<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo Dorasteneckej ligy

Dubnica nad Váhom (14. 5. 2023)

100 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 14.5.2023 - 12:10) official Vietor: +0.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 50 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 10.92 0.189
2 276 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 11.54 0.225 11.00
3 239 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 11.56 0.184
4 85 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 11.57 0.219 9.00
5 235 Láznička JindřichLáznička Jindřich 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.71 0.159
6 81 Hrubala Jakub AndreasHrubala Jakub Andreas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 11.87 0.238 5.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 14.5.2023 - 12:10) official Vietor: +0.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 12 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 11.58 0.170 8.00
2 256 Elegańczyk Bartłomiej MatúšElegańczyk Bartłomiej Matúš 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 11.79 0.222 7.00
3 282 Vicáň DávidVicáň Dávid 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 11.86 0.182 6.00
4 48 Mišinec MaximMišinec Maxim 07 07 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 PB 12.23 0.191
5 2 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 12.23 0.181 3.00
6 143 Akay OskarAkay Oskar 06 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 12.69 0.139
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 14.5.2023 - 12:10) official Vietor: +1.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 273 Jelínek JakubJelínek Jakub 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 12.14 0.145 4.00
2 261 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 12.38 0.292 2.00
3 198 Rúrik MarcoRúrik Marco 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 12.41 0.260 1.00
4 80 Halász AlexHalász Alex 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.53 0.226
5 278 Orlický MatejOrlický Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 12.58 0.229
6 189 Holienčík RenéHolienčík René 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 13.69 0.392
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 14.5.2023 - 12:10) official Vietor: +1.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 199 Wagner MarcusWagner Marcus 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 12.94 0.224
2 156 Koronthály OliverKoronthály Oliver 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 13.29 0.182
3 255 Bielak MartinBielak Martin 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 13.30 0.213
4 213 Turčan LukášTurčan Lukáš 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 13.36 0.201
5 214 Turčan MatúšTurčan Matúš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 13.51 0.239
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (ne, 14.5.2023 - 12:10) official Vietor: +1.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 153 Bayer MatúšBayer Matúš 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 12.14 0.173
2 206 Bíroš DávidBíroš Dávid 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 12.51 0.206
3 253 Gajan JánGajan Ján 08 08 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 12.69 0.196
4 155 Kolek BohuslavKolek Bohuslav 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 13.48 0.186
5 266 Pavlík FilipPavlík Filip 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 14.06 0.181
Celkom 5 pretekárov
Beh 06 (ne, 14.5.2023 - 12:10) official Vietor: +1.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 265 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 12.35 0.173
2 51 Zeman JakubZeman Jakub 07 07 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 12.40 0.169
3 157 Roman MartinRoman Martin 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 12.89 0.158
4 188 Haninec AndrejHaninec Andrej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 13.43 0.160
5 264 Červeň BenjamínČerveň Benjamín 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 13.47 0.248
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 50 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 10.92 0.189
2 276 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 11.54 0.225 11.00
3 239 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 11.56 0.184
4 85 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 11.57 0.219 9.00
5 12 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 11.58 0.170 8.00
6 235 Láznička JindřichLáznička Jindřich 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.71 0.159
7 256 Elegańczyk Bartłomiej MatúšElegańczyk Bartłomiej Matúš 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 11.79 0.222 7.00
8 282 Vicáň DávidVicáň Dávid 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 11.86 0.182 6.00
9 81 Hrubala Jakub AndreasHrubala Jakub Andreas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 11.87 0.238 5.00
10 273 Jelínek JakubJelínek Jakub 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 12.14 0.145 4.00
10 153 Bayer MatúšBayer Matúš 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 12.14 0.173
12 48 Mišinec MaximMišinec Maxim 07 07 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 PB 12.23 0.191
12 2 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 12.23 0.181 3.00
14 265 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 12.35 0.173
15 261 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 12.38 0.292 2.00
16 51 Zeman JakubZeman Jakub 07 07 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 12.40 0.169
17 198 Rúrik MarcoRúrik Marco 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 12.41 0.260 1.00
18 206 Bíroš DávidBíroš Dávid 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 12.51 0.206
19 80 Halász AlexHalász Alex 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.53 0.226
20 278 Orlický MatejOrlický Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 12.58 0.229
21 143 Akay OskarAkay Oskar 06 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 12.69 0.139
21 253 Gajan JánGajan Ján 08 08 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 12.69 0.196
23 157 Roman MartinRoman Martin 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 12.89 0.158
24 199 Wagner MarcusWagner Marcus 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 12.94 0.224
25 156 Koronthály OliverKoronthály Oliver 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 13.29 0.182
26 255 Bielak MartinBielak Martin 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 13.30 0.213
27 213 Turčan LukášTurčan Lukáš 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 13.36 0.201
28 188 Haninec AndrejHaninec Andrej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 13.43 0.160
29 264 Červeň BenjamínČerveň Benjamín 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 13.47 0.248
30 155 Kolek BohuslavKolek Bohuslav 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 13.48 0.186
31 214 Turčan MatúšTurčan Matúš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 13.51 0.239
