<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá AZB

Bratislava (20. 1. 2019)

200 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 20.1.2019 - 16:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 49 Ruman DominikRuman Dominik 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 25.40 0.164
2 675 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 30.11 0.405
477 Hanic MárioHanic Mário 99 99 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 DNS
574 Bician JánBician Ján 82 82 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 DNS
Celkom 4 pretekári

200 m - Juniori (Beh)

Beh (ne, 20.1.2019 - 16:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 617 Macháček MatejMacháček Matej 01 01 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 25.84 0.178
2 629 Rumanovič MartinRumanovič Martin 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 26.31 0.302
457 Tomašovič MatejTomašovič Matej 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 DNS
575 Zvonár ŠtefanZvonár Štefan 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 DNS
Celkom 4 pretekári

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 20.1.2019 - 16:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 634 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.73 0.152
2 582 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 24.11 0.201
3 635 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 24.32 0.230
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (ne, 20.1.2019 - 16:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 632 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 24.60 0.226
2 27 Drábek MichalDrábek Michal 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 25.05 0.161
3 633 Bugár MartinBugár Martin 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 25.36 0.194
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (ne, 20.1.2019 - 16:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 631 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 25.29 0.194
2 36 Kohút MartinKohút Martin 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 25.56 0.217
3 536 Paško AdamPaško Adam 03 03 Naša atletikaNaša atletika 4 27.24 0.192
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 634 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.73 0.152
2 582 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 24.11 0.201
3 635 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 24.32 0.230
4 632 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 24.60 0.226
5 27 Drábek MichalDrábek Michal 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 25.05 0.161
6 631 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 25.29 0.194
7 633 Bugár MartinBugár Martin 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 25.36 0.194
8 36 Kohút MartinKohút Martin 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 25.56 0.217
9 536 Paško AdamPaško Adam 03 03 Naša atletikaNaša atletika 4 27.24 0.192

200 m - Ženy (Beh)

Beh (ne, 20.1.2019 - 16:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 676 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 28.45 0.191
MS 377 Malatinská DominikaMalatinská Dominika 99 99 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 29.99 0.250
40 Jalkóczyová SylviaJalkóczyová Sylvia 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 DNS
Celkom 3 pretekári

200 m - Juniorky (Beh)

Beh (ne, 20.1.2019 - 16:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 543 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 Naša atletikaNaša atletika 3 26.97 0.298
2 459 Háberová HanaHáberová Hana 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 28.71 0.184
3 677 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 29.79 0.196
4 577 Pellerová TerezaPellerová Tereza 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 30.79 0.158
Celkom 4 pretekári

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 20.1.2019 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 2 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 27.84 0.165
2 3 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 28.43 0.163
3 29 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 28.87 0.209
4 11 Górová NatáliaGórová Natália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 35.47 0.375
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 20.1.2019 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 643 Tési EvelinTési Evelin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 28.49 0.177
2 460 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 28.54 0.231
3 512 Šmiralová KristínaŠmiralová Kristína 02 02 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 31.04 0.189
642 Giertl LujzaGiertl Lujza 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 20.1.2019 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 546 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia 03 03 Naša atletikaNaša atletika 3 30.38 0.159
2 544 Vanovčanová ZuzanaVanovčanová Zuzana 03 03 Naša atletikaNaša atletika 2 32.37 0.285
644 Vida LillaVida Lilla 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 2 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 27.84 0.165
2 3 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 28.43 0.163
3 643 Tési EvelinTési Evelin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 28.49 0.177
4 460 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 28.54 0.231
5 29 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 28.87 0.209
6 546 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia 03 03 Naša atletikaNaša atletika 3 30.38 0.159
7 512 Šmiralová KristínaŠmiralová Kristína 02 02 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 31.04 0.189
8 544 Vanovčanová ZuzanaVanovčanová Zuzana 03 03 Naša atletikaNaša atletika 2 32.37 0.285
9 11 Górová NatáliaGórová Natália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 35.47 0.375
642 Giertl LujzaGiertl Lujza 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
644 Vida LillaVida Lilla 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS