<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR mužov a žien

Bratislava (16. - 17. 2. 2019)

60 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 16.2.2019 - 15:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 73 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletikaNaša atletika 4 06.80 0.155
2 81 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 07.09 0.141
3 21 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 07.14 0.201
4 124 Vitáloš RolandVitáloš Roland 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 07.18 0.200
5 90 Mészáros LukášMészáros Lukáš 95 95 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 07.27 0.129
6 271 Slotta AndrejSlotta Andrej 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 07.33 0.177
7 112 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 07.37 0.176
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 16.2.2019 - 15:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 117 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 06.86 0.170
2 113 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.08 0.175
3 68 Blahuta JánBlahuta Ján 95 95 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 07.12 0.141
4 40 Buvala JozefBuvala Jozef 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 07.31 0.159
5 97 Antolík PavolAntolík Pavol 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 07.34 0.200
6 18 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 07.52 0.187
51 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 DQ -0.192
22 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 DQ -0.500
Poznámky:
DQ podľa pravidla 162/7 Jelínek Rastislav: žltá karta 125/5
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 16.2.2019 - 15:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 56 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 06.87 0.181
2 48 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 07.08 0.170
3 10 Benda JakubBenda Jakub 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 07.20 0.137
4 44 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 07.26 0.171
5 102 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 07.40 0.178
6 87 Kuchta TomášKuchta Tomáš 93 93 Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša 1 07.44 0.231
7 53 Straška LukášStraška Lukáš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 07.45 0.199
8 128 Beloš AdamBeloš Adam 98 98 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 07.51 0.182
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 16.2.2019 - 15:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 114 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 06.98 0.171
2 42 Fendek JakubFendek Jakub 91 91 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 06.98 0.165
3 50 Palka MiroslavPalka Miroslav 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 07.19 0.159
4 126 Bendžela DenisBendžela Denis 98 98 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 07.20 0.174
5 47 Kubinec JakubKubinec Jakub 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 07.22 0.170
6 99 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 07.39 0.147
7 72 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletikaNaša atletika 7 07.55 0.168
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 73 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletikaNaša atletika 4 06.80 0.155
2 117 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 06.86 0.170
3 56 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 06.87 0.181
4 114 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 06.98 0.171
4 42 Fendek JakubFendek Jakub 91 91 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 06.98 0.165
6 113 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.08 0.175
6 48 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 07.08 0.170
8 81 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 07.09 0.141
9 68 Blahuta JánBlahuta Ján 95 95 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 07.12 0.141
10 21 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 07.14 0.201
11 124 Vitáloš RolandVitáloš Roland 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 07.18 0.200
12 50 Palka MiroslavPalka Miroslav 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 07.19 0.159
13 10 Benda JakubBenda Jakub 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 07.20 0.137
13 126 Bendžela DenisBendžela Denis 98 98 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 07.20 0.174
15 47 Kubinec JakubKubinec Jakub 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 07.22 0.170
16 44 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 07.26 0.171
17 90 Mészáros LukášMészáros Lukáš 95 95 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 07.27 0.129
18 40 Buvala JozefBuvala Jozef 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 07.31 0.159
19 271 Slotta AndrejSlotta Andrej 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 07.33 0.177
20 97 Antolík PavolAntolík Pavol 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 07.34 0.200
21 112 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 07.37 0.176
22 99 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 07.39 0.147
23 102 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 07.40 0.178
24 87 Kuchta TomášKuchta Tomáš 93 93 Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša 1 07.44 0.231
25 53 Straška LukášStraška Lukáš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 07.45 0.199
26 128 Beloš AdamBeloš Adam 98 98 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 07.51 0.182
27 18 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 07.52 0.187
28 72 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletikaNaša atletika 7 07.55 0.168
51 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 DQ -0.192
22 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 DQ -0.500

60 m - Muži (Finále)

Finále (so, 16.2.2019 - 16:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 73 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletikaNaša atletika 4 06.62 0.158
2 117 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 06.77 0.176
3 56 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 06.83 0.169
4 114 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 06.99 0.195
5 42 Fendek JakubFendek Jakub 91 91 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 07.00 0.158
6 48 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 07.04 0.158
7 113 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 07.04 0.169
8 81 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 07.08 0.149
Celkom 8 pretekárov

60 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 16.2.2019 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 244 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 07.52 0.176
2 199 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 Naša atletikaNaša atletika 3 07.91 0.163
3 222 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 07.95 0.166
4 236 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.30 0.330
5 179 Gorelová DianaGorelová Diana 00 00 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 2 08.36 0.157
6 232 Šimeková NatáliaŠimeková Natália 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 08.44 0.182
7 165 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 08.45 0.202
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 16.2.2019 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 204 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.65 0.174
2 154 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 07.85 0.174
3 238 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.11 0.174
4 170 Močáryová PetraMočáryová Petra 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 08.19 0.330
5 131 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 08.49 0.200
6 226 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 08.53 0.220
7 171 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 08.60 0.288
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 16.2.2019 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 168 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.91 0.183
2 205 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.10 0.364
3 192 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletikaNaša atletika 6 08.17 0.363
4 136 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 08.23 0.203
5 229 Majdáková NinaMajdáková Nina 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.25 0.177
6 243 Mašláňová EliškaMašláňová Eliška 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 08.41 0.212
7 252 Malatinská DominikaMalatinská Dominika 99 99 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 09.04 0.276
240 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 DQ -0.820
Poznámky:
DQ podľa pravidla 162/7
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 244 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 07.52 0.176
2 204 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.65 0.174
3 154 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 07.85 0.174
4 199 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 Naša atletikaNaša atletika 3 07.91 0.163
4 168 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.91 0.183
6 222 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 07.95 0.166
7 205 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.10 0.364
8 238 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.11 0.174
9 192 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletikaNaša atletika 6 08.17 0.363
10 170 Močáryová PetraMočáryová Petra 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 08.19 0.330
11 136 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 08.23 0.203
12 229 Majdáková NinaMajdáková Nina 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.25 0.177
13 236 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.30 0.330
14 179 Gorelová DianaGorelová Diana 00 00 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 2 08.36 0.157
15 243 Mašláňová EliškaMašláňová Eliška 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 08.41 0.212
16 232 Šimeková NatáliaŠimeková Natália 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 08.44 0.182
17 165 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 08.45 0.202
18 131 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 08.49 0.200
19 226 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 08.53 0.220
20 171 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 08.60 0.288
21 252 Malatinská DominikaMalatinská Dominika 99 99 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 09.04 0.276
240 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 DQ -0.820

60 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 16.2.2019 - 16:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 244 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 07.45 0.201
2 204 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 07.63 0.166
3 154 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 07.81 0.185
4 168 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 07.85 0.160
5 222 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 07.98 0.159
6 199 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 Naša atletikaNaša atletika 2 08.05 0.179
7 205 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 08.05 0.242
8 238 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 08.12 0.156
Celkom 8 pretekárov

200 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 17.2.2019 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 114 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 22.58 0.153
2 68 Blahuta JánBlahuta Ján 95 95 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 24.78 0.164
43 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 DQ -0.191
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 02 (ne, 17.2.2019 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 48 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 22.69
2 94 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 24.82
22 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 DNF
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 03 (ne, 17.2.2019 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 56 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 22.56 0.183
2 58 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 22.66 0.203
3 112 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 24.15 0.177
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 04 (ne, 17.2.2019 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 21 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 22.46 0.182
2 127 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 23.59 0.183
3 53 Straška LukášStraška Lukáš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 24.47 0.203
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 05 (ne, 17.2.2019 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 7 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 24.14 0.177
2 266 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 24.93 0.179
44 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 DNS
101 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNS
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 06 (ne, 17.2.2019 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 124 Vitáloš RolandVitáloš Roland 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 22.87 0.182
3 271 Slotta AndrejSlotta Andrej 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 24.03 0.170
97 Antolík PavolAntolík Pavol 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DQ 0.229
Poznámky:
DQ podľa pravidla 214/6
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 07 (ne, 17.2.2019 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 51 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 22.73 0.186
2 22 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 23.68 0.188
3 90 Mészáros LukášMészáros Lukáš 95 95 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 23.88 0.144
4 116 Bencz VladimírBencz Vladimír 98 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 24.69 0.223
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 21 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 22.46 0.182
2 56 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 22.56 0.183
3 114 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 22.58 0.153
4 58 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 22.66 0.203
5 48 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 22.69
6 51 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 22.73 0.186
7 124 Vitáloš RolandVitáloš Roland 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 22.87 0.182
8 127 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 23.59 0.183
9 22 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 23.68 0.188
10 90 Mészáros LukášMészáros Lukáš 95 95 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 23.88 0.144
11 271 Slotta AndrejSlotta Andrej 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 24.03 0.170
12 7 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 24.14 0.177
13 112 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 24.15 0.177
14 53 Straška LukášStraška Lukáš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 24.47 0.203
15 116 Bencz VladimírBencz Vladimír 98 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 24.69 0.223
16 68 Blahuta JánBlahuta Ján 95 95 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 24.78 0.164
17 94 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 24.82
18 266 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 24.93 0.179
43 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 DQ -0.191
22 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 DNF
44 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 DNS
101 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNS
97 Antolík PavolAntolík Pavol 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DQ 0.229

200 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 17.2.2019 - 15:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 21 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 22.26 0.176
2 114 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 22.65 0.174
3 58 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 23.02 0.172
56 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 DNS
Celkom 4 pretekári

200 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 17.2.2019 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 204 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.66 0.201
2 199 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 Naša atletikaNaša atletika 4 26.17 0.186
3 243 Mašláňová EliškaMašláňová Eliška 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 27.17 0.330
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (ne, 17.2.2019 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 173 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 25.72 0.206
2 222 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 26.49 0.159
3 131 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 28.47 0.192
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (ne, 17.2.2019 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 249 Kišková KatarínaKišková Katarína 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 25.64 0.380
2 233 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 26.87 0.186
3 207 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 27.11 0.237
Celkom 3 pretekári
Beh 04 (ne, 17.2.2019 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 250 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 26.91 0.388
2 171 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 27.88 0.337
228 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DQ
Poznámky:
DQ podľa pravidla 162/7
Celkom 3 pretekári
Beh 05 (ne, 17.2.2019 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 168 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 25.96 0.184
2 226 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 27.83 0.223
3 132 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 28.62 0.191
4 184 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 29.53 0.153
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (ne, 17.2.2019 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 151 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 25.80 0.230
3 183 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 28.18 0.161
4 242 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 28.72 0.297
152 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DQ 0.227
Poznámky:
DQ podľa pravidla 214/6
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 249 Kišková KatarínaKišková Katarína 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 25.64 0.380
2 204 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.66 0.201
3 173 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 25.72 0.206
4 151 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 25.80 0.230
5 168 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 25.96 0.184
6 199 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 Naša atletikaNaša atletika 4 26.17 0.186
7 222 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 26.49 0.159
8 233 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 26.87 0.186
9 250 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 26.91 0.388
10 207 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 27.11 0.237
11 243 Mašláňová EliškaMašláňová Eliška 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 27.17 0.330
12 226 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 27.83 0.223
13 171 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 27.88 0.337
14 183 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 28.18 0.161
15 131 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 28.47 0.192
16 132 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 28.62 0.191
17 242 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 28.72 0.297
18 184 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 29.53 0.153
228 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DQ
152 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DQ 0.227

