<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá AZB

Bratislava (20. 1. 2019)

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 20.1.2019 - 12:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 540 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletikaNaša atletika 3 17.87
2 478 Dvoran MatejDvoran Matej 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 18.32
3 239 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 19.14
4 702 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 19.72
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 20.1.2019 - 12:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 240 Klas MatúšKlas Matúš 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 19.71
2 592 Jánošík JakubJánošík Jakub 05 05 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 20.82
3 537 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 04 04 Naša atletikaNaša atletika 3 21.30
4 612 Romančík MarekRomančík Marek 04 04 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 21.99
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 20.1.2019 - 12:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 7 Drábek BenjaminDrábek Benjamin 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 21.88
2 539 Šmilňák MatejŠmilňák Matej 05 05 Naša atletikaNaša atletika 2 22.54
3 458 Studeník AdamStudeník Adam 04 04 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 23.50
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 540 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletikaNaša atletika 3 17.87
2 478 Dvoran MatejDvoran Matej 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 18.32
3 239 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 19.14
4 240 Klas MatúšKlas Matúš 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 19.71
5 702 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 19.72
6 592 Jánošík JakubJánošík Jakub 05 05 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 20.82
7 537 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 04 04 Naša atletikaNaša atletika 3 21.30
8 7 Drábek BenjaminDrábek Benjamin 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 21.88
9 612 Romančík MarekRomančík Marek 04 04 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 21.99
10 539 Šmilňák MatejŠmilňák Matej 05 05 Naša atletikaNaša atletika 2 22.54
11 458 Studeník AdamStudeník Adam 04 04 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 23.50

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 20.1.2019 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 410 Petrakovič MartinPetrakovič Martin 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 21.57
2 362 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 21.74
3 253 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 22.98
4 561 Belluš SamoBelluš Samo 07 07 Naša atletikaNaša atletika 1 23.21
509 Dovičovič PatrikDovičovič Patrik 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 DNS
479 Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 20.1.2019 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 510 Brach MatúšBrach Matúš 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 24.15
2 251 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 24.28
3 562 Hiadlovský MatejHiadlovský Matej 07 07 Naša atletikaNaša atletika 7 24.50
4 560 Košťál MatúšKošťál Matúš 07 07 Naša atletikaNaša atletika 5 25.63
5 614 Stančík BranislavStančík Branislav 07 07 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 6 26.06
613 Kafún DamiánKafún Damián 07 07 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 DNS
22 Brestovanský BorisBrestovanský Boris 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 410 Petrakovič MartinPetrakovič Martin 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 21.57
2 362 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 21.74
3 253 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 22.98
4 561 Belluš SamoBelluš Samo 07 07 Naša atletikaNaša atletika 1 23.21
5 510 Brach MatúšBrach Matúš 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 24.15
6 251 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 24.28
7 562 Hiadlovský MatejHiadlovský Matej 07 07 Naša atletikaNaša atletika 7 24.50
8 560 Košťál MatúšKošťál Matúš 07 07 Naša atletikaNaša atletika 5 25.63
9 614 Stančík BranislavStančík Branislav 07 07 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 6 26.06
509 Dovičovič PatrikDovičovič Patrik 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 DNS
479 Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 DNS
613 Kafún DamiánKafún Damián 07 07 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 DNS
22 Brestovanský BorisBrestovanský Boris 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 DNS

