<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR mužov a žien

Bratislava (16. - 17. 2. 2019)

60 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 16.2.2019 - 15:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 73 Volko JánVolko Ján 961102 Naša atletikaNaša atletika 4 06.80 0.155
2 81 Rigo PeterRigo Peter 990811 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 07.09 0.141
3 21 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 07.14 0.201
4 124 Vitáloš RolandVitáloš Roland 001206 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 07.18 0.200
5 90 Mészáros LukášMészáros Lukáš 950510 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 07.27 0.129
6 271 Slotta AndrejSlotta Andrej 981227 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 07.33 0.177
7 112 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 07.37 0.176
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 16.2.2019 - 15:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 117 Bujna ŠimonBujna Šimon 951227 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 06.86 0.170
2 113 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 010308 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.08 0.175
3 68 Blahuta JánBlahuta Ján 950419 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 07.12 0.141
4 40 Buvala JozefBuvala Jozef 961011 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 07.31 0.159
5 97 Antolík PavolAntolík Pavol 990617 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 07.34 0.200
6 18 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 07.52 0.187
51 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 DQ -0.192
22 Jančár LucianJančár Lucian 000529 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 DQ -0.500
Poznámky:
DQ podľa pravidla 162/7 Jelínek Rastislav: žltá karta 125/5
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 16.2.2019 - 15:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 56 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 011213 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 06.87 0.181
2 48 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 07.08 0.170
3 10 Benda JakubBenda Jakub 000714 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 07.20 0.137
4 44 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 07.26 0.171
5 102 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 010416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 07.40 0.178
6 87 Kuchta TomášKuchta Tomáš 930117 Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša 1 07.44 0.231
7 53 Straška LukášStraška Lukáš 010810 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 07.45 0.199
8 128 Beloš AdamBeloš Adam 980604 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 07.51 0.182
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 16.2.2019 - 15:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 114 Kišš MátéKišš Máté 991215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 06.98 0.171
2 42 Fendek JakubFendek Jakub 910521 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 06.98 0.165
3 50 Palka MiroslavPalka Miroslav 000519 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 07.19 0.159
4 126 Bendžela DenisBendžela Denis 980917 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 07.20 0.174
5 47 Kubinec JakubKubinec Jakub 980518 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 07.22 0.170
6 99 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 07.39 0.147
7 72 Federič FilipFederič Filip 040210 Naša atletikaNaša atletika 7 07.55 0.168
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 73 Volko JánVolko Ján 961102 Naša atletikaNaša atletika 4 06.80 0.155
2 117 Bujna ŠimonBujna Šimon 951227 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 06.86 0.170
3 56 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 011213 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 06.87 0.181
4 114 Kišš MátéKišš Máté 991215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 06.98 0.171
4 42 Fendek JakubFendek Jakub 910521 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 06.98 0.165
6 113 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 010308 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.08 0.175
6 48 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 07.08 0.170
8 81 Rigo PeterRigo Peter 990811 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 07.09 0.141
9 68 Blahuta JánBlahuta Ján 950419 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 07.12 0.141
10 21 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 07.14 0.201
11 124 Vitáloš RolandVitáloš Roland 001206 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 07.18 0.200
12 50 Palka MiroslavPalka Miroslav 000519 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 07.19 0.159
13 10 Benda JakubBenda Jakub 000714 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 07.20 0.137
13 126 Bendžela DenisBendžela Denis 980917 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 07.20 0.174
15 47 Kubinec JakubKubinec Jakub 980518 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 07.22 0.170
16 44 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 07.26 0.171
17 90 Mészáros LukášMészáros Lukáš 950510 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 07.27 0.129
18 40 Buvala JozefBuvala Jozef 961011 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 07.31 0.159
19 271 Slotta AndrejSlotta Andrej 981227 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 07.33 0.177
20 97 Antolík PavolAntolík Pavol 990617 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 07.34 0.200
21 112 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 07.37 0.176
22 99 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 07.39 0.147
23 102 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 010416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 07.40 0.178
24 87 Kuchta TomášKuchta Tomáš 930117 Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša 1 07.44 0.231
25 53 Straška LukášStraška Lukáš 010810 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 07.45 0.199
26 128 Beloš AdamBeloš Adam 980604 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 07.51 0.182
27 18 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 07.52 0.187
28 72 Federič FilipFederič Filip 040210 Naša atletikaNaša atletika 7 07.55 0.168
51 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 DQ -0.192
22 Jančár LucianJančár Lucian 000529 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 DQ -0.500

60 m - Muži (Finále)

Finále (so, 16.2.2019 - 16:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 73 Volko JánVolko Ján 961102 Naša atletikaNaša atletika 4 06.62 0.158
2 117 Bujna ŠimonBujna Šimon 951227 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 06.77 0.176
3 56 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 011213 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 06.83 0.169
4 114 Kišš MátéKišš Máté 991215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 06.99 0.195
5 42 Fendek JakubFendek Jakub 910521 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 07.00 0.158
6 48 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 07.04 0.158
7 113 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 010308 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 07.04 0.169
8 81 Rigo PeterRigo Peter 990811 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 07.08 0.149
Celkom 8 pretekárov

60 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 16.2.2019 - 15:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 244 Weigertová MonikaWeigertová Monika 920320 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 07.52 0.176
2 199 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 010122 Naša atletikaNaša atletika 3 07.91 0.163
3 222 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 07.95 0.166
4 236 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.30 0.330
5 179 Gorelová DianaGorelová Diana 000905 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 2 08.36 0.157
6 232 Šimeková NatáliaŠimeková Natália 001009 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 08.44 0.182
7 165 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 010305 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 08.45 0.202
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 16.2.2019 - 15:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 204 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.65 0.174
2 154 Nagyová MartinaNagyová Martina 990905 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 07.85 0.174
3 238 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.11 0.174
4 170 Močáryová PetraMočáryová Petra 990614 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 08.19 0.330
5 131 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 08.49 0.200
6 226 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 08.53 0.220
7 171 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 000915 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 08.60 0.288
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 16.2.2019 - 15:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 168 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.91 0.183
2 205 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.10 0.364
3 192 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 Naša atletikaNaša atletika 6 08.17 0.363
4 136 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 08.23 0.203
5 229 Majdáková NinaMajdáková Nina 020429 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.25 0.177
6 243 Mašláňová EliškaMašláňová Eliška 950609 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 08.41 0.212
7 252 Malatinská DominikaMalatinská Dominika 991110 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 09.04 0.276
240 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 950828 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 DQ -0.820
Poznámky:
DQ podľa pravidla 162/7
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 244 Weigertová MonikaWeigertová Monika 920320 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 07.52 0.176
2 204 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.65 0.174
3 154 Nagyová MartinaNagyová Martina 990905 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 07.85 0.174
4 199 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 010122 Naša atletikaNaša atletika 3 07.91 0.163
4 168 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.91 0.183
6 222 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 07.95 0.166
7 205 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.10 0.364
8 238 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.11 0.174
9 192 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 Naša atletikaNaša atletika 6 08.17 0.363
10 170 Močáryová PetraMočáryová Petra 990614 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 08.19 0.330
11 136 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 08.23 0.203
12 229 Majdáková NinaMajdáková Nina 020429 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.25 0.177
13 236 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.30 0.330
14 179 Gorelová DianaGorelová Diana 000905 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 2 08.36 0.157
15 243 Mašláňová EliškaMašláňová Eliška 950609 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 08.41 0.212
16 232 Šimeková NatáliaŠimeková Natália 001009 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 08.44 0.182
17 165 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 010305 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 08.45 0.202
18 131 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 08.49 0.200
19 226 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 08.53 0.220
20 171 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 000915 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 08.60 0.288
21 252 Malatinská DominikaMalatinská Dominika 991110 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 09.04 0.276
240 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 950828 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 DQ -0.820

60 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 16.2.2019 - 16:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 244 Weigertová MonikaWeigertová Monika 920320 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 07.45 0.201
2 204 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 07.63 0.166
3 154 Nagyová MartinaNagyová Martina 990905 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 07.81 0.185
4 168 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 07.85 0.160
5 222 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 07.98 0.159
6 199 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 010122 Naša atletikaNaša atletika 2 08.05 0.179
7 205 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 08.05 0.242
8 238 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 08.12 0.156
Celkom 8 pretekárov

200 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 17.2.2019 - 14:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 114 Kišš MátéKišš Máté 991215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 22.58 0.153
2 68 Blahuta JánBlahuta Ján 950419 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 24.78 0.164
43 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 991030 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 DQ -0.191
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 02 (ne, 17.2.2019 - 14:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 48 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 22.69
2 94 Ševčík AdamŠevčík Adam 001024 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 24.82
22 Jančár LucianJančár Lucian 000529 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 DNF
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 03 (ne, 17.2.2019 - 14:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 56 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 011213 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 22.56 0.183
2 58 Filo JakubFilo Jakub 001112 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 22.66 0.203
3 112 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 24.15 0.177
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 04 (ne, 17.2.2019 - 14:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 21 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 22.46 0.182
2 127 Labo DávidLabo Dávid 000311 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 23.59 0.183
3 53 Straška LukášStraška Lukáš 010810 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 24.47 0.203
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 05 (ne, 17.2.2019 - 14:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 7 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 24.14 0.177
2 266 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 24.93 0.179
44 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 DNS
101 Cisár MartinCisár Martin 030905 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNS
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 06 (ne, 17.2.2019 - 14:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 124 Vitáloš RolandVitáloš Roland 001206 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 22.87 0.182
3 271 Slotta AndrejSlotta Andrej 981227 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 24.03 0.170
97 Antolík PavolAntolík Pavol 990617 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DQ 0.229
Poznámky:
DQ podľa pravidla 214/6
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 07 (ne, 17.2.2019 - 14:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 51 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 22.73 0.186
2 22 Revaj ErikRevaj Erik 010220 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 23.68 0.188
3 90 Mészáros LukášMészáros Lukáš 950510 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 23.88 0.144
4 116 Bencz VladimírBencz Vladimír 980603 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 24.69 0.223
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 21 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 22.46 0.182
2 56 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 011213 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 22.56 0.183
3 114 Kišš MátéKišš Máté 991215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 22.58 0.153
4 58 Filo JakubFilo Jakub 001112 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 22.66 0.203
5 48 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 22.69
6 51 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 22.73 0.186
7 124 Vitáloš RolandVitáloš Roland 001206 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 22.87 0.182
8 127 Labo DávidLabo Dávid 000311 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 23.59 0.183
9 22 Revaj ErikRevaj Erik 010220 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 23.68 0.188
10 90 Mészáros LukášMészáros Lukáš 950510 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 23.88 0.144
11 271 Slotta AndrejSlotta Andrej 981227 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 24.03 0.170
12 7 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 24.14 0.177
13 112 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 24.15 0.177
14 53 Straška LukášStraška Lukáš 010810 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 24.47 0.203
15 116 Bencz VladimírBencz Vladimír 980603 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 24.69 0.223
16 68 Blahuta JánBlahuta Ján 950419 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 24.78 0.164
17 94 Ševčík AdamŠevčík Adam 001024 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 24.82
18 266 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 24.93 0.179
43 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 991030 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 DQ -0.191
22 Jančár LucianJančár Lucian 000529 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 DNF
44 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 DNS
101 Cisár MartinCisár Martin 030905 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNS
97 Antolík PavolAntolík Pavol 990617 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DQ 0.229

200 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 17.2.2019 - 15:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 21 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 22.26 0.176
2 114 Kišš MátéKišš Máté 991215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 22.65 0.174
3 58 Filo JakubFilo Jakub 001112 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 23.02 0.172
56 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 011213 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 DNS
Celkom 4 pretekári

