<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá AZB

Bratislava (20. 1. 2019)

1500 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 20.1.2019 - 12:55) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 687 Babulík MatúšBabulík Matúš 970916 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 4:09.37
2 686 Kocian KonštantínKocian Konštantín 900729 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 4:17.84
3 374 Foltín AndrejFoltín Andrej 830127 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 6 4:18.81
4 454 Ivaniuta TarasIvaniuta Taras 930920 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 7 4:34.74
5 366 Šnirc JánŠnirc Ján 820628 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 4:45.52
6 367 Trosko TomášTrosko Tomáš 860302 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 10 4:51.49
7 365 Peško MiroslavPeško Miroslav 720829 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 4:51.84
8 376 Lelkes IvanLelkes Ivan 750226 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 9 5:10.20
9 373 Teixeira PedroTeixeira Pedro 780318 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 5 5:13.55
Celkom 9 pretekárov

1500 m - Juniori (Beh)

Beh (ne, 20.1.2019 - 12:55) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 617 Macháček MatejMacháček Matej 011124 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 5:04.94
2 467 Fritzman FrantišekFritzman František 000922 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 5:14.29
Celkom 2 pretekári

1500 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 20.1.2019 - 12:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 375 Čačík MatejČačík Matej 021004 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 4:26.81
2 517 Semančák FilipSemančák Filip 020821 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 4:38.25
3 51 Patúc JakubPatúc Jakub 030404 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 4:41.88
Celkom 3 pretekári

1500 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (ne, 20.1.2019 - 12:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 440 Salazar FrancescoSalazar Francesco 060822 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5:25.64
614 Stančík BranislavStančík Branislav 071019 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... DNS
Celkom 2 pretekári

1500 m - Ženy (Beh)

Beh (ne, 20.1.2019 - 12:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 455 Danečková MáriaDanečková Mária 870801 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 5:30.64
2 468 Hollá AnetaHollá Aneta 890718 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5:51.97
Celkom 2 pretekári

1500 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 20.1.2019 - 12:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 688 Čermáková AdelaČermáková Adela 030711 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5:47.29
418 Balážovjechová HanaBalážovjechová Hana 031020 Maraton AC RačaMaraton AC Rača DNS
Celkom 2 pretekári

1500 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (ne, 20.1.2019 - 12:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 288 Sedláková LauraSedláková Laura 070123 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6:03.37
Celkom 1 pretekári