<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá AZB

Bratislava (20. 1. 2019)

Skok do diaľky - Muži (Finále)

Finále (ne, 20.1.2019 - 14:02) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 475 Šuba JánŠuba Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
940906 4 688 x663x663xx688
2 476 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
970109 3 602 602x601602xx583
3 574 Bician JánBician Ján
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
821115 1 513 513494500513505493-
4 675 Erban BenjamínErban Benjamín
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
890116 2 427 384415427427419421403
Celkom 4 pretekárov

Skok do diaľky - Juniori (Finále)

Finále (ne, 20.1.2019 - 14:02) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 473 Benda JakubBenda Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
000714 2 640 618593x618xx640
2 575 Zvonár ŠtefanZvonár Štefan
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
010422 1 480 480xx480448--
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci (Finále)

Finále (ne, 20.1.2019 - 14:02) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 33 Tvrdý KristiánTvrdý Kristián
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
030811 4 572 566564543566558561572
2 691 Drobný JakubDrobný Jakub
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
030407 2 493 493484x493483475460
3 536 Paško AdamPaško Adam
Naša atletikaNaša atletika
030626 3 482 409453466466469468482
4 446 Liška AdamLiška Adam
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
030516 1 471 469x471471x457468
Celkom 4 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci (Finále)

Finále (ne, 20.1.2019 - 13:01) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 240 Klas MatúšKlas Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050125 10 496 469466496496
2 537 Majerčík MatúšMajerčík Matúš
Naša atletikaNaša atletika
040630 9 472 453411472472
3 682 Basile TommasoBasile Tommaso
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
050114 8 468 441x468468
4 636 Šutý ŠtefanŠutý Štefan
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
040310 7 463 463436x463
5 239 Gazdič NicolasGazdič Nicolas
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
040226 5 451 438451451
6 448 Dendiš ViktorDendiš Viktor
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
050531 6 435 435424421435
7 249 Kosinoha PeterKosinoha Peter
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
040726 1 422 422x390422
8 538 Barilla ArneBarilla Arne
Naša atletikaNaša atletika
040922 3 414 386388414414
9= 447 Szakszon SimonSzakszon Simon
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
050920 4 000 0.0
9= 238 Vrabček DavidVrabček David
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
040518 2 000 0.0
Celkom 10 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci (Finále)

Finále (ne, 20.1.2019 - 11:16) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 253 Houndjo EricHoundjo Eric
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
060615 9 416 405400416416416384386
2 571 Polák FedorPolák Fedor
Naša atletikaNaša atletika
070722 2 385 381378371381355385340
3 251 Boškovič AdamBoškovič Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
071108 6 382 361370360370x382377
4 298 Kottlík PeterKottlík Peter
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
060827 7 377 377349x377xxx
5 566 Meško TomášMeško Tomáš
Naša atletikaNaša atletika
070321 8 370 368368370370352370364
6 299 Nehyba MatúšNehyba Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
061116 5 370 370297343370360363344
7 432 Krajčík MichalKrajčík Michal
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
070807 1 358 358352331358353xx
8 449 Marko PeterMarko Peter
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
070820 3 333 333311319333313314320
9 434 Rojík JakubRojík Jakub
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
070402 4 266 xx266266
Celkom 9 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky (Finále)

Finále (ne, 20.1.2019 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 641 Majdáková NinaMajdáková Nina
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
020429 4 490 490478490490483472470
2 471 Šimeková MáriaŠimeková Mária
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
030205 5 488 468x471471478488478
3 460 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
031106 3 484 466438463466484470480
4 695 Jenčová NelaJenčová Nela
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
030905 2 448 448383436448391372390
5 642 Giertl LujzaGiertl Lujza
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
030509 1 418 281418280418418415404
Celkom 5 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky (Finále)

Finále (ne, 20.1.2019 - 13:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 652 Čorejová TerezaČorejová Tereza
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
050719 21 467 459456467467
2 569 Veselská SandraVeselská Sandra
Naša atletikaNaša atletika
041004 22 444 xx444444
3 547 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára
Naša atletikaNaša atletika
040124 20 439 376439x439
4 262 Brandisová NicolaBrandisová Nicola
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
041027 19 434 434x404434
5 683 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
050723 14 425 425413412425
6 563 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana
Naša atletikaNaša atletika
050419 9 424 x424414424
7 342 Bošmanská SimonaBošmanská Simona
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
050311 17 422 422381378422
8 259 Sabová KristínaSabová Kristína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050916 12 420 420417410420
9 441 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
050126 18 415 383415415415
10 548 Mnichova EmaMnichova Ema
Naša atletikaNaša atletika
050308 10 411 x397411411
11 650 Antošová ZuzanaAntošová Zuzana
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
051128 13 405 402405400405
12 549 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana
Naša atletikaNaša atletika
050530 16 402 x395402402
13 263 Šimková LenkaŠimková Lenka
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
040203 8 402 391402381402
14 261 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050720 7 398 367398379398
15 579 Valekova MaiaraValekova Maiara
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
040604 4 394 307394379394
16 13 Citovická KarolínaCitovická Karolína
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
050501 15 391 389372391391
17 260 Kordošová SimonaKordošová Simona
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050610 6 385 385377x385
18 660 Hedl ViktóriaHedl Viktória
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
050914 2 376 376356349376
19 661 Chernová TatianaChernová Tatiana
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
050331 5 351 351348346351
20 656 Paďourová KarinPaďourová Karin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
050412 1 328 328313305328
21 662 Knošková Sofia MáriaKnošková Sofia Mária
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
050306 3 328 x290328328
22 550 Mikuličková InaMikuličková Ina
Naša atletikaNaša atletika
051208 11 000 xxx0.0
Celkom 22 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (ne, 20.1.2019 - 11:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 570 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletikaNaša atletika
070226 8 482 456472463472-482482
2 443 Blichárová ElaBlichárová Ela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
070316 7 377 353370377377372377376
3 484 Alaksová VeronikaAlaksová Veronika
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
070811 5 362 348352362362330x333
4 442 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
070222 3 347 347xx347306x304
5 402 Fischerová GrétaFischerová Gréta
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
061217 2 340 340309x340xxx
6 31 Ragáčová ViktóriaRagáčová Viktória
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
071025 4 313 ---0--313
30 Belavá LuciaBelavá Lucia
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
061023 1 DNS ---0---
264 Kováriková BarboraKováriková Barbora
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
060505 6 DNS ---0--x
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladší žiaci (Finále)

