<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá AZB

Bratislava (20. 1. 2019)

50 m - Miniprípravka-chlapci (Beh)

Beh 01 (ne, 20.1.2019 - 10:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 202 Išunin MarekIšunin Marek 110303 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.00
2 205 Dorocák RichardDorocák Richard 110830 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.05
3 207 Feranec Dennis AlexejFeranec Dennis Alexej 110611 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.38
4 203 Noris LukášNoris Lukáš 110715 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.62
5 62 Mereš ŠtefanMereš Štefan 450325 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 09.74
6 208 Kottlík FilipKottlík Filip 110322 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.87
7 204 Štroffek DominikŠtroffek Dominik 120901 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 11.25
8 201 Štroffek MarkoŠtroffek Marko 120901 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 11.25
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 20.1.2019 - 10:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 209 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 100318 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.90
2 527 Slíš MarkoSlíš Marko 100829 Naša atletikaNaša atletika 8 09.20
3 210 Ludas PatrikLudas Patrik 110225 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.33
4 321 Lazík DominikLazík Dominik 130311 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 09.36
5 211 Mráz RichardMráz Richard 120505 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.63
6 619 Pazdera LukášPazdera Lukáš 100708 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 10.61
7 618 Litvák AndrejLitvák Andrej 130619 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10.82
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (ne, 20.1.2019 - 10:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 325 Michalko DominikMichalko Dominik 110226 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 08.86
2 324 Glemba EduardGlemba Eduard 100302 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 09.04
3 322 Salaga MarekSalaga Marek 110613 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 8 09.47
4 323 Kausich MaximKausich Maxim 110506 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 09.78
5 213 Pauko JakubPauko Jakub 130506 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.96
6 327 Filkorn TomášFilkorn Tomáš 110914 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 10.06
7 329 Paulický EdmundPaulický Edmund 121215 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 10.66
8 326 Michalko SamuelMichalko Samuel 130703 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 10.83
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 20.1.2019 - 10:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 384 Korba AurelKorba Aurel 101116 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 08.99
2 529 Minčík NinoMinčík Nino 100601 Naša atletikaNaša atletika 6 09.45
3 518 Nagy FilipNagy Filip 120412 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 09.63
4 583 Noga AndrejNoga Andrej 101008 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 7 10.08
5 585 Kujan RichardKujan Richard 100818 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 5 10.27
6 584 Lukáč JozefLukáč Jozef 120329 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 3 10.46
7 586 Singhoffer TobiasSinghoffer Tobias 120123 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 8 11.01
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (ne, 20.1.2019 - 10:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 487 Ovčárik JakubOvčárik Jakub 101215 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 09.16
2 385 Kňažek DavidKňažek David 110515 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.44
3 587 Jendek JakubJendek Jakub 100510 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 6 09.51
4 588 Mihaľov BorisMihaľov Boris 100913 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 7 09.52
5 488 Vigláš TeoVigláš Teo 110604 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 09.59
6 489 Färber JakubFärber Jakub 100307 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 09.61
7 485 Baláž JakubBaláž Jakub 100101 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 09.81
8 490 Doubek DominikDoubek Dominik 111206 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 10.31
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (ne, 20.1.2019 - 10:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 220 Zivčák LukaZivčák Luka 110310 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 09.56
2 389 Nosko JánNosko Ján 120827 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.93
3 217 Černý PatrikČerný Patrik 111122 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 10.20
4 386 Guldan FilipGuldan Filip 100408 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.31
5 387 Frimmel DominikFrimmel Dominik 120510 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 10.42
6 219 Hrica DenisHrica Denis 110904 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 10.48
7 216 Černý FilipČerný Filip 100414 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 10.59
8 388 Fedor JurajFedor Juraj 120218 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.71
Celkom 8 pretekárov
Beh 07 (ne, 20.1.2019 - 10:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 223 Šimek Oliver JozefŠimek Oliver Jozef 100916 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.25
2 222 Šoóš FilipŠoóš Filip 100923 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.36
3 486 Lauko OliverLauko Oliver 120130 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 10.35
4 224 Šimek Erik AlexanderŠimek Erik Alexander 130124 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 10.52
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 325 Michalko DominikMichalko Dominik 110226 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 08.86
2 209 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 100318 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.90
3 384 Korba AurelKorba Aurel 101116 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 08.99
4 202 Išunin MarekIšunin Marek 110303 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.00
5 324 Glemba EduardGlemba Eduard 100302 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 09.04
6 205 Dorocák RichardDorocák Richard 110830 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.05
7 487 Ovčárik JakubOvčárik Jakub 101215 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 09.16
8 527 Slíš MarkoSlíš Marko 100829 Naša atletikaNaša atletika 8 09.20
9 223 Šimek Oliver JozefŠimek Oliver Jozef 100916 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.25
10 210 Ludas PatrikLudas Patrik 110225 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.33
11 321 Lazík DominikLazík Dominik 130311 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 09.36
11 222 Šoóš FilipŠoóš Filip 100923 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.36
13 207 Feranec Dennis AlexejFeranec Dennis Alexej 110611 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.38
14 385 Kňažek DavidKňažek David 110515 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.44
15 529 Minčík NinoMinčík Nino 100601 Naša atletikaNaša atletika 6 09.45
16 322 Salaga MarekSalaga Marek 110613 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 8 09.47
17 587 Jendek JakubJendek Jakub 100510 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 6 09.51
18 588 Mihaľov BorisMihaľov Boris 100913 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 7 09.52
19 220 Zivčák LukaZivčák Luka 110310 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 09.56
20 488 Vigláš TeoVigláš Teo 110604 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 09.59
21 489 Färber JakubFärber Jakub 100307 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 09.61
22 203 Noris LukášNoris Lukáš 110715 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.62
23 211 Mráz RichardMráz Richard 120505 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.63
23 518 Nagy FilipNagy Filip 120412 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 09.63
25 62 Mereš ŠtefanMereš Štefan 450325 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 09.74
26 323 Kausich MaximKausich Maxim 110506 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 09.78
27 485 Baláž JakubBaláž Jakub 100101 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 09.81
28 208 Kottlík FilipKottlík Filip 110322 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.87
29 389 Nosko JánNosko Ján 120827 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.93
30 213 Pauko JakubPauko Jakub 130506 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.96
31 327 Filkorn TomášFilkorn Tomáš 110914 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 10.06
32 583 Noga AndrejNoga Andrej 101008 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 7 10.08
33 217 Černý PatrikČerný Patrik 111122 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 10.20
34 585 Kujan RichardKujan Richard 100818 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 5 10.27
35 490 Doubek DominikDoubek Dominik 111206 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 10.31
35 386 Guldan FilipGuldan Filip 100408 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.31
37 486 Lauko OliverLauko Oliver 120130 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 10.35
38 387 Frimmel DominikFrimmel Dominik 120510 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 10.42
39 584 Lukáč JozefLukáč Jozef 120329 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 3 10.46
40 219 Hrica DenisHrica Denis 110904 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 10.48
41 224 Šimek Erik AlexanderŠimek Erik Alexander 130124 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 10.52
42 216 Černý FilipČerný Filip 100414 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 10.59
43 619 Pazdera LukášPazdera Lukáš 100708 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 10.61
44 329 Paulický EdmundPaulický Edmund 121215 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 10.66
45 388 Fedor JurajFedor Juraj 120218 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.71
46 618 Litvák AndrejLitvák Andrej 130619 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10.82
47 326 Michalko SamuelMichalko Samuel 130703 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 10.83
48 586 Singhoffer TobiasSinghoffer Tobias 120123 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 8 11.01
49 204 Štroffek DominikŠtroffek Dominik 120901 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 11.25
49 201 Štroffek MarkoŠtroffek Marko 120901 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 11.25

50 m - Miniprípravka-dievčatá (Beh)

