<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá AZB

Bratislava (20. 1. 2019)

60 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh (ne, 20.1.2019 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 534 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletikaNaša atletika 4 06.73 0.153
2 698 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 07.03 0.179
3 699 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.15 0.185
4 6 Vitáloš RolandVitáloš Roland 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 07.25 0.186
5 477 Hanic MárioHanic Mário 99 99 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 07.29 0.159
6 574 Bician JánBician Ján 82 82 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 08.11 0.201
7 361 Beliansky MilanBeliansky Milan 44 44 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 7 09.07 0.222
Celkom 7 pretekárov

60 m - Muži (Mezibeh)

Mezibeh (ne, 20.1.2019 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 534 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletikaNaša atletika 4 06.72 0.146
2 698 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 07.02 0.136
3 699 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.20 0.178
4 456 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 07.21 0.199
5 473 Benda JakubBenda Jakub 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 07.26 0.138
6 700 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 07.50 0.171
Celkom 6 pretekárov

60 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 20.1.2019 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 534 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletikaNaša atletika 4 06.78 0.170
2 698 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 07.00 0.171
3 699 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.17 0.160
4 6 Vitáloš RolandVitáloš Roland 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 07.22 0.148
5 477 Hanic MárioHanic Mário 99 99 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 07.26 0.146
6 627 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 07.40 0.172
7 628 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 07.47 0.150
456 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Juniori (Rozbeh)

Rozbeh (ne, 20.1.2019 - 13:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 456 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 07.19 0.204
2 473 Benda JakubBenda Jakub 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 07.24 0.152
3 627 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 07.35 0.164
4 628 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 07.54 0.189
5 629 Rumanovič MartinRumanovič Martin 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 07.93 0.265
6 575 Zvonár ŠtefanZvonár Štefan 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 08.22 0.238
7 576 Dohňanský ViliamDohňanský Viliam 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 8 08.25 0.183
457 Tomašovič MatejTomašovič Matej 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 20.1.2019 - 13:36) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 634 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 07.38 0.167
2 700 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 07.52 0.211
3 631 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 07.68 0.266
4 633 Bugár MartinBugár Martin 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 07.78 0.280
5 536 Paško AdamPaško Adam 03 03 Naša atletikaNaša atletika 6 08.15 0.354
6 535 Koreň KristiánKoreň Kristián 03 03 Naša atletikaNaša atletika 2 10.34 0.400
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 20.1.2019 - 13:36) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 635 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 07.48 0.226
2 582 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 07.50 0.174
3 630 Habodász AdamHabodász Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 07.75 0.180
4 632 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 07.91 0.217
5 237 Slezák PatrikSlezák Patrik 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.28 0.175
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 634 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 07.38 0.167
2 635 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 07.48 0.226
3 582 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 07.50 0.174
4 700 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 07.52 0.211
5 631 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 07.68 0.266
6 630 Habodász AdamHabodász Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 07.75 0.180
7 633 Bugár MartinBugár Martin 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 07.78 0.280
8 632 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 07.91 0.217
9 536 Paško AdamPaško Adam 03 03 Naša atletikaNaša atletika 6 08.15 0.354
10 237 Slezák PatrikSlezák Patrik 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.28 0.175
11 535 Koreň KristiánKoreň Kristián 03 03 Naša atletikaNaša atletika 2 10.34 0.400

60 m - Dorastenci (Finále)