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 20.1.2019 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 480 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 19.91
2 1 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 20.10
3 553 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletikaNaša atletika 4 20.23
4 262 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 20.94
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 20.1.2019 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 704 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 20.11
2 411 Záhorcová StelaZáhorcová Stela 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 20.52
3 44 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 20.96
4 286 Salayová MichaelaSalayová Michaela 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 21.26
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 20.1.2019 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 483 Wágnerová LeaWágnerová Lea 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 21.59
2 548 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 Naša atletikaNaša atletika 3 21.67
3 563 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 Naša atletikaNaša atletika 1 21.91
4 341 Salagová LuciaSalagová Lucia 05 05 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 22.12
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 20.1.2019 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 703 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 21.66
2 649 Lachová Leila MáriaLachová Leila Mária 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.15
3 261 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 22.86
4 500 Zátopková AnnaZátopková Anna 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 23.10
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 20.1.2019 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 47 Šoltésová NatáliaŠoltésová Natália 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 22.41
2 597 Baleková AlenaBaleková Alena 05 05 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 22.56
3 263 Šimková LenkaŠimková Lenka 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 24.63
660 Hedl ViktóriaHedl Viktória 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (ne, 20.1.2019 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 259 Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 22.05
2 48 Tiková TamaraTiková Tamara 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 23.05
3 399 Poláková MonikaPoláková Monika 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 24.00
4 662 Knošková Sofia MáriaKnošková Sofia Mária 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 24.07
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (ne, 20.1.2019 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 260 Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 22.36
2 661 Chernová TatianaChernová Tatiana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.73
3 257 Voleková RebekaVoleková Rebeka 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 23.25
4 499 Jedináková ViktóriaJedináková Viktória 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 26.32
Celkom 4 pretekári
Beh 08 (ne, 20.1.2019 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 579 Valekova MaiaraValekova Maiara 04 04 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 22.97
2 498 Slobodová EmmaSlobodová Emma 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 23.20
3 596 Polkorábová PetraPolkorábová Petra 04 04 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 24.03
4 594 Hrúziková HanaHrúziková Hana 05 05 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 3 30.16
Celkom 4 pretekári
Beh 09 (ne, 20.1.2019 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 256 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 20.54
2 595 Uhlárová VeronikaUhlárová Veronika 04 04 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 22.62
3 46 Zemanová BibianaZemanová Bibiana 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 23.37
4 615 Vitková AlexandraVitková Alexandra 04 04 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 24.16
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 480 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 19.91
2 1 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 20.10
3 704 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 20.11
4 553 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletikaNaša atletika 4 20.23
5 411 Záhorcová StelaZáhorcová Stela 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 20.52
6 256 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 20.54
7 262 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 20.94
8 44 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 20.96
9 286 Salayová MichaelaSalayová Michaela 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 21.26
10 483 Wágnerová LeaWágnerová Lea 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 21.59
11 703 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 21.66
12 548 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 Naša atletikaNaša atletika 3 21.67
13 563 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 Naša atletikaNaša atletika 1 21.91
14 259 Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 22.05
15 341 Salagová LuciaSalagová Lucia 05 05 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 22.12
16 649 Lachová Leila MáriaLachová Leila Mária 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.15
17 260 Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 22.36
18 47 Šoltésová NatáliaŠoltésová Natália 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 22.41
19 597 Baleková AlenaBaleková Alena 05 05 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 22.56
20 595 Uhlárová VeronikaUhlárová Veronika 04 04 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 22.62
21 661 Chernová TatianaChernová Tatiana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.73
22 261 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 22.86
23 579 Valekova MaiaraValekova Maiara 04 04 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 22.97
24 48 Tiková TamaraTiková Tamara 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 23.05
25 500 Zátopková AnnaZátopková Anna 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 23.10
26 498 Slobodová EmmaSlobodová Emma 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 23.20
27 257 Voleková RebekaVoleková Rebeka 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 23.25
28 46 Zemanová BibianaZemanová Bibiana 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 23.37
29 399 Poláková MonikaPoláková Monika 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 24.00
30 596 Polkorábová PetraPolkorábová Petra 04 04 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 24.03
31 662 Knošková Sofia MáriaKnošková Sofia Mária 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 24.07
32 615 Vitková AlexandraVitková Alexandra 04 04 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 24.16
33 263 Šimková LenkaŠimková Lenka 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 24.63
34 499 Jedináková ViktóriaJedináková Viktória 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 26.32
35 594 Hrúziková HanaHrúziková Hana 05 05 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 3 30.16
660 Hedl ViktóriaHedl Viktória 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNS

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 20.1.2019 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 265 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 22.48
2 413 Tancerová HankaTancerová Hanka 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 24.25
3 354 Glembová KláraGlembová Klára 07 07 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 24.55
4 287 Jursová TerezaJursová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 25.06
5 616 Macháčková HanaMacháčková Hana 06 06 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 6 25.27
264 Kováriková BarboraKováriková Barbora 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 20.1.2019 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 92 Beckerová EmaBeckerová Ema 07 07 ZS GroslingovaZS Groslingova 6 23.65
2 414 Méryová NelaMéryová Nela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 25.59
3 412 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 26.00
4 288 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 26.14
5 511 Orechovská TerezaOrechovská Tereza 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 27.23
6 501 Woloszyn TamaraWoloszyn Tamara 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 27.28
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 20.1.2019 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 353 Ďuráková LauraĎuráková Laura 06 06 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 23.12
2 289 Pullmannová SilviaPullmannová Silvia 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 23.49
3 403 Strašková NinaStrašková Nina 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 23.60
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 265 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 22.48
2 353 Ďuráková LauraĎuráková Laura 06 06 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 23.12
3 289 Pullmannová SilviaPullmannová Silvia 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 23.49
4 403 Strašková NinaStrašková Nina 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 23.60
5 92 Beckerová EmaBeckerová Ema 07 07 ZS GroslingovaZS Groslingova 6 23.65
6 413 Tancerová HankaTancerová Hanka 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 24.25
7 354 Glembová KláraGlembová Klára 07 07 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 24.55
8 287 Jursová TerezaJursová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 25.06
9 616 Macháčková HanaMacháčková Hana 06 06 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 6 25.27
10 414 Méryová NelaMéryová Nela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 25.59
11 412 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 26.00
12 288 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 26.14
13 511 Orechovská TerezaOrechovská Tereza 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 27.23
14 501 Woloszyn TamaraWoloszyn Tamara 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 27.28
264 Kováriková BarboraKováriková Barbora 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 DNS

