<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá AZB

Bratislava (20. 1. 2019)

50 m - Miniprípravka-chlapci (Beh)

Beh 01 (ne, 20.1.2019 - 10:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 202 Išunin MarekIšunin Marek 110303 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.00
2 205 Dorocák RichardDorocák Richard 110830 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.05
3 207 Feranec Dennis AlexejFeranec Dennis Alexej 110611 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.38
4 203 Noris LukášNoris Lukáš 110715 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.62
5 62 Mereš ŠtefanMereš Štefan 450325 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 09.74
6 208 Kottlík FilipKottlík Filip 110322 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.87
7 204 Štroffek DominikŠtroffek Dominik 120901 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 11.25
8 201 Štroffek MarkoŠtroffek Marko 120901 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 11.25
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 20.1.2019 - 10:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 209 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 100318 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.90
2 527 Slíš MarkoSlíš Marko 100829 Naša atletikaNaša atletika 8 09.20
3 210 Ludas PatrikLudas Patrik 110225 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.33
4 321 Lazík DominikLazík Dominik 130311 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 09.36
5 211 Mráz RichardMráz Richard 120505 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.63
6 619 Pazdera LukášPazdera Lukáš 100708 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 10.61
7 618 Litvák AndrejLitvák Andrej 130619 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10.82
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (ne, 20.1.2019 - 10:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 325 Michalko DominikMichalko Dominik 110226 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 08.86
2 324 Glemba EduardGlemba Eduard 100302 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 09.04
3 322 Salaga MarekSalaga Marek 110613 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 8 09.47
4 323 Kausich MaximKausich Maxim 110506 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 09.78
5 213 Pauko JakubPauko Jakub 130506 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.96
6 327 Filkorn TomášFilkorn Tomáš 110914 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 10.06
7 329 Paulický EdmundPaulický Edmund 121215 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 10.66
8 326 Michalko SamuelMichalko Samuel 130703 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 10.83
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 20.1.2019 - 10:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 384 Korba AurelKorba Aurel 101116 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 08.99
2 529 Minčík NinoMinčík Nino 100601 Naša atletikaNaša atletika 6 09.45
3 518 Nagy FilipNagy Filip 120412 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 09.63
4 583 Noga AndrejNoga Andrej 101008 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 7 10.08
5 585 Kujan RichardKujan Richard 100818 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 5 10.27
6 584 Lukáč JozefLukáč Jozef 120329 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 3 10.46
7 586 Singhoffer TobiasSinghoffer Tobias 120123 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 8 11.01
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (ne, 20.1.2019 - 10:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 487 Ovčárik JakubOvčárik Jakub 101215 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 09.16
2 385 Kňažek DavidKňažek David 110515 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.44
3 587 Jendek JakubJendek Jakub 100510 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 6 09.51
4 588 Mihaľov BorisMihaľov Boris 100913 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 7 09.52
5 488 Vigláš TeoVigláš Teo 110604 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 09.59
6 489 Färber JakubFärber Jakub 100307 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 09.61
7 485 Baláž JakubBaláž Jakub 100101 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 09.81
8 490 Doubek DominikDoubek Dominik 111206 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 10.31
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (ne, 20.1.2019 - 10:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 220 Zivčák LukaZivčák Luka 110310 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 09.56
2 389 Nosko JánNosko Ján 120827 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.93
3 217 Černý PatrikČerný Patrik 111122 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 10.20
4 386 Guldan FilipGuldan Filip 100408 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.31
5 387 Frimmel DominikFrimmel Dominik 120510 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 10.42
6 219 Hrica DenisHrica Denis 110904 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 10.48
7 216 Černý FilipČerný Filip 100414 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 10.59
8 388 Fedor JurajFedor Juraj 120218 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.71
Celkom 8 pretekárov
