<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá AZB

Bratislava (20. 1. 2019)
Skok do výšky - Muži (nedeľa, 20.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 692 Šoka ŠimonŠoka Šimon 960407 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 192
Skok do výšky - Juniori (nedeľa, 20.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 576 Dohňanský ViliamDohňanský Viliam 010315 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 162
Skok do výšky - Dorastenci (nedeľa, 20.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 568 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír 021012 Naša atletikaNaša atletika 187
2 446 Liška AdamLiška Adam 030516 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 157
3 237 Slezák PatrikSlezák Patrik 031230 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 152
Skok do výšky - Starší žiaci (nedeľa, 20.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 448 Dendiš ViktorDendiš Viktor 050531 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 147
2 249 Kosinoha PeterKosinoha Peter 040726 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 147
3 240 Klas MatúšKlas Matúš 050125 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 147
Skok do výšky - Mladší žiaci (nedeľa, 20.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 253 Houndjo EricHoundjo Eric 060615 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 117
2 254 Gašpar AdamGašpar Adam 060310 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 000
Skok do výšky - Ženy (nedeľa, 20.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 693 Butkovská SimonaButkovská Simona 980505 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 167
Skok do výšky - Dorastenky (nedeľa, 20.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 694 Tichá SimonaTichá Simona 031122 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 157
2 469 Juríčková GabrielaJuríčková Gabriela 031211 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 147
3 32 Kováčová KarolínaKováčová Karolína 020924 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 137
Skok do výšky - Staršie žiačky (nedeľa, 20.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 569 Veselská SandraVeselská Sandra 041004 Naša atletikaNaša atletika 152
2 452 Bátoryová BibianaBátoryová Bibiana 050321 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 137
3 563 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 050419 Naša atletikaNaša atletika 132
Skok do výšky - Mladšie žiačky (nedeľa, 20.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 570 Bendová EmaBendová Ema 070226 Naša atletikaNaša atletika 147
2 453 Černáková ValentínaČernáková Valentína 070308 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 132
3 15 Paľovská Nicol EllaPaľovská Nicol Ella 070514 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 127
Skok do výšky - Najmladší žiaci (nedeľa, 20.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 669 Ďuriš MartinĎuriš Martin 080522 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 127
Skok do výšky - Najmladšie žiačky (nedeľa, 20.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 283 Ševerová DorotaŠeverová Dorota 081105 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 000
Skok do diaľky - Muži (nedeľa, 20.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 475 Šuba JánŠuba Ján 940906 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 688
2 476 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel 970109 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 602
3 574 Bician JánBician Ján 821115 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 513
Skok do diaľky - Juniori (nedeľa, 20.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 473 Benda JakubBenda Jakub 000714 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 640
2 575 Zvonár ŠtefanZvonár Štefan 010422 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 480
Skok do diaľky - Dorastenci (nedeľa, 20.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 33 Tvrdý KristiánTvrdý Kristián 030811 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 572
2 691 Drobný JakubDrobný Jakub 030407 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 493
3 536 Paško AdamPaško Adam 030626 Naša atletikaNaša atletika 482
Skok do diaľky - Starší žiaci (nedeľa, 20.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 240 Klas MatúšKlas Matúš 050125 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 496
2 537 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 040630 Naša atletikaNaša atletika 472
3 682 Basile TommasoBasile Tommaso 050114 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 468
Skok do diaľky - Mladší žiaci (nedeľa, 20.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 253 Houndjo EricHoundjo Eric 060615 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 416
2 571 Polák FedorPolák Fedor 070722 Naša atletikaNaša atletika 385
3 251 Boškovič AdamBoškovič Adam 071108 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 382
Skok do diaľky - Dorastenky (nedeľa, 20.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 641 Majdáková NinaMajdáková Nina 020429 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 490
2 471 Šimeková MáriaŠimeková Mária 030205 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 488
3 460 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 031106 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 484
Skok do diaľky - Staršie žiačky (nedeľa, 20.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 652 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 467
2 569 Veselská SandraVeselská Sandra 041004 Naša atletikaNaša atletika 444
3 547 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 040124 Naša atletikaNaša atletika 439
Skok do diaľky - Mladšie žiačky (nedeľa, 20.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 570 Bendová EmaBendová Ema 070226 Naša atletikaNaša atletika 482
2 443 Blichárová ElaBlichárová Ela 070316 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 377
3 484 Alaksová VeronikaAlaksová Veronika 070811 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 362
Skok do diaľky - Najmladší žiaci (nedeľa, 20.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 513 Kmeť TomášKmeť Tomáš 080715 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 379
2 23 Priadka ValérPriadka Valér 081027 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 346
3 290 Šoóš PatrikŠoóš Patrik 080516 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 337
Skok do diaľky - Najmladšie žiačky (nedeľa, 20.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 420 Bovanová NicolBovanová Nicol 080422 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 386
2 556 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 090103 Naša atletikaNaša atletika 380
3 422 Psársky NicolePsársky Nicole 080609 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 343