Finále A (ne, 20.1.2019 - 14:31) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 634 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 07.31 0.159
2 635 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 07.46 0.214
3 582 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 07.49 0.206
4 631 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 07.59 0.173
5 700 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 07.59 0.181
6 630 Habodász AdamHabodász Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 07.71 0.166
7 633 Bugár MartinBugár Martin 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 07.73 0.202
632 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 20.1.2019 - 13:37) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 540 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletikaNaša atletika 4 07.40 0.134
2 701 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.11 0.166
3 39 Baďura RichardBaďura Richard 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 08.30 0.173
4 38 Škerlec MatejŠkerlec Matej 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 09.08 0.202
238 Vrabček DavidVrabček David 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 DNS
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 20.1.2019 - 13:37) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 478 Dvoran MatejDvoran Matej 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 07.64 0.160
2 702 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.12 0.216
3 240 Klas MatúšKlas Matúš 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.23 0.169
4 592 Jánošík JakubJánošík Jakub 05 05 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 6 08.64 0.184
5 636 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 08.65 0.180
6 241 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.67 0.258
7 7 Drábek BenjaminDrábek Benjamin 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 09.05 0.201
8 539 Šmilňák MatejŠmilňák Matej 05 05 Naša atletikaNaša atletika 1 09.34 0.579
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 20.1.2019 - 13:37) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 521 Lošonský LukášLošonský Lukáš 05 05 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 08.05 0.146
2 239 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.07 0.190
3 537 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 04 04 Naša atletikaNaša atletika 3 08.81 0.550
4 249 Kosinoha PeterKosinoha Peter 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.18 0.184
5 538 Barilla ArneBarilla Arne 04 04 Naša atletikaNaša atletika 6 09.67 0.520
6 458 Studeník AdamStudeník Adam 04 04 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 09.89 0.615
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 540 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletikaNaša atletika 4 07.40 0.134
2 478 Dvoran MatejDvoran Matej 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 07.64 0.160
3 521 Lošonský LukášLošonský Lukáš 05 05 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 08.05 0.146
4 239 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.07 0.190
5 701 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.11 0.166
6 702 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.12 0.216
7 240 Klas MatúšKlas Matúš 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.23 0.169
8 39 Baďura RichardBaďura Richard 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 08.30 0.173
9 592 Jánošík JakubJánošík Jakub 05 05 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 6 08.64 0.184
10 636 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 08.65 0.180
11 241 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.67 0.258
12 537 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 04 04 Naša atletikaNaša atletika 3 08.81 0.550
13 7 Drábek BenjaminDrábek Benjamin 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 09.05 0.201
14 38 Škerlec MatejŠkerlec Matej 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 09.08 0.202
15 249 Kosinoha PeterKosinoha Peter 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.18 0.184
16 539 Šmilňák MatejŠmilňák Matej 05 05 Naša atletikaNaša atletika 1 09.34 0.579
17 538 Barilla ArneBarilla Arne 04 04 Naša atletikaNaša atletika 6 09.67 0.520
18 458 Studeník AdamStudeník Adam 04 04 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 09.89 0.615
238 Vrabček DavidVrabček David 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 DNS

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále A (ne, 20.1.2019 - 14:32) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 540 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletikaNaša atletika 4 07.43 0.170
2 478 Dvoran MatejDvoran Matej 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 07.66 0.143
3 521 Lošonský LukášLošonský Lukáš 05 05 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 08.00 0.119
4 239 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.10 0.188
5 702 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.12 0.208
6 701 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.12 0.177
7 240 Klas MatúšKlas Matúš 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 08.18 0.450
39 Baďura RichardBaďura Richard 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 20.1.2019 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 479 Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 08.38
2 397 Banetka FilipBanetka Filip 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 08.97
3 253 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.27
4 251 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.70
5 542 Janek JánJanek Ján 07 07 Naša atletikaNaša atletika 7 09.83
6 496 Kropuch SamuelKropuch Samuel 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 09.84
7 497 Koronthály OliverKoronthály Oliver 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 09.87
8 637 Giertl ŠimonGiertl Šimon 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 10.34
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 20.1.2019 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 593 Uhlár MartinUhlár Martin 06 06 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 8 08.79
2 254 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.92
3 396 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.80
4 252 Babeľa AdamBabeľa Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.85
5 639 Petřvalský SamuelPetřvalský Samuel 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 10.00
6 541 Minárik MartinMinárik Martin 07 07 Naša atletikaNaša atletika 2 10.64
7 8 Ondrášik MatejOndrášik Matej 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 10.68
638 Volák MichalVolák Michal 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 479 Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 08.38
2 593 Uhlár MartinUhlár Martin 06 06 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 8 08.79
3 254 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.92
4 397 Banetka FilipBanetka Filip 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 08.97
5 253 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.27
6 251 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.70
7 396 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.80
8 542 Janek JánJanek Ján 07 07 Naša atletikaNaša atletika 7 09.83
9 496 Kropuch SamuelKropuch Samuel 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 09.84
10 252 Babeľa AdamBabeľa Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.85
11 497 Koronthály OliverKoronthály Oliver 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 09.87
12 639 Petřvalský SamuelPetřvalský Samuel 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 10.00
13 637 Giertl ŠimonGiertl Šimon 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 10.34
14 541 Minárik MartinMinárik Martin 07 07 Naša atletikaNaša atletika 2 10.64
15 8 Ondrášik MatejOndrášik Matej 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 10.68
638 Volák MichalVolák Michal 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS

60 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh (ne, 20.1.2019 - 13:38) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 9 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 07.56 0.199
2 543 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 Naša atletikaNaša atletika 8 08.04 0.155
3 459 Háberová HanaHáberová Hana 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 08.46 0.195
4 10 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 08.57 0.415
5 640 Šimeková NatáliaŠimeková Natália 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.61 0.184
6 577 Pellerová TerezaPellerová Tereza 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 08.94 0.173
7 377 Malatinská DominikaMalatinská Dominika 99 99 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 09.02 0.412
40 Jalkóczyová SylviaJalkóczyová Sylvia 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 DNS 0.412
Celkom 8 pretekárov

60 m - Ženy (Finále)

Finále A (ne, 20.1.2019 - 14:33) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 9 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 07.50 0.166
2 543 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 Naša atletikaNaša atletika 5 08.11 0.171
3 459 Háberová HanaHáberová Hana 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 08.34 0.176
4 640 Šimeková NatáliaŠimeková Natália 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.61 0.195
5 10 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 08.77 0.211
6 577 Pellerová TerezaPellerová Tereza 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 08.84 0.191
40 Jalkóczyová SylviaJalkóczyová Sylvia 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 DNS
377 Malatinská DominikaMalatinská Dominika 99 99 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 20.1.2019 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 641 Majdáková NinaMajdáková Nina 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.35 0.170
2 643 Tési EvelinTési Evelin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.67 0.149
3 644 Vida LillaVida Lilla 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 08.75 0.352
4 42 Németová DominikaNémetová Dominika 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 09.51 0.253
5 11 Górová NatáliaGórová Natália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 09.87 0.412
578 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 20.1.2019 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 474 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.31 0.184
2 460 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 08.50 0.212
3 648 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.83 0.551
4 544 Vanovčanová ZuzanaVanovčanová Zuzana 03 03 Naša atletikaNaša atletika 7 09.69 0.155
545 Lachkovičová BarboraLachkovičová Barbora 03 03 Naša atletikaNaša atletika 6 DNS
645 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 20.1.2019 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 41 Pokorná ValentínaPokorná Valentína 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 08.84 0.379
2 546 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia 03 03 Naša atletikaNaša atletika 4 08.86 0.539
3 647 Rumanovičová TeréziaRumanovičová Terézia 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.05 0.595
4 642 Giertl LujzaGiertl Lujza 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.46 0.169
5 43 Tomková EmaTomková Ema 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 09.79 0.610
646 Bučeková NatáliaBučeková Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 474 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.31 0.184
2 641 Majdáková NinaMajdáková Nina 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.35 0.170
3 460 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 08.50 0.212
4 643 Tési EvelinTési Evelin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.67 0.149
5 644 Vida LillaVida Lilla 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 08.75 0.352
6 648 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.83 0.551
7 41 Pokorná ValentínaPokorná Valentína 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 08.84 0.379
8 546 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia 03 03 Naša atletikaNaša atletika 4 08.86 0.539
9 647 Rumanovičová TeréziaRumanovičová Terézia 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.05 0.595
10 642 Giertl LujzaGiertl Lujza 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.46 0.169
11 42 Németová DominikaNémetová Dominika 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 09.51 0.253
12 544 Vanovčanová ZuzanaVanovčanová Zuzana 03 03 Naša atletikaNaša atletika 7 09.69 0.155
13 43 Tomková EmaTomková Ema 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 09.79 0.610
14 11 Górová NatáliaGórová Natália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 09.87 0.412
578 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 DNS
545 Lachkovičová BarboraLachkovičová Barbora 03 03 Naša atletikaNaša atletika 6 DNS
645 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
646 Bučeková NatáliaBučeková Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS

60 m - Dorastenky (Finále)

Finále A (ne, 20.1.2019 - 14:34) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 641 Majdáková NinaMajdáková Nina 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.25 0.166
2 474 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.34 0.201
3 460 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 08.49 0.394
4 643 Tési EvelinTési Evelin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 08.60 0.180
5 644 Vida LillaVida Lilla 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.83 0.342
6 546 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia 03 03 Naša atletikaNaša atletika 8 08.89 0.356
648 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DNS
41 Pokorná ValentínaPokorná Valentína 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 20.1.2019 - 13:41) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 553 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletikaNaša atletika 4 08.25 0.269
2 651 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.65 0.556
3 14 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 08.72 0.152
4 703 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.73 0.198
5 498 Slobodová EmmaSlobodová Emma 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 09.12 0.179
6 451 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 09.43 0.190
7 662 Knošková Sofia MáriaKnošková Sofia Mária 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.48 0.438
47 Šoltésová NatáliaŠoltésová Natália 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 20.1.2019 - 13:41) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 652 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.21 0.169
2 398 Thomann Hana YumiThomann Hana Yumi 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 08.69 0.173
3 263 Šimková LenkaŠimková Lenka 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.13 0.212
4 579 Valekova MaiaraValekova Maiara 04 04 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 09.17 0.362
5 12 Novomeská SilviaNovomeská Silvia 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 09.55 0.199
6 499 Jedináková ViktóriaJedináková Viktória 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 10.22 0.178
44 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 DNS
462 Mihálová MichaelaMihálová Michaela 05 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 20.1.2019 - 13:41) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 480 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 08.23 0.188
2 549 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 Naša atletikaNaša atletika 5 08.82 0.204
3 482 Miškovičová NinaMiškovičová Nina 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 08.86 0.573
4 261 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.13 0.193
5 661 Chernová TatianaChernová Tatiana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.28 0.181
6 257 Voleková RebekaVoleková Rebeka 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.49 0.480
7 399 Poláková MonikaPoláková Monika 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 09.58 0.489
8 594 Hrúziková HanaHrúziková Hana 05 05 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 12.07 0.208
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 20.1.2019 - 13:41) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 483 Wágnerová LeaWágnerová Lea 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 08.61 0.541
2 547 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 Naša atletikaNaša atletika 4 08.62 0.185
3 595 Uhlárová VeronikaUhlárová Veronika 04 04 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 09.13 0.390
4 258 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.23 0.212
5 649 Lachová Leila MáriaLachová Leila Mária 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.28 0.436
6 461 Moróczová NatašaMoróczová Nataša 04 04 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 09.95 0.111
659 Bankošová BarboraBankošová Barbora 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 20.1.2019 - 13:41) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 341 Salagová LuciaSalagová Lucia 05 05 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 08.74 0.159
2 660 Hedl ViktóriaHedl Viktória 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.09 0.190
3 260 Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.16 0.193
4 596 Polkorábová PetraPolkorábová Petra 04 04 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 09.58 0.193
5 656 Paďourová KarinPaďourová Karin 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 10.31 0.173
552 Bačová MichaelaBačová Michaela 04 04 Naša atletikaNaša atletika 4 DNS
13 Citovická KarolínaCitovická Karolína 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 06 (ne, 20.1.2019 - 13:41) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 262 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.58 0.187
2 657 Batky JázminBatky Jázmin 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.68 0.213
3 650 Antošová ZuzanaAntošová Zuzana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.24 0.180
4 259 Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.25 0.342
5 597 Baleková AlenaBaleková Alena 05 05 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 7 09.68 0.185
6 550 Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 Naša atletikaNaša atletika 2 09.70 0.207
7 653 Lešková JanaLešková Jana 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 11.22 0.428
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 07 (ne, 20.1.2019 - 13:41) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 450 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 08.64 0.416