200 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 17.2.2019 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 249 Kišková KatarínaKišková Katarína 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 25.28 0.243
2 204 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.29 0.196
3 173 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 25.79 0.189
4 151 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 26.04 0.231
Celkom 4 pretekári

400 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 16.2.2019 - 17:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 11 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 0:49.95 0.188
2 86 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 0:50.22 0.196
3 127 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 0:52.01 0.206
4 29 Melo PavolMelo Pavol 99 99 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 0:53.21 0.248
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 02 (so, 16.2.2019 - 17:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 108 Lučanský PeterLučanský Peter 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:50.85 0.170
2 58 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 0:51.36 0.192
3 60 Lukáč MartinLukáč Martin 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 0:53.85 0.241
4 65 Bartoš FilipBartoš Filip 99 99 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 0:55.67 0.231
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 03 (so, 16.2.2019 - 17:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 43 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 0:51.04 0.184
2 109 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:51.34 0.213
3 94 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 0:54.51 0.190
4 105 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 0:55.21 0.214
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 04 (so, 16.2.2019 - 17:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 128 Beloš AdamBeloš Adam 98 98 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 0:51.60 0.153
2 22 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 0:51.90 0.172
3 55 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 0:57.00 0.186
4 107 Lapšanský MartinLapšanský Martin 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 0:57.11 0.210
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 05 (so, 16.2.2019 - 17:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 80 Mrva StanislavMrva Stanislav 95 95 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:51.78 0.149
2 41 Ďubašák JánĎubašák Ján 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:53.87 0.192
3 28 Trosko TomášTrosko Tomáš 86 86 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 0:56.82 0.236
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 11 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 0:49.95 0.188
2 86 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 0:50.22 0.196
3 108 Lučanský PeterLučanský Peter 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:50.85 0.170
4 43 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 0:51.04 0.184
5 109 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:51.34 0.213
6 58 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 0:51.36 0.192
7 128 Beloš AdamBeloš Adam 98 98 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 0:51.60 0.153
8 80 Mrva StanislavMrva Stanislav 95 95 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:51.78 0.149
9 22 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 0:51.90 0.172
10 127 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 0:52.01 0.206
11 29 Melo PavolMelo Pavol 99 99 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 0:53.21 0.248
12 60 Lukáč MartinLukáč Martin 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 0:53.85 0.241
13 41 Ďubašák JánĎubašák Ján 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:53.87 0.192
14 94 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 0:54.51 0.190
15 105 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 0:55.21 0.214
16 65 Bartoš FilipBartoš Filip 99 99 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 0:55.67 0.231
17 28 Trosko TomášTrosko Tomáš 86 86 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 0:56.82 0.236
18 55 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 0:57.00 0.186
19 107 Lapšanský MartinLapšanský Martin 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 0:57.11 0.210

400 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 17.2.2019 - 14:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 86 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 0:48.49 0.178
2 11 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 0:48.58 0.161
3 108 Lučanský PeterLučanský Peter 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:50.61 0.184
4 43 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 0:51.17 0.173
Celkom 4 pretekári

400 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 16.2.2019 - 16:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 172 Putalová IvetaPutalová Iveta 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 0:54.63 0.230
2 209 Ledecká DanielaLedecká Daniela 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:55.38 0.191
3 219 Faturová GabrielaFaturová Gabriela 99 99 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 1:06.34 0.175
4 149 Timková KristínaTimková Kristína 99 99 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 1:08.71 0.351
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 02 (so, 16.2.2019 - 16:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 256 Urbanová AndreaUrbanová Andrea 89 89 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 0:58.04 0.168
2 228 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:58.10 0.432
3 208 Lackovičová SimonaLackovičová Simona 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:02.99 0.234
4 223 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 1:05.57 0.308
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 03 (so, 16.2.2019 - 16:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 151 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:58.61 0.217
2 257 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 0:58.95 0.214
3 243 Mašláňová EliškaMašláňová Eliška 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 1:00.40 0.221
4 226 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 1:02.99 0.219
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 172 Putalová IvetaPutalová Iveta 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 0:54.63 0.230
2 209 Ledecká DanielaLedecká Daniela 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:55.38 0.191
3 256 Urbanová AndreaUrbanová Andrea 89 89 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 0:58.04 0.168
4 228 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:58.10 0.432
5 151 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:58.61 0.217
6 257 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 0:58.95 0.214
7 243 Mašláňová EliškaMašláňová Eliška 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 1:00.40 0.221
8 208 Lackovičová SimonaLackovičová Simona 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:02.99 0.234
8 226 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 1:02.99 0.219
10 223 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 1:05.57 0.308
11 219 Faturová GabrielaFaturová Gabriela 99 99 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 1:06.34 0.175
12 149 Timková KristínaTimková Kristína 99 99 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 1:08.71 0.351

400 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 17.2.2019 - 14:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 172 Putalová IvetaPutalová Iveta 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 0:55.06 0.234
2 209 Ledecká DanielaLedecká Daniela 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:55.24 0.145
3 256 Urbanová AndreaUrbanová Andrea 89 89 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 0:57.68 0.170
4 228 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 0:57.83 0.201
Celkom 4 pretekári

