<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá AZB

Bratislava (20. 1. 2019)

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 20.1.2019 - 12:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 362 Lelkes AdamLelkes Adam 070906 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 1:51.71
2 397 Banetka FilipBanetka Filip 061109 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 1:55.60
3 298 Kottlík PeterKottlík Peter 060827 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 1:57.42
4 637 Giertl ŠimonGiertl Šimon 070521 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 2:02.82
5 566 Meško TomášMeško Tomáš 070321 Naša atletikaNaša atletika 4 2:03.91
6 515 Šmelík DanielŠmelík Daniel 070312 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 2:08.05
7 434 Rojík JakubRojík Jakub 070402 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 2:09.20
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 20.1.2019 - 12:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 432 Krajčík MichalKrajčík Michal 070807 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 1:59.20
2 593 Uhlár MartinUhlár Martin 060208 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 6 2:06.60
3 299 Nehyba MatúšNehyba Matúš 061116 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 2:07.62
4 496 Kropuch SamuelKropuch Samuel 071205 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 2:12.18
5 613 Kafún DamiánKafún Damián 070210 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 2:12.29
6 252 Babeľa AdamBabeľa Adam 061023 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 2:28.33
638 Volák MichalVolák Michal 070509 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 362 Lelkes AdamLelkes Adam 070906 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 1:51.71
2 397 Banetka FilipBanetka Filip 061109 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 1:55.60
3 298 Kottlík PeterKottlík Peter 060827 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 1:57.42
4 432 Krajčík MichalKrajčík Michal 070807 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 1:59.20
5 637 Giertl ŠimonGiertl Šimon 070521 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 2:02.82
6 566 Meško TomášMeško Tomáš 070321 Naša atletikaNaša atletika 4 2:03.91
7 593 Uhlár MartinUhlár Martin 060208 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 6 2:06.60
8 299 Nehyba MatúšNehyba Matúš 061116 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 2:07.62
9 515 Šmelík DanielŠmelík Daniel 070312 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 2:08.05
10 434 Rojík JakubRojík Jakub 070402 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 2:09.20
11 496 Kropuch SamuelKropuch Samuel 071205 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 2:12.18
12 613 Kafún DamiánKafún Damián 070210 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 2:12.29
13 252 Babeľa AdamBabeľa Adam 061023 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 2:28.33
638 Volák MichalVolák Michal 070509 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DNS

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 20.1.2019 - 11:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 555 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 Naša atletikaNaša atletika 1 1:46.89
2 435 Zemanová MiaZemanová Mia 060225 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 1:50.71
3 265 Grígelová KarenGrígelová Karen 061122 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 2:05.71
4 616 Macháčková HanaMacháčková Hana 060226 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 3 2:08.73
5 600 Vitková NatáliaVitková Natália 070404 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 5 2:23.17
6 346 Fornadeľová MichaelaFornadeľová Michaela 070514 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 2:25.92
7 599 Kollárová NelaKollárová Nela 071106 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 6 2:31.98
8 598 Koleníková NinaKoleníková Nina 060205 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 7 2:35.66
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 20.1.2019 - 11:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 554 Glončáková SofiaGlončáková Sofia 070714 Naša atletikaNaša atletika 2 2:06.72
2 465 Plavuchová LuciaPlavuchová Lucia 061123 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 2:16.97
3 31 Ragáčová ViktóriaRagáčová Viktória 071025 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 2:17.04
4 317 Miškovičová SimonaMiškovičová Simona 070516 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 2:17.74
5 16 Moriconi LilianaMoriconi Liliana 070515 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 2:20.19
6 30 Belavá LuciaBelavá Lucia 061023 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 2:20.28
7 18 Ragáčová TamaraRagáčová Tamara 071025 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 2:21.10
663 Ivaničová YasmínaIvaničová Yasmína 070723 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 20.1.2019 - 11:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 343 Chromeková AdrianaChromeková Adriana 060913 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 2:02.59
2 316 Vyzváryová MáriaVyzváryová Mária 060424 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 2:11.40
3 17 Godárska EsterGodárska Ester 070621 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 2:31.82
4 666 Konečná NinaKonečná Nina 060726 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:31.86
5 667 Laura IvankováLaura Ivanková 060119 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 2:43.68
668 Kráčmar StelaKráčmar Stela 070522 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNS
665 Michalková NatáliaMichalková Natália 061031 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 555 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 Naša atletikaNaša atletika 1 1:46.89
2 435 Zemanová MiaZemanová Mia 060225 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 1:50.71
3 343 Chromeková AdrianaChromeková Adriana 060913 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 2:02.59
4 265 Grígelová KarenGrígelová Karen 061122 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 2:05.71
5 554 Glončáková SofiaGlončáková Sofia 070714 Naša atletikaNaša atletika 2 2:06.72
6 616 Macháčková HanaMacháčková Hana 060226 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 3 2:08.73
7 316 Vyzváryová MáriaVyzváryová Mária 060424 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 2:11.40
8 465 Plavuchová LuciaPlavuchová Lucia 061123 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 2:16.97
9 31 Ragáčová ViktóriaRagáčová Viktória 071025 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 2:17.04
10 317 Miškovičová SimonaMiškovičová Simona 070516 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 2:17.74
11 16 Moriconi LilianaMoriconi Liliana 070515 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 2:20.19
12 30 Belavá LuciaBelavá Lucia 061023 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 2:20.28
13 18 Ragáčová TamaraRagáčová Tamara 071025 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 2:21.10
14 600 Vitková NatáliaVitková Natália 070404 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 5 2:23.17
15 346 Fornadeľová MichaelaFornadeľová Michaela 070514 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 2:25.92
16 17 Godárska EsterGodárska Ester 070621 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 2:31.82
17 666 Konečná NinaKonečná Nina 060726 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:31.86
18 599 Kollárová NelaKollárová Nela 071106 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 6 2:31.98
19 598 Koleníková NinaKoleníková Nina 060205 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 7 2:35.66
20 667 Laura IvankováLaura Ivanková 060119 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 2:43.68
663 Ivaničová YasmínaIvaničová Yasmína 070723 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
668 Kráčmar StelaKráčmar Stela 070522 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNS
665 Michalková NatáliaMichalková Natália 061031 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS

600 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 20.1.2019 - 12:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 349 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj 080207 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 1:58.43
2 522 Knapčok MatejKnapčok Matej 080717 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 1:59.42
3 251 Boškovič AdamBoškovič Adam 071108 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2:02.69
4 348 Repka PatrikRepka Patrik 081210 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 2:10.72
5 504 Šimovič Lukᚊimovič Lukáš 090806 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 2:13.07
6 318 Hornák MatejHornák Matej 080112 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 2:17.57
7 604 Mihaľov MaximMihaľov Maxim 080223 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 2:20.08
8 347 Nagy MichalNagy Michal 080114 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 2:22.39
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 20.1.2019 - 12:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 267 Bachratý MatúšBachratý Matúš 081002 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 1:56.22
2 273 Volek TeodorVolek Teodor 080627 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 2:02.31
3 269 Houndjo AlexHoundjo Alex 080809 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 2:19.32
4 351 Troščák JaroslavTroščák Jaroslav 090729 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 2:29.70
5 350 Hladík FilipHladík Filip 091203 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 2:32.00
6 503 Lauko RichardLauko Richard 090706 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 2:38.44
671 Litvák BorisLitvák Boris 091007 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNF
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (ne, 20.1.2019 - 12:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 272 Pír ArturPír Artur 080923 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 2:20.95
2 601 Kostoláni AlexanderKostoláni Alexander 090525 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 2:24.30
3 602 Tanáč DominikTanáč Dominik 090310 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 5 2:38.43
4 502 Sedliak JakubSedliak Jakub 080306 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 2:42.05
603 Rischer KristiánRischer Kristián 080805 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 267 Bachratý MatúšBachratý Matúš 081002 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 1:56.22
2 349 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj 080207 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 1:58.43
3 522 Knapčok MatejKnapčok Matej 080717 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 1:59.42
4 273 Volek TeodorVolek Teodor 080627 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 2:02.31
5 251 Boškovič AdamBoškovič Adam 071108 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2:02.69
6 348 Repka PatrikRepka Patrik 081210 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 2:10.72
7 504 Šimovič Lukᚊimovič Lukáš 090806 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 2:13.07
8 318 Hornák MatejHornák Matej 080112 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 2:17.57
9 269 Houndjo AlexHoundjo Alex 080809 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 2:19.32
10 604 Mihaľov MaximMihaľov Maxim 080223 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 2:20.08
11 272 Pír ArturPír Artur 080923 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 2:20.95
12 347 Nagy MichalNagy Michal 080114 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 2:22.39
13 601 Kostoláni AlexanderKostoláni Alexander 090525 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 2:24.30
14 351 Troščák JaroslavTroščák Jaroslav 090729 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 2:29.70
15 350 Hladík FilipHladík Filip 091203 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 2:32.00
16 602 Tanáč DominikTanáč Dominik 090310 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 5 2:38.43
17 503 Lauko RichardLauko Richard 090706 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 2:38.44
18 502 Sedliak JakubSedliak Jakub 080306 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 2:42.05
671 Litvák BorisLitvák Boris 091007 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNF
603 Rischer KristiánRischer Kristián 080805 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 DNS