Beh 01 (ne, 20.1.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 622 Janegová TatianaJanegová Tatiana 110425 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.84
2 225 Kováčová OlíviaKováčová Olívia 101217 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.90
3 4 Vališová LuciaVališová Lucia 100327 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 09.42
4 61 Kratochvílová HanaKratochvílová Hana 100127 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 09.91
5 625 Sedlačíková NinaSedlačíková Nina 111104 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 10.29
6 621 Kulichová NatáliaKulichová Natália 101113 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 10.68
7 623 Gregorová PetraGregorová Petra 100101 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 10.77
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 20.1.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 334 Kalaberová NelaKalaberová Nela 100113 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 08.96
2 531 Glončáková JúliaGlončáková Júlia 100705 Naša atletikaNaša atletika 4 09.12
3 333 Strelecká RebecaStrelecká Rebeca 100524 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 09.16
4 626 Heseková KarolínaHeseková Karolína 110326 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 09.33
5 332 Jankovičová SilviaJankovičová Silvia 100107 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 09.53
6 331 Ondrášeková HanaOndrášeková Hana 110505 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 09.89
7 335 Víglaská BarboraVíglaská Barbora 120331 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 8 10.22
5 Mináriková LauraMináriková Laura 100506 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 20.1.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 227 Mrázová AndreaMrázová Andrea 100128 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.00
2 337 Pelikánová LaraPelikánová Lara 100710 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 09.43
3 336 Víglaská LuciaVíglaská Lucia 100803 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 8 09.43
4 340 Šišková LíviaŠišková Lívia 110506 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 09.68
5 390 Saláková MichaelaSaláková Michaela 100420 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.95
6 339 Šlapanská ZuzanaŠlapanská Zuzana 100503 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 10.15
7 338 Fornadeľová NinaFornadeľová Nina 120617 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 10.80
8 228 Ondrušová OlíviaOndrušová Olívia 110421 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 11.14
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 20.1.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 492 Zaoralová AlexandraZaoralová Alexandra 110128 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 08.99
2 519 Bobovská VeronikaBobovská Veronika 100615 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 5 09.04
3 591 Adamčíková KristínaAdamčíková Kristína 101208 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 09.09
4 229 Glembusová NatáliaGlembusová Natália 110717 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.23
5 590 Tanáčová LeaTanáčová Lea 110313 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 7 10.34
6 589 Číková ViktóriaČíková Viktória 111207 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 3 10.51
7 520 Wirdzek MichaelaWirdzek Michaela 110806 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 10.57
8 532 Steiger EmmaSteiger Emma 120114 Naša atletikaNaša atletika 2 10.81
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (ne, 20.1.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 233 Pauková ViktóriaPauková Viktória 101225 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.96
2 395 Šturdíková HanaŠturdíková Hana 100405 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.00
3 394 Karvai KarolínaKarvai Karolína 120422 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.47
4 393 Spišáková EllaSpišáková Ella 110310 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.79
5 392 Šuhajdová LujzaŠuhajdová Lujza 110420 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 09.98
6 391 Spišáková MiaSpišáková Mia 110310 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 10.02
7 231 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 110901 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 10.30
8 230 Šarníková AdrianaŠarníková Adriana 111014 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 10.37
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (ne, 20.1.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 226 Kožuchová TamaraKožuchová Tamara 110903 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.40
2 533 Steiger SofiaSteiger Sofia 140312 Naša atletikaNaša atletika 4 14.69
Celkom 2 pretekári
Beh 07 (ne, 20.1.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 491 Lichtnerová EnnaLichtnerová Enna 100620 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 09.47
2 493 Nováčková NikolaNováčková Nikola 120217 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 09.73
3 495 Rattajová VanesaRattajová Vanesa 110207 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 09.90
4 494 Pavláková AlžbetkaPavláková Alžbetka 110517 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 11.38
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 622 Janegová TatianaJanegová Tatiana 110425 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.84
2 225 Kováčová OlíviaKováčová Olívia 101217 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.90
3 334 Kalaberová NelaKalaberová Nela 100113 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 08.96
3 233 Pauková ViktóriaPauková Viktória 101225 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.96
5 492 Zaoralová AlexandraZaoralová Alexandra 110128 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 08.99
6 227 Mrázová AndreaMrázová Andrea 100128 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.00
6 395 Šturdíková HanaŠturdíková Hana 100405 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.00
8 519 Bobovská VeronikaBobovská Veronika 100615 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 5 09.04
9 591 Adamčíková KristínaAdamčíková Kristína 101208 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 09.09
10 531 Glončáková JúliaGlončáková Júlia 100705 Naša atletikaNaša atletika 4 09.12
11 333 Strelecká RebecaStrelecká Rebeca 100524 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 09.16
12 229 Glembusová NatáliaGlembusová Natália 110717 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.23
13 626 Heseková KarolínaHeseková Karolína 110326 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 09.33
14 226 Kožuchová TamaraKožuchová Tamara 110903 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.40
15 4 Vališová LuciaVališová Lucia 100327 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 09.42
16 337 Pelikánová LaraPelikánová Lara 100710 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 09.43
16 336 Víglaská LuciaVíglaská Lucia 100803 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 8 09.43
18 394 Karvai KarolínaKarvai Karolína 120422 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.47
18 491 Lichtnerová EnnaLichtnerová Enna 100620 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 09.47
20 332 Jankovičová SilviaJankovičová Silvia 100107 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 09.53
21 340 Šišková LíviaŠišková Lívia 110506 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 09.68
22 493 Nováčková NikolaNováčková Nikola 120217 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 09.73
23 393 Spišáková EllaSpišáková Ella 110310 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.79
24 331 Ondrášeková HanaOndrášeková Hana 110505 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 09.89
25 495 Rattajová VanesaRattajová Vanesa 110207 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 09.90
26 61 Kratochvílová HanaKratochvílová Hana 100127 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 09.91
27 390 Saláková MichaelaSaláková Michaela 100420 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.95
28 392 Šuhajdová LujzaŠuhajdová Lujza 110420 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 09.98
29 391 Spišáková MiaSpišáková Mia 110310 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 10.02
30 339 Šlapanská ZuzanaŠlapanská Zuzana 100503 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 10.15
31 335 Víglaská BarboraVíglaská Barbora 120331 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 8 10.22
32 625 Sedlačíková NinaSedlačíková Nina 111104 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 10.29
33 231 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 110901 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 10.30
34 590 Tanáčová LeaTanáčová Lea 110313 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 7 10.34
35 230 Šarníková AdrianaŠarníková Adriana 111014 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 10.37
36 589 Číková ViktóriaČíková Viktória 111207 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 3 10.51
37 520 Wirdzek MichaelaWirdzek Michaela 110806 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 10.57
38 621 Kulichová NatáliaKulichová Natália 101113 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 10.68
39 623 Gregorová PetraGregorová Petra 100101 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 10.77
40 338 Fornadeľová NinaFornadeľová Nina 120617 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 10.80
41 532 Steiger EmmaSteiger Emma 120114 Naša atletikaNaša atletika 2 10.81
42 228 Ondrušová OlíviaOndrušová Olívia 110421 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 11.14
43 494 Pavláková AlžbetkaPavláková Alžbetka 110517 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 11.38
44 533 Steiger SofiaSteiger Sofia 140312 Naša atletikaNaša atletika 4 14.69
5 Mináriková LauraMináriková Laura 100506 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 DNS

60 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh (ne, 20.1.2019 - 13:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 534 Volko JánVolko Ján 961102 Naša atletikaNaša atletika 4 06.73 0.153
2 698 Kišš MátéKišš Máté 991215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 07.03 0.179
3 699 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 010308 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.15 0.185
4 6 Vitáloš RolandVitáloš Roland 001206 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 07.25 0.186
5 477 Hanic MárioHanic Mário 990917 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 07.29 0.159
6 574 Bician JánBician Ján 821115 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 08.11 0.201
7 361 Beliansky MilanBeliansky Milan 441107 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 7 09.07 0.222
Celkom 7 pretekárov

60 m - Muži (Mezibeh)

Mezibeh (ne, 20.1.2019 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 534 Volko JánVolko Ján 961102 Naša atletikaNaša atletika 4 06.72 0.146
2 698 Kišš MátéKišš Máté 991215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 07.02 0.136
3 699 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 010308 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.20 0.178
4 456 Filo JakubFilo Jakub 001112 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 07.21 0.199
5 473 Benda JakubBenda Jakub 000714 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 07.26 0.138
6 700 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 07.50 0.171
Celkom 6 pretekárov

60 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 20.1.2019 - 14:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 534 Volko JánVolko Ján 961102 Naša atletikaNaša atletika 4 06.78 0.170
2 698 Kišš MátéKišš Máté 991215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 07.00 0.171
3 699 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 010308 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.17 0.160
4 6 Vitáloš RolandVitáloš Roland 001206 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 07.22 0.148
5 477 Hanic MárioHanic Mário 990917 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 07.26 0.146
6 627 Lúža MarošLúža Maroš 000523 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 07.40 0.172
7 628 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 010416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 07.47 0.150
456 Filo JakubFilo Jakub 001112 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Juniori (Rozbeh)

Rozbeh (ne, 20.1.2019 - 13:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 456 Filo JakubFilo Jakub 001112 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 07.19 0.204
2 473 Benda JakubBenda Jakub 000714 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 07.24 0.152
3 627 Lúža MarošLúža Maroš 000523 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 07.35 0.164
4 628 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 010416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 07.54 0.189
5 629 Rumanovič MartinRumanovič Martin 000825 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 07.93 0.265
6 575 Zvonár ŠtefanZvonár Štefan 010422 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 08.22 0.238
7 576 Dohňanský ViliamDohňanský Viliam 010315 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 8 08.25 0.183
457 Tomašovič MatejTomašovič Matej 010807 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 20.1.2019 - 13:36) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 634 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 07.38 0.167
2 700 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 07.52 0.211
3 631 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté 030207 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 07.68 0.266
4 633 Bugár MartinBugár Martin 020213 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 07.78 0.280
5 536 Paško AdamPaško Adam 030626 Naša atletikaNaša atletika 6 08.15 0.354
6 535 Koreň KristiánKoreň Kristián 031103 Naša atletikaNaša atletika 2 10.34 0.400
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 20.1.2019 - 13:36) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 635 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 07.48 0.226
2 582 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 07.50 0.174
3 630 Habodász AdamHabodász Adam 020806 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 07.75 0.180
4 632 Cisár MartinCisár Martin 030905 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 07.91 0.217
5 237 Slezák PatrikSlezák Patrik 031230 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.28 0.175
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 634 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 07.38 0.167
2 635 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 07.48 0.226
3 582 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 07.50 0.174
4 700 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 07.52 0.211
5 631 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté 030207 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 07.68 0.266
6 630 Habodász AdamHabodász Adam 020806 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 07.75 0.180
7 633 Bugár MartinBugár Martin 020213 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 07.78 0.280
8 632 Cisár MartinCisár Martin 030905 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 07.91 0.217
9 536 Paško AdamPaško Adam 030626 Naša atletikaNaša atletika 6 08.15 0.354
10 237 Slezák PatrikSlezák Patrik 031230 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.28 0.175
11 535 Koreň KristiánKoreň Kristián 031103 Naša atletikaNaša atletika 2 10.34 0.400

60 m - Dorastenci (Finále)

Finále A (ne, 20.1.2019 - 14:31) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 634 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 07.31 0.159
2 635 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 07.46 0.214
3 582 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 07.49 0.206
4 631 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté 030207 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 07.59 0.173
5 700 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 07.59 0.181
6 630 Habodász AdamHabodász Adam 020806 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 07.71 0.166
7 633 Bugár MartinBugár Martin 020213 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 07.73 0.202
632 Cisár MartinCisár Martin 030905 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 20.1.2019 - 13:37) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 540 Federič FilipFederič Filip 040210 Naša atletikaNaša atletika 4 07.40 0.134
2 701 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.11 0.166
3 39 Baďura RichardBaďura Richard 041227 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 08.30 0.173
4 38 Škerlec MatejŠkerlec Matej 041201 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 09.08 0.202
238 Vrabček DavidVrabček David 040518 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 DNS
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 20.1.2019 - 13:37) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 478 Dvoran MatejDvoran Matej 040703 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 07.64 0.160
2 702 Haják JurajHaják Juraj 040222 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.12 0.216
3 240 Klas MatúšKlas Matúš 050125 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.23 0.169
4 592 Jánošík JakubJánošík Jakub 051001 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 6 08.64 0.184
5 636 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 040310 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 08.65 0.180
6 241 Sedlák IvanSedlák Ivan 040331 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.67 0.258
7 7 Drábek BenjaminDrábek Benjamin 051205 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 09.05 0.201
8 539 Šmilňák MatejŠmilňák Matej 051201 Naša atletikaNaša atletika 1 09.34 0.579
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 20.1.2019 - 13:37) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 521 Lošonský LukášLošonský Lukáš 050506 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 08.05 0.146
2 239 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 040226 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.07 0.190
3 537 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 040630 Naša atletikaNaša atletika 3 08.81 0.550
4 249 Kosinoha PeterKosinoha Peter 040726 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.18 0.184
5 538 Barilla ArneBarilla Arne 040922 Naša atletikaNaša atletika 6 09.67 0.520
6 458 Studeník AdamStudeník Adam 040501 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 09.89 0.615
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 540 Federič FilipFederič Filip 040210 Naša atletikaNaša atletika 4 07.40 0.134
2 478 Dvoran MatejDvoran Matej 040703 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 07.64 0.160
3 521 Lošonský LukášLošonský Lukáš 050506 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 08.05 0.146
4 239 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 040226 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.07 0.190
5 701 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.11 0.166
6 702 Haják JurajHaják Juraj 040222 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.12 0.216
7 240 Klas MatúšKlas Matúš 050125 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.23 0.169
8 39 Baďura RichardBaďura Richard 041227 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 08.30 0.173
9 592 Jánošík JakubJánošík Jakub 051001 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 6 08.64 0.184
10 636 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 040310 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 08.65 0.180
11 241 Sedlák IvanSedlák Ivan 040331 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.67 0.258
12 537 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 040630 Naša atletikaNaša atletika 3 08.81 0.550
13 7 Drábek BenjaminDrábek Benjamin 051205 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 09.05 0.201
14 38 Škerlec MatejŠkerlec Matej 041201 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 09.08 0.202
15 249 Kosinoha PeterKosinoha Peter 040726 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.18 0.184
16 539 Šmilňák MatejŠmilňák Matej 051201 Naša atletikaNaša atletika 1 09.34 0.579
17 538 Barilla ArneBarilla Arne 040922 Naša atletikaNaša atletika 6 09.67 0.520
18 458 Studeník AdamStudeník Adam 040501 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 09.89 0.615
238 Vrabček DavidVrabček David 040518 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 DNS

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále A (ne, 20.1.2019 - 14:32) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 540 Federič FilipFederič Filip 040210 Naša atletikaNaša atletika 4 07.43 0.170
2 478 Dvoran MatejDvoran Matej 040703 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 07.66 0.143
3 521 Lošonský LukášLošonský Lukáš 050506 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 08.00 0.119
4 239 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 040226 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.10 0.188
5 702 Haják JurajHaják Juraj 040222 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.12 0.208
6 701 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.12 0.177
7 240 Klas MatúšKlas Matúš 050125 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 08.18 0.450
39 Baďura RichardBaďura Richard 041227 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 20.1.2019 - 11:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 479 Petrovič NatanPetrovič Natan 060403 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 08.38
2 397 Banetka FilipBanetka Filip 061109 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 08.97
3 253 Houndjo EricHoundjo Eric 060615 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.27
4 251 Boškovič AdamBoškovič Adam 071108 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.70
5 542 Janek JánJanek Ján 071011 Naša atletikaNaša atletika 7 09.83
6 496 Kropuch SamuelKropuch Samuel 071205 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 09.84
7 497 Koronthály OliverKoronthály Oliver 061027 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 09.87
8 637 Giertl ŠimonGiertl Šimon 070521 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 10.34
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 20.1.2019 - 11:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 593 Uhlár MartinUhlár Martin 060208 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 8 08.79
2 254 Gašpar AdamGašpar Adam 060310 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.92
3 396 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel 071220 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.80
4 252 Babeľa AdamBabeľa Adam 061023 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.85
5 639 Petřvalský SamuelPetřvalský Samuel 060912 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 10.00
6 541 Minárik MartinMinárik Martin 071006 Naša atletikaNaša atletika 2 10.64
7 8 Ondrášik MatejOndrášik Matej 070415 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 10.68
638 Volák MichalVolák Michal 070509 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 479 Petrovič NatanPetrovič Natan 060403 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 08.38
2 593 Uhlár MartinUhlár Martin 060208 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 8 08.79
3 254 Gašpar AdamGašpar Adam 060310 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.92
4 397 Banetka FilipBanetka Filip 061109 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 08.97
5 253 Houndjo EricHoundjo Eric 060615 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.27
6 251 Boškovič AdamBoškovič Adam 071108 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.70
7 396 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel 071220 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.80
8 542 Janek JánJanek Ján 071011 Naša atletikaNaša atletika 7 09.83
9 496 Kropuch SamuelKropuch Samuel 071205 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 09.84
10 252 Babeľa AdamBabeľa Adam 061023 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.85
11 497 Koronthály OliverKoronthály Oliver 061027 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 09.87
12 639 Petřvalský SamuelPetřvalský Samuel 060912 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 10.00
13 637 Giertl ŠimonGiertl Šimon 070521 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 10.34
14 541 Minárik MartinMinárik Martin 071006 Naša atletikaNaša atletika 2 10.64
15 8 Ondrášik MatejOndrášik Matej 070415 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 10.68
638 Volák MichalVolák Michal 070509 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS

60 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh (ne, 20.1.2019 - 13:38) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 9 Weigertová MonikaWeigertová Monika 920320 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 07.56 0.199
2 543 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 010122 Naša atletikaNaša atletika 8 08.04 0.155
3 459 Háberová HanaHáberová Hana 010510 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 08.46 0.195
4 10 Antušeková MartinaAntušeková Martina 000320 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 08.57 0.415
5 640 Šimeková NatáliaŠimeková Natália 001009 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.61 0.184
6 577 Pellerová TerezaPellerová Tereza 011127 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 08.94 0.173
7 377 Malatinská DominikaMalatinská Dominika 991110 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 09.02 0.412
40 Jalkóczyová SylviaJalkóczyová Sylvia 010302 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 DNS 0.412
Celkom 8 pretekárov

60 m - Ženy (Finále)

Finále A (ne, 20.1.2019 - 14:33) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 9 Weigertová MonikaWeigertová Monika 920320 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 07.50 0.166
2 543 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 010122 Naša atletikaNaša atletika 5 08.11 0.171
3 459 Háberová HanaHáberová Hana 010510 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 08.34 0.176
4 640 Šimeková NatáliaŠimeková Natália 001009 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.61 0.195
5 10 Antušeková MartinaAntušeková Martina 000320 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 08.77 0.211
6 577 Pellerová TerezaPellerová Tereza 011127 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 08.84 0.191
40 Jalkóczyová SylviaJalkóczyová Sylvia 010302 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 DNS
377 Malatinská DominikaMalatinská Dominika 991110 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 20.1.2019 - 13:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 641 Majdáková NinaMajdáková Nina 020429 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.35 0.170
2 643 Tési EvelinTési Evelin 031002 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.67 0.149
3 644 Vida LillaVida Lilla 030826 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 08.75 0.352
4 42 Németová DominikaNémetová Dominika 021101 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 09.51 0.253
5 11 Górová NatáliaGórová Natália 020616 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 09.87 0.412
578 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 020329 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 20.1.2019 - 13:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 474 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.31 0.184
2 460 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 031106 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 08.50 0.212
3 648 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 031122 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.83 0.551
4 544 Vanovčanová ZuzanaVanovčanová Zuzana 030324 Naša atletikaNaša atletika 7 09.69 0.155
545 Lachkovičová BarboraLachkovičová Barbora 030311 Naša atletikaNaša atletika 6 DNS
645 Miklová NatáliaMiklová Natália 030704 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 20.1.2019 - 13:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 41 Pokorná ValentínaPokorná Valentína 020530 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 08.84 0.379
2 546 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia 031113 Naša atletikaNaša atletika 4 08.86 0.539
3 647 Rumanovičová TeréziaRumanovičová Terézia 030219 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.05 0.595
4 642 Giertl LujzaGiertl Lujza 030509 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.46 0.169
5 43 Tomková EmaTomková Ema 030212 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 09.79 0.610
646 Bučeková NatáliaBučeková Natália 030530 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 474 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.31 0.184
2 641 Majdáková NinaMajdáková Nina 020429 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.35 0.170
3 460 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 031106 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 08.50 0.212
4 643 Tési EvelinTési Evelin 031002 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.67 0.149
5 644 Vida LillaVida Lilla 030826 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 08.75 0.352
6 648 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 031122 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.83 0.551
7 41 Pokorná ValentínaPokorná Valentína 020530 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 08.84 0.379
8 546 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia 031113 Naša atletikaNaša atletika 4 08.86 0.539
9 647 Rumanovičová TeréziaRumanovičová Terézia 030219 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.05 0.595
10 642 Giertl LujzaGiertl Lujza 030509 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.46 0.169
11 42 Németová DominikaNémetová Dominika 021101 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 09.51 0.253
12 544 Vanovčanová ZuzanaVanovčanová Zuzana 030324 Naša atletikaNaša atletika 7 09.69 0.155
13 43 Tomková EmaTomková Ema 030212 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 09.79 0.610
14 11 Górová NatáliaGórová Natália 020616 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 09.87 0.412
578 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 020329 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 DNS
545 Lachkovičová BarboraLachkovičová Barbora 030311 Naša atletikaNaša atletika 6 DNS
645 Miklová NatáliaMiklová Natália 030704 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
646 Bučeková NatáliaBučeková Natália 030530 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS

60 m - Dorastenky (Finále)

Finále A (ne, 20.1.2019 - 14:34) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 641 Majdáková NinaMajdáková Nina 020429 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.25 0.166
2 474 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.34 0.201
3 460 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 031106 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 08.49 0.394
4 643 Tési EvelinTési Evelin 031002 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 08.60 0.180
5 644 Vida LillaVida Lilla 030826 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.83 0.342
6 546 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia 031113 Naša atletikaNaša atletika 8 08.89 0.356
648 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 031122 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DNS
41 Pokorná ValentínaPokorná Valentína 020530 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 20.1.2019 - 13:41) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 553 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 Naša atletikaNaša atletika 4 08.25 0.269
2 651 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 041205 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.65 0.556
3 14 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 051027 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 08.72 0.152
4 703 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.73 0.198
5 498 Slobodová EmmaSlobodová Emma 040817 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 09.12 0.179
6 451 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 040919 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 09.43 0.190
7 662 Knošková Sofia MáriaKnošková Sofia Mária 050306 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.48 0.438
47 Šoltésová NatáliaŠoltésová Natália 040419 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 20.1.2019 - 13:41) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 652 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.21 0.169
2 398 Thomann Hana YumiThomann Hana Yumi 050217 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 08.69 0.173
3 263 Šimková LenkaŠimková Lenka 040203 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.13 0.212
4 579 Valekova MaiaraValekova Maiara 040604 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 09.17 0.362
5 12 Novomeská SilviaNovomeská Silvia 040602 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 09.55 0.199
6 499 Jedináková ViktóriaJedináková Viktória 041109 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 10.22 0.178
44 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 040120 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 DNS
462 Mihálová MichaelaMihálová Michaela 050127 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 20.1.2019 - 13:41) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 480 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 08.23 0.188
2 549 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 050530 Naša atletikaNaša atletika 5 08.82 0.204
3 482 Miškovičová NinaMiškovičová Nina 050808 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 08.86 0.573
4 261 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 050720 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.13 0.193
5 661 Chernová TatianaChernová Tatiana 050331 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.28 0.181
6 257 Voleková RebekaVoleková Rebeka 041115 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.49 0.480
7 399 Poláková MonikaPoláková Monika 040318 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 09.58 0.489
8 594 Hrúziková HanaHrúziková Hana 050614 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 12.07 0.208
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 20.1.2019 - 13:41) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 483 Wágnerová LeaWágnerová Lea 050930 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 08.61 0.541
2 547 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 040124 Naša atletikaNaša atletika 4 08.62 0.185
3 595 Uhlárová VeronikaUhlárová Veronika 040212 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 09.13 0.390
4 258 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 050818 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.23 0.212
5 649 Lachová Leila MáriaLachová Leila Mária 051109 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.28 0.436
6 461 Moróczová NatašaMoróczová Nataša 040423 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 09.95 0.111
659 Bankošová BarboraBankošová Barbora 050109 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 20.1.2019 - 13:41) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 341 Salagová LuciaSalagová Lucia 050203 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 08.74 0.159
2 660 Hedl ViktóriaHedl Viktória 050914 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.09 0.190
3 260 Kordošová SimonaKordošová Simona 050610 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.16 0.193
4 596 Polkorábová PetraPolkorábová Petra 040214 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 09.58 0.193
5 656 Paďourová KarinPaďourová Karin 050412 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 10.31 0.173
552 Bačová MichaelaBačová Michaela 040818 Naša atletikaNaša atletika 4 DNS
13 Citovická KarolínaCitovická Karolína 050501 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 06 (ne, 20.1.2019 - 13:41) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 262 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.58 0.187
2 657 Batky JázminBatky Jázmin 050611 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.68 0.213
3 650 Antošová ZuzanaAntošová Zuzana 051128 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.24 0.180
4 259 Sabová KristínaSabová Kristína 050916 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.25 0.342
5 597 Baleková AlenaBaleková Alena 050903 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 7 09.68 0.185
6 550 Mikuličková InaMikuličková Ina 051208 Naša atletikaNaša atletika 2 09.70 0.207
7 653 Lešková JanaLešková Jana 040721 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 11.22 0.428
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 07 (ne, 20.1.2019 - 13:41) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 450 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 08.64 0.416
2 548 Mnichova EmaMnichova Ema 050308 Naša atletikaNaša atletika 5 08.92 0.317
3 481 Hornáková SimonaHornáková Simona 050216 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 09.05 0.291
4 342 Bošmanská SimonaBošmanská Simona 050311 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 09.19 0.179
5 500 Zátopková AnnaZátopková Anna 050417 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 09.41 0.421
6 658 Zathurecká VanessaZathurecká Vanessa 050411 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 10.67 0.194
46 Zemanová BibianaZemanová Bibiana 040305 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 652 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.21 0.169
2 480 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 08.23 0.188
3 553 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 Naša atletikaNaša atletika 4 08.25 0.269
4 262 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.58 0.187
5 483 Wágnerová LeaWágnerová Lea 050930 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 08.61 0.541
6 547 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 040124 Naša atletikaNaša atletika 4 08.62 0.185
7 450 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 08.64 0.416
8 651 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 041205 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.65 0.556
9 657 Batky JázminBatky Jázmin 050611 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.68 0.213
10 398 Thomann Hana YumiThomann Hana Yumi 050217 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 08.69 0.173
11 14 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 051027 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 08.72 0.152
12 703 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.73 0.198
13 341 Salagová LuciaSalagová Lucia 050203 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 08.74 0.159
14 549 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 050530 Naša atletikaNaša atletika 5 08.82 0.204
15 482 Miškovičová NinaMiškovičová Nina 050808 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 08.86 0.573
16 548 Mnichova EmaMnichova Ema 050308 Naša atletikaNaša atletika 5 08.92 0.317
17 481 Hornáková SimonaHornáková Simona 050216 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 09.05 0.291
18 660 Hedl ViktóriaHedl Viktória 050914 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.09 0.190
19 498 Slobodová EmmaSlobodová Emma 040817 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 09.12 0.179
20 263 Šimková LenkaŠimková Lenka 040203 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.13 0.212
20 261 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 050720 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.13 0.193
20 595 Uhlárová VeronikaUhlárová Veronika 040212 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 09.13 0.390
23 260 Kordošová SimonaKordošová Simona 050610 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.16 0.193
24 579 Valekova MaiaraValekova Maiara 040604 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 09.17 0.362
25 342 Bošmanská SimonaBošmanská Simona 050311 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 09.19 0.179
26 258 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 050818 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.23 0.212
27 650 Antošová ZuzanaAntošová Zuzana 051128 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.24 0.180
28 259 Sabová KristínaSabová Kristína 050916 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.25 0.342
29 661 Chernová TatianaChernová Tatiana 050331 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.28 0.181
29 649 Lachová Leila MáriaLachová Leila Mária 051109 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.28 0.436
31 500 Zátopková AnnaZátopková Anna 050417 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 09.41 0.421
32 451 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 040919 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 09.43 0.190
33 662 Knošková Sofia MáriaKnošková Sofia Mária 050306 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.48 0.438
34 257 Voleková RebekaVoleková Rebeka 041115 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.49 0.480
35 12 Novomeská SilviaNovomeská Silvia 040602 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 09.55 0.199
36 399 Poláková MonikaPoláková Monika 040318 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 09.58 0.489
36 596 Polkorábová PetraPolkorábová Petra 040214 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 09.58 0.193
38 597 Baleková AlenaBaleková Alena 050903 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 7 09.68 0.185
39 550 Mikuličková InaMikuličková Ina 051208 Naša atletikaNaša atletika 2 09.70 0.207
40 461 Moróczová NatašaMoróczová Nataša 040423 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 09.95 0.111
41 499 Jedináková ViktóriaJedináková Viktória 041109 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 10.22 0.178
42 656 Paďourová KarinPaďourová Karin 050412 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 10.31 0.173
43 658 Zathurecká VanessaZathurecká Vanessa 050411 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 10.67 0.194
44 653 Lešková JanaLešková Jana 040721 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 11.22 0.428
45 594 Hrúziková HanaHrúziková Hana 050614 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 12.07 0.208
47 Šoltésová NatáliaŠoltésová Natália 040419 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 DNS
44 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 040120 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 DNS
462 Mihálová MichaelaMihálová Michaela 050127 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 8 DNS
659 Bankošová BarboraBankošová Barbora 050109 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
552 Bačová MichaelaBačová Michaela 040818 Naša atletikaNaša atletika 4 DNS
13 Citovická KarolínaCitovická Karolína 050501 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 DNS
46 Zemanová BibianaZemanová Bibiana 040305 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 DNS

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále A (ne, 20.1.2019 - 14:36) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 652 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.11 0.164
2 480 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 08.14 0.200
3 553 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 Naša atletikaNaša atletika 3 08.26 0.414
4 547 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 040124 Naša atletikaNaša atletika 7 08.58 0.176
5 483 Wágnerová LeaWágnerová Lea 050930 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 08.60 0.220
6 450 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 08.67 0.373
7 651 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 041205 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 08.69 0.396
262 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 20.1.2019 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 555 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 Naša atletikaNaša atletika 4 08.66
2 265 Grígelová KarenGrígelová Karen 061122 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.06
3 599 Kollárová NelaKollárová Nela 071106 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 5 09.23
4 343 Chromeková AdrianaChromeková Adriana 060913 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 09.65
5 666 Konečná NinaKonečná Nina 060726 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.74
6 664 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 070927 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 09.77
7 405 Durczoková VeronikaDurczoková Veronika 070905 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.15
264 Kováriková BarboraKováriková Barbora 060505 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 20.1.2019 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 344 Rychtáriková DorotaRychtáriková Dorota 071024 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 09.63
2 317 Miškovičová SimonaMiškovičová Simona 070516 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 09.68
3 18 Ragáčová TamaraRagáčová Tamara 071025 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 09.78
4 484 Alaksová VeronikaAlaksová Veronika 070811 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.34
5 345 Kekeli StellaKekeli Stella 071010 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 10.45
266 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 070209 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 DNS
668 Kráčmar StelaKráčmar Stela 070522 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 DNS
665 Michalková NatáliaMichalková Natália 061031 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 20.1.2019 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 316 Vyzváryová MáriaVyzváryová Mária 060424 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 8 09.24
2 15 Paľovská Nicol EllaPaľovská Nicol Ella 070514 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 09.77
3 17 Godárska EsterGodárska Ester 070621 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 09.80
4 554 Glončáková SofiaGlončáková Sofia 070714 Naša atletikaNaša atletika 3 09.84
5 16 Moriconi LilianaMoriconi Liliana 070515 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 09.95
6 346 Fornadeľová MichaelaFornadeľová Michaela 070514 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 10.10
7 667 Laura IvankováLaura Ivanková 060119 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 10.96
663 Ivaničová YasmínaIvaničová Yasmína 070723 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 20.1.2019 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 402 Fischerová GrétaFischerová Gréta 061217 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.54
2 403 Strašková NinaStrašková Nina 060203 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.82
3 404 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 070702 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 10.12
4 598 Koleníková NinaKoleníková Nina 060205 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 5 10.31
5 501 Woloszyn TamaraWoloszyn Tamara 060904 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 10.69
6 600 Vitková NatáliaVitková Natália 070404 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 10.87
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 555 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 Naša atletikaNaša atletika 4 08.66
2 265 Grígelová KarenGrígelová Karen 061122 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.06
3 599 Kollárová NelaKollárová Nela 071106 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 5 09.23
4 316 Vyzváryová MáriaVyzváryová Mária 060424 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 8 09.24
5 402 Fischerová GrétaFischerová Gréta 061217 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.54
6 344 Rychtáriková DorotaRychtáriková Dorota 071024 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 09.63
7 343 Chromeková AdrianaChromeková Adriana 060913 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 09.65
8 317 Miškovičová SimonaMiškovičová Simona 070516 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 09.68
9 666 Konečná NinaKonečná Nina 060726 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.74
10 664 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 070927 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 09.77
10 15 Paľovská Nicol EllaPaľovská Nicol Ella 070514 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 09.77
12 18 Ragáčová TamaraRagáčová Tamara 071025 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 09.78
13 17 Godárska EsterGodárska Ester 070621 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 09.80
14 403 Strašková NinaStrašková Nina 060203 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.82
15 554 Glončáková SofiaGlončáková Sofia 070714 Naša atletikaNaša atletika 3 09.84
16 16 Moriconi LilianaMoriconi Liliana 070515 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 09.95
17 346 Fornadeľová MichaelaFornadeľová Michaela 070514 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 10.10
18 404 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 070702 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 10.12
19 405 Durczoková VeronikaDurczoková Veronika 070905 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.15
20 598 Koleníková NinaKoleníková Nina 060205 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 5 10.31
21 484 Alaksová VeronikaAlaksová Veronika 070811 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.34
22 345 Kekeli StellaKekeli Stella 071010 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 10.45
23 501 Woloszyn TamaraWoloszyn Tamara 060904 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 10.69
24 600 Vitková NatáliaVitková Natália 070404 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 10.87
25 667 Laura IvankováLaura Ivanková 060119 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 10.96
264 Kováriková BarboraKováriková Barbora 060505 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 DNS
266 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 070209 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 DNS
668 Kráčmar StelaKráčmar Stela 070522 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 DNS
665 Michalková NatáliaMichalková Natália 061031 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
663 Ivaničová YasmínaIvaničová Yasmína 070723 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS

60 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 20.1.2019 - 10:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 273 Volek TeodorVolek Teodor 080627 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.20
2 522 Knapčok MatejKnapčok Matej 080717 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 5 09.26
3 348 Repka PatrikRepka Patrik 081210 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 09.47
4 669 Ďuriš MartinĎuriš Martin 080522 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.67
5 267 Bachratý MatúšBachratý Matúš 081002 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.73
6 604 Mihaľov MaximMihaľov Maxim 080223 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 09.81
7 349 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj 080207 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 09.88
8 318 Hornák MatejHornák Matej 080112 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 8 09.94
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 20.1.2019 - 10:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 269 Houndjo AlexHoundjo Alex 080809 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 10.05
2 504 Šimovič Lukᚊimovič Lukáš 090806 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 10.07
3 351 Troščák JaroslavTroščák Jaroslav 090729 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 10.11
4 272 Pír ArturPír Artur 080923 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 10.66
5 347 Nagy MichalNagy Michal 080114 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 11.18
6 671 Litvák BorisLitvák Boris 091007 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 11.21
7 350 Hladík FilipHladík Filip 091203 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 11.76
8 670 Tallo OndrejTallo Ondrej 090209 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 12.04
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 20.1.2019 - 10:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 502 Sedliak JakubSedliak Jakub 080306 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 10.42
2 602 Tanáč DominikTanáč Dominik 090310 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 10.90
3 601 Kostoláni AlexanderKostoláni Alexander 090525 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 10.92
4 503 Lauko RichardLauko Richard 090706 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 11.43
5 603 Rischer KristiánRischer Kristián 080805 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 3 11.96
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 273 Volek TeodorVolek Teodor 080627 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.20
2 522 Knapčok MatejKnapčok Matej 080717 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 5 09.26
3 348 Repka PatrikRepka Patrik 081210 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 09.47
4 669 Ďuriš MartinĎuriš Martin 080522 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.67
5 267 Bachratý MatúšBachratý Matúš 081002 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.73
6 604 Mihaľov MaximMihaľov Maxim 080223 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 09.81
7 349 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj 080207 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 09.88
8 318 Hornák MatejHornák Matej 080112 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 8 09.94
9 269 Houndjo AlexHoundjo Alex 080809 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 10.05
10 504 Šimovič Lukᚊimovič Lukáš 090806 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 10.07
11 351 Troščák JaroslavTroščák Jaroslav 090729 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 10.11
12 502 Sedliak JakubSedliak Jakub 080306 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 10.42
13 272 Pír ArturPír Artur 080923 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 10.66
14 602 Tanáč DominikTanáč Dominik 090310 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 10.90
15 601 Kostoláni AlexanderKostoláni Alexander 090525 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 10.92
16 347 Nagy MichalNagy Michal 080114 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 11.18
17 671 Litvák BorisLitvák Boris 091007 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 11.21
18 503 Lauko RichardLauko Richard 090706 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 11.43
19 350 Hladík FilipHladík Filip 091203 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 11.76
20 603 Rischer KristiánRischer Kristián 080805 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 3 11.96
21 670 Tallo OndrejTallo Ondrej 090209 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 12.04

60 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 20.1.2019 - 10:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 284 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 080801 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.64 0.168
2 558 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 080509 Naša atletikaNaša atletika 1 09.72 0.195
3 507 Mešková HanaMešková Hana 080612 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 10.20 0.249
4 352 Kaňová MariannaKaňová Marianna 090912 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 10.38 0.334
5 20 Markova LindaMarkova Linda 090703 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 10.39 0.298
6 557 Pulcová Vanesa LiliPulcová Vanesa Lili 080910 Naša atletikaNaša atletika 6 10.51 0.186
408 Szakszonová SofiaSzakszonová Sofia 080225 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 20.1.2019 - 10:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 556 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 090103 Naša atletikaNaša atletika 2 09.51
2 319 Vyzváryová VeronikaVyzváryová Veronika 080812 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 10.26
3 609 Jakušová BarboraJakušová Barbora 081213 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 10.27
4 280 Šerešová Sofia LeaŠerešová Sofia Lea 090127 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 10.46
5 278 Hladíková HanaHladíková Hana 090410 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.63
6 559 Dubajová SofiaDubajová Sofia 090508 Naša atletikaNaša atletika 5 11.71
7 19 Drobná TamaraDrobná Tamara 080125 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 11.88
8 21 Ždiňáková MartinaŽdiňáková Martina 080414 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 11.90
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 20.1.2019 - 10:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 610 Koleníková EmaKoleníková Ema 080211 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 5 09.64
2 282 Slezáková RegínaSlezáková Regína 090903 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 10.27
3 611 Mozolová RomanaMozolová Romana 080228 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 6 10.38
4 283 Ševerová DorotaŠeverová Dorota 081105 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 10.58
5 607 Slotíková NikolSlotíková Nikol 090220 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 10.64
6 606 Číková KarolínaČíková Karolína 090824 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 10.87
7 605 Nogová NinaNogová Nina 080208 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 11.21
8 608 Kujanová KristínaKujanová Kristína 090214 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 3 12.20
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 20.1.2019 - 10:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 506 Olle KatarínaOlle Katarína 080205 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 10.02
2 406 Durasová MichaelaDurasová Michaela 090125 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 10.53
3 508 Sedliaková ZuzanaSedliaková Zuzana 091216 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 10.64
4 505 Kosová KarolínaKosová Karolína 091109 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 11.18
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 556 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 090103 Naša atletikaNaša atletika 2 09.51
2 284 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 080801 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.64 0.168
2 610 Koleníková EmaKoleníková Ema 080211 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 5 09.64
4 558 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 080509 Naša atletikaNaša atletika 1 09.72 0.195
5 506 Olle KatarínaOlle Katarína 080205 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 10.02
6 507 Mešková HanaMešková Hana 080612 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 10.20 0.249
7 319 Vyzváryová VeronikaVyzváryová Veronika 080812 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 10.26
8 609 Jakušová BarboraJakušová Barbora 081213 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 10.27
8 282 Slezáková RegínaSlezáková Regína 090903 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 10.27
10 352 Kaňová MariannaKaňová Marianna 090912 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 10.38 0.334
10 611 Mozolová RomanaMozolová Romana 080228 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 6 10.38
12 20 Markova LindaMarkova Linda 090703 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 10.39 0.298
13 280 Šerešová Sofia LeaŠerešová Sofia Lea 090127 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 10.46
14 557 Pulcová Vanesa LiliPulcová Vanesa Lili 080910 Naša atletikaNaša atletika 6 10.51 0.186
15 406 Durasová MichaelaDurasová Michaela 090125 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 10.53
16 283 Ševerová DorotaŠeverová Dorota 081105 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 10.58
17 278 Hladíková HanaHladíková Hana 090410 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.63
18 607 Slotíková NikolSlotíková Nikol 090220 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 10.64
18 508 Sedliaková ZuzanaSedliaková Zuzana 091216 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 10.64
20 606 Číková KarolínaČíková Karolína 090824 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 10.87
21 505 Kosová KarolínaKosová Karolína 091109 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 11.18
22 605 Nogová NinaNogová Nina 080208 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 11.21
23 559 Dubajová SofiaDubajová Sofia 090508 Naša atletikaNaša atletika 5 11.71
24 19 Drobná TamaraDrobná Tamara 080125 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 11.88
25 21 Ždiňáková MartinaŽdiňáková Martina 080414 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 11.90
26 608 Kujanová KristínaKujanová Kristína 090214 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 3 12.20
408 Szakszonová SofiaSzakszonová Sofia 080225 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 DNS

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 20.1.2019 - 12:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 540 Federič FilipFederič Filip 040210 Naša atletikaNaša atletika 3 17.87
2 478 Dvoran MatejDvoran Matej 040703 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 18.32
3 239 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 040226 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 19.14
4 702 Haják JurajHaják Juraj 040222 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 19.72
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 20.1.2019 - 12:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 240 Klas MatúšKlas Matúš 050125 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 19.71
2 592 Jánošík JakubJánošík Jakub 051001 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 20.82
3 537 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 040630 Naša atletikaNaša atletika 3 21.30
4 612 Romančík MarekRomančík Marek 041214 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 21.99
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 20.1.2019 - 12:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 7 Drábek BenjaminDrábek Benjamin 051205 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 21.88
2 539 Šmilňák MatejŠmilňák Matej 051201 Naša atletikaNaša atletika 2 22.54
3 458 Studeník AdamStudeník Adam 040501 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 23.50
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 540 Federič FilipFederič Filip 040210 Naša atletikaNaša atletika 3 17.87
2 478 Dvoran MatejDvoran Matej 040703 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 18.32
3 239 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 040226 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 19.14
4 240 Klas MatúšKlas Matúš 050125 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 19.71
5 702 Haják JurajHaják Juraj 040222 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 19.72
6 592 Jánošík JakubJánošík Jakub 051001 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 20.82
7 537 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 040630 Naša atletikaNaša atletika 3 21.30
8 7 Drábek BenjaminDrábek Benjamin 051205 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 21.88
9 612 Romančík MarekRomančík Marek 041214 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 21.99
10 539 Šmilňák MatejŠmilňák Matej 051201 Naša atletikaNaša atletika 2 22.54
11 458 Studeník AdamStudeník Adam 040501 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 23.50

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 20.1.2019 - 12:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 410 Petrakovič MartinPetrakovič Martin 060323 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 21.57
2 362 Lelkes AdamLelkes Adam 070906 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 21.74
3 253 Houndjo EricHoundjo Eric 060615 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 22.98
4 561 Belluš SamoBelluš Samo 070417 Naša atletikaNaša atletika 1 23.21
509 Dovičovič PatrikDovičovič Patrik 070215 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 DNS
479 Petrovič NatanPetrovič Natan 060403 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 20.1.2019 - 12:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 510 Brach MatúšBrach Matúš 071004 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 24.15
2 251 Boškovič AdamBoškovič Adam 071108 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 24.28
3 562 Hiadlovský MatejHiadlovský Matej 070902 Naša atletikaNaša atletika 7 24.50
4 560 Košťál MatúšKošťál Matúš 070608 Naša atletikaNaša atletika 5 25.63
5 614 Stančík BranislavStančík Branislav 071019 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 6 26.06
613 Kafún DamiánKafún Damián 070210 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 DNS
22 Brestovanský BorisBrestovanský Boris 070615 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 410 Petrakovič MartinPetrakovič Martin 060323 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 21.57
2 362 Lelkes AdamLelkes Adam 070906 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 21.74
3 253 Houndjo EricHoundjo Eric 060615 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 22.98
4 561 Belluš SamoBelluš Samo 070417 Naša atletikaNaša atletika 1 23.21
5 510 Brach MatúšBrach Matúš 071004 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 24.15
6 251 Boškovič AdamBoškovič Adam 071108 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 24.28
7 562 Hiadlovský MatejHiadlovský Matej 070902 Naša atletikaNaša atletika 7 24.50
8 560 Košťál MatúšKošťál Matúš 070608 Naša atletikaNaša atletika 5 25.63
9 614 Stančík BranislavStančík Branislav 071019 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 6 26.06
509 Dovičovič PatrikDovičovič Patrik 070215 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 DNS
479 Petrovič NatanPetrovič Natan 060403 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 DNS
613 Kafún DamiánKafún Damián 070210 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 DNS
22 Brestovanský BorisBrestovanský Boris 070615 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 DNS

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 20.1.2019 - 12:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 480 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 19.91
2 1 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 20.10
3 553 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 Naša atletikaNaša atletika 4 20.23
4 262 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 20.94
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 20.1.2019 - 12:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 704 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 20.11
2 411 Záhorcová StelaZáhorcová Stela 040722 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 20.52
3 44 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 040120 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 20.96
4 286 Salayová MichaelaSalayová Michaela 050510 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 21.26
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 20.1.2019 - 12:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 483 Wágnerová LeaWágnerová Lea 050930 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 21.59
2 548 Mnichova EmaMnichova Ema 050308 Naša atletikaNaša atletika 3 21.67
3 563 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 050419 Naša atletikaNaša atletika 1 21.91
4 341 Salagová LuciaSalagová Lucia 050203 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 22.12
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 20.1.2019 - 12:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 703 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 21.66
2 649 Lachová Leila MáriaLachová Leila Mária 051109 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.15
3 261 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 050720 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 22.86
4 500 Zátopková AnnaZátopková Anna 050417 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 23.10
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 20.1.2019 - 12:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 47 Šoltésová NatáliaŠoltésová Natália 040419 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 22.41
2 597 Baleková AlenaBaleková Alena 050903 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 22.56
3 263 Šimková LenkaŠimková Lenka 040203 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 24.63
660 Hedl ViktóriaHedl Viktória 050914 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (ne, 20.1.2019 - 12:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 259 Sabová KristínaSabová Kristína 050916 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 22.05
2 48 Tiková TamaraTiková Tamara 050903 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 23.05
3 399 Poláková MonikaPoláková Monika 040318 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 24.00
4 662 Knošková Sofia MáriaKnošková Sofia Mária 050306 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 24.07
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (ne, 20.1.2019 - 12:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 260 Kordošová SimonaKordošová Simona 050610 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 22.36
2 661 Chernová TatianaChernová Tatiana 050331 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.73
3 257 Voleková RebekaVoleková Rebeka 041115 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 23.25
4 499 Jedináková ViktóriaJedináková Viktória 041109 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 26.32
Celkom 4 pretekári
Beh 08 (ne, 20.1.2019 - 12:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 579 Valekova MaiaraValekova Maiara 040604 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 22.97
2 498 Slobodová EmmaSlobodová Emma 040817 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 23.20
3 596 Polkorábová PetraPolkorábová Petra 040214 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 24.03
4 594 Hrúziková HanaHrúziková Hana 050614 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 3 30.16
Celkom 4 pretekári
Beh 09 (ne, 20.1.2019 - 12:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 256 Morávková TimeaMorávková Timea 040413 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 20.54
2 595 Uhlárová VeronikaUhlárová Veronika 040212 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 22.62
3 46 Zemanová BibianaZemanová Bibiana 040305 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 23.37
4 615 Vitková AlexandraVitková Alexandra 040530 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 24.16
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 480 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 19.91
2 1 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 20.10
3 704 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 20.11
4 553 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 Naša atletikaNaša atletika 4 20.23
5 411 Záhorcová StelaZáhorcová Stela 040722 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 20.52
6 256 Morávková TimeaMorávková Timea 040413 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 20.54
7 262 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 20.94
8 44 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 040120 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 20.96
9 286 Salayová MichaelaSalayová Michaela 050510 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 21.26
10 483 Wágnerová LeaWágnerová Lea 050930 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 21.59
11 703 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 21.66
12 548 Mnichova EmaMnichova Ema 050308 Naša atletikaNaša atletika 3 21.67
13 563 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 050419 Naša atletikaNaša atletika 1 21.91
14 259 Sabová KristínaSabová Kristína 050916 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 22.05
15 341 Salagová LuciaSalagová Lucia 050203 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 22.12
16 649 Lachová Leila MáriaLachová Leila Mária 051109 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.15
17 260 Kordošová SimonaKordošová Simona 050610 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 22.36
18 47 Šoltésová NatáliaŠoltésová Natália 040419 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 22.41
19 597 Baleková AlenaBaleková Alena 050903 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 22.56
20 595 Uhlárová VeronikaUhlárová Veronika 040212 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 22.62
21 661 Chernová TatianaChernová Tatiana 050331 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.73
22 261 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 050720 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 22.86
23 579 Valekova MaiaraValekova Maiara 040604 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 22.97
24 48 Tiková TamaraTiková Tamara 050903 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 23.05
25 500 Zátopková AnnaZátopková Anna 050417 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 23.10
26 498 Slobodová EmmaSlobodová Emma 040817 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 23.20
27 257 Voleková RebekaVoleková Rebeka 041115 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 23.25
28 46 Zemanová BibianaZemanová Bibiana 040305 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 23.37
29 399 Poláková MonikaPoláková Monika 040318 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 24.00
30 596 Polkorábová PetraPolkorábová Petra 040214 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 24.03
31 662 Knošková Sofia MáriaKnošková Sofia Mária 050306 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 24.07
32 615 Vitková AlexandraVitková Alexandra 040530 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 24.16
33 263 Šimková LenkaŠimková Lenka 040203 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 24.63
34 499 Jedináková ViktóriaJedináková Viktória 041109 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 26.32
35 594 Hrúziková HanaHrúziková Hana 050614 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 3 30.16
660 Hedl ViktóriaHedl Viktória 050914 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNS

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 20.1.2019 - 12:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 265 Grígelová KarenGrígelová Karen 061122 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 22.48
2 413 Tancerová HankaTancerová Hanka 061022 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 24.25
3 354 Glembová KláraGlembová Klára 070926 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 24.55
4 287 Jursová TerezaJursová Tereza 060925 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 25.06
5 616 Macháčková HanaMacháčková Hana 060226 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 6 25.27
264 Kováriková BarboraKováriková Barbora 060505 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 20.1.2019 - 12:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 92 Beckerová EmaBeckerová Ema 070708 ZS GroslingovaZS Groslingova 6 23.65
2 414 Méryová NelaMéryová Nela 070930 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 25.59
3 412 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema 070709 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 26.00
4 288 Sedláková LauraSedláková Laura 070123 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 26.14
5 511 Orechovská TerezaOrechovská Tereza 070913 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 27.23
6 501 Woloszyn TamaraWoloszyn Tamara 060904 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 27.28
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 20.1.2019 - 12:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 353 Ďuráková LauraĎuráková Laura 060128 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 23.12
2 289 Pullmannová SilviaPullmannová Silvia 070203 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 23.49
3 403 Strašková NinaStrašková Nina 060203 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 23.60
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 265 Grígelová KarenGrígelová Karen 061122 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 22.48
2 353 Ďuráková LauraĎuráková Laura 060128 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 23.12
3 289 Pullmannová SilviaPullmannová Silvia 070203 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 23.49
4 403 Strašková NinaStrašková Nina 060203 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 23.60
5 92 Beckerová EmaBeckerová Ema 070708 ZS GroslingovaZS Groslingova 6 23.65
6 413 Tancerová HankaTancerová Hanka 061022 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 24.25
7 354 Glembová KláraGlembová Klára 070926 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 24.55
8 287 Jursová TerezaJursová Tereza 060925 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 25.06
9 616 Macháčková HanaMacháčková Hana 060226 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 6 25.27
10 414 Méryová NelaMéryová Nela 070930 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 25.59
11 412 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema 070709 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 26.00
12 288 Sedláková LauraSedláková Laura 070123 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 26.14
13 511 Orechovská TerezaOrechovská Tereza 070913 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 27.23
14 501 Woloszyn TamaraWoloszyn Tamara 060904 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 27.28
264 Kováriková BarboraKováriková Barbora 060505 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 DNS