2 548 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 Naša atletikaNaša atletika 5 08.92 0.317
3 481 Hornáková SimonaHornáková Simona 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 09.05 0.291
4 342 Bošmanská SimonaBošmanská Simona 05 05 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 09.19 0.179
5 500 Zátopková AnnaZátopková Anna 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 09.41 0.421
6 658 Zathurecká VanessaZathurecká Vanessa 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 10.67 0.194
46 Zemanová BibianaZemanová Bibiana 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 652 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.21 0.169
2 480 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 08.23 0.188
3 553 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletikaNaša atletika 4 08.25 0.269
4 262 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.58 0.187
5 483 Wágnerová LeaWágnerová Lea 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 08.61 0.541
6 547 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 Naša atletikaNaša atletika 4 08.62 0.185
7 450 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 08.64 0.416
8 651 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.65 0.556
9 657 Batky JázminBatky Jázmin 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.68 0.213
10 398 Thomann Hana YumiThomann Hana Yumi 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 08.69 0.173
11 14 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 08.72 0.152
12 703 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.73 0.198
13 341 Salagová LuciaSalagová Lucia 05 05 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 08.74 0.159
14 549 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 Naša atletikaNaša atletika 5 08.82 0.204
15 482 Miškovičová NinaMiškovičová Nina 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 08.86 0.573
16 548 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 Naša atletikaNaša atletika 5 08.92 0.317
17 481 Hornáková SimonaHornáková Simona 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 09.05 0.291
18 660 Hedl ViktóriaHedl Viktória 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.09 0.190
19 498 Slobodová EmmaSlobodová Emma 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 09.12 0.179
20 263 Šimková LenkaŠimková Lenka 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.13 0.212
20 261 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.13 0.193
20 595 Uhlárová VeronikaUhlárová Veronika 04 04 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 09.13 0.390
23 260 Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.16 0.193
24 579 Valekova MaiaraValekova Maiara 04 04 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 09.17 0.362
25 342 Bošmanská SimonaBošmanská Simona 05 05 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 09.19 0.179
26 258 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.23 0.212
27 650 Antošová ZuzanaAntošová Zuzana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.24 0.180
28 259 Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.25 0.342
29 661 Chernová TatianaChernová Tatiana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.28 0.181
29 649 Lachová Leila MáriaLachová Leila Mária 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.28 0.436
31 500 Zátopková AnnaZátopková Anna 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 09.41 0.421
32 451 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 09.43 0.190
33 662 Knošková Sofia MáriaKnošková Sofia Mária 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.48 0.438
34 257 Voleková RebekaVoleková Rebeka 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.49 0.480
35 12 Novomeská SilviaNovomeská Silvia 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 09.55 0.199
36 399 Poláková MonikaPoláková Monika 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 09.58 0.489
36 596 Polkorábová PetraPolkorábová Petra 04 04 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 09.58 0.193
38 597 Baleková AlenaBaleková Alena 05 05 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 7 09.68 0.185
39 550 Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 Naša atletikaNaša atletika 2 09.70 0.207
40 461 Moróczová NatašaMoróczová Nataša 04 04 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 09.95 0.111
41 499 Jedináková ViktóriaJedináková Viktória 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 10.22 0.178
42 656 Paďourová KarinPaďourová Karin 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 10.31 0.173
43 658 Zathurecká VanessaZathurecká Vanessa 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 10.67 0.194
44 653 Lešková JanaLešková Jana 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 11.22 0.428
45 594 Hrúziková HanaHrúziková Hana 05 05 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 12.07 0.208
47 Šoltésová NatáliaŠoltésová Natália 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 DNS
44 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 DNS
462 Mihálová MichaelaMihálová Michaela 05 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 8 DNS
659 Bankošová BarboraBankošová Barbora 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
552 Bačová MichaelaBačová Michaela 04 04 Naša atletikaNaša atletika 4 DNS
13 Citovická KarolínaCitovická Karolína 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 DNS
46 Zemanová BibianaZemanová Bibiana 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 DNS

