<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá AZB

Bratislava (20. 1. 2019)

800 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 20.1.2019 - 15:44) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 370 Kabina AndrejKabina Andrej 88 88 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 2:10.21
2 371 Čeredejev IvanČeredejev Ivan 85 85 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 2:32.12
3 372 Žember OndrejŽember Ondrej 81 81 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 2:55.55
Celkom 3 pretekári

800 m - Juniori (Beh)

Beh (ne, 20.1.2019 - 15:43) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 300 Ondrovič MarekOndrovič Marek 01 01 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 2:01.27
Celkom 1 pretekári

800 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 20.1.2019 - 15:42) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 685 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:08.63
2 360 Bielek FilipBielek Filip 03 03 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 2:09.08
3 50 Sojka ViliamSojka Viliam 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 2:17.66
4 320 Hlbocký JurajHlbocký Juraj 02 02 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 2:17.83
5 466 Vajda MartinVajda Martin 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 2:40.44
Celkom 5 pretekárov

800 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (ne, 20.1.2019 - 15:41) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 436 Rojík MatúšRojík Matúš 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 2:27.01
2 241 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 2:42.26
Celkom 2 pretekári

800 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 20.1.2019 - 15:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 512 Šmiralová KristínaŠmiralová Kristína 02 02 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2:42.81
Celkom 1 pretekári

800 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (ne, 20.1.2019 - 15:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 286 Salayová MichaelaSalayová Michaela 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 2:27.62
2 438 Beke EmaBeke Ema 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 2:33.06
3 437 Salazar StefaniaSalazar Stefania 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 2:38.91
4 258 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 9 2:41.06
5 439 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 2:53.62
6 595 Uhlárová VeronikaUhlárová Veronika 04 04 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 3 2:55.30
7 516 Sitárová ZuzanaSitárová Zuzana 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 2:59.91
8 615 Vitková AlexandraVitková Alexandra 04 04 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 10 3:05.90
9 596 Polkorábová PetraPolkorábová Petra 04 04 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 7 3:19.31
Celkom 9 pretekárov