Finále (ne, 20.1.2019 - 12:01) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 513 Kmeť TomášKmeť Tomáš
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
080715 14 379 379347302379
2 23 Priadka ValérPriadka Valér
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
081027 13 346 346324340346
3 290 Šoóš PatrikŠoóš Patrik
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
080516 10 337 313325337337
4 25 Ťapuš MichalŤapuš Michal
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
080528 7 328 328309319328
5 294 Belica BorisBelica Boris
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
081216 2 328 280328315328
6 416 Križan JakubKrižan Jakub
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
081208 12 324 324xx324
7 419 Gribenyuk MakarGribenyuk Makar
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
080326 9 316 288300316316
8 291 Hlaváč JurajHlaváč Juraj
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
090110 19 311 x311307311
9 672 Závodský SamuelZávodský Samuel
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
080101 18 302 298292302302
10 269 Houndjo AlexHoundjo Alex
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
080809 17 297 x284297297
11 355 Halenár DanielHalenár Daniel
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
081015 4 287 x287287
12 24 Krkoška SamuelKrkoška Samuel
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
080403 11 285 253285282285
13 417 Rutai MartinRutai Martin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
080205 6 284 281284284
14 415 Nagy HugoNagy Hugo
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
090820 8 284 x284256284
15 356 Čupka MichalČupka Michal
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
091030 3 269 269xx269
16 292 Velšmid MaximVelšmid Maxim
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
080524 15 266 266256266
17 523 Nagy JakubNagy Jakub
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
091109 5 248 248xx248
18 293 Babeľa DominikBabeľa Dominik
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
090129 1 212 x212212
19 673 Wagner DamiánWagner Damián
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
081008 16 000 0.0
Celkom 19 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále (ne, 20.1.2019 - 12:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 420 Bovanová NicolBovanová Nicol
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
080422 24 386 386x386
2 556 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra
Naša atletikaNaša atletika
090103 7 380 337371380380
3 422 Psársky NicolePsársky Nicole
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
080609 23 343 343285333343
4 558 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia
Naša atletikaNaša atletika
080509 22 341 x341336341
5 427 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
081217 21 322 -322307322
6 359 Tomíková SarahTomíková Sarah
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
080727 9 316 x316x316
7 463 Dinková EmmaDinková Emma
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
080320 25 310 x310310
8 424 Raticová NatáliaRaticová Natália
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
090611 15 308 297293308308
9 296 Salaiová VanesaSalaiová Vanesa
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
080212 6 300 282297300300
10 26 Vanyová ZoraVanyová Zora
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
080201 10 300 300300
11 526 Nosáľová BarboraNosáľová Barbora
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
081008 4 297 297279297
12 525 Gašparovičová SarahGašparovičová Sarah
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
081019 16 293 293xx293
13 674 Jačeková EmmaJačeková Emma
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
080828 14 292 281264292292
14 276 Hustá DominikaHustá Dominika
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
081229 18 290 -290290
15 281 Bačová NinaBačová Nina
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
090522 1 288 x288288
16 421 Kačmarčiková RomanaKačmarčiková Romana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
091001 12 287 287257287
17 426 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
090116 19 285 282285282285
18 557 Pulcová Vanesa LiliPulcová Vanesa Lili
Naša atletikaNaša atletika
080910 20 281 281281x281
19 295 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
090723 2 281 266281276281
20 277 Šarníková NatáliaŠarníková Natália
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
090616 8 276 x276x276
21 297 Pauková LeaPauková Lea
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
090612 5 271 271234260271
22 425 Kondapaneni SilviaKondapaneni Silvia
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
090812 13 269 261253269269
23 423 Čičmancová ElaČičmancová Ela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
090825 11 261 257261261
24= 279 Nerádová MáriaNerádová Mária
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
090920 3 000 0.0
24= 358 Gräffingerová HanaGräffingerová Hana
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
091012 17 000 xx-0.0
Celkom 25 pretekárov