800 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 17.2.2019 - 15:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 120 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 1:54.96
2 20 Lendvorský LeonardLendvorský Leonard 92 92 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 1:56.32
3 119 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 1:57.07
4 129 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 1:58.02
5 38 Drugda PatrikDrugda Patrik 97 97 ŠPORTKLUB Dobrá NivaŠPORTKLUB Dobrá Niva 2 1:58.13
6 98 Babulík MatúšBabulík Matúš 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 1:59.07
15 Schneidgen PatrikSchneidgen Patrik 94 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 DNF
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 17.2.2019 - 15:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 1 Ondrovič MarekOndrovič Marek 01 01 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 2:00.66
2 5 Kubej TomášKubej Tomáš 92 92 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:05.26
3 29 Melo PavolMelo Pavol 99 99 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 2:07.11
4 23 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 2:07.39
5 24 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 2:07.42
6 62 Mikula MichalMikula Michal 95 95 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 2:07.61
96 Urban OliverUrban Oliver 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 DQ
Poznámky:
DQ podľa pravidla 214/6
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (ne, 17.2.2019 - 15:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 83 Čerep VladimirČerep Vladimir 01 01 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 1 2:02.10
2 27 Kabina AndrejKabina Andrej 88 88 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 2:10.31
3 28 Trosko TomášTrosko Tomáš 86 86 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 2:10.34
4 122 Šmida RóbertŠmida Róbert 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 2:10.67
5 3 Gonczol Dominik AlexGonczol Dominik Alex 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:19.85
63 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 DNS
6 Palaky ArnoldPalaky Arnold 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNF
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 120 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 1:54.96
2 20 Lendvorský LeonardLendvorský Leonard 92 92 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 1:56.32
3 119 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 1:57.07
4 129 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 1:58.02
5 38 Drugda PatrikDrugda Patrik 97 97 ŠPORTKLUB Dobrá NivaŠPORTKLUB Dobrá Niva 2 1:58.13
6 98 Babulík MatúšBabulík Matúš 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 1:59.07
7 1 Ondrovič MarekOndrovič Marek 01 01 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 2:00.66
8 83 Čerep VladimirČerep Vladimir 01 01 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 1 2:02.10
9 5 Kubej TomášKubej Tomáš 92 92 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:05.26
10 29 Melo PavolMelo Pavol 99 99 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 2:07.11
11 23 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 2:07.39
12 24 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 2:07.42
13 62 Mikula MichalMikula Michal 95 95 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 2:07.61
14 27 Kabina AndrejKabina Andrej 88 88 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 2:10.31
15 28 Trosko TomášTrosko Tomáš 86 86 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 2:10.34
16 122 Šmida RóbertŠmida Róbert 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 2:10.67
17 3 Gonczol Dominik AlexGonczol Dominik Alex 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:19.85
15 Schneidgen PatrikSchneidgen Patrik 94 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 DNF
96 Urban OliverUrban Oliver 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 DQ
63 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 DNS
6 Palaky ArnoldPalaky Arnold 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNF

800 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 17.2.2019 - 14:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 138 Štuková AlexandraŠtuková Alexandra 90 90 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 2:10.29
2 215 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:17.19
3 230 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:17.33
4 231 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:17.35
5 147 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 2:19.13
182 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 DNF
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 17.2.2019 - 14:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 169 Messerschmidtová NinaMesserschmidtová Nina 04 04 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 2:20.77
2 134 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:25.85
3 180 Ivančová TamaraIvančová Tamara 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 2:26.00
4 150 Cápayová MáriaCápayová Mária 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 2:29.85
5 153 Máčalová TeréziaMáčalová Terézia 97 97 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 2:31.87
6 206 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:36.17
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 17.2.2019 - 14:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 185 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 2:35.46
2 239 Špakovská SoňaŠpakovská Soňa 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 2:36.32
3 234 Takáčová KarolínaTakáčová Karolína 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:37.38
4 213 Ondrušová RomanaOndrušová Romana 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:43.59
5 133 Harendarčíková PaulínaHarendarčíková Paulína 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:49.33
149 Timková KristínaTimková Kristína 99 99 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 138 Štuková AlexandraŠtuková Alexandra 90 90 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 2:10.29
2 215 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:17.19
3 230 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:17.33
4 231 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:17.35
5 147 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 2:19.13
6 169 Messerschmidtová NinaMesserschmidtová Nina 04 04 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 2:20.77
7 134 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:25.85
8 180 Ivančová TamaraIvančová Tamara 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 2:26.00
9 150 Cápayová MáriaCápayová Mária 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 2:29.85
10 153 Máčalová TeréziaMáčalová Terézia 97 97 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 2:31.87
11 185 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 2:35.46
12 206 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:36.17
13 239 Špakovská SoňaŠpakovská Soňa 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 2:36.32
14 234 Takáčová KarolínaTakáčová Karolína 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:37.38
15 213 Ondrušová RomanaOndrušová Romana 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:43.59
16 133 Harendarčíková PaulínaHarendarčíková Paulína 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:49.33
182 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 DNF
149 Timková KristínaTimková Kristína 99 99 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 DNS

