<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá AZB

Bratislava (20. 1. 2019)

200 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 20.1.2019 - 16:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 49 Ruman DominikRuman Dominik 010202 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 25.40 0.164
2 675 Erban BenjamínErban Benjamín 890116 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 30.11 0.405
477 Hanic MárioHanic Mário 990917 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 DNS
574 Bician JánBician Ján 821115 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 DNS
Celkom 4 pretekári

200 m - Juniori (Beh)

Beh (ne, 20.1.2019 - 16:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 617 Macháček MatejMacháček Matej 011124 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 25.84 0.178
2 629 Rumanovič MartinRumanovič Martin 000825 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 26.31 0.302
457 Tomašovič MatejTomašovič Matej 010807 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 DNS
575 Zvonár ŠtefanZvonár Štefan 010422 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 DNS
Celkom 4 pretekári

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 20.1.2019 - 16:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 634 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.73 0.152
2 582 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 24.11 0.201
3 635 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 24.32 0.230
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (ne, 20.1.2019 - 16:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 632 Cisár MartinCisár Martin 030905 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 24.60 0.226
2 27 Drábek MichalDrábek Michal 020924 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 25.05 0.161
3 633 Bugár MartinBugár Martin 020213 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 25.36 0.194
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (ne, 20.1.2019 - 16:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 631 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté 030207 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 25.29 0.194
2 36 Kohút MartinKohút Martin 020705 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 25.56 0.217
3 536 Paško AdamPaško Adam 030626 Naša atletikaNaša atletika 4 27.24 0.192
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 634 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.73 0.152
2 582 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 24.11 0.201
3 635 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 24.32 0.230
4 632 Cisár MartinCisár Martin 030905 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 24.60 0.226
5 27 Drábek MichalDrábek Michal 020924 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 25.05 0.161
6 631 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté 030207 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 25.29 0.194
7 633 Bugár MartinBugár Martin 020213 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 25.36 0.194
8 36 Kohút MartinKohút Martin 020705 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 25.56 0.217
9 536 Paško AdamPaško Adam 030626 Naša atletikaNaša atletika 4 27.24 0.192

200 m - Ženy (Beh)

Beh (ne, 20.1.2019 - 16:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 676 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 28.45 0.191
MS 377 Malatinská DominikaMalatinská Dominika 991110 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 29.99 0.250
40 Jalkóczyová SylviaJalkóczyová Sylvia 010302 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 DNS
Celkom 3 pretekári

200 m - Juniorky (Beh)

Beh (ne, 20.1.2019 - 16:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 543 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 010122 Naša atletikaNaša atletika 3 26.97 0.298
2 459 Háberová HanaHáberová Hana 010510 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 28.71 0.184
3 677 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 000624 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 29.79 0.196
4 577 Pellerová TerezaPellerová Tereza 011127 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 30.79 0.158
Celkom 4 pretekári

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 20.1.2019 - 16:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 2 Fotulová MiaFotulová Mia 030607 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 27.84 0.165
2 3 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 28.43 0.163
3 29 Lepotová AmáliaLepotová Amália 020429 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 28.87 0.209
4 11 Górová NatáliaGórová Natália 020616 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 35.47 0.375
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 20.1.2019 - 16:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 643 Tési EvelinTési Evelin 031002 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 28.49 0.177
2 460 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 031106 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 28.54 0.231
3 512 Šmiralová KristínaŠmiralová Kristína 020308 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 31.04 0.189
642 Giertl LujzaGiertl Lujza 030509 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 20.1.2019 - 16:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 546 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia 031113 Naša atletikaNaša atletika 3 30.38 0.159
2 544 Vanovčanová ZuzanaVanovčanová Zuzana 030324 Naša atletikaNaša atletika 2 32.37 0.285
644 Vida LillaVida Lilla 030826 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 2 Fotulová MiaFotulová Mia 030607 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 27.84 0.165
2 3 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 28.43 0.163
3 643 Tési EvelinTési Evelin 031002 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 28.49 0.177
4 460 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 031106 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 28.54 0.231
5 29 Lepotová AmáliaLepotová Amália 020429 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 28.87 0.209
6 546 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia 031113 Naša atletikaNaša atletika 3 30.38 0.159
7 512 Šmiralová KristínaŠmiralová Kristína 020308 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 31.04 0.189
8 544 Vanovčanová ZuzanaVanovčanová Zuzana 030324 Naša atletikaNaša atletika 2 32.37 0.285
9 11 Górová NatáliaGórová Natália 020616 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 35.47 0.375
642 Giertl LujzaGiertl Lujza 030509 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
644 Vida LillaVida Lilla 030826 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS