<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá AZB

Bratislava (20. 1. 2019)

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 20.1.2019 - 15:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 239 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 41.27
2 682 Basile TommasoBasile Tommaso 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 42.57
3 680 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 43.58
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (ne, 20.1.2019 - 15:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 679 Bugár AndrejBugár Andrej 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 44.25
2 241 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 45.80
3 429 Zatloukal DavidZatloukal David 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 50.24
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (ne, 20.1.2019 - 15:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 681 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 48.07
2 428 Petrezsél RenéPetrezsél René 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 48.18
3 612 Romančík MarekRomančík Marek 04 04 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 48.94
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 239 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 41.27
2 682 Basile TommasoBasile Tommaso 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 42.57
3 680 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 43.58
4 679 Bugár AndrejBugár Andrej 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 44.25
5 241 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 45.80
6 681 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 48.07
7 428 Petrezsél RenéPetrezsél René 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 48.18
8 612 Romančík MarekRomančík Marek 04 04 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 48.94
9 429 Zatloukal DavidZatloukal David 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 50.24

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 20.1.2019 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 256 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 43.57
2 430 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 45.97
3 683 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 46.11
552 Bačová MichaelaBačová Michaela 04 04 Naša atletikaNaša atletika 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 20.1.2019 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 657 Batky JázminBatky Jázmin 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 46.59
2 564 Dolníková NinaDolníková Nina 05 05 Naša atletikaNaša atletika 2 47.05
3 259 Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 47.22
4 514 Semančáková BarboraSemančáková Barbora 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 47.37
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 20.1.2019 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 482 Miškovičová NinaMiškovičová Nina 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 47.89
2 481 Hornáková SimonaHornáková Simona 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 48.89
3 260 Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 49.64
12 Novomeská SilviaNovomeská Silvia 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 20.1.2019 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 14 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 49.07
2 615 Vitková AlexandraVitková Alexandra 04 04 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 53.63
3 597 Baleková AlenaBaleková Alena 05 05 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 3 56.28
4 594 Hrúziková HanaHrúziková Hana 05 05 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 67.79
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 256 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 43.57
2 430 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 45.97
3 683 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 46.11
4 657 Batky JázminBatky Jázmin 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 46.59
5 564 Dolníková NinaDolníková Nina 05 05 Naša atletikaNaša atletika 2 47.05
6 259 Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 47.22
7 514 Semančáková BarboraSemančáková Barbora 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 47.37
8 482 Miškovičová NinaMiškovičová Nina 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 47.89
9 481 Hornáková SimonaHornáková Simona 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 48.89
10 14 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 49.07
11 260 Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 49.64
12 615 Vitková AlexandraVitková Alexandra 04 04 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 53.63
13 597 Baleková AlenaBaleková Alena 05 05 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 3 56.28
14 594 Hrúziková HanaHrúziková Hana 05 05 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 67.79
552 Bačová MichaelaBačová Michaela 04 04 Naša atletikaNaša atletika 2 DNS
12 Novomeská SilviaNovomeská Silvia 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 DNS