1500 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 16.2.2019 - 17:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 106 Kováč PeterKováč Peter 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 3:58.78
2 75 Borovka MiroslavBorovka Miroslav 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 4:01.20
3 79 Mazúch DavidMazúch David 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 4:02.39
4 119 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 4:03.13
5 1 Ondrovič MarekOndrovič Marek 01 01 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 4:03.31
6 98 Babulík MatúšBabulík Matúš 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 4:04.07
7 20 Lendvorský LeonardLendvorský Leonard 92 92 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 4:14.44
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 16.2.2019 - 17:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 66 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 4:15.39
2 5 Kubej TomášKubej Tomáš 92 92 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 4:16.31
3 96 Urban OliverUrban Oliver 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 4:19.01
4 4 Habrda BorisHabrda Boris 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 4:23.83
5 23 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 4:26.53
6 67 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 7 4:32.75
7 2 Dráfi KarolDráfi Karol 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 4:37.12
8 24 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 9 4:44.68
9 59 Fritzman FrantišekFritzman František 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 8 4:59.15
Celkom 9 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 106 Kováč PeterKováč Peter 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 3:58.78
2 75 Borovka MiroslavBorovka Miroslav 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 4:01.20
3 79 Mazúch DavidMazúch David 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 4:02.39
4 119 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 4:03.13
5 1 Ondrovič MarekOndrovič Marek 01 01 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 4:03.31
6 98 Babulík MatúšBabulík Matúš 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 4:04.07
7 20 Lendvorský LeonardLendvorský Leonard 92 92 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 4:14.44
8 66 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 4:15.39
9 5 Kubej TomášKubej Tomáš 92 92 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 4:16.31
10 96 Urban OliverUrban Oliver 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 4:19.01
11 4 Habrda BorisHabrda Boris 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 4:23.83
12 23 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 4:26.53
13 67 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 7 4:32.75
14 2 Dráfi KarolDráfi Karol 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 4:37.12
15 24 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 9 4:44.68
16 59 Fritzman FrantišekFritzman František 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 8 4:59.15

1500 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 16.2.2019 - 17:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 258 Beľová KatarínaBeľová Katarína 84 84 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 4:44.03
2 182 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 4:45.00
3 273 Michaličková ZuzanaMichaličková Zuzana 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 4:47.51
4 166 Kovalančíková LuciaKovalančíková Lucia 93 93 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 4:55.23
5 180 Ivančová TamaraIvančová Tamara 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 5:07.87
6 218 Kotianová LenkaKotianová Lenka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 7 5:14.99
7 255 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 5:19.14
231 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNF
Celkom 8 pretekárov

3000 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 17.2.2019 - 16:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 85 Urban JozefUrban Jozef 86 86 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 8 08:37.20
2 106 Kováč PeterKováč Peter 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08:37.36
3 130 Bubeník JozefBubeník Jozef 87 87 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 08:37.60
4 34 Hladík MarekHladík Marek 90 90 Bratislavský maratónBratislavský maratón 5 08:47.23
5 19 Kováč MichalKováč Michal 91 91 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 08:58.66
6 75 Borovka MiroslavBorovka Miroslav 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09:01.08
7 78 Kompas MatúšKompas Matúš 92 92 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12 09:01.35
8 104 Kocian KonštantínKocian Konštantín 90 90 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 11 09:01.81
9 64 Kašša LadislavKašša Ladislav 98 98 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 09:05.07
10 26 Foltín AndrejFoltín Andrej 83 83 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 10 09:05.70
11 35 Wahlandt ŠimonWahlandt Šimon 92 92 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 9 09:16.87
12 54 Vajs RomanVajs Roman 89 89 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14 09:18.31
84 Szabo JaroslavSzabo Jaroslav 87 87 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 13 DNF
79 Mazúch DavidMazúch David 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 DNF
Celkom 14 pretekárov

3000 m - Ženy (Beh)

Beh (ne, 17.2.2019 - 15:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 181 Dušková ElenaDušková Elena 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 09:52.76
2 246 Valová SilviaValová Silvia 91 91 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 4 10:06.92
3 258 Beľová KatarínaBeľová Katarína 84 84 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 10:17.69
4 273 Michaličková ZuzanaMichaličková Zuzana 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 10:23.16
5 166 Kovalančíková LuciaKovalančíková Lucia 93 93 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 10:24.94
6 212 Mydlíková KatarínaMydlíková Katarína 97 97 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10:45.85
7 155 Miklóšová IvonaMiklóšová Ivona 96 96 Bratislavský maratónBratislavský maratón 10 11:14.37
8 137 Kusendová MonikaKusendová Monika 94 94 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 9 11:14.41
9 139 Záškvarová IvanaZáškvarová Ivana 95 95 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 12 11:21.56
10 140 Bašnáková JanaBašnáková Jana 79 79 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 7 11:47.89
11 255 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 11 12:09.64
12 189 Vorková DanielaVorková Daniela 99 99 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 12:28.16
Celkom 12 pretekárov

60 m prekážok [106,7 cm] - Muži (Beh)

Beh (so, 16.2.2019 - 16:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 118 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 94 94 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 08.31 0.137
2 21 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 08.52 0.170
3 88 Bician AndrejBician Andrej 84 84 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 08.92 0.163
4 77 Halmo MarekHalmo Marek 94 94 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.12 0.207
Celkom 4 pretekári

60 m prekážok [106,7 cm] - Muži (Finále)

Finále (so, 16.2.2019 - 15:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 118 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 94 94 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 08.32 0.151
2 21 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 08.46 0.211
3 86 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 08.58 0.179
4 88 Bician AndrejBician Andrej 84 84 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 08.97 0.138
5 77 Halmo MarekHalmo Marek 94 94 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.21 0.212
6 82 Varga MarošVarga Maroš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.75 0.200
Celkom 6 pretekárov