32 189 Holienčík RenéHolienčík René 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 13.69 0.392
33 266 Pavlík FilipPavlík Filip 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 14.06 0.181

100 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 14.5.2023 - 12:00) official Vietor: +1.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 92 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 12.28 0.233 11.00
2 170 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 12.41 0.264 9.00
3 159 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 12.47 0.151 8.00
4 179 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12.51 0.158 7.00
5 245 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 12.86 0.159 5.00
6 13 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 13.15 0.198
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 14.5.2023 - 12:00) official Vietor: +0.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 229 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 12.63 0.166 6.00
2 158 Becker EmaBecker Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 12.90 0.191 4.00
3 115 Bezdíčková DominikaBezdíčková Dominika 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 PB 12.90 0.146 3.00
4 52 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 PB 12.97 0.188 2.00
5 302 Moricová AlexandraMoricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 PB 13.10 0.210 1.00
6 286 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 13.22 0.231
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 14.5.2023 - 12:00) official Vietor: -0.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 137 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 PB 13.21 0.270
2 220 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 13.39 0.254
3 176 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 13.40 0.304
4 240 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.57 0.211
5 244 Maršalová PetraMaršalová Petra 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 13.58 0.210
6 252 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.68 0.208
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 14.5.2023 - 12:00) official Vietor: +0.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 254 Gburová DašaGburová Daša 06 06 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 PB 13.13 0.159
2 53 Čmelová EmíliaČmelová Emília 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 PB 13.32 0.185
3 108 Šiková SaraŠiková Sara 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 13.40 0.198
MS 291 Hlavatá DianaHlavatá Diana 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 13.67 0.212
5 136 Rusnáková LindaRusnáková Linda 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 13.76 0.144
6 217 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 13.83 0.151
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 14.5.2023 - 12:00) official Vietor: +0.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 164 Grebečiová ValikaGrebečiová Valika 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 13.48 0.238
2 131 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 13.64 0.367
3 98 Lelovská SimonaLelovská Simona 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 13.79 0.227
4 147 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 PB 13.94 0.171
5 178 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 13.96 0.390
107 Šiková NelaŠiková Nela 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 DQ 0.990
Poznámky:
DQ 16.7.1
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ne, 14.5.2023 - 12:00) official Vietor: +0.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 221 Kasajová KristínaKasajová Kristína 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 13.81 0.343
2 230 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 14.03 0.367
3 177 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 14.46 0.172
4 71 Gutteková KláraGutteková Klára 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 14.54 0.200
5 297 Kureková KatarínaKureková Katarína 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 14.56 0.172
6 73 Martausová NatáliaMartausová Natália 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 14.92 0.189
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (ne, 14.5.2023 - 12:00) official Vietor: +0.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 163 Grebeči Amy BellGrebeči Amy Bell 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 13.41 0.233
2 233 Altániová SimonaAltániová Simona 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 PB 14.91 0.222
3 270 Kocianová NikolaKocianová Nikola 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 15.04 0.260
4 268 Holúbková MonikaHolúbková Monika 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 15.16 0.285
5 174 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 15.44 0.241
6 269 Hrubová VanesaHrubová Vanesa 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 15.90 0.275
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 92 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 12.28 0.233 11.00
2 170 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 12.41 0.264 9.00
3 159 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 12.47 0.151 8.00
4 179 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12.51 0.158 7.00
5 229 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 12.63 0.166 6.00
6 245 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 12.86 0.159 5.00
7 158 Becker EmaBecker Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 12.90 0.191 4.00
7 115 Bezdíčková DominikaBezdíčková Dominika 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 PB 12.90 0.146 3.00
9 52 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 PB 12.97 0.188 2.00
10 302 Moricová AlexandraMoricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 PB 13.10 0.210 1.00
11 254 Gburová DašaGburová Daša 06 06 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 PB 13.13 0.159
12 13 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 13.15 0.198
13 137 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 PB 13.21 0.270
14 286 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 13.22 0.231
15 53 Čmelová EmíliaČmelová Emília 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 PB 13.32 0.185
16 220 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 13.39 0.254
17 176 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 13.40 0.304
17 108 Šiková SaraŠiková Sara 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 13.40 0.198
19 163 Grebeči Amy BellGrebeči Amy Bell 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 13.41 0.233
20 164 Grebečiová ValikaGrebečiová Valika 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 13.48 0.238
21 240 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.57 0.211
22 244 Maršalová PetraMaršalová Petra 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 13.58 0.210
23 131 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 13.64 0.367
24 291 Hlavatá DianaHlavatá Diana 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 13.67 0.212