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále A (ne, 20.1.2019 - 14:36) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 652 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.11 0.164
2 480 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 08.14 0.200
3 553 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletikaNaša atletika 3 08.26 0.414
4 547 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 Naša atletikaNaša atletika 7 08.58 0.176
5 483 Wágnerová LeaWágnerová Lea 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 08.60 0.220
6 450 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 08.67 0.373
7 651 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 08.69 0.396
262 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 20.1.2019 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 555 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletikaNaša atletika 4 08.66
2 265 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.06
3 599 Kollárová NelaKollárová Nela 07 07 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 5 09.23
4 343 Chromeková AdrianaChromeková Adriana 06 06 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 09.65
5 666 Konečná NinaKonečná Nina 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.74
6 664 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 09.77
7 405 Durczoková VeronikaDurczoková Veronika 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.15
264 Kováriková BarboraKováriková Barbora 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 20.1.2019 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 344 Rychtáriková DorotaRychtáriková Dorota 07 07 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 09.63
2 317 Miškovičová SimonaMiškovičová Simona 07 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 09.68
3 18 Ragáčová TamaraRagáčová Tamara 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 09.78
4 484 Alaksová VeronikaAlaksová Veronika 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.34
5 345 Kekeli StellaKekeli Stella 07 07 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 10.45
266 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 DNS
668 Kráčmar StelaKráčmar Stela 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 DNS
665 Michalková NatáliaMichalková Natália 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 20.1.2019 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 316 Vyzváryová MáriaVyzváryová Mária 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 8 09.24
2 15 Paľovská Nicol EllaPaľovská Nicol Ella 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 09.77
3 17 Godárska EsterGodárska Ester 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 09.80
4 554 Glončáková SofiaGlončáková Sofia 07 07 Naša atletikaNaša atletika 3 09.84
5 16 Moriconi LilianaMoriconi Liliana 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 09.95
6 346 Fornadeľová MichaelaFornadeľová Michaela 07 07 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 10.10
7 667 Laura IvankováLaura Ivanková 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 10.96
663 Ivaničová YasmínaIvaničová Yasmína 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 20.1.2019 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 402 Fischerová GrétaFischerová Gréta 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.54
2 403 Strašková NinaStrašková Nina 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.82
3 404 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 10.12
4 598 Koleníková NinaKoleníková Nina 06 06 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 5 10.31
5 501 Woloszyn TamaraWoloszyn Tamara 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 10.69
6 600 Vitková NatáliaVitková Natália 07 07 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 10.87
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 555 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletikaNaša atletika 4 08.66
2 265 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.06
3 599 Kollárová NelaKollárová Nela 07 07 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 5 09.23
4 316 Vyzváryová MáriaVyzváryová Mária 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 8 09.24
5 402 Fischerová GrétaFischerová Gréta 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.54
6 344 Rychtáriková DorotaRychtáriková Dorota 07 07 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 09.63
7 343 Chromeková AdrianaChromeková Adriana 06 06 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 09.65
8 317 Miškovičová SimonaMiškovičová Simona 07 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 09.68
9 666 Konečná NinaKonečná Nina 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.74
10 664 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 09.77
10 15 Paľovská Nicol EllaPaľovská Nicol Ella 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 09.77
12 18 Ragáčová TamaraRagáčová Tamara 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 09.78
13 17 Godárska EsterGodárska Ester 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 09.80
14 403 Strašková NinaStrašková Nina 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.82
15 554 Glončáková SofiaGlončáková Sofia 07 07 Naša atletikaNaša atletika 3 09.84
16 16 Moriconi LilianaMoriconi Liliana 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 09.95
17 346 Fornadeľová MichaelaFornadeľová Michaela 07 07 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 10.10
18 404 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 10.12
19 405 Durczoková VeronikaDurczoková Veronika 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.15
20 598 Koleníková NinaKoleníková Nina 06 06 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 5 10.31
21 484 Alaksová VeronikaAlaksová Veronika 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.34
22 345 Kekeli StellaKekeli Stella 07 07 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 10.45
23 501 Woloszyn TamaraWoloszyn Tamara 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 10.69
24 600 Vitková NatáliaVitková Natália 07 07 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 10.87
25 667 Laura IvankováLaura Ivanková 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 10.96
264 Kováriková BarboraKováriková Barbora 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 DNS
266 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 DNS
668 Kráčmar StelaKráčmar Stela 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 DNS
665 Michalková NatáliaMichalková Natália 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
663 Ivaničová YasmínaIvaničová Yasmína 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS

60 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 20.1.2019 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 273 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.20
2 522 Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 5 09.26
3 348 Repka PatrikRepka Patrik 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 09.47
4 669 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.67
5 267 Bachratý MatúšBachratý Matúš 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.73
6 604 Mihaľov MaximMihaľov Maxim 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 09.81
7 349 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 09.88
8 318 Hornák MatejHornák Matej 08 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 8 09.94
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 20.1.2019 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 269 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 10.05
2 504 Šimovič Lukᚊimovič Lukáš 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 10.07
3 351 Troščák JaroslavTroščák Jaroslav 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 10.11
4 272 Pír ArturPír Artur 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 10.66
5 347 Nagy MichalNagy Michal 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 11.18
6 671 Litvák BorisLitvák Boris 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 11.21
7 350 Hladík FilipHladík Filip 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 11.76
8 670 Tallo OndrejTallo Ondrej 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 12.04
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 20.1.2019 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 502 Sedliak JakubSedliak Jakub 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 10.42
2 602 Tanáč DominikTanáč Dominik 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 10.90
3 601 Kostoláni AlexanderKostoláni Alexander 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 10.92
4 503 Lauko RichardLauko Richard 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 11.43
5 603 Rischer KristiánRischer Kristián 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 3 11.96
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 273 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.20
2 522 Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 5 09.26
3 348 Repka PatrikRepka Patrik 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 09.47
4 669 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.67
5 267 Bachratý MatúšBachratý Matúš 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.73
6 604 Mihaľov MaximMihaľov Maxim 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 09.81
7 349 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 09.88
8 318 Hornák MatejHornák Matej 08 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 8 09.94
9 269 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 10.05
10 504 Šimovič Lukᚊimovič Lukáš 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 10.07
11 351 Troščák JaroslavTroščák Jaroslav 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 10.11
12 502 Sedliak JakubSedliak Jakub 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 10.42
13 272 Pír ArturPír Artur 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 10.66
14 602 Tanáč DominikTanáč Dominik 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 10.90
15 601 Kostoláni AlexanderKostoláni Alexander 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 10.92
16 347 Nagy MichalNagy Michal 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 11.18
17 671 Litvák BorisLitvák Boris 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 11.21
18 503 Lauko RichardLauko Richard 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 11.43
19 350 Hladík FilipHladík Filip 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 11.76
20 603 Rischer KristiánRischer Kristián 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 3 11.96
21 670 Tallo OndrejTallo Ondrej 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 12.04