Beh 07 (ne, 20.1.2019 - 10:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 223 Šimek Oliver JozefŠimek Oliver Jozef 100916 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.25
2 222 Šoóš FilipŠoóš Filip 100923 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.36
3 486 Lauko OliverLauko Oliver 120130 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 10.35
4 224 Šimek Erik AlexanderŠimek Erik Alexander 130124 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 10.52
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 325 Michalko DominikMichalko Dominik 110226 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 08.86
2 209 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 100318 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.90
3 384 Korba AurelKorba Aurel 101116 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 08.99
4 202 Išunin MarekIšunin Marek 110303 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.00
5 324 Glemba EduardGlemba Eduard 100302 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 09.04
6 205 Dorocák RichardDorocák Richard 110830 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.05
7 487 Ovčárik JakubOvčárik Jakub 101215 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 09.16
8 527 Slíš MarkoSlíš Marko 100829 Naša atletikaNaša atletika 8 09.20
9 223 Šimek Oliver JozefŠimek Oliver Jozef 100916 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.25
10 210 Ludas PatrikLudas Patrik 110225 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.33
11 321 Lazík DominikLazík Dominik 130311 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 09.36
11 222 Šoóš FilipŠoóš Filip 100923 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.36
13 207 Feranec Dennis AlexejFeranec Dennis Alexej 110611 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.38
14 385 Kňažek DavidKňažek David 110515 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.44
15 529 Minčík NinoMinčík Nino 100601 Naša atletikaNaša atletika 6 09.45
16 322 Salaga MarekSalaga Marek 110613 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 8 09.47
17 587 Jendek JakubJendek Jakub 100510 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 6 09.51
18 588 Mihaľov BorisMihaľov Boris 100913 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 7 09.52
19 220 Zivčák LukaZivčák Luka 110310 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 09.56
20 488 Vigláš TeoVigláš Teo 110604 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 09.59
21 489 Färber JakubFärber Jakub 100307 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 09.61
22 203 Noris LukášNoris Lukáš 110715 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.62
23 211 Mráz RichardMráz Richard 120505 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.63
23 518 Nagy FilipNagy Filip 120412 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 09.63
25 62 Mereš ŠtefanMereš Štefan 450325 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 09.74
26 323 Kausich MaximKausich Maxim 110506 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 09.78
27 485 Baláž JakubBaláž Jakub 100101 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 09.81
28 208 Kottlík FilipKottlík Filip 110322 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.87
29 389 Nosko JánNosko Ján 120827 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.93
30 213 Pauko JakubPauko Jakub 130506 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.96
31 327 Filkorn TomášFilkorn Tomáš 110914 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 10.06
32 583 Noga AndrejNoga Andrej 101008 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 7 10.08
33 217 Černý PatrikČerný Patrik 111122 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 10.20
34 585 Kujan RichardKujan Richard 100818 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 5 10.27
35 490 Doubek DominikDoubek Dominik 111206 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 10.31
35 386 Guldan FilipGuldan Filip 100408 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.31
37 486 Lauko OliverLauko Oliver 120130 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 10.35
38 387 Frimmel DominikFrimmel Dominik 120510 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 10.42
39 584 Lukáč JozefLukáč Jozef 120329 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 3 10.46
40 219 Hrica DenisHrica Denis 110904 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 10.48
41 224 Šimek Erik AlexanderŠimek Erik Alexander 130124 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 10.52
42 216 Černý FilipČerný Filip 100414 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 10.59
43 619 Pazdera LukášPazdera Lukáš 100708 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 10.61
44 329 Paulický EdmundPaulický Edmund 121215 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 10.66
45 388 Fedor JurajFedor Juraj 120218 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.71
46 618 Litvák AndrejLitvák Andrej 130619 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10.82
47 326 Michalko SamuelMichalko Samuel 130703 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 10.83
48 586 Singhoffer TobiasSinghoffer Tobias 120123 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 8 11.01
49 204 Štroffek DominikŠtroffek Dominik 120901 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 11.25
49 201 Štroffek MarkoŠtroffek Marko 120901 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 11.25