25 252 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.68 0.208
26 136 Rusnáková LindaRusnáková Linda 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 13.76 0.144
27 98 Lelovská SimonaLelovská Simona 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 13.79 0.227
28 221 Kasajová KristínaKasajová Kristína 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 13.81 0.343
29 217 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 13.83 0.151
30 147 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 PB 13.94 0.171
31 178 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 13.96 0.390
32 230 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 14.03 0.367
33 177 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 14.46 0.172
34 71 Gutteková KláraGutteková Klára 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 14.54 0.200
35 297 Kureková KatarínaKureková Katarína 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 14.56 0.172
36 233 Altániová SimonaAltániová Simona 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 PB 14.91 0.222
37 73 Martausová NatáliaMartausová Natália 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 14.92 0.189
38 270 Kocianová NikolaKocianová Nikola 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 15.04 0.260
39 268 Holúbková MonikaHolúbková Monika 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 15.16 0.285
40 174 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 15.44 0.241
41 269 Hrubová VanesaHrubová Vanesa 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 15.90 0.275
107 Šiková NelaŠiková Nela 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 DQ 0.990

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 14.5.2023 - 14:55) official Vietor: +0.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 271 Dávid PeterDávid Peter 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 22.52 0.119 11.00
2 85 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 23.19 0.293 9.00
3 239 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 23.42 0.193
4 276 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 PB 23.45 0.273 7.00
5 235 Láznička JindřichLáznička Jindřich 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 23.70 0.163
6 81 Hrubala Jakub AndreasHrubala Jakub Andreas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 23.85 0.240 5.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 14.5.2023 - 14:55) official Vietor: +0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 84 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 23.33 0.178 8.00
2 207 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 23.97 0.241
3 256 Elegańczyk Bartłomiej MatúšElegańczyk Bartłomiej Matúš 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 24.10 0.297 4.00
4 153 Bayer MatúšBayer Matúš 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 24.78 0.256
5 157 Roman MartinRoman Martin 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 25.80 0.276
6 143 Akay OskarAkay Oskar 06 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 25.88 0.163
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 14.5.2023 - 14:55) official Vietor: +0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 232 Žbodák MartinŽbodák Martin 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 PB 26.64 0.276
2 255 Bielak MartinBielak Martin 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 26.65 0.243 2.00
3 156 Koronthály OliverKoronthály Oliver 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 26.80 0.183
4 1 Babeľa DominikBabeľa Dominik 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 27.27 0.233 1.00
5 314 Schrimpel LiborSchrimpel Libor 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 27.64 0.209
6 213 Turčan LukášTurčan Lukáš 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 28.51 0.191
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 14.5.2023 - 14:55) official Vietor: +0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 257 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 23.62 0.224 6.00
2 18 Bencze Ján JozefBencze Ján Jozef 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 24.83 0.215 3.00
3 214 Turčan MatúšTurčan Matúš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 28.06 0.279
4 211 Kuffa ŠimonKuffa Šimon 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 28.12 0.321
5 188 Haninec AndrejHaninec Andrej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 28.37 0.219
6 189 Holienčík RenéHolienčík René 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 28.58 0.224
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 14.5.2023 - 14:55) official Vietor: +0.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 203 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 23.76 0.240
2 141 Štefík Lukᚊtefík Lukáš 06 06 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 6 27.12 0.287
3 308 Hruška AdamHruška Adam 08 08 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 27.85 0.208
4 310 Šprlák JurajŠprlák Juraj 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 27.91 0.403
5 281 Šluch MarekŠluch Marek 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 28.29 0.408
6 194 Lovíšek DarrenLovíšek Darren 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 30.79 0.207
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 271 Dávid PeterDávid Peter 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 22.52 0.119 11.00
2 85 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 23.19 0.293 9.00
3 84 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 23.33 0.178 8.00
4 239 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 23.42 0.193
5 276 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 PB 23.45 0.273 7.00
6 257 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 23.62 0.224 6.00
7 235 Láznička JindřichLáznička Jindřich 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 23.70 0.163
8 203 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 23.76 0.240
9 81 Hrubala Jakub AndreasHrubala Jakub Andreas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 23.85 0.240 5.00
10 207 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 23.97 0.241
11 256 Elegańczyk Bartłomiej MatúšElegańczyk Bartłomiej Matúš 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 24.10 0.297 4.00
12 153 Bayer MatúšBayer Matúš 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 24.78 0.256
13 18 Bencze Ján JozefBencze Ján Jozef 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 24.83 0.215 3.00
14 157 Roman MartinRoman Martin 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 25.80 0.276
15 143 Akay OskarAkay Oskar 06 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 25.88 0.163
16 232 Žbodák MartinŽbodák Martin 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 PB 26.64 0.276
17 255 Bielak MartinBielak Martin 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 26.65 0.243 2.00
18 156 Koronthály OliverKoronthály Oliver 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 26.80 0.183