200 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 17.2.2019 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 204 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.66 0.201
2 199 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 010122 Naša atletikaNaša atletika 4 26.17 0.186
3 243 Mašláňová EliškaMašláňová Eliška 950609 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 27.17 0.330
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (ne, 17.2.2019 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 173 Tomková BarboraTomková Barbora 960920 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 25.72 0.206
2 222 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 26.49 0.159
3 131 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 28.47 0.192
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (ne, 17.2.2019 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 249 Kišková KatarínaKišková Katarína 020527 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 25.64 0.380
2 233 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 000717 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 26.87 0.186
3 207 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 27.11 0.237
Celkom 3 pretekári
Beh 04 (ne, 17.2.2019 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 250 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 26.91 0.388
2 171 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 000915 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 27.88 0.337
228 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 990221 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DQ
Poznámky:
DQ podľa pravidla 162/7
Celkom 3 pretekári
Beh 05 (ne, 17.2.2019 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 168 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 25.96 0.184
2 226 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 27.83 0.223
3 132 Šimeková MáriaŠimeková Mária 030205 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 28.62 0.191
4 184 Kubošná SimonaKubošná Simona 050325 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 29.53 0.153
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (ne, 17.2.2019 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 151 Kudlová DenisaKudlová Denisa 010326 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 25.80 0.230
3 183 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 28.18 0.161
4 242 Lepotová AmáliaLepotová Amália 020429 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 28.72 0.297
152 Lehenová MonikaLehenová Monika 020423 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DQ 0.227
Poznámky:
DQ podľa pravidla 214/6
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 249 Kišková KatarínaKišková Katarína 020527 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 25.64 0.380
2 204 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.66 0.201
3 173 Tomková BarboraTomková Barbora 960920 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 25.72 0.206
4 151 Kudlová DenisaKudlová Denisa 010326 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 25.80 0.230
5 168 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 25.96 0.184
6 199 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 010122 Naša atletikaNaša atletika 4 26.17 0.186
7 222 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 26.49 0.159
8 233 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 000717 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 26.87 0.186
9 250 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 26.91 0.388
10 207 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 27.11 0.237
11 243 Mašláňová EliškaMašláňová Eliška 950609 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 27.17 0.330
12 226 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 27.83 0.223
13 171 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 000915 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 27.88 0.337
14 183 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 28.18 0.161
15 131 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 28.47 0.192
16 132 Šimeková MáriaŠimeková Mária 030205 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 28.62 0.191
17 242 Lepotová AmáliaLepotová Amália 020429 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 28.72 0.297
18 184 Kubošná SimonaKubošná Simona 050325 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 29.53 0.153
228 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 990221 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DQ
152 Lehenová MonikaLehenová Monika 020423 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DQ 0.227

200 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 17.2.2019 - 15:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 249 Kišková KatarínaKišková Katarína 020527 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 25.28 0.243
2 204 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.29 0.196
3 173 Tomková BarboraTomková Barbora 960920 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 25.79 0.189
4 151 Kudlová DenisaKudlová Denisa 010326 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 26.04 0.231
Celkom 4 pretekári

400 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 16.2.2019 - 17:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 11 Danáč DenisDanáč Denis 930506 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 49.95 0.188
2 86 Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 50.22 0.196
3 127 Labo DávidLabo Dávid 000311 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 52.01 0.206
4 29 Melo PavolMelo Pavol 990110 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 53.21 0.248
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 02 (so, 16.2.2019 - 17:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 108 Lučanský PeterLučanský Peter 961008 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 50.85 0.170
2 58 Filo JakubFilo Jakub 001112 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 51.36 0.192
3 60 Lukáč MartinLukáč Martin 010919 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 53.85 0.241
4 65 Bartoš FilipBartoš Filip 990831 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 55.67 0.231
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 03 (so, 16.2.2019 - 17:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 43 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 991030 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 51.04 0.184
2 109 Lúža MarošLúža Maroš 000523 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 51.34 0.213
3 94 Ševčík AdamŠevčík Adam 001024 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 54.51 0.190
4 105 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 030917 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 55.21 0.214
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 04 (so, 16.2.2019 - 17:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 128 Beloš AdamBeloš Adam 980604 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 51.60 0.153
2 22 Revaj ErikRevaj Erik 010220 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 51.90 0.172
3 55 Jakubov MilošJakubov Miloš 021025 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 57.00 0.186
4 107 Lapšanský MartinLapšanský Martin 011213 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 57.11 0.210
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 05 (so, 16.2.2019 - 17:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 80 Mrva StanislavMrva Stanislav 950530 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 51.78 0.149
2 41 Ďubašák JánĎubašák Ján 950213 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 53.87 0.192
3 28 Trosko TomášTrosko Tomáš 860302 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 56.82 0.236
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 11 Danáč DenisDanáč Denis 930506 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 49.95 0.188
2 86 Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 50.22 0.196
3 108 Lučanský PeterLučanský Peter 961008 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 50.85 0.170
4 43 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 991030 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 51.04 0.184
5 109 Lúža MarošLúža Maroš 000523 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 51.34 0.213
6 58 Filo JakubFilo Jakub 001112 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 51.36 0.192
7 128 Beloš AdamBeloš Adam 980604 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 51.60 0.153
8 80 Mrva StanislavMrva Stanislav 950530 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 51.78 0.149
9 22 Revaj ErikRevaj Erik 010220 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 51.90 0.172
10 127 Labo DávidLabo Dávid 000311 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 52.01 0.206
11 29 Melo PavolMelo Pavol 990110 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 53.21 0.248
12 60 Lukáč MartinLukáč Martin 010919 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 53.85 0.241
13 41 Ďubašák JánĎubašák Ján 950213 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 53.87 0.192
14 94 Ševčík AdamŠevčík Adam 001024 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 54.51 0.190
15 105 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 030917 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 55.21 0.214
16 65 Bartoš FilipBartoš Filip 990831 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 55.67 0.231
17 28 Trosko TomášTrosko Tomáš 860302 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 56.82 0.236
18 55 Jakubov MilošJakubov Miloš 021025 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 57.00 0.186
19 107 Lapšanský MartinLapšanský Martin 011213 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 57.11 0.210

400 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 17.2.2019 - 14:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 86 Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 48.49 0.178
2 11 Danáč DenisDanáč Denis 930506 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 48.58 0.161
3 108 Lučanský PeterLučanský Peter 961008 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 50.61 0.184
4 43 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 991030 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 51.17 0.173
Celkom 4 pretekári

