<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR mužov a žien

Bratislava (16. - 17. 2. 2019)

400 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 16.2.2019 - 17:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 11 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 0:49.95 0.188
2 86 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 0:50.22 0.196
3 127 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 0:52.01 0.206
4 29 Melo PavolMelo Pavol 99 99 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 0:53.21 0.248
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 02 (so, 16.2.2019 - 17:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 108 Lučanský PeterLučanský Peter 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:50.85 0.170
2 58 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 0:51.36 0.192
3 60 Lukáč MartinLukáč Martin 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 0:53.85 0.241
4 65 Bartoš FilipBartoš Filip 99 99 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 0:55.67 0.231
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 03 (so, 16.2.2019 - 17:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 43 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 0:51.04 0.184
2 109 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:51.34 0.213
3 94 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 0:54.51 0.190
4 105 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 0:55.21 0.214
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 04 (so, 16.2.2019 - 17:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 128 Beloš AdamBeloš Adam 98 98 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 0:51.60 0.153
2 22 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 0:51.90 0.172
3 55 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 0:57.00 0.186
4 107 Lapšanský MartinLapšanský Martin 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 0:57.11 0.210
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 05 (so, 16.2.2019 - 17:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 80 Mrva StanislavMrva Stanislav 95 95 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:51.78 0.149
2 41 Ďubašák JánĎubašák Ján 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:53.87 0.192
3 28 Trosko TomášTrosko Tomáš 86 86 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 0:56.82 0.236
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 11 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 0:49.95 0.188
2 86 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 0:50.22 0.196
3 108 Lučanský PeterLučanský Peter 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:50.85 0.170
4 43 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 0:51.04 0.184
5 109 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:51.34 0.213
6 58 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 0:51.36 0.192
7 128 Beloš AdamBeloš Adam 98 98 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 0:51.60 0.153
8 80 Mrva StanislavMrva Stanislav 95 95 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:51.78 0.149
9 22 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 0:51.90 0.172
10 127 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 0:52.01 0.206
11 29 Melo PavolMelo Pavol 99 99 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 0:53.21 0.248
12 60 Lukáč MartinLukáč Martin 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 0:53.85 0.241
13 41 Ďubašák JánĎubašák Ján 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:53.87 0.192
14 94 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 0:54.51 0.190
15 105 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 0:55.21 0.214
16 65 Bartoš FilipBartoš Filip 99 99 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 0:55.67 0.231
17 28 Trosko TomášTrosko Tomáš 86 86 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 0:56.82 0.236
18 55 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 0:57.00 0.186
19 107 Lapšanský MartinLapšanský Martin 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 0:57.11 0.210

400 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 17.2.2019 - 14:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 86 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 0:48.49 0.178
2 11 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 0:48.58 0.161
3 108 Lučanský PeterLučanský Peter 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:50.61 0.184
4 43 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 0:51.17 0.173
Celkom 4 pretekári

400 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 16.2.2019 - 16:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 172 Putalová IvetaPutalová Iveta 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 0:54.63 0.230
2 209 Ledecká DanielaLedecká Daniela 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:55.38 0.191
3 219 Faturová GabrielaFaturová Gabriela 99 99 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 1:06.34 0.175
4 149 Timková KristínaTimková Kristína 99 99 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 1:08.71 0.351
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 02 (so, 16.2.2019 - 16:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 256 Urbanová AndreaUrbanová Andrea 89 89 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 0:58.04 0.168
2 228 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:58.10 0.432
3 208 Lackovičová SimonaLackovičová Simona 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:02.99 0.234
4 223 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 1:05.57 0.308
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 03 (so, 16.2.2019 - 16:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 151 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:58.61 0.217
2 257 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 0:58.95 0.214
3 243 Mašláňová EliškaMašláňová Eliška 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 1:00.40 0.221
4 226 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 1:02.99 0.219
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 172 Putalová IvetaPutalová Iveta 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 0:54.63 0.230
2 209 Ledecká DanielaLedecká Daniela 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:55.38 0.191
3 256 Urbanová AndreaUrbanová Andrea 89 89 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 0:58.04 0.168
4 228 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:58.10 0.432
5 151 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:58.61 0.217
6 257 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 0:58.95 0.214
7 243 Mašláňová EliškaMašláňová Eliška 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 1:00.40 0.221
8 208 Lackovičová SimonaLackovičová Simona 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:02.99 0.234
8 226 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 1:02.99 0.219
10 223 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 1:05.57 0.308
11 219 Faturová GabrielaFaturová Gabriela 99 99 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 1:06.34 0.175
12 149 Timková KristínaTimková Kristína 99 99 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 1:08.71 0.351

400 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 17.2.2019 - 14:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 172 Putalová IvetaPutalová Iveta 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 0:55.06 0.234
2 209 Ledecká DanielaLedecká Daniela 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:55.24 0.145
3 256 Urbanová AndreaUrbanová Andrea 89 89 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 0:57.68 0.170
4 228 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 0:57.83 0.201
Celkom 4 pretekári