60 m prekážok [83,8 cm] - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 16.2.2019 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 175 Vadlejch LuciaVadlejch Lucia 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 08.74 0.149
2 259 Buckulčíková MáriaBuckulčíková Mária 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.60 0.194
3 136 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.64 0.191
4 210 Lukáčová SimonaLukáčová Simona 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.78 0.192
5 148 Remišová MartinaRemišová Martina 01 01 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 10.84 0.364
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 16.2.2019 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 240 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 08.67 0.172
2 216 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.92 0.145
3 211 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.72 0.234
4 214 Šedová ZuzanaŠedová Zuzana 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.85 0.557
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 240 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 08.67 0.172
2 175 Vadlejch LuciaVadlejch Lucia 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 08.74 0.149
3 216 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.92 0.145
4 259 Buckulčíková MáriaBuckulčíková Mária 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.60 0.194
5 136 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.64 0.191
6 211 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.72 0.234
7 210 Lukáčová SimonaLukáčová Simona 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.78 0.192
8 214 Šedová ZuzanaŠedová Zuzana 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.85 0.557
9 148 Remišová MartinaRemišová Martina 01 01 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 10.84 0.364

60 m prekážok [83,8 cm] - Ženy (Finále)

Finále (so, 16.2.2019 - 16:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 240 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 08.55 0.180
2 175 Vadlejch LuciaVadlejch Lucia 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 08.63 0.170
3 216 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.82 0.135
4 259 Buckulčíková MáriaBuckulčíková Mária 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 09.46 0.198
5 211 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.54 0.237
6 136 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.61 0.189
7 214 Šedová ZuzanaŠedová Zuzana 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 10.11 0.191
210 Lukáčová SimonaLukáčová Simona 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 DNF 0.209
Celkom 8 pretekárov

Skok do výšky - Muži

(so, 16.2.2019 - 16:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 180 185 190 195 200 205 210 214 218 221 224 226 228 Body
1 9 Beer LukášBeer Lukáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
89 89 6 221 - - - - o - o xo o o - xxx
2 39 Bubeník MatúšBubeník Matúš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
89 89 5 218 - - - - - o xo xxo o xxx
3= 17 Zeman TomášZeman Tomáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
96 96 4 210 - - o o o o o xxx
3= 36 Mrčić FilipMrčić Filip
CroatiaCroatia
99 99 3 210 - - o o o o o xxx
5 69 Sýkora MartinSýkora Martin
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
97 97 2 190 o o o xxx
6 111 Tóth GergelyTóth Gergely
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
01 01 1 190 o xo xo xxx
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Ženy

(so, 16.2.2019 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 150 155 160 165 169 173 177 180 183 Body
1 161 Dunajská TatianaDunajská Tatiana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
92 92 9 177 - - o - o o o - xxx
2 225 Bošková KristínaBošková Kristína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
99 99 8 173 - o o o o o xxx
3 227 Butkovská SimonaButkovská Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
98 98 6 169 - o o o xo xxx
4 235 Tichá SimonaTichá Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 7 165 o o o xo xxx
5 162 Fonferová LauraFonferová Laura
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 4 165 xo o o xxo xxx
6 241 Kažimirová MiroslavaKažimirová Miroslava
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
88 88 5 160 o o o xxx
7 143 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
04 04 2 160 o xxo o xxx
8 142 Ďuricová KatarínaĎuricová Katarína
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
00 00 3 160 o xo xo xxx
9 203 Bírová NinaBírová Nina
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 1 155 xo o xxx
Celkom 9 pretekárov

Skok o žrdi - Muži

(ne, 17.2.2019 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 320 340 360 380 400 420 440 450 460 470 480 Body
1 32 Krajňák TomášKrajňák Tomáš
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
89 89 7 460 - - - - - o o - o - xxx
2= 45 Kremser AdamKremser Adam
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 4 420 - - o o o o xxx
2= 12 Ďuriško MartinĎuriško Martin
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
00 00 3 420 - - - o o o xxx
4 88 Bician AndrejBician Andrej
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
84 84 6 420 - - - o o xo xxx
5 33 Sedlák SamuelSedlák Samuel
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
01 01 5 380 - - xo xxo xxx
6 8 Bajner MiroslavBajner Miroslav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
57 57 2 360 o o o xxx
125 Pažák PeterPažák Peter
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
57 57 1 NM xxx
Celkom 7 pretekárov

Skok o žrdi - Ženy

(ne, 17.2.2019 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 220 240 260 280 290 300 310 320 330 340 350 Body
1 245 Paliderová LujzaPaliderová Lujza
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
02 02 5 340 - - - o - o - o o o xxx
2 217 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
02 02 2 330 - - o o xo xxo o xxo xo xxx
3 253 Nevařilová SarahNevařilová Sarah
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
98 98 4 300 - - - o o o xxx
4 136 Miklová MariettaMiklová Marietta
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
02 02 3 280 - xo xo xo xxx
5 254 Režná PetraRežná Petra
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
90 90 1 240 o o xxx
Celkom 5 pretekárov