400 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 16.2.2019 - 16:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 172 Putalová IvetaPutalová Iveta 880324 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 54.63 0.230
2 209 Ledecká DanielaLedecká Daniela 961104 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 55.38 0.191
3 219 Faturová GabrielaFaturová Gabriela 991207 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 1:06.34 0.175
4 149 Timková KristínaTimková Kristína 991019 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 1:08.71 0.351
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 02 (so, 16.2.2019 - 16:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 256 Urbanová AndreaUrbanová Andrea 890520 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 58.04 0.168
2 228 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 990221 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 58.10 0.432
3 208 Lackovičová SimonaLackovičová Simona 001119 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:02.99 0.234
4 223 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 010413 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 1:05.57 0.308
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 03 (so, 16.2.2019 - 16:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 151 Kudlová DenisaKudlová Denisa 010326 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 58.61 0.217
2 257 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 001223 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 58.95 0.214
3 243 Mašláňová EliškaMašláňová Eliška 950609 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 1:00.40 0.221
4 226 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 1:02.99 0.219
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 172 Putalová IvetaPutalová Iveta 880324 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 54.63 0.230
2 209 Ledecká DanielaLedecká Daniela 961104 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 55.38 0.191
3 256 Urbanová AndreaUrbanová Andrea 890520 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 58.04 0.168
4 228 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 990221 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 58.10 0.432
5 151 Kudlová DenisaKudlová Denisa 010326 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 58.61 0.217
6 257 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 001223 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 58.95 0.214
7 243 Mašláňová EliškaMašláňová Eliška 950609 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 1:00.40 0.221
8 208 Lackovičová SimonaLackovičová Simona 001119 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:02.99 0.234
8 226 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 1:02.99 0.219
10 223 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 010413 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 1:05.57 0.308
11 219 Faturová GabrielaFaturová Gabriela 991207 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 1:06.34 0.175
12 149 Timková KristínaTimková Kristína 991019 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 1:08.71 0.351

400 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 17.2.2019 - 14:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 172 Putalová IvetaPutalová Iveta 880324 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 55.06 0.234
2 209 Ledecká DanielaLedecká Daniela 961104 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 55.24 0.145
3 256 Urbanová AndreaUrbanová Andrea 890520 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 57.68 0.170
4 228 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 990221 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 57.83 0.201
Celkom 4 pretekári

800 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 17.2.2019 - 15:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 120 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 910905 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 1:54.96
2 20 Lendvorský LeonardLendvorský Leonard 921030 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 1:56.32
3 119 Ďurica PeterĎurica Peter 970202 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 1:57.07
4 129 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 000119 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 1:58.02
5 38 Drugda PatrikDrugda Patrik 970126 ŠPORTKLUB Dobrá NivaŠPORTKLUB Dobrá Niva 2 1:58.13
6 98 Babulík MatúšBabulík Matúš 970916 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 1:59.07
15 Schneidgen PatrikSchneidgen Patrik 940425 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 DNF
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 17.2.2019 - 15:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 1 Ondrovič MarekOndrovič Marek 010614 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 2:00.66
2 5 Kubej TomášKubej Tomáš 920428 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:05.26
3 29 Melo PavolMelo Pavol 990110 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 2:07.11
4 23 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 000903 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 2:07.39
5 24 Lazar SamuelLazar Samuel 000401 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 2:07.42
6 62 Mikula MichalMikula Michal 951010 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 2:07.61
96 Urban OliverUrban Oliver 010413 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 DQ
Poznámky:
DQ podľa pravidla 214/6
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (ne, 17.2.2019 - 15:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 83 Čerep VladimirČerep Vladimir 010211 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 1 2:02.10
2 27 Kabina AndrejKabina Andrej 881009 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 2:10.31
3 28 Trosko TomášTrosko Tomáš 860302 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 2:10.34
4 122 Šmida RóbertŠmida Róbert 990214 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 2:10.67
5 3 Gonczol Dominik AlexGonczol Dominik Alex 030204 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:19.85
63 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 001113 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 DNS
6 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNF
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 120 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 910905 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 1:54.96
2 20 Lendvorský LeonardLendvorský Leonard 921030 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 1:56.32
3 119 Ďurica PeterĎurica Peter 970202 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 1:57.07
4 129 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 000119 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 1:58.02
5 38 Drugda PatrikDrugda Patrik 970126 ŠPORTKLUB Dobrá NivaŠPORTKLUB Dobrá Niva 2 1:58.13
6 98 Babulík MatúšBabulík Matúš 970916 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 1:59.07
7 1 Ondrovič MarekOndrovič Marek 010614 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 2:00.66
8 83 Čerep VladimirČerep Vladimir 010211 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 1 2:02.10
9 5 Kubej TomášKubej Tomáš 920428 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:05.26
10 29 Melo PavolMelo Pavol 990110 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 2:07.11
11 23 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 000903 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 2:07.39
12 24 Lazar SamuelLazar Samuel 000401 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 2:07.42
13 62 Mikula MichalMikula Michal 951010 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 2:07.61
14 27 Kabina AndrejKabina Andrej 881009 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 2:10.31
15 28 Trosko TomášTrosko Tomáš 860302 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 2:10.34
16 122 Šmida RóbertŠmida Róbert 990214 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 2:10.67
17 3 Gonczol Dominik AlexGonczol Dominik Alex 030204 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:19.85
15 Schneidgen PatrikSchneidgen Patrik 940425 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 DNF
96 Urban OliverUrban Oliver 010413 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 DQ
63 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 001113 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 DNS
6 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNF

800 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 17.2.2019 - 14:55) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 138 Štuková AlexandraŠtuková Alexandra 900702 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 2:10.29
2 215 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:17.19
3 230 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 981113 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:17.33
4 231 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 910203 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:17.35
5 147 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 020325 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 2:19.13
182 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 960403 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 DNF
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 17.2.2019 - 14:55) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 169 Messerschmidtová NinaMesserschmidtová Nina 040217 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 2:20.77
2 134 Puha RékaPuha Réka 021210 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:25.85
3 180 Ivančová TamaraIvančová Tamara 030402 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 2:26.00
4 150 Cápayová MáriaCápayová Mária 030402 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 2:29.85
5 153 Máčalová TeréziaMáčalová Terézia 970924 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 2:31.87
6 206 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:36.17
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 17.2.2019 - 14:55) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 185 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 2:35.46
2 239 Špakovská SoňaŠpakovská Soňa 020207 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 2:36.32
3 234 Takáčová KarolínaTakáčová Karolína 980628 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:37.38
4 213 Ondrušová RomanaOndrušová Romana 990806 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:43.59
5 133 Harendarčíková PaulínaHarendarčíková Paulína 040603 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:49.33
149 Timková KristínaTimková Kristína 991019 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 138 Štuková AlexandraŠtuková Alexandra 900702 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 2:10.29
2 215 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:17.19
3 230 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 981113 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:17.33
4 231 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 910203 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:17.35
5 147 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 020325 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 2:19.13
6 169 Messerschmidtová NinaMesserschmidtová Nina 040217 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 2:20.77
7 134 Puha RékaPuha Réka 021210 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:25.85
8 180 Ivančová TamaraIvančová Tamara 030402 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 2:26.00
9 150 Cápayová MáriaCápayová Mária 030402 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 2:29.85
10 153 Máčalová TeréziaMáčalová Terézia 970924 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 2:31.87
11 185 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 2:35.46
12 206 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:36.17
13 239 Špakovská SoňaŠpakovská Soňa 020207 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 2:36.32
14 234 Takáčová KarolínaTakáčová Karolína 980628 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:37.38
15 213 Ondrušová RomanaOndrušová Romana 990806 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:43.59
16 133 Harendarčíková PaulínaHarendarčíková Paulína 040603 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:49.33
182 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 960403 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 DNF
149 Timková KristínaTimková Kristína 991019 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 DNS

1500 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 16.2.2019 - 17:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 106 Kováč PeterKováč Peter 910806 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 3:58.78
2 75 Borovka MiroslavBorovka Miroslav 980914 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 4:01.20
3 79 Mazúch DavidMazúch David 960731 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 4:02.39
4 119 Ďurica PeterĎurica Peter 970202 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 4:03.13
5 1 Ondrovič MarekOndrovič Marek 010614 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 4:03.31
6 98 Babulík MatúšBabulík Matúš 970916 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 4:04.07
7 20 Lendvorský LeonardLendvorský Leonard 921030 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 4:14.44
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 16.2.2019 - 17:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 66 Janíček AdamJaníček Adam 020103 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 4:15.39
2 5 Kubej TomášKubej Tomáš 920428 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 4:16.31
3 96 Urban OliverUrban Oliver 010413 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 4:19.01
4 4 Habrda BorisHabrda Boris 020816 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 4:23.83
5 23 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 000903 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 4:26.53
6 67 Janíček TomášJaníček Tomáš 040130 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 7 4:32.75
7 2 Dráfi KarolDráfi Karol 011005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 4:37.12
8 24 Lazar SamuelLazar Samuel 000401 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 9 4:44.68
9 59 Fritzman FrantišekFritzman František 000922 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 8 4:59.15
Celkom 9 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 106 Kováč PeterKováč Peter 910806 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 3:58.78
2 75 Borovka MiroslavBorovka Miroslav 980914 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 4:01.20
3 79 Mazúch DavidMazúch David 960731 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 4:02.39
4 119 Ďurica PeterĎurica Peter 970202 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 4:03.13
5 1 Ondrovič MarekOndrovič Marek 010614 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 4:03.31
6 98 Babulík MatúšBabulík Matúš 970916 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 4:04.07
7 20 Lendvorský LeonardLendvorský Leonard 921030 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 4:14.44
8 66 Janíček AdamJaníček Adam 020103 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 4:15.39
9 5 Kubej TomášKubej Tomáš 920428 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 4:16.31
10 96 Urban OliverUrban Oliver 010413 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 4:19.01
11 4 Habrda BorisHabrda Boris 020816 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 4:23.83
12 23 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 000903 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 4:26.53
13 67 Janíček TomášJaníček Tomáš 040130 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 7 4:32.75
14 2 Dráfi KarolDráfi Karol 011005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 4:37.12
15 24 Lazar SamuelLazar Samuel 000401 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 9 4:44.68
16 59 Fritzman FrantišekFritzman František 000922 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 8 4:59.15

1500 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 16.2.2019 - 17:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 258 Beľová KatarínaBeľová Katarína 840301 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 4:44.03
2 182 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 960403 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 4:45.00
3 273 Michaličková ZuzanaMichaličková Zuzana 021030 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 4:47.51
4 166 Kovalančíková LuciaKovalančíková Lucia 930812 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 4:55.23
5 180 Ivančová TamaraIvančová Tamara 030402 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 5:07.87
6 218 Kotianová LenkaKotianová Lenka 030812 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 7 5:14.99
7 255 Suranová KarinSuranová Karin 001211 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 5:19.14
231 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 910203 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNF
Celkom 8 pretekárov

3000 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 17.2.2019 - 16:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 85 Urban JozefUrban Jozef 860124 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 8 08:37.20
2 106 Kováč PeterKováč Peter 910806 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08:37.36
3 130 Bubeník JozefBubeník Jozef 871201 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 08:37.60
4 34 Hladík MarekHladík Marek 901206 Bratislavský maratónBratislavský maratón 5 08:47.23
5 19 Kováč MichalKováč Michal 910806 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 08:58.66
6 75 Borovka MiroslavBorovka Miroslav 980914 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09:01.08
7 78 Kompas MatúšKompas Matúš 920528 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12 09:01.35
8 104 Kocian KonštantínKocian Konštantín 900729 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 11 09:01.81
9 64 Kašša LadislavKašša Ladislav 980130 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 09:05.07
10 26 Foltín AndrejFoltín Andrej 830127 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 10 09:05.70
11 35 Wahlandt ŠimonWahlandt Šimon 921213 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 9 09:16.87
12 54 Vajs RomanVajs Roman 890206 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14 09:18.31
84 Szabo JaroslavSzabo Jaroslav 870227 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 13 DNF
79 Mazúch DavidMazúch David 960731 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 DNF
Celkom 14 pretekárov

