<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR mužov a žien

Bratislava (16. - 17. 2. 2019)
60 m - Muži (sobota, 16.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 73 Volko JánVolko Ján 961102 Naša atletikaNaša atletika 06.62 0.158
2 117 Bujna ŠimonBujna Šimon 951227 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 06.77 0.176
3 56 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 011213 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 06.83 0.169
60 m - Ženy (sobota, 16.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 244 Weigertová MonikaWeigertová Monika 920320 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 07.45 0.201
2 204 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 07.63 0.166
3 154 Nagyová MartinaNagyová Martina 990905 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 07.81 0.185
200 m - Muži (nedeľa, 17.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 21 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 22.26 0.176
2 114 Kišš MátéKišš Máté 991215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 22.65 0.174
3 58 Filo JakubFilo Jakub 001112 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 23.02 0.172
200 m - Ženy (nedeľa, 17.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 249 Kišková KatarínaKišková Katarína 020527 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 25.28 0.243
2 204 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 25.29 0.196
3 173 Tomková BarboraTomková Barbora 960920 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 25.79 0.189
400 m - Muži (nedeľa, 17.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 86 Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 48.49 0.178
2 11 Danáč DenisDanáč Denis 930506 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 48.58 0.161
3 108 Lučanský PeterLučanský Peter 961008 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 50.61 0.184
400 m - Ženy (nedeľa, 17.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 172 Putalová IvetaPutalová Iveta 880324 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 55.06 0.234
2 209 Ledecká DanielaLedecká Daniela 961104 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 55.24 0.145
3 256 Urbanová AndreaUrbanová Andrea 890520 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 57.68 0.170
60 m prekážok [106,7 cm] - Muži (sobota, 16.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 118 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 941019 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 08.32 0.151
2 21 Baluch MatejBaluch Matej 001016 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 08.46 0.211
3 86 Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 08.58 0.179
60 m prekážok [83,8 cm] - Ženy (sobota, 16.2.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 240 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 950828 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 08.55 0.180
2 175 Vadlejch LuciaVadlejch Lucia 881108 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 08.63 0.170
3 216 Takácsová SimonaTakácsová Simona 980116 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.82 0.135