Skok do diaľky - Muži

(so, 16.2.2019 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 16 Šuba JánŠuba Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
94 94 11 706 x 0672 0692 692 0702 x 0706
2 57 Megela PatrikMegela Patrik
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
00 00 7 685 0640 0649 0677 677 0685 0657 0669
3 47 Kubinec JakubKubinec Jakub
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
98 98 10 681 0672 0657 0665 672 0657 0681 0562
4 53 Straška LukášStraška Lukáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 6 666 x 0653 0666 666 x x x
5 10 Benda JakubBenda Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
00 00 9 654 x 0643 0654 654 x x x
6 71 Hajník ĽubomírHajník Ľubomír
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
98 98 3 633 0600 0602 0612 612 0618 0633 -
7 113 Jelínek RastislavJelínek Rastislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
01 01 8 629 0600 x 0608 608 0588 0629 -
8 92 Richtárech MartinRichtárech Martin
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
01 01 4 603 0602 0591 0601 602 0581 0603 0572
9 72 Federič FilipFederič Filip
Naša atletikaNaša atletika
04 04 2 591 0591 x 0570 591
10 103 Erban BenjamínErban Benjamín
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
89 89 1 436 x 0436 0405 436
31 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
02 02 5 NM x x x -
Celkom 11 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(so, 16.2.2019 - 16:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 175 Vadlejch LuciaVadlejch Lucia
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
88 88 15 624 0603 x 0616 616 0624 x 0618
2 178 Velďáková JanaVelďáková Jana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
81 81 16 620 0604 0591 x 604 0602 x 0620
3 152 Lehenová MonikaLehenová Monika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 12 543 0530 0499 0543 543 0543 x x
4 221 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
00 00 13 543 0537 x x 537 0542 x 0543
5 217 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
02 02 9 531 0507 0527 x 527 0531 x x
6 238 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 14 530 0513 0521 0486 521 0530 x x
7 202 Veselská SandraVeselská Sandra
Naša atletikaNaša atletika
04 04 10 520 x x 0520 520 0341 0489 x
8 191 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletikaNaša atletika
07 07 5 518 0518 x x 518 x 0513 x
9 165 Kováčová CarolinaKováčová Carolina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 11 510 0468 0510 x 510
10 192 Čederlová ElaČederlová Ela
Naša atletikaNaša atletika
04 04 3 494 0480 x 0494 494
11 163 Kamenská ZuzanaKamenská Zuzana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
98 98 6 489 x 0489 x 489
12 144 Comová MichaelaComová Michaela
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
01 01 8 488 0488 0367 0481 488
13 135 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 7 482 0416 0459 0482 482
14 145 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
03 03 1 463 x x 0463 463
15 132 Šimeková MáriaŠimeková Mária
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
03 03 4 437 0433 0437 0431 437
143 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
04 04 2 NM x x x -
Celkom 16 pretekárov

Trojskok - Muži

(ne, 17.2.2019 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 16 Šuba JánŠuba Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
94 94 4 15.23 x 14.88 x 14.88 x 15.23 x
2 57 Megela PatrikMegela Patrik
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
00 00 3 13.75 13.41 13.52 13.71 13.71 13.75 - 13.73
3 92 Richtárech MartinRichtárech Martin
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
01 01 2 13.21 13.21 13.03 13.11 13.21 13.00 12.94 11.48
4 89 Jursa MichalJursa Michal
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
86 86 1 12.51 12.44 x x 12.44 12.51 - x
Celkom 4 pretekárov

Trojskok - Ženy

(ne, 17.2.2019 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 177 Velďáková DanaVelďáková Dana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
81 81 4 13.17 x 13.10 13.17 13.17 x x 13.03
2 248 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
97 97 3 12.83 x 12.50 12.76 12.76 x 12.83 x
3 221 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
00 00 2 11.46 11.03 11.24 09.89 11.24 11.11 10.77 11.46
4 132 Šimeková MáriaŠimeková Mária
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
03 03 1 10.31 10.07 10.25 10.31 10.31 x 10.24 10.26
Celkom 4 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Ženy

(ne, 17.2.2019 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 176 Váleková NatáliaVáleková Natália
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 5 13.75 13.75 x 13.23 13.75 x 13.07 x
2 224 Vrecková MichaelaVrecková Michaela
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
01 01 3 11.79 x 11.79 x 11.79 11.51 x x
3 247 Čaklošová KarolínaČaklošová Karolína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
91 91 4 11.78 11.09 11.34 11.12 11.34 11.32 11.76 11.78
4 164 Kováčiková VanesaKováčiková Vanesa
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 1 10.23 09.83 09.99 09.97 9.99 10.23 09.92 10.10
5 220 Hanuliaková JúliaHanuliaková Júlia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
00 00 2 10.11 10.11 x 09.96 10.11 x x x
Celkom 5 pretekárov

Vrh guľou 7,26 kg - Muži

(ne, 17.2.2019 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 70 Baran AdriánBaran Adrián
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
99 99 8 16.70 16.34 x x 16.34 16.70 16.23 16.68
2 14 Kováč SamuelKováč Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
99 99 6 16.06 15.23 x 15.31 15.31 16.06 x x
3 76 Broš NikolasBroš Nikolas
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
96 96 7 15.63 14.90 15.61 15.20 15.61 15.40 x 15.63
4 13 Greguš JaroslavGreguš Jaroslav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
01 01 1 14.55 12.37 13.53 14.09 14.09 14.35 13.63 14.55
5 68 Blahuta JánBlahuta Ján
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
95 95 4 11.06 11.06 09.86 10.24 11.06 09.87 09.92
6 37 Mistrík MartinMistrík Martin
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
99 99 3 10.97 10.39 09.81 x 10.39 10.00 09.69 10.97
7 93 Skoupa NorbertSkoupa Norbert
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
00 00 2 10.94 10.58 10.41 10.76 10.76 10.61 x 10.94
123 Vida RomanVida Roman
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
69 69 5 DNS
Celkom 8 pretekárov