Diaľka z miesta odrazu - Miniprípravka-chlapci (nedeľa, 20.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 518 Nagy FilipNagy Filip 120412 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 178
2 322 Salaga MarekSalaga Marek 110613 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 172
3 325 Michalko DominikMichalko Dominik 110226 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 171
Diaľka z miesta odrazu - Miniprípravka-dievčatá (nedeľa, 20.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 333 Strelecká RebecaStrelecká Rebeca 100524 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 175
2= 4 Vališová LuciaVališová Lucia 100327 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 170
2= 591 Adamčíková KristínaAdamčíková Kristína 101208 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 170
Trojskok - Muži (nedeľa, 20.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 475 Šuba JánŠuba Ján 940906 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 14.48
2 476 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel 970109 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 13.38
Trojskok - Dorastenky (nedeľa, 20.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 471 Šimeková MáriaŠimeková Mária 030205 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 10.49
Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci (nedeľa, 20.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 299 Nehyba MatúšNehyba Matúš 061116 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 06.87
2 253 Houndjo EricHoundjo Eric 060615 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 06.35
3 298 Kottlík PeterKottlík Peter 060827 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 06.16
Vrh guľou 3 kg - Dorastenky (nedeľa, 20.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 34 Skuráková KatrinSkuráková Katrin 030429 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 10.34
2 52 Konečná VeronikaKonečná Veronika 021222 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 07.09
Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky (nedeľa, 20.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 257 Voleková RebekaVoleková Rebeka 041115 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 08.03
2 572 Berešová DanielaBerešová Daniela 040515 Naša atletikaNaša atletika 08.01
3 659 Bankošová BarboraBankošová Barbora 050109 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 07.93
Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky (nedeľa, 20.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 666 Konečná NinaKonečná Nina 060726 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 05.91
2 53 Danečková IvanaDanečková Ivana 070419 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 05.46
3 16 Moriconi LilianaMoriconi Liliana 070515 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 05.14
Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci (nedeľa, 20.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 54 Pilát SamuelPilát Samuel 040319 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 09.82
2 241 Sedlák IvanSedlák Ivan 040331 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 07.61
3 55 Rusnák RichardRusnák Richard 040707 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 06.99
Vrh guľou 4 kg - Ženy (nedeľa, 20.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 56 Kolozsváryová TáňaKolozsváryová Táňa 980906 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 10.88
Vrh guľou 4 kg - Juniorky (nedeľa, 20.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 57 Zváčová KatarínaZváčová Katarína 001222 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 08.76
2 677 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 000624 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 07.00
Vrh guľou 5 kg - Dorastenci (nedeľa, 20.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 35 Šula KarelŠula Karel 031001 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 16.04
2 697 Hromada JakubHromada Jakub 020925 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 12.59
3 696 Briežnik JakubBriežnik Jakub 021016 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 11.03
Hod plnou loptou 1kg - Mladší žiaci (nedeľa, 20.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 593 Uhlár MartinUhlár Martin 060208 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 14.20
2 254 Gašpar AdamGašpar Adam 060310 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 12.10
3 396 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel 071220 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 10.50
Hod plnou loptou 1kg - Mladšie žiačky (nedeľa, 20.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 599 Kollárová NelaKollárová Nela 071106 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 12.40
2 266 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 070209 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 10.60
3= 289 Pullmannová SilviaPullmannová Silvia 070203 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 09.80
3= 598 Koleníková NinaKoleníková Nina 060205 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 09.80
Hod plnou loptou 1kg - Miniprípravka-chlapci (nedeľa, 20.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 209 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 100318 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 07.10
2 220 Zivčák LukaZivčák Luka 110310 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 06.80
3= 202 Išunin MarekIšunin Marek 110303 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 06.30
3= 588 Mihaľov BorisMihaľov Boris 100913 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 06.30
Hod plnou loptou 1kg - Najmladší žiaci (nedeľa, 20.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 273 Volek TeodorVolek Teodor 080627 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 09.60
2 604 Mihaľov MaximMihaľov Maxim 080223 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 09.40
3 416 Križan JakubKrižan Jakub 081208 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 08.60
Hod plnou loptou 1kg - Miniprípravka-dievčatá (nedeľa, 20.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 492 Zaoralová AlexandraZaoralová Alexandra 110128 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 07.60
2 225 Kováčová OlíviaKováčová Olívia 101217 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 07.35
3= 333 Strelecká RebecaStrelecká Rebeca 100524 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 06.30
3= 61 Kratochvílová HanaKratochvílová Hana 100127 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 06.30
Hod plnou loptou 1kg - Najmladšie žiačky (nedeľa, 20.1.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 26 Vanyová ZoraVanyová Zora 080201 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 11.00
2 674 Jačeková EmmaJačeková Emma 080828 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 10.65
3 463 Dinková EmmaDinková Emma 080320 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 10.50