dorastenky (nedeľa, 29.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 9 Olejníková ĽuboslavaOlejníková Ľuboslava 04 04 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 10.99
2 164 Lojdlová MiriamLojdlová Miriam 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.08
3 209 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 07.57
Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci (nedeľa, 29.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 145 Ondis ŠimonOndis Šimon 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.78
2 149 Šima SamuelŠima Samuel 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.91
Vrh guľou 5 kg - Dorastenci (nedeľa, 29.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 7 Legnavský BernardLegnavský Bernard 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 12.93
2 220 Artim FabiánArtim Fabián 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.38
3 101 Dadej KamilDadej Kamil 02 02 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 10.53
Vrh guľou 6 kg - Juniori (nedeľa, 29.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 144 Olejár MarekOlejár Marek 00 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.98
Hod diskom 1 kg - Starší žiaci (nedeľa, 29.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 149 Šima SamuelŠima Samuel 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 45.97
Hod diskom 1 kg - Ženy (nedeľa, 29.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
Hod diskom 1 kg - Dorastenky (nedeľa, 29.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 209 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 19.84
2 194 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 19.20
Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci (nedeľa, 29.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 220 Artim FabiánArtim Fabián 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 35.67
2 101 Dadej KamilDadej Kamil 02 02 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 32.11
3 100 Baran GabrielBaran Gabriel 05 05 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 29.67
Hod diskom 2 kg - Muži (nedeľa, 29.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 99 Baran AdriánBaran Adrián 99 99 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 48.17
Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci (nedeľa, 29.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 153 Vateha MatúšVateha Matúš 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 53.16
2 151 Vagaský FrantišekVagaský František 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 48.96
3 119 Uhľár MatejUhľár Matej 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 46.40
Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky (nedeľa, 29.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 71 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 47.38
2 157 Geffertová TamaraGeffertová Tamara 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 43.25
3 23 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 39.71
Hod oštepom 500 g - Dorastenky (nedeľa, 29.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 122 Kočerhová KatarínaKočerhová Katarína 03 03 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 28.60
2 164 Lojdlová MiriamLojdlová Miriam 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 26.47
3 205 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 17.34
Hod oštepom 700 g - Dorastenci (nedeľa, 29.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 7 Legnavský BernardLegnavský Bernard 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 33.52
2 177 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 31.45
3 192 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 29.02