4 x 200 m kluby - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 16.2.2019 - 18:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 42 Fendek, Marček, Buvala, Sloboda Fendek, Marček, Buvala, Sloboda ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 1:30.65 0.161
2 112 Čerevka, Jelínek, Sedlák, Kišš Čerevka, Jelínek, Sedlák, Kišš AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:32.94 0.206
3 105 Kostolný, Ďurdina, Lúža, Antolík Kostolný, Ďurdina, Lúža, Antolík AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:33.72 0.215
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 16.2.2019 - 18:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 24 Lazar, Baluch, Revaj, Jančár Lazar, Baluch, Revaj, Jančár AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 1:34.74 0.155
2 81 Rigo, Halmo, Varga, Mrva Rigo, Halmo, Varga, Mrva ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:36.73 0.148
271 Slotta, Hrudkay, Ďubašák, Glodžák Slotta, Hrudkay, Ďubašák, Glodžák ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 DQ 0.174
Poznámky:
DQ podľa pravidla 218/4
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 42 Fendek, Marček, Buvala, Sloboda Fendek, Marček, Buvala, Sloboda ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 1:30.65 0.161
2 112 Čerevka, Jelínek, Sedlák, Kišš Čerevka, Jelínek, Sedlák, Kišš AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:32.94 0.206
3 105 Kostolný, Ďurdina, Lúža, Antolík Kostolný, Ďurdina, Lúža, Antolík AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:33.72 0.215
4 24 Lazar, Baluch, Revaj, Jančár Lazar, Baluch, Revaj, Jančár AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 1:34.74 0.155
5 81 Rigo, Halmo, Varga, Mrva Rigo, Halmo, Varga, Mrva ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:36.73 0.148
271 Slotta, Hrudkay, Ďubašák, Glodžák Slotta, Hrudkay, Ďubašák, Glodžák ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 DQ 0.174

4 x 200 m kluby - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 16.2.2019 - 18:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 172 Putalová, Tomková, Močáryová, Malatincová Putalová, Tomková, Močáryová, Malatincová ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 1:42.98 0.248
2 205 Húsková, Takácsová, Lackovičová, Forster Húsková, Takácsová, Lackovičová, Forster ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:44.32 0.202
3 251 Kudlíková, Malatinská, Kubaščíková, Zápotočná Kudlíková, Malatinská, Kubaščíková, Zápotočná AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 1:47.97 0.241
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 16.2.2019 - 18:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 199 Strýčková, Bačová, Bendová, Čederlová Strýčková, Bačová, Bendová, Čederlová Naša atletikaNaša atletika 3 1:48.28 0.177
2 236 Devaldová, Rusnáková, Špakovská, Kuczik Devaldová, Rusnáková, Špakovská, Kuczik AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 1:52.58 0.166
3 202 Veselská, Mnichova, Kolozsvaryova, Trgová Veselská, Mnichova, Kolozsvaryova, Trgová Naša atletikaNaša atletika 1 1:55.53 0.206
157 Janeková, Geseová, Štrpková, Trnková Janeková, Geseová, Štrpková, Trnková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 DQ 0.165
Poznámky:
DQ podľa pravidla 163/4
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 172 Putalová, Tomková, Močáryová, Malatincová Putalová, Tomková, Močáryová, Malatincová ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 1:42.98 0.248
2 205 Húsková, Takácsová, Lackovičová, Forster Húsková, Takácsová, Lackovičová, Forster ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:44.32 0.202
3 251 Kudlíková, Malatinská, Kubaščíková, Zápotočná Kudlíková, Malatinská, Kubaščíková, Zápotočná AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 1:47.97 0.241
4 199 Strýčková, Bačová, Bendová, Čederlová Strýčková, Bačová, Bendová, Čederlová Naša atletikaNaša atletika 3 1:48.28 0.177
5 236 Devaldová, Rusnáková, Špakovská, Kuczik Devaldová, Rusnáková, Špakovská, Kuczik AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 1:52.58 0.166
6 202 Veselská, Mnichova, Kolozsvaryova, Trgová Veselská, Mnichova, Kolozsvaryova, Trgová Naša atletikaNaša atletika 1 1:55.53 0.206
157 Janeková, Geseová, Štrpková, Trnková Janeková, Geseová, Štrpková, Trnková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 DQ 0.165

4 x 400 m kluby - Muži (Beh)

Beh (ne, 17.2.2019 - 16:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pavlovič, Schneidgen, Šuba, Danáč Pavlovič, Schneidgen, Šuba, Danáč AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 3:30.20 0.201
2 Lapšanský, Babulík, Lúža, Lučanský Lapšanský, Babulík, Lúža, Lučanský AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 3:31.91 0.172
3 24 Lazar, Baluch, Jančár, Revaj Lazar, Baluch, Jančár, Revaj AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 3:36.66 0.200
Celkom 3 pretekári

4 x 400 m kluby - Ženy (Beh)

Beh (ne, 17.2.2019 - 16:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 215 Švecová, Kusyová, Lackovičová, Ledecká Švecová, Kusyová, Lackovičová, Ledecká ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 3:58.84 0.223
2 250 Kubaščíková, Kudlíková, Zápotočná, Urbanová Kubaščíková, Kudlíková, Zápotočná, Urbanová AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 3:59.27 0.281
3 226 Babiczová, Naňová, Matejíčková, Cidoríková Babiczová, Naňová, Matejíčková, Cidoríková AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 4:07.55 0.159
4 188 Šprláková, Mlkvíková, Kubošná, Jánošíková Šprláková, Mlkvíková, Kubošná, Jánošíková Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 4:41.97 0.157
Celkom 4 pretekári