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 20.1.2019 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 513 Kmeť TomášKmeť Tomáš 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 22.66
2 23 Priadka ValérPriadka Valér 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 24.08
3 291 Hlaváč JurajHlaváč Juraj 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 24.73
4 419 Gribenyuk MakarGribenyuk Makar 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 25.56
5 416 Križan JakubKrižan Jakub 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 25.75
6 356 Čupka MichalČupka Michal 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 25.85
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 20.1.2019 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 672 Závodský SamuelZávodský Samuel 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 24.39
2 290 Šoóš PatrikŠoóš Patrik 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 27.83
3 523 Nagy JakubNagy Jakub 09 09 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 27.97
4 415 Nagy HugoNagy Hugo 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 28.82
5 292 Velšmid MaximVelšmid Maxim 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 29.54
673 Wagner DamiánWagner Damián 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 20.1.2019 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 294 Belica BorisBelica Boris 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 25.22
2 25 Ťapuš MichalŤapuš Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 25.47
3 417 Rutai MartinRutai Martin 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 26.55
4 24 Krkoška SamuelKrkoška Samuel 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 26.60
5 355 Halenár DanielHalenár Daniel 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 26.77
6 293 Babeľa DominikBabeľa Dominik 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 27.81
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 513 Kmeť TomášKmeť Tomáš 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 22.66
2 23 Priadka ValérPriadka Valér 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 24.08
3 672 Závodský SamuelZávodský Samuel 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 24.39
4 291 Hlaváč JurajHlaváč Juraj 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 24.73
5 294 Belica BorisBelica Boris 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 25.22
6 25 Ťapuš MichalŤapuš Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 25.47
7 419 Gribenyuk MakarGribenyuk Makar 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 25.56
8 416 Križan JakubKrižan Jakub 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 25.75
9 356 Čupka MichalČupka Michal 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 25.85
10 417 Rutai MartinRutai Martin 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 26.55
11 24 Krkoška SamuelKrkoška Samuel 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 26.60
12 355 Halenár DanielHalenár Daniel 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 26.77
13 293 Babeľa DominikBabeľa Dominik 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 27.81
14 290 Šoóš PatrikŠoóš Patrik 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 27.83
15 523 Nagy JakubNagy Jakub 09 09 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 27.97
16 415 Nagy HugoNagy Hugo 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 28.82
17 292 Velšmid MaximVelšmid Maxim 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 29.54
673 Wagner DamiánWagner Damián 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 20.1.2019 - 12:32) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 424 Raticová NatáliaRaticová Natália 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 23.79
2 463 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 24.84
Celkom 2 pretekári
Beh 02 (ne, 20.1.2019 - 12:32) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 426 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 25.42
2 674 Jačeková EmmaJačeková Emma 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 25.57
3 525 Gašparovičová SarahGašparovičová Sarah 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 6 26.45
4 425 Kondapaneni SilviaKondapaneni Silvia 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 26.82
5 421 Kačmarčiková RomanaKačmarčiková Romana 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 26.86
6 423 Čičmancová ElaČičmancová Ela 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 27.36
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 20.1.2019 - 12:32) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 26 Vanyová ZoraVanyová Zora 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 25.47
2 297 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 27.02
3 296 Salaiová VanesaSalaiová Vanesa 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 27.12
4 295 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 27.30
5 526 Nosáľová BarboraNosáľová Barbora 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 27.31
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (ne, 20.1.2019 - 12:32) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 276 Hustá DominikaHustá Dominika 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 28.80
2 277 Šarníková NatáliaŠarníková Natália 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 29.01
3 281 Bačová NinaBačová Nina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 29.14
4 279 Nerádová MáriaNerádová Mária 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 32.63
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 20.1.2019 - 12:32) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 422 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 23.40
2 427 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 23.48
3 420 Bovanová NicolBovanová Nicol 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 23.93
4 358 Gräffingerová HanaGräffingerová Hana 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 23.96
5 359 Tomíková SarahTomíková Sarah 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 24.66
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 422 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 23.40
2 427 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 23.48
3 424 Raticová NatáliaRaticová Natália 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 23.79
4 420 Bovanová NicolBovanová Nicol 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 23.93
5 358 Gräffingerová HanaGräffingerová Hana 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 23.96
6 359 Tomíková SarahTomíková Sarah 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 24.66
7 463 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 24.84
8 426 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 25.42
9 26 Vanyová ZoraVanyová Zora 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 25.47
10 674 Jačeková EmmaJačeková Emma 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 25.57
11 525 Gašparovičová SarahGašparovičová Sarah 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 6 26.45
12 425 Kondapaneni SilviaKondapaneni Silvia 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 26.82
13 421 Kačmarčiková RomanaKačmarčiková Romana 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 26.86
14 297 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 27.02
15 296 Salaiová VanesaSalaiová Vanesa 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 27.12
16 295 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 27.30
17 526 Nosáľová BarboraNosáľová Barbora 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 27.31
18 423 Čičmancová ElaČičmancová Ela 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 27.36
19 276 Hustá DominikaHustá Dominika 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 28.80
20 277 Šarníková NatáliaŠarníková Natália 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 29.01
21 281 Bačová NinaBačová Nina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 29.14
22 279 Nerádová MáriaNerádová Mária 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 32.63