600 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 20.1.2019 - 11:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 610 Koleníková EmaKoleníková Ema 080211 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 2:10.68
2 506 Olle KatarínaOlle Katarína 080205 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 2:15.50
3 605 Nogová NinaNogová Nina 080208 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 2:28.14
4 507 Mešková HanaMešková Hana 080612 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 2:28.42
5 609 Jakušová BarboraJakušová Barbora 081213 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 5 2:29.47
408 Szakszonová SofiaSzakszonová Sofia 080225 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 DNS
352 Kaňová MariannaKaňová Marianna 090912 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 DNF
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 20.1.2019 - 11:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 278 Hladíková HanaHladíková Hana 090410 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 2:20.46
2 284 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 080801 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 2:23.58
3 282 Slezáková RegínaSlezáková Regína 090903 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 2:26.55
4 280 Šerešová Sofia LeaŠerešová Sofia Lea 090127 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 2:31.92
5 20 Markova LindaMarkova Linda 090703 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 2:34.24
6 21 Ždiňáková MartinaŽdiňáková Martina 080414 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 2:38.45
7 19 Drobná TamaraDrobná Tamara 080125 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 2:48.45
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (ne, 20.1.2019 - 11:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 606 Číková KarolínaČíková Karolína 090824 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 2:23.46
2 611 Mozolová RomanaMozolová Romana 080228 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 5 2:24.14
3 319 Vyzváryová VeronikaVyzváryová Veronika 080812 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 8 2:27.55
4 505 Kosová KarolínaKosová Karolína 091109 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 2:29.42
5 607 Slotíková NikolSlotíková Nikol 090220 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 7 2:31.27
6 559 Dubajová SofiaDubajová Sofia 090508 Naša atletikaNaša atletika 2 2:36.16
7 508 Sedliaková ZuzanaSedliaková Zuzana 091216 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 2:39.65
8 608 Kujanová KristínaKujanová Kristína 090214 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 2:48.24
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 610 Koleníková EmaKoleníková Ema 080211 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 2:10.68
2 506 Olle KatarínaOlle Katarína 080205 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 2:15.50
3 278 Hladíková HanaHladíková Hana 090410 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 2:20.46
4 606 Číková KarolínaČíková Karolína 090824 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 2:23.46
5 284 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 080801 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 2:23.58
6 611 Mozolová RomanaMozolová Romana 080228 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 5 2:24.14
7 282 Slezáková RegínaSlezáková Regína 090903 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 2:26.55
8 319 Vyzváryová VeronikaVyzváryová Veronika 080812 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 8 2:27.55
9 605 Nogová NinaNogová Nina 080208 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 2:28.14
10 507 Mešková HanaMešková Hana 080612 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 2:28.42
11 505 Kosová KarolínaKosová Karolína 091109 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 2:29.42
12 609 Jakušová BarboraJakušová Barbora 081213 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 5 2:29.47
13 607 Slotíková NikolSlotíková Nikol 090220 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 7 2:31.27
14 280 Šerešová Sofia LeaŠerešová Sofia Lea 090127 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 2:31.92
15 20 Markova LindaMarkova Linda 090703 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 2:34.24
16 559 Dubajová SofiaDubajová Sofia 090508 Naša atletikaNaša atletika 2 2:36.16
17 21 Ždiňáková MartinaŽdiňáková Martina 080414 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 2:38.45
18 508 Sedliaková ZuzanaSedliaková Zuzana 091216 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 2:39.65
19 608 Kujanová KristínaKujanová Kristína 090214 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 2:48.24
20 19 Drobná TamaraDrobná Tamara 080125 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 2:48.45
408 Szakszonová SofiaSzakszonová Sofia 080225 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 DNS
352 Kaňová MariannaKaňová Marianna 090912 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 DNF