<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR mužov a žien

Bratislava (16. - 17. 2. 2019)
Skok do výšky - Muži (sobota, 16.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 9 Beer LukášBeer Lukáš 890823 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 221
2 39 Bubeník MatúšBubeník Matúš 891114 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 218
3= 17 Zeman TomášZeman Tomáš 961214 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 210
3= 36 Mrčić FilipMrčić Filip 990319 CroatiaCroatia 210
Skok do výšky - Ženy (sobota, 16.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 161 Dunajská TatianaDunajská Tatiana 920725 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 177
2 225 Bošková KristínaBošková Kristína 990430 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 173
3 227 Butkovská SimonaButkovská Simona 980505 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 169
Skok o žrdi - Muži (nedeľa, 17.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 32 Krajňák TomášKrajňák Tomáš 890930 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 460
2= 45 Kremser AdamKremser Adam 010109 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 420
2= 12 Ďuriško MartinĎuriško Martin 000912 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 420
Skok o žrdi - Ženy (nedeľa, 17.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 245 Paliderová LujzaPaliderová Lujza 021003 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 340
2 217 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 020329 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 330
3 253 Nevařilová SarahNevařilová Sarah 981123 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 300
Skok do diaľky - Muži (sobota, 16.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 16 Šuba JánŠuba Ján 940906 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 706
2 57 Megela PatrikMegela Patrik 000209 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 685
3 47 Kubinec JakubKubinec Jakub 980518 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 681
Skok do diaľky - Ženy (sobota, 16.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 175 Vadlejch LuciaVadlejch Lucia 881108 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 624
2 178 Velďáková JanaVelďáková Jana 810603 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 620
3 152 Lehenová MonikaLehenová Monika 020423 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 543
Trojskok - Muži (nedeľa, 17.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 16 Šuba JánŠuba Ján 940906 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 15.23
2 57 Megela PatrikMegela Patrik 000209 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 13.75
3 92 Richtárech MartinRichtárech Martin 010726 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 13.21
Trojskok - Ženy (nedeľa, 17.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 177 Velďáková DanaVelďáková Dana 810603 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13.17
2 248 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana 970211 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 12.83
3 221 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia 000404 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 11.46
Vrh guľou 4 kg - Ženy (nedeľa, 17.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 176 Váleková NatáliaVáleková Natália 010217 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13.75
2 224 Vrecková MichaelaVrecková Michaela 010123 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 11.79
3 247 Čaklošová KarolínaČaklošová Karolína 911217 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 11.78
Vrh guľou 7,26 kg - Muži (nedeľa, 17.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 70 Baran AdriánBaran Adrián 991214 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 16.70
2 14 Kováč SamuelKováč Samuel 990813 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 16.06
3 76 Broš NikolasBroš Nikolas 960206 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 15.63