<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá AZB

Bratislava (20. 1. 2019)

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci (Finále)

Finále (ne, 20.1.2019 - 13:01) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 299 Nehyba MatúšNehyba Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
061116 1 06.87 6.876.635.626.876.566.716.73
2 253 Houndjo EricHoundjo Eric
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
060615 4 06.35 6.026.176.356.356.176.046.20
3 298 Kottlík PeterKottlík Peter
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
060827 3 06.16 6.146.165.986.166.136.055.69
638 Volák MichalVolák Michal
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
070509 2 DNS ---0---
Celkom 4 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky (Finále)

Finále (ne, 20.1.2019 - 14:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 34 Skuráková KatrinSkuráková Katrin
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
030429 3 10.34 9.0810.069.849.8410.349.419.68
2 52 Konečná VeronikaKonečná Veronika
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
021222 1 07.09 6.896.927.097.096.286.887.05
545 Lachkovičová BarboraLachkovičová Barbora
Naša atletikaNaša atletika
030311 2 DNS ---0
Celkom 3 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky (Finále)

Finále (ne, 20.1.2019 - 13:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 257 Voleková RebekaVoleková Rebeka
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
041115 3 08.03 7.067.347.157.347.047.528.03
2 572 Berešová DanielaBerešová Daniela
Naša atletikaNaša atletika
040515 6 08.01 7.166.918.018.017.457.957.79
3 659 Bankošová BarboraBankošová Barbora
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
050109 7 07.93 7.936.86x7.937.65x6.90
4 550 Mikuličková InaMikuličková Ina
Naša atletikaNaša atletika
051208 4 07.64 xx6.906.907.186.947.64
5 261 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050720 2 07.10 6.917.106.557.106.786.526.69
472 Koričárová AnnaKoričárová Anna
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
040706 1 DNS ---0---
45 Dinušová ZuzanaDinušová Zuzana
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
050205 5 DNS ---0---
Celkom 7 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (ne, 20.1.2019 - 13:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 666 Konečná NinaKonečná Nina
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
060726 7 05.91 4.674.955.255.25x5.915.14
2 53 Danečková IvanaDanečková Ivana
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
070419 6 05.46 4.604.944.754.945.275.464.98
3 16 Moriconi LilianaMoriconi Liliana
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
070515 5 05.14 4.333.673.744.335.144.133.97
4 667 Laura IvankováLaura Ivanková
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
060119 3 04.65 3.533.484.314.313.934.654.47
668 Kráčmar StelaKráčmar Stela
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
070522 2 DNS ---0---
665 Michalková NatáliaMichalková Natália
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
061031 4 DNS ---0---
663 Ivaničová YasmínaIvaničová Yasmína
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
070723 1 DNS ---0---
Celkom 7 pretekárov