<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR mužov a žien

Bratislava (16. - 17. 2. 2019)

Skok do diaľky - Muži

(so, 16.2.2019 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 16 Šuba JánŠuba Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
94 94 11 706 x 0672 0692 692 0702 x 0706
2 57 Megela PatrikMegela Patrik
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
00 00 7 685 0640 0649 0677 677 0685 0657 0669
3 47 Kubinec JakubKubinec Jakub
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
98 98 10 681 0672 0657 0665 672 0657 0681 0562
4 53 Straška LukášStraška Lukáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 6 666 x 0653 0666 666 x x x
5 10 Benda JakubBenda Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
00 00 9 654 x 0643 0654 654 x x x
6 71 Hajník ĽubomírHajník Ľubomír
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
98 98 3 633 0600 0602 0612 612 0618 0633 -
7 113 Jelínek RastislavJelínek Rastislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
01 01 8 629 0600 x 0608 608 0588 0629 -
8 92 Richtárech MartinRichtárech Martin
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
01 01 4 603 0602 0591 0601 602 0581 0603 0572
9 72 Federič FilipFederič Filip
Naša atletikaNaša atletika
04 04 2 591 0591 x 0570 591
10 103 Erban BenjamínErban Benjamín
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
89 89 1 436 x 0436 0405 436
31 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
02 02 5 NM x x x -
Celkom 11 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(so, 16.2.2019 - 16:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 175 Vadlejch LuciaVadlejch Lucia
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
88 88 15 624 0603 x 0616 616 0624 x 0618
2 178 Velďáková JanaVelďáková Jana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
81 81 16 620 0604 0591 x 604 0602 x 0620
3 152 Lehenová MonikaLehenová Monika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 12 543 0530 0499 0543 543 0543 x x
4 221 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
00 00 13 543 0537 x x 537 0542 x 0543
5 217 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
02 02 9 531 0507 0527 x 527 0531 x x
6 238 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 14 530 0513 0521 0486 521 0530 x x
7 202 Veselská SandraVeselská Sandra
Naša atletikaNaša atletika
04 04 10 520 x x 0520 520 0341 0489 x
8 191 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletikaNaša atletika
07 07 5 518 0518 x x 518 x 0513 x
9 165 Kováčová CarolinaKováčová Carolina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 11 510 0468 0510 x 510
10 192 Čederlová ElaČederlová Ela
Naša atletikaNaša atletika
04 04 3 494 0480 x 0494 494
11 163 Kamenská ZuzanaKamenská Zuzana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
98 98 6 489 x 0489 x 489
12 144 Comová MichaelaComová Michaela
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
01 01 8 488 0488 0367 0481 488
13 135 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 7 482 0416 0459 0482 482
14 145 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
03 03 1 463 x x 0463 463
15 132 Šimeková MáriaŠimeková Mária
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
03 03 4 437 0433 0437 0431 437
143 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
04 04 2 NM x x x -
Celkom 16 pretekárov