3000 m - Ženy (Beh)

Beh (ne, 17.2.2019 - 15:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 181 Dušková ElenaDušková Elena 010725 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 09:52.76
2 246 Valová SilviaValová Silvia 910817 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 4 10:06.92
3 258 Beľová KatarínaBeľová Katarína 840301 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 10:17.69
4 273 Michaličková ZuzanaMichaličková Zuzana 021030 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 10:23.16
5 166 Kovalančíková LuciaKovalančíková Lucia 930812 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 10:24.94
6 212 Mydlíková KatarínaMydlíková Katarína 970202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10:45.85
7 155 Miklóšová IvonaMiklóšová Ivona 960512 Bratislavský maratónBratislavský maratón 10 11:14.37
8 137 Kusendová MonikaKusendová Monika 940721 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 9 11:14.41
9 139 Záškvarová IvanaZáškvarová Ivana 950721 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 12 11:21.56
10 140 Bašnáková JanaBašnáková Jana 790729 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 7 11:47.89
11 255 Suranová KarinSuranová Karin 001211 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 11 12:09.64
12 189 Vorková DanielaVorková Daniela 991123 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 12:28.16
Celkom 12 pretekárov

60 m prekážok [106,7 cm] - Muži (Beh)

Beh (so, 16.2.2019 - 16:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 118 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 941019 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 08.31 0.137
2 21 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 08.52 0.170
3 88 Bician AndrejBician Andrej 840515 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 08.92 0.163
4 77 Halmo MarekHalmo Marek 940121 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.12 0.207
Celkom 4 pretekári

60 m prekážok [106,7 cm] - Muži (Finále)

Finále (so, 16.2.2019 - 15:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 118 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 941019 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 08.32 0.151
2 21 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 08.46 0.211
3 86 Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 08.58 0.179
4 88 Bician AndrejBician Andrej 840515 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 08.97 0.138
5 77 Halmo MarekHalmo Marek 940121 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.21 0.212
6 82 Varga MarošVarga Maroš 991219 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.75 0.200
Celkom 6 pretekárov

60 m prekážok [83,8 cm] - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 16.2.2019 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 175 Vadlejch LuciaVadlejch Lucia 881108 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 08.74 0.149
2 259 Buckulčíková MáriaBuckulčíková Mária 000401 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.60 0.194
3 136 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.64 0.191
4 210 Lukáčová SimonaLukáčová Simona 990926 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.78 0.192
5 148 Remišová MartinaRemišová Martina 010210 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 10.84 0.364
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 16.2.2019 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 240 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 950828 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 08.67 0.172
2 216 Takácsová SimonaTakácsová Simona 980116 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.92 0.145
3 211 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.72 0.234
4 214 Šedová ZuzanaŠedová Zuzana 010112 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.85 0.557
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 240 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 950828 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 08.67 0.172
2 175 Vadlejch LuciaVadlejch Lucia 881108 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 08.74 0.149
3 216 Takácsová SimonaTakácsová Simona 980116 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.92 0.145
4 259 Buckulčíková MáriaBuckulčíková Mária 000401 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.60 0.194
5 136 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.64 0.191
6 211 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.72 0.234
7 210 Lukáčová SimonaLukáčová Simona 990926 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.78 0.192
8 214 Šedová ZuzanaŠedová Zuzana 010112 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.85 0.557
9 148 Remišová MartinaRemišová Martina 010210 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 10.84 0.364

60 m prekážok [83,8 cm] - Ženy (Finále)

Finále (so, 16.2.2019 - 16:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 240 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 950828 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 08.55 0.180
2 175 Vadlejch LuciaVadlejch Lucia 881108 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 08.63 0.170
3 216 Takácsová SimonaTakácsová Simona 980116 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.82 0.135
4 259 Buckulčíková MáriaBuckulčíková Mária 000401 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 09.46 0.198
5 211 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.54 0.237
6 136 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.61 0.189
7 214 Šedová ZuzanaŠedová Zuzana 010112 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 10.11 0.191
210 Lukáčová SimonaLukáčová Simona 990926 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 DNF 0.209
Celkom 8 pretekárov

Skok do výšky - Muži

(so, 16.2.2019 - 16:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 180185190195200205210214218221224226228 Body
1 9 Beer LukášBeer Lukáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
890823 6 221 ----o-oxooo-xxx
2 39 Bubeník MatúšBubeník Matúš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
891114 5 218 -----oxoxxooxxx
3= 17 Zeman TomášZeman Tomáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
961214 4 210 --oooooxxx
3= 36 Mrčić FilipMrčić Filip
CroatiaCroatia
990319 3 210 --oooooxxx
5 69 Sýkora MartinSýkora Martin
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
970203 2 190 oooxxx
6 111 Tóth GergelyTóth Gergely
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
010816 1 190 oxoxoxxx
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Ženy

(so, 16.2.2019 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 150155160165169173177180183 Body
1 161 Dunajská TatianaDunajská Tatiana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
920725 9 177 --o-ooo-xxx
2 225 Bošková KristínaBošková Kristína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
990430 8 173 -oooooxxx
3 227 Butkovská SimonaButkovská Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
980505 6 169 -oooxoxxx
4 235 Tichá SimonaTichá Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
031122 7 165 oooxoxxx
5 162 Fonferová LauraFonferová Laura
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
030921 4 165 xoooxxoxxx
6 241 Kažimirová MiroslavaKažimirová Miroslava
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
880426 5 160 oooxxx
7 143 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
040112 2 160 oxxooxxx
8 142 Ďuricová KatarínaĎuricová Katarína
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
000202 3 160 oxoxoxxx
9 203 Bírová NinaBírová Nina
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
001218 1 155 xooxxx
Celkom 9 pretekárov

