<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá AZB

Bratislava (20. 1. 2019)

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 20.1.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 362 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 1:51.71
2 397 Banetka FilipBanetka Filip 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 1:55.60
3 298 Kottlík PeterKottlík Peter 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 1:57.42
4 637 Giertl ŠimonGiertl Šimon 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 2:02.82
5 566 Meško TomášMeško Tomáš 07 07 Naša atletikaNaša atletika 4 2:03.91
6 515 Šmelík DanielŠmelík Daniel 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 2:08.05
7 434 Rojík JakubRojík Jakub 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 2:09.20
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 20.1.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 432 Krajčík MichalKrajčík Michal 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 1:59.20
2 593 Uhlár MartinUhlár Martin 06 06 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 6 2:06.60
3 299 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 2:07.62
4 496 Kropuch SamuelKropuch Samuel 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 2:12.18
5 613 Kafún DamiánKafún Damián 07 07 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 2:12.29
6 252 Babeľa AdamBabeľa Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 2:28.33
638 Volák MichalVolák Michal 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 362 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 1:51.71
2 397 Banetka FilipBanetka Filip 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 1:55.60
3 298 Kottlík PeterKottlík Peter 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 1:57.42
4 432 Krajčík MichalKrajčík Michal 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 1:59.20
5 637 Giertl ŠimonGiertl Šimon 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 2:02.82
6 566 Meško TomášMeško Tomáš 07 07 Naša atletikaNaša atletika 4 2:03.91
7 593 Uhlár MartinUhlár Martin 06 06 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 6 2:06.60
8 299 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 2:07.62
9 515 Šmelík DanielŠmelík Daniel 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 2:08.05
10 434 Rojík JakubRojík Jakub 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 2:09.20
11 496 Kropuch SamuelKropuch Samuel 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 2:12.18
12 613 Kafún DamiánKafún Damián 07 07 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 2:12.29
13 252 Babeľa AdamBabeľa Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 2:28.33
638 Volák MichalVolák Michal 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DNS

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 20.1.2019 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 555 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletikaNaša atletika 1 1:46.89
2 435 Zemanová MiaZemanová Mia 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 1:50.71
3 265 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 2:05.71
4 616 Macháčková HanaMacháčková Hana 06 06 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 3 2:08.73
5 600 Vitková NatáliaVitková Natália 07 07 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 5 2:23.17
6 346 Fornadeľová MichaelaFornadeľová Michaela 07 07 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 2:25.92
7 599 Kollárová NelaKollárová Nela 07 07 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 6 2:31.98
8 598 Koleníková NinaKoleníková Nina 06 06 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 7 2:35.66
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 20.1.2019 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 554 Glončáková SofiaGlončáková Sofia 07 07 Naša atletikaNaša atletika 2 2:06.72
2 465 Plavuchová LuciaPlavuchová Lucia 06 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 2:16.97
3 31 Ragáčová ViktóriaRagáčová Viktória 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 2:17.04
4 317 Miškovičová SimonaMiškovičová Simona 07 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 2:17.74
5 16 Moriconi LilianaMoriconi Liliana 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 2:20.19
6 30 Belavá LuciaBelavá Lucia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 2:20.28
7 18 Ragáčová TamaraRagáčová Tamara 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 2:21.10
663 Ivaničová YasmínaIvaničová Yasmína 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 20.1.2019 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 343 Chromeková AdrianaChromeková Adriana 06 06 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 2:02.59
2 316 Vyzváryová MáriaVyzváryová Mária 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 2:11.40
3 17 Godárska EsterGodárska Ester 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 2:31.82
4 666 Konečná NinaKonečná Nina 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:31.86
5 667 Laura IvankováLaura Ivanková 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 2:43.68
668 Kráčmar StelaKráčmar Stela 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNS
665 Michalková NatáliaMichalková Natália 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 555 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletikaNaša atletika 1 1:46.89
2 435 Zemanová MiaZemanová Mia 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 1:50.71
3 343 Chromeková AdrianaChromeková Adriana 06 06 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 2:02.59
4 265 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 2:05.71
5 554 Glončáková SofiaGlončáková Sofia 07 07 Naša atletikaNaša atletika 2 2:06.72
6 616 Macháčková HanaMacháčková Hana 06 06 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 3 2:08.73
7 316 Vyzváryová MáriaVyzváryová Mária 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 2:11.40
8 465 Plavuchová LuciaPlavuchová Lucia 06 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 2:16.97
9 31 Ragáčová ViktóriaRagáčová Viktória 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 2:17.04
10 317 Miškovičová SimonaMiškovičová Simona 07 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 2:17.74
11 16 Moriconi LilianaMoriconi Liliana 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 2:20.19
12 30 Belavá LuciaBelavá Lucia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 2:20.28
13 18 Ragáčová TamaraRagáčová Tamara 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 2:21.10
14 600 Vitková NatáliaVitková Natália 07 07 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 5 2:23.17
15 346 Fornadeľová MichaelaFornadeľová Michaela 07 07 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 2:25.92
16 17 Godárska EsterGodárska Ester 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 2:31.82
17 666 Konečná NinaKonečná Nina 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:31.86
18 599 Kollárová NelaKollárová Nela 07 07 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 6 2:31.98
19 598 Koleníková NinaKoleníková Nina 06 06 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 7 2:35.66
20 667 Laura IvankováLaura Ivanková 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 2:43.68
663 Ivaničová YasmínaIvaničová Yasmína 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
668 Kráčmar StelaKráčmar Stela 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNS
665 Michalková NatáliaMichalková Natália 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS

600 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 20.1.2019 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 349 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 1:58.43
2 522 Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 1:59.42
3 251 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2:02.69
4 348 Repka PatrikRepka Patrik 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 2:10.72
5 504 Šimovič Lukᚊimovič Lukáš 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 2:13.07
6 318 Hornák MatejHornák Matej 08 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 2:17.57
7 604 Mihaľov MaximMihaľov Maxim 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 2:20.08
8 347 Nagy MichalNagy Michal 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 2:22.39
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 20.1.2019 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 267 Bachratý MatúšBachratý Matúš 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 1:56.22
2 273 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 2:02.31
3 269 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 2:19.32
4 351 Troščák JaroslavTroščák Jaroslav 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 2:29.70
5 350 Hladík FilipHladík Filip 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 2:32.00
6 503 Lauko RichardLauko Richard 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 2:38.44
671 Litvák BorisLitvák Boris 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNF
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (ne, 20.1.2019 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 272 Pír ArturPír Artur 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 2:20.95
2 601 Kostoláni AlexanderKostoláni Alexander 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 2:24.30
3 602 Tanáč DominikTanáč Dominik 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 5 2:38.43
4 502 Sedliak JakubSedliak Jakub 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 2:42.05
603 Rischer KristiánRischer Kristián 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 267 Bachratý MatúšBachratý Matúš 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 1:56.22
2 349 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 1:58.43
3 522 Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 1:59.42
4 273 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 2:02.31
5 251 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2:02.69
6 348 Repka PatrikRepka Patrik 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 2:10.72
7 504 Šimovič Lukᚊimovič Lukáš 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 2:13.07
8 318 Hornák MatejHornák Matej 08 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 2:17.57
9 269 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 2:19.32
10 604 Mihaľov MaximMihaľov Maxim 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 2:20.08
11 272 Pír ArturPír Artur 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 2:20.95
12 347 Nagy MichalNagy Michal 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 2:22.39
13 601 Kostoláni AlexanderKostoláni Alexander 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 2:24.30
14 351 Troščák JaroslavTroščák Jaroslav 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 2:29.70
15 350 Hladík FilipHladík Filip 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 2:32.00
16 602 Tanáč DominikTanáč Dominik 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 5 2:38.43
17 503 Lauko RichardLauko Richard 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 2:38.44
18 502 Sedliak JakubSedliak Jakub 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 2:42.05
671 Litvák BorisLitvák Boris 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNF
603 Rischer KristiánRischer Kristián 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 DNS

600 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 20.1.2019 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 610 Koleníková EmaKoleníková Ema 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 2:10.68
2 506 Olle KatarínaOlle Katarína 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 2:15.50
3 605 Nogová NinaNogová Nina 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 2:28.14
4 507 Mešková HanaMešková Hana 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 2:28.42
5 609 Jakušová BarboraJakušová Barbora 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 5 2:29.47
408 Szakszonová SofiaSzakszonová Sofia 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 DNS
352 Kaňová MariannaKaňová Marianna 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 DNF
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 20.1.2019 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 278 Hladíková HanaHladíková Hana 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 2:20.46
2 284 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 2:23.58
3 282 Slezáková RegínaSlezáková Regína 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 2:26.55
4 280 Šerešová Sofia LeaŠerešová Sofia Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 2:31.92
5 20 Markova LindaMarkova Linda 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 2:34.24
6 21 Ždiňáková MartinaŽdiňáková Martina 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 2:38.45
7 19 Drobná TamaraDrobná Tamara 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 2:48.45
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (ne, 20.1.2019 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 606 Číková KarolínaČíková Karolína 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 2:23.46
2 611 Mozolová RomanaMozolová Romana 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 5 2:24.14
3 319 Vyzváryová VeronikaVyzváryová Veronika 08 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 8 2:27.55
4 505 Kosová KarolínaKosová Karolína 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 2:29.42
5 607 Slotíková NikolSlotíková Nikol 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 7 2:31.27
6 559 Dubajová SofiaDubajová Sofia 09 09 Naša atletikaNaša atletika 2 2:36.16
7 508 Sedliaková ZuzanaSedliaková Zuzana 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 2:39.65
8 608 Kujanová KristínaKujanová Kristína 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 2:48.24
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 610 Koleníková EmaKoleníková Ema 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 2:10.68
2 506 Olle KatarínaOlle Katarína 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 2:15.50
3 278 Hladíková HanaHladíková Hana 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 2:20.46
4 606 Číková KarolínaČíková Karolína 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 2:23.46
5 284 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 2:23.58
6 611 Mozolová RomanaMozolová Romana 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 5 2:24.14
7 282 Slezáková RegínaSlezáková Regína 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 2:26.55
8 319 Vyzváryová VeronikaVyzváryová Veronika 08 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 8 2:27.55
9 605 Nogová NinaNogová Nina 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 2:28.14
10 507 Mešková HanaMešková Hana 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 2:28.42
11 505 Kosová KarolínaKosová Karolína 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 2:29.42
12 609 Jakušová BarboraJakušová Barbora 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 5 2:29.47
13 607 Slotíková NikolSlotíková Nikol 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 7 2:31.27
14 280 Šerešová Sofia LeaŠerešová Sofia Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 2:31.92
15 20 Markova LindaMarkova Linda 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 2:34.24
16 559 Dubajová SofiaDubajová Sofia 09 09 Naša atletikaNaša atletika 2 2:36.16
17 21 Ždiňáková MartinaŽdiňáková Martina 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 2:38.45
18 508 Sedliaková ZuzanaSedliaková Zuzana 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 2:39.65
19 608 Kujanová KristínaKujanová Kristína 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 2:48.24
20 19 Drobná TamaraDrobná Tamara 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 2:48.45
408 Szakszonová SofiaSzakszonová Sofia 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 DNS
352 Kaňová MariannaKaňová Marianna 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 DNF