60 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 20.1.2019 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 284 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.64 0.168
2 558 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletikaNaša atletika 1 09.72 0.195
3 507 Mešková HanaMešková Hana 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 10.20 0.249
4 352 Kaňová MariannaKaňová Marianna 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 10.38 0.334
5 20 Markova LindaMarkova Linda 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 10.39 0.298
6 557 Pulcová Vanesa LiliPulcová Vanesa Lili 08 08 Naša atletikaNaša atletika 6 10.51 0.186
408 Szakszonová SofiaSzakszonová Sofia 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 20.1.2019 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 556 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletikaNaša atletika 2 09.51
2 319 Vyzváryová VeronikaVyzváryová Veronika 08 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 10.26
3 609 Jakušová BarboraJakušová Barbora 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 10.27
4 280 Šerešová Sofia LeaŠerešová Sofia Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 10.46
5 278 Hladíková HanaHladíková Hana 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.63
6 559 Dubajová SofiaDubajová Sofia 09 09 Naša atletikaNaša atletika 5 11.71
7 19 Drobná TamaraDrobná Tamara 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 11.88
8 21 Ždiňáková MartinaŽdiňáková Martina 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 11.90
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 20.1.2019 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 610 Koleníková EmaKoleníková Ema 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 5 09.64
2 282 Slezáková RegínaSlezáková Regína 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 10.27
3 611 Mozolová RomanaMozolová Romana 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 6 10.38
4 283 Ševerová DorotaŠeverová Dorota 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 10.58
5 607 Slotíková NikolSlotíková Nikol 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 10.64
6 606 Číková KarolínaČíková Karolína 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 10.87
7 605 Nogová NinaNogová Nina 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 11.21
8 608 Kujanová KristínaKujanová Kristína 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 3 12.20
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 20.1.2019 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 506 Olle KatarínaOlle Katarína 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 10.02
2 406 Durasová MichaelaDurasová Michaela 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 10.53
3 508 Sedliaková ZuzanaSedliaková Zuzana 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 10.64
4 505 Kosová KarolínaKosová Karolína 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 11.18
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 556 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletikaNaša atletika 2 09.51
2 284 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.64 0.168
2 610 Koleníková EmaKoleníková Ema 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 5 09.64
4 558 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletikaNaša atletika 1 09.72 0.195
5 506 Olle KatarínaOlle Katarína 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 10.02
6 507 Mešková HanaMešková Hana 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 10.20 0.249
7 319 Vyzváryová VeronikaVyzváryová Veronika 08 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 10.26
8 609 Jakušová BarboraJakušová Barbora 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 10.27
8 282 Slezáková RegínaSlezáková Regína 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 10.27
10 352 Kaňová MariannaKaňová Marianna 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 10.38 0.334
10 611 Mozolová RomanaMozolová Romana 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 6 10.38
12 20 Markova LindaMarkova Linda 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 10.39 0.298
13 280 Šerešová Sofia LeaŠerešová Sofia Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 10.46
14 557 Pulcová Vanesa LiliPulcová Vanesa Lili 08 08 Naša atletikaNaša atletika 6 10.51 0.186
15 406 Durasová MichaelaDurasová Michaela 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 10.53
16 283 Ševerová DorotaŠeverová Dorota 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 10.58
17 278 Hladíková HanaHladíková Hana 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.63
18 607 Slotíková NikolSlotíková Nikol 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 10.64
18 508 Sedliaková ZuzanaSedliaková Zuzana 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 10.64
20 606 Číková KarolínaČíková Karolína 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 4 10.87
21 505 Kosová KarolínaKosová Karolína 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 11.18
22 605 Nogová NinaNogová Nina 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 11.21
23 559 Dubajová SofiaDubajová Sofia 09 09 Naša atletikaNaša atletika 5 11.71
24 19 Drobná TamaraDrobná Tamara 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 11.88
25 21 Ždiňáková MartinaŽdiňáková Martina 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 11.90
26 608 Kujanová KristínaKujanová Kristína 09 09 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 3 12.20
408 Szakszonová SofiaSzakszonová Sofia 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 DNS