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 20.1.2019 - 12:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 513 Kmeť TomášKmeť Tomáš 080715 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 22.66
2 23 Priadka ValérPriadka Valér 081027 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 24.08
3 291 Hlaváč JurajHlaváč Juraj 090110 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 24.73
4 419 Gribenyuk MakarGribenyuk Makar 080326 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 25.56
5 416 Križan JakubKrižan Jakub 081208 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 25.75
6 356 Čupka MichalČupka Michal 091030 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 25.85
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 20.1.2019 - 12:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 672 Závodský SamuelZávodský Samuel 080101 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 24.39
2 290 Šoóš PatrikŠoóš Patrik 080516 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 27.83
3 523 Nagy JakubNagy Jakub 091109 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 27.97
4 415 Nagy HugoNagy Hugo 090820 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 28.82
5 292 Velšmid MaximVelšmid Maxim 080524 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 29.54
673 Wagner DamiánWagner Damián 081008 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 20.1.2019 - 12:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 294 Belica BorisBelica Boris 081216 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 25.22
2 25 Ťapuš MichalŤapuš Michal 080528 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 25.47
3 417 Rutai MartinRutai Martin 080205 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 26.55
4 24 Krkoška SamuelKrkoška Samuel 080403 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 26.60
5 355 Halenár DanielHalenár Daniel 081015 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 26.77
6 293 Babeľa DominikBabeľa Dominik 090129 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 27.81
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 513 Kmeť TomášKmeť Tomáš 080715 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 22.66
2 23 Priadka ValérPriadka Valér 081027 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 24.08
3 672 Závodský SamuelZávodský Samuel 080101 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 24.39
4 291 Hlaváč JurajHlaváč Juraj 090110 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 24.73
5 294 Belica BorisBelica Boris 081216 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 25.22
6 25 Ťapuš MichalŤapuš Michal 080528 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 25.47
7 419 Gribenyuk MakarGribenyuk Makar 080326 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 25.56
8 416 Križan JakubKrižan Jakub 081208 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 25.75
9 356 Čupka MichalČupka Michal 091030 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 25.85
10 417 Rutai MartinRutai Martin 080205 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 26.55
11 24 Krkoška SamuelKrkoška Samuel 080403 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 26.60
12 355 Halenár DanielHalenár Daniel 081015 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 26.77
13 293 Babeľa DominikBabeľa Dominik 090129 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 27.81
14 290 Šoóš PatrikŠoóš Patrik 080516 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 27.83
15 523 Nagy JakubNagy Jakub 091109 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 27.97
16 415 Nagy HugoNagy Hugo 090820 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 28.82
17 292 Velšmid MaximVelšmid Maxim 080524 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 29.54
673 Wagner DamiánWagner Damián 081008 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 20.1.2019 - 12:32) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 424 Raticová NatáliaRaticová Natália 090611 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 23.79
2 463 Dinková EmmaDinková Emma 080320 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 24.84
Celkom 2 pretekári
Beh 02 (ne, 20.1.2019 - 12:32) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 426 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 090116 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 25.42
2 674 Jačeková EmmaJačeková Emma 080828 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 25.57
3 525 Gašparovičová SarahGašparovičová Sarah 081019 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 6 26.45
4 425 Kondapaneni SilviaKondapaneni Silvia 090812 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 26.82
5 421 Kačmarčiková RomanaKačmarčiková Romana 091001 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 26.86
6 423 Čičmancová ElaČičmancová Ela 090825 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 27.36
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 20.1.2019 - 12:32) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 26 Vanyová ZoraVanyová Zora 080201 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 25.47
2 297 Pauková LeaPauková Lea 090612 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 27.02
3 296 Salaiová VanesaSalaiová Vanesa 080212 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 27.12
4 295 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 090723 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 27.30
5 526 Nosáľová BarboraNosáľová Barbora 081008 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 27.31
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (ne, 20.1.2019 - 12:32) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 276 Hustá DominikaHustá Dominika 081229 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 28.80
2 277 Šarníková NatáliaŠarníková Natália 090616 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 29.01
3 281 Bačová NinaBačová Nina 090522 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 29.14
4 279 Nerádová MáriaNerádová Mária 090920 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 32.63
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 20.1.2019 - 12:32) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 422 Psársky NicolePsársky Nicole 080609 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 23.40
2 427 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 081217 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 23.48
3 420 Bovanová NicolBovanová Nicol 080422 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 23.93
4 358 Gräffingerová HanaGräffingerová Hana 091012 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 23.96
5 359 Tomíková SarahTomíková Sarah 080727 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 24.66
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 422 Psársky NicolePsársky Nicole 080609 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 23.40
2 427 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 081217 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 23.48
3 424 Raticová NatáliaRaticová Natália 090611 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 23.79
4 420 Bovanová NicolBovanová Nicol 080422 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 23.93
5 358 Gräffingerová HanaGräffingerová Hana 091012 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 23.96
6 359 Tomíková SarahTomíková Sarah 080727 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 24.66
7 463 Dinková EmmaDinková Emma 080320 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 24.84
8 426 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 090116 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 25.42
9 26 Vanyová ZoraVanyová Zora 080201 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 25.47
10 674 Jačeková EmmaJačeková Emma 080828 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 25.57
11 525 Gašparovičová SarahGašparovičová Sarah 081019 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 6 26.45
12 425 Kondapaneni SilviaKondapaneni Silvia 090812 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 26.82
13 421 Kačmarčiková RomanaKačmarčiková Romana 091001 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 26.86
14 297 Pauková LeaPauková Lea 090612 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 27.02
15 296 Salaiová VanesaSalaiová Vanesa 080212 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 27.12
16 295 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 090723 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 27.30
17 526 Nosáľová BarboraNosáľová Barbora 081008 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 27.31
18 423 Čičmancová ElaČičmancová Ela 090825 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 27.36
19 276 Hustá DominikaHustá Dominika 081229 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 28.80
20 277 Šarníková NatáliaŠarníková Natália 090616 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 29.01
21 281 Bačová NinaBačová Nina 090522 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 29.14
22 279 Nerádová MáriaNerádová Mária 090920 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 32.63

200 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 20.1.2019 - 16:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 49 Ruman DominikRuman Dominik 010202 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 25.40 0.164
2 675 Erban BenjamínErban Benjamín 890116 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 30.11 0.405
477 Hanic MárioHanic Mário 990917 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 DNS
574 Bician JánBician Ján 821115 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 DNS
Celkom 4 pretekári

200 m - Juniori (Beh)

Beh (ne, 20.1.2019 - 16:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 617 Macháček MatejMacháček Matej 011124 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 25.84 0.178
2 629 Rumanovič MartinRumanovič Martin 000825 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 26.31 0.302
457 Tomašovič MatejTomašovič Matej 010807 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 DNS
575 Zvonár ŠtefanZvonár Štefan 010422 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 DNS
Celkom 4 pretekári

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 20.1.2019 - 16:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 634 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.73 0.152
2 582 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 24.11 0.201
3 635 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 24.32 0.230
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (ne, 20.1.2019 - 16:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 632 Cisár MartinCisár Martin 030905 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 24.60 0.226
2 27 Drábek MichalDrábek Michal 020924 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 25.05 0.161
3 633 Bugár MartinBugár Martin 020213 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 25.36 0.194
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (ne, 20.1.2019 - 16:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 631 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté 030207 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 25.29 0.194
2 36 Kohút MartinKohút Martin 020705 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 25.56 0.217
3 536 Paško AdamPaško Adam 030626 Naša atletikaNaša atletika 4 27.24 0.192
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 634 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.73 0.152
2 582 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 24.11 0.201
3 635 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 24.32 0.230
4 632 Cisár MartinCisár Martin 030905 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 24.60 0.226
5 27 Drábek MichalDrábek Michal 020924 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 25.05 0.161
6 631 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté 030207 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 25.29 0.194
7 633 Bugár MartinBugár Martin 020213 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 25.36 0.194
8 36 Kohút MartinKohút Martin 020705 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 25.56 0.217
9 536 Paško AdamPaško Adam 030626 Naša atletikaNaša atletika 4 27.24 0.192

200 m - Ženy (Beh)

Beh (ne, 20.1.2019 - 16:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 676 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 28.45 0.191
MS 377 Malatinská DominikaMalatinská Dominika 991110 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 29.99 0.250
40 Jalkóczyová SylviaJalkóczyová Sylvia 010302 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 DNS
Celkom 3 pretekári

200 m - Juniorky (Beh)

Beh (ne, 20.1.2019 - 16:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 543 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 010122 Naša atletikaNaša atletika 3 26.97 0.298
2 459 Háberová HanaHáberová Hana 010510 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 28.71 0.184
3 677 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 000624 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 29.79 0.196
4 577 Pellerová TerezaPellerová Tereza 011127 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 30.79 0.158
Celkom 4 pretekári

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 20.1.2019 - 16:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 2 Fotulová MiaFotulová Mia 030607 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 27.84 0.165
2 3 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 28.43 0.163
3 29 Lepotová AmáliaLepotová Amália 020429 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 28.87 0.209
4 11 Górová NatáliaGórová Natália 020616 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 35.47 0.375
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 20.1.2019 - 16:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 643 Tési EvelinTési Evelin 031002 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 28.49 0.177
2 460 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 031106 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 28.54 0.231
3 512 Šmiralová KristínaŠmiralová Kristína 020308 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 31.04 0.189
642 Giertl LujzaGiertl Lujza 030509 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 20.1.2019 - 16:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 546 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia 031113 Naša atletikaNaša atletika 3 30.38 0.159
2 544 Vanovčanová ZuzanaVanovčanová Zuzana 030324 Naša atletikaNaša atletika 2 32.37 0.285
644 Vida LillaVida Lilla 030826 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 2 Fotulová MiaFotulová Mia 030607 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 27.84 0.165
2 3 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 28.43 0.163
3 643 Tési EvelinTési Evelin 031002 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 28.49 0.177
4 460 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 031106 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 28.54 0.231
5 29 Lepotová AmáliaLepotová Amália 020429 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 28.87 0.209
6 546 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia 031113 Naša atletikaNaša atletika 3 30.38 0.159
7 512 Šmiralová KristínaŠmiralová Kristína 020308 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 31.04 0.189
8 544 Vanovčanová ZuzanaVanovčanová Zuzana 030324 Naša atletikaNaša atletika 2 32.37 0.285
9 11 Górová NatáliaGórová Natália 020616 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 35.47 0.375
642 Giertl LujzaGiertl Lujza 030509 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
644 Vida LillaVida Lilla 030826 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 20.1.2019 - 15:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 239 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 040226 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 41.27
2 682 Basile TommasoBasile Tommaso 050114 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 42.57
3 680 Minár ŠimonMinár Šimon 040429 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 43.58
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (ne, 20.1.2019 - 15:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 679 Bugár AndrejBugár Andrej 040214 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 44.25
2 241 Sedlák IvanSedlák Ivan 040331 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 45.80
3 429 Zatloukal DavidZatloukal David 050611 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 50.24
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (ne, 20.1.2019 - 15:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 681 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 051130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 48.07
2 428 Petrezsél RenéPetrezsél René 050809 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 48.18
3 612 Romančík MarekRomančík Marek 041214 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 48.94
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 239 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 040226 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 41.27
2 682 Basile TommasoBasile Tommaso 050114 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 42.57
3 680 Minár ŠimonMinár Šimon 040429 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 43.58
4 679 Bugár AndrejBugár Andrej 040214 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 44.25
5 241 Sedlák IvanSedlák Ivan 040331 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 45.80
6 681 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 051130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 48.07
7 428 Petrezsél RenéPetrezsél René 050809 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 48.18
8 612 Romančík MarekRomančík Marek 041214 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 48.94
9 429 Zatloukal DavidZatloukal David 050611 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 50.24

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 20.1.2019 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 256 Morávková TimeaMorávková Timea 040413 Atletický klub AC Malacky