Skok o žrdi - Muži

(ne, 17.2.2019 - 15:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 320340360380400420440450460470480 Body
1 32 Krajňák TomášKrajňák Tomáš
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
890930 7 460 -----oo-o-xxx
2= 45 Kremser AdamKremser Adam
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010109 4 420 --ooooxxx
2= 12 Ďuriško MartinĎuriško Martin
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
000912 3 420 ---oooxxx
4 88 Bician AndrejBician Andrej
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
840515 6 420 ---ooxoxxx
5 33 Sedlák SamuelSedlák Samuel
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
010829 5 380 --xoxxoxxx
6 8 Bajner MiroslavBajner Miroslav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
570907 2 360 oooxxx
125 Pažák PeterPažák Peter
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
570223 1 NM xxx
Celkom 7 pretekárov

Skok o žrdi - Ženy

(ne, 17.2.2019 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 220240260280290300310320330340350 Body
1 245 Paliderová LujzaPaliderová Lujza
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
021003 5 340 ---o-o-oooxxx
2 217 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
020329 2 330 --ooxoxxooxxoxoxxx
3 253 Nevařilová SarahNevařilová Sarah
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
981123 4 300 ---oooxxx
4 136 Miklová MariettaMiklová Marietta
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
020219 3 280 -xoxoxoxxx
5 254 Režná PetraRežná Petra
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
900515 1 240 ooxxx
Celkom 5 pretekárov

Skok do diaľky - Muži

(so, 16.2.2019 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 16 Šuba JánŠuba Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
940906 11 706 x0672069206920702x0706
2 57 Megela PatrikMegela Patrik
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
000209 7 685 0640064906770677068506570669
3 47 Kubinec JakubKubinec Jakub
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
980518 10 681 0672065706650672065706810562
4 53 Straška LukášStraška Lukáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010810 6 666 x065306660666xxx
5 10 Benda JakubBenda Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
000714 9 654 x064306540654xxx
6 71 Hajník ĽubomírHajník Ľubomír
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
980807 3 633 060006020612061206180633-
7 113 Jelínek RastislavJelínek Rastislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
010308 8 629 0600x0608060805880629-
8 92 Richtárech MartinRichtárech Martin
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
010726 4 603 0602059106010602058106030572
9 72 Federič FilipFederič Filip
Naša atletikaNaša atletika
040210 2 591 0591x05700591
10 103 Erban BenjamínErban Benjamín
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
890116 1 436 x043604050436
31 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
020813 5 NM xxx0.0
Celkom 11 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(so, 16.2.2019 - 16:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 175 Vadlejch LuciaVadlejch Lucia
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
881108 15 624 0603x061606160624x0618
2 178 Velďáková JanaVelďáková Jana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
810603 16 620 06040591x06040602x0620
3 152 Lehenová MonikaLehenová Monika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
020423 12 543 05300499054305430543xx
4 221 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
000404 13 543 0537xx05370542x0543
5 217 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
020329 9 531 05070527x05270531xx
6 238 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040819 14 530 05130521048605210530xx
7 202 Veselská SandraVeselská Sandra
Naša atletikaNaša atletika
041004 10 520 xx0520052003410489x
8 191 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletikaNaša atletika
070226 5 518 0518xx0518x0513x
9 165 Kováčová CarolinaKováčová Carolina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010305 11 510 04680510x0510
10 192 Čederlová ElaČederlová Ela
Naša atletikaNaša atletika
041107 3 494 0480x04940494
11 163 Kamenská ZuzanaKamenská Zuzana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
980307 6 489 x0489x0489
12 144 Comová MichaelaComová Michaela
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
010522 8 488 0488036704810488
13 135 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050128 7 482 0416045904820482
14 145 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
030517 1 463 xx04630463
15 132 Šimeková MáriaŠimeková Mária
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
030205 4 437 0433043704310437
143 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
040112 2 NM xxx0.0
Celkom 16 pretekárov

Trojskok - Muži

(ne, 17.2.2019 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 16 Šuba JánŠuba Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
940906 4 15.23 x14.88x14.88x15.23x
2 57 Megela PatrikMegela Patrik
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
000209 3 13.75 13.4113.5213.7113.7113.75-13.73
3 92 Richtárech MartinRichtárech Martin
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
010726 2 13.21 13.2113.0313.1113.2113.0012.9411.48
4 89 Jursa MichalJursa Michal
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
860214 1 12.51 12.44xx12.4412.51-x
Celkom 4 pretekárov

Trojskok - Ženy

(ne, 17.2.2019 - 15:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 177 Velďáková DanaVelďáková Dana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
810603 4 13.17 x13.1013.1713.17xx13.03
2 248 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
970211 3 12.83 x12.5012.7612.76x12.83x
3 221 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
000404 2 11.46 11.0311.2409.8911.2411.1110.7711.46
4 132 Šimeková MáriaŠimeková Mária
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
030205 1 10.31 10.0710.2510.3110.31x10.2410.26
Celkom 4 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Ženy

(ne, 17.2.2019 - 15:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 176 Váleková NatáliaVáleková Natália
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010217 5 13.75 13.75x13.2313.75x13.07x
2 224 Vrecková MichaelaVrecková Michaela
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
010123 3 11.79 x11.79x11.7911.51xx
3 247 Čaklošová KarolínaČaklošová Karolína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
911217 4 11.78 11.0911.3411.1211.3411.3211.7611.78
4 164 Kováčiková VanesaKováčiková Vanesa
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
011027 1 10.23 09.8309.9909.9709.9910.2309.9210.10
5 220 Hanuliaková JúliaHanuliaková Júlia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
000516 2 10.11 10.11x09.9610.11xxx
Celkom 5 pretekárov

Vrh guľou 7,26 kg - Muži

(ne, 17.2.2019 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 70 Baran AdriánBaran Adrián
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
991214 8 16.70 16.34xx16.3416.7016.2316.68
2 14 Kováč SamuelKováč Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
990813 6 16.06 15.23x15.3115.3116.06xx
3 76 Broš NikolasBroš Nikolas
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
960206 7 15.63 14.9015.6115.2015.6115.40x15.63
4 13 Greguš JaroslavGreguš Jaroslav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
010406 1 14.55 12.3713.5314.0914.0914.3513.6314.55
5 68 Blahuta JánBlahuta Ján
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
950419 4 11.06 11.0609.8610.2411.0609.8709.92
6 37 Mistrík MartinMistrík Martin
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
990909 3 10.97 10.3909.81x10.3910.0009.6910.97
7 93 Skoupa NorbertSkoupa Norbert
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
001103 2 10.94 10.5810.4110.7610.7610.61x10.94
123 Vida RomanVida Roman
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
691002 5 DNS 0.0
Celkom 8 pretekárov