50 m - Miniprípravka-dievčatá (Beh)

Beh 01 (ne, 20.1.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 622 Janegová TatianaJanegová Tatiana 110425 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.84
2 225 Kováčová OlíviaKováčová Olívia 101217 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.90
3 4 Vališová LuciaVališová Lucia 100327 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 09.42
4 61 Kratochvílová HanaKratochvílová Hana 100127 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 09.91
5 625 Sedlačíková NinaSedlačíková Nina 111104 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 10.29
6 621 Kulichová NatáliaKulichová Natália 101113 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 10.68
7 623 Gregorová PetraGregorová Petra 100101 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 10.77
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 20.1.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 334 Kalaberová NelaKalaberová Nela 100113 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 08.96
2 531 Glončáková JúliaGlončáková Júlia 100705 Naša atletikaNaša atletika 4 09.12
3 333 Strelecká RebecaStrelecká Rebeca 100524 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 09.16
4 626 Heseková KarolínaHeseková Karolína 110326 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 09.33
5 332 Jankovičová SilviaJankovičová Silvia 100107 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 09.53
6 331 Ondrášeková HanaOndrášeková Hana 110505 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 09.89
7 335 Víglaská BarboraVíglaská Barbora 120331 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 8 10.22
5 Mináriková LauraMináriková Laura 100506 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 20.1.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 227 Mrázová AndreaMrázová Andrea 100128 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.00
2 337 Pelikánová LaraPelikánová Lara 100710 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 09.43
3 336 Víglaská LuciaVíglaská Lucia 100803 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 8 09.43
4 340 Šišková LíviaŠišková Lívia 110506 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 09.68
5 390 Saláková MichaelaSaláková Michaela 100420 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.95
6 339 Šlapanská ZuzanaŠlapanská Zuzana 100503 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 10.15
7 338 Fornadeľová NinaFornadeľová Nina 120617 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 10.80
8 228 Ondrušová OlíviaOndrušová Olívia 110421 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 11.14
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 20.1.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 492 Zaoralová AlexandraZaoralová Alexandra 110128 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 08.99
2 519 Bobovská VeronikaBobovská Veronika 100615 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 5 09.04
3 591 Adamčíková KristínaAdamčíková Kristína 101208 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 09.09
4 229 Glembusová NatáliaGlembusová Natália 110717 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.23
5 590 Tanáčová LeaTanáčová Lea 110313 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 7 10.34
6 589 Číková ViktóriaČíková Viktória 111207 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 3 10.51
7 520 Wirdzek MichaelaWirdzek Michaela 110806 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 10.57
8 532 Steiger EmmaSteiger Emma 120114 Naša atletikaNaša atletika 2 10.81
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (ne, 20.1.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 233 Pauková ViktóriaPauková Viktória 101225 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.96
2 395 Šturdíková HanaŠturdíková Hana 100405 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.00
3 394 Karvai KarolínaKarvai Karolína 120422 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.47
4 393 Spišáková EllaSpišáková Ella 110310 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.79
5 392 Šuhajdová LujzaŠuhajdová Lujza 110420 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 09.98
6 391 Spišáková MiaSpišáková Mia 110310 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 10.02
7 231 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 110901 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 10.30
8 230 Šarníková AdrianaŠarníková Adriana 111014 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 10.37
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (ne, 20.1.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 226 Kožuchová TamaraKožuchová Tamara 110903 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.40
2 533 Steiger SofiaSteiger Sofia 140312 Naša atletikaNaša atletika 4 14.69
Celkom 2 pretekári
Beh 07 (ne, 20.1.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 491 Lichtnerová EnnaLichtnerová Enna 100620 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 09.47
2 493 Nováčková NikolaNováčková Nikola 120217 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 09.73
3 495 Rattajová VanesaRattajová Vanesa 110207 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 09.90
4 494 Pavláková AlžbetkaPavláková Alžbetka 110517 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 11.38
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 622 Janegová TatianaJanegová Tatiana 110425 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.84
2 225 Kováčová OlíviaKováčová Olívia 101217 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.90
3 334 Kalaberová NelaKalaberová Nela 100113 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 08.96
3 233 Pauková ViktóriaPauková Viktória 101225 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.96
5 492 Zaoralová AlexandraZaoralová Alexandra 110128 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 08.99
6 227 Mrázová AndreaMrázová Andrea 100128 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.00
6 395 Šturdíková HanaŠturdíková Hana 100405 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.00
8 519 Bobovská VeronikaBobovská Veronika 100615 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 5 09.04
9 591 Adamčíková KristínaAdamčíková Kristína 101208 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 09.09
10 531 Glončáková JúliaGlončáková Júlia 100705 Naša atletikaNaša atletika 4 09.12
11 333 Strelecká RebecaStrelecká Rebeca 100524 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 09.16
12 229 Glembusová NatáliaGlembusová Natália 110717 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.23
13 626 Heseková KarolínaHeseková Karolína 110326 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 09.33
14 226 Kožuchová TamaraKožuchová Tamara 110903 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.40
15 4 Vališová LuciaVališová Lucia 100327 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 09.42
16 337 Pelikánová LaraPelikánová Lara 100710 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 09.43
16 336 Víglaská LuciaVíglaská Lucia 100803 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 8 09.43
18 394 Karvai KarolínaKarvai Karolína 120422 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.47
18 491 Lichtnerová EnnaLichtnerová Enna 100620 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 09.47
20 332 Jankovičová SilviaJankovičová Silvia 100107 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 09.53
21 340 Šišková LíviaŠišková Lívia 110506 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 09.68
22 493 Nováčková NikolaNováčková Nikola 120217 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 09.73
23 393 Spišáková EllaSpišáková Ella 110310 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.79
24 331 Ondrášeková HanaOndrášeková Hana 110505 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 09.89
25 495 Rattajová VanesaRattajová Vanesa 110207 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 09.90
26 61 Kratochvílová HanaKratochvílová Hana 100127 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 09.91
27 390 Saláková MichaelaSaláková Michaela 100420 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.95
28 392 Šuhajdová LujzaŠuhajdová Lujza 110420 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 09.98
29 391 Spišáková MiaSpišáková Mia 110310 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 10.02
30 339 Šlapanská ZuzanaŠlapanská Zuzana 100503 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 10.15
31 335 Víglaská BarboraVíglaská Barbora 120331 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 8 10.22
32 625 Sedlačíková NinaSedlačíková Nina 111104 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 10.29
33 231 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 110901 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 10.30
34 590 Tanáčová LeaTanáčová Lea 110313 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 7 10.34
35 230 Šarníková AdrianaŠarníková Adriana 111014 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 10.37
36 589 Číková ViktóriaČíková Viktória 111207 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 3 10.51
37 520 Wirdzek MichaelaWirdzek Michaela 110806 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 10.57
38 621 Kulichová NatáliaKulichová Natália 101113 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 10.68
39 623 Gregorová PetraGregorová Petra 100101 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 10.77
40 338 Fornadeľová NinaFornadeľová Nina 120617 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 10.80
41 532 Steiger EmmaSteiger Emma 120114 Naša atletikaNaša atletika 2 10.81
42 228 Ondrušová OlíviaOndrušová Olívia 110421 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 11.14
43 494 Pavláková AlžbetkaPavláková Alžbetka 110517 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 11.38
44 533 Steiger SofiaSteiger Sofia 140312 Naša atletikaNaša atletika 4 14.69
5 Mináriková LauraMináriková Laura 100506 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 DNS