4 x 200 m kluby - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 16.2.2019 - 18:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 42 Fendek, Marček, Buvala, Sloboda Fendek, Marček, Buvala, Sloboda ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 1:30.65 0.161
2 112 Čerevka, Jelínek, Sedlák, Kišš Čerevka, Jelínek, Sedlák, Kišš AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:32.94 0.206
3 105 Kostolný, Ďurdina, Lúža, Antolík Kostolný, Ďurdina, Lúža, Antolík AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:33.72 0.215
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 16.2.2019 - 18:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 24 Lazar, Baluch, Revaj, Jančár Lazar, Baluch, Revaj, Jančár AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 1:34.74 0.155
2 81 Rigo, Halmo, Varga, Mrva Rigo, Halmo, Varga, Mrva ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:36.73 0.148
271 Slotta, Hrudkay, Ďubašák, Glodžák Slotta, Hrudkay, Ďubašák, Glodžák ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 DQ 0.174
Poznámky:
DQ podľa pravidla 218/4
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 42 Fendek, Marček, Buvala, Sloboda Fendek, Marček, Buvala, Sloboda ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 1:30.65 0.161
2 112 Čerevka, Jelínek, Sedlák, Kišš Čerevka, Jelínek, Sedlák, Kišš AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:32.94 0.206
3 105 Kostolný, Ďurdina, Lúža, Antolík Kostolný, Ďurdina, Lúža, Antolík AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:33.72 0.215
4 24 Lazar, Baluch, Revaj, Jančár Lazar, Baluch, Revaj, Jančár AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 1:34.74 0.155
5 81 Rigo, Halmo, Varga, Mrva Rigo, Halmo, Varga, Mrva ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:36.73 0.148
271 Slotta, Hrudkay, Ďubašák, Glodžák Slotta, Hrudkay, Ďubašák, Glodžák ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 DQ 0.174

4 x 200 m kluby - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 16.2.2019 - 18:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 172 Putalová, Tomková, Močáryová, Malatincová Putalová, Tomková, Močáryová, Malatincová ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 1:42.98 0.248
2 205 Húsková, Takácsová, Lackovičová, Forster Húsková, Takácsová, Lackovičová, Forster ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:44.32 0.202
3 251 Kudlíková, Malatinská, Kubaščíková, Zápotočná Kudlíková, Malatinská, Kubaščíková, Zápotočná AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 1:47.97 0.241
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 16.2.2019 - 18:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 199 Strýčková, Bačová, Bendová, Čederlová Strýčková, Bačová, Bendová, Čederlová Naša atletikaNaša atletika 3 1:48.28 0.177
2 236 Devaldová, Rusnáková, Špakovská, Kuczik Devaldová, Rusnáková, Špakovská, Kuczik AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 1:52.58 0.166
3 202 Veselská, Mnichova, Kolozsvaryova, Trgová Veselská, Mnichova, Kolozsvaryova, Trgová Naša atletikaNaša atletika 1 1:55.53 0.206
157 Janeková, Geseová, Štrpková, Trnková Janeková, Geseová, Štrpková, Trnková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 DQ 0.165
Poznámky:
DQ podľa pravidla 163/4
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 172 Putalová, Tomková, Močáryová, Malatincová Putalová, Tomková, Močáryová, Malatincová ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 1:42.98 0.248
2 205 Húsková, Takácsová, Lackovičová, Forster Húsková, Takácsová, Lackovičová, Forster ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:44.32 0.202
3 251 Kudlíková, Malatinská, Kubaščíková, Zápotočná Kudlíková, Malatinská, Kubaščíková, Zápotočná AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 1:47.97 0.241
4 199 Strýčková, Bačová, Bendová, Čederlová Strýčková, Bačová, Bendová, Čederlová Naša atletikaNaša atletika 3 1:48.28 0.177
5 236 Devaldová, Rusnáková, Špakovská, Kuczik Devaldová, Rusnáková, Špakovská, Kuczik AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 1:52.58 0.166
6 202 Veselská, Mnichova, Kolozsvaryova, Trgová Veselská, Mnichova, Kolozsvaryova, Trgová Naša atletikaNaša atletika 1 1:55.53 0.206
157 Janeková, Geseová, Štrpková, Trnková Janeková, Geseová, Štrpková, Trnková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 DQ 0.165

4 x 400 m kluby - Muži (Beh)

Beh (ne, 17.2.2019 - 16:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pavlovič, Schneidgen, Šuba, Danáč Pavlovič, Schneidgen, Šuba, Danáč AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 3:30.20 0.201
2 Lapšanský, Babulík, Lúža, Lučanský Lapšanský, Babulík, Lúža, Lučanský AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 3:31.91 0.172
3 24 Lazar, Baluch, Jančár, Revaj Lazar, Baluch, Jančár, Revaj AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 3:36.66 0.200
Celkom 3 pretekári

4 x 400 m kluby - Ženy (Beh)

Beh (ne, 17.2.2019 - 16:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 215 Švecová, Kusyová, Lackovičová, Ledecká Švecová, Kusyová, Lackovičová, Ledecká ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 3:58.84 0.223
2 250 Kubaščíková, Kudlíková, Zápotočná, Urbanová Kubaščíková, Kudlíková, Zápotočná, Urbanová AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 3:59.27 0.281
3 226 Babiczová, Naňová, Matejíčková, Cidoríková Babiczová, Naňová, Matejíčková, Cidoríková AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 4:07.55 0.159
4 188 Šprláková, Mlkvíková, Kubošná, Jánošíková Šprláková, Mlkvíková, Kubošná, Jánošíková Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 4:41.97 0.157
Celkom 4 pretekári