19 141 Štefík Lukᚊtefík Lukáš 06 06 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 6 27.12 0.287
20 1 Babeľa DominikBabeľa Dominik 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 27.27 0.233 1.00
21 314 Schrimpel LiborSchrimpel Libor 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 27.64 0.209
22 308 Hruška AdamHruška Adam 08 08 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 27.85 0.208
23 310 Šprlák JurajŠprlák Juraj 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 27.91 0.403
24 214 Turčan MatúšTurčan Matúš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 28.06 0.279
25 211 Kuffa ŠimonKuffa Šimon 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 28.12 0.321
26 281 Šluch MarekŠluch Marek 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 28.29 0.408
27 188 Haninec AndrejHaninec Andrej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 28.37 0.219
28 213 Turčan LukášTurčan Lukáš 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 28.51 0.191
29 189 Holienčík RenéHolienčík René 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 28.58 0.224
30 194 Lovíšek DarrenLovíšek Darren 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 30.79 0.207

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 14.5.2023 - 14:40) official Vietor: +0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 92 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 24.84 0.197 11.00
2 39 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 25.42 0.186 9.00
3 179 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.63 0.202 8.00
4 170 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 25.86 0.376 5.00
5 159 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 25.87 0.213 4.00
6 130 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 26.23 0.254
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 14.5.2023 - 14:40) official Vietor: +0.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 74 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 PB 25.78 0.191 7.00
2 229 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 25.85 0.231 6.00
3 245 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 26.04 0.154 3.00
4 205 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 PB 26.75 0.204
5 286 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 27.08 0.204
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (ne, 14.5.2023 - 14:40) official Vietor: +1.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 285 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 26.35 0.269 1.00
2 172 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 26.93 0.417
3 137 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 PB 27.52 0.186
4 147 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 PB 28.07 0.340
5 252 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 28.62 0.230
6 249 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 29.38 0.185
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 14.5.2023 - 14:40) official Vietor: +1.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 53 Čmelová EmíliaČmelová Emília 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 PB 27.85 0.159
2 136 Rusnáková LindaRusnáková Linda 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 4 PB 28.03 0.369
3 178 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 28.34 0.250
4 62 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 PB 28.37 0.174
5 102 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 28.44 0.209
6 98 Lelovská SimonaLelovská Simona 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 28.92 0.274
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 14.5.2023 - 14:40) official Vietor: +0.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 267 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 27.45 0.240
2 93 Hutárová SáraHutárová Sára 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 28.30 0.296
3 106 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 29.18 0.435
4 91 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 31.32 0.376
5 75 Vojteková TerezaVojteková Tereza 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 31.53 0.318
6 61 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 PB 32.28 0.425
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ne, 14.5.2023 - 14:40) official Vietor: +0.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 52 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 26.33 0.417 2.00
2 302 Moricová AlexandraMoricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 27.12 0.432
3 254 Gburová DašaGburová Daša 06 06 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 27.18 0.203
4 169 Rončkevičová RadkaRončkevičová Radka 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 27.39 0.201
5 142 Striežencová TerezaStriežencová Tereza 09 09 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 6 28.41 0.253
6 121 Hrebíková EliškaHrebíková Eliška 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 30.40 0.368
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 92 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 24.84 0.197 11.00
2 39 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 25.42 0.186 9.00
3 179 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.63 0.202 8.00
4 74 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 PB 25.78 0.191 7.00
5 229 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 25.85 0.231 6.00
6 170 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 25.86 0.376 5.00
7 159 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 25.87 0.213 4.00
8 245 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 26.04 0.154 3.00
9 130 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 26.23 0.254
10 52 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 26.33 0.417 2.00
11 285 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 26.35 0.269 1.00
12 205 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 PB 26.75 0.204
13 172 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 26.93 0.417
14 286 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 27.08 0.204
15 302 Moricová AlexandraMoricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 27.12 0.432
16 254 Gburová DašaGburová Daša 06 06 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 27.18 0.203
17 169 Rončkevičová RadkaRončkevičová Radka 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 27.39 0.201
18 267 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 27.45 0.240
19 137 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 PB 27.52 0.186
20 53 Čmelová EmíliaČmelová Emília 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 PB 27.85 0.159
21 136 Rusnáková LindaRusnáková Linda 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 4 PB 28.03 0.369
22 147 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 PB 28.07 0.340
23 93 Hutárová SáraHutárová Sára 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 28.30 0.296
24 178 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 28.34 0.250
25 62 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 PB 28.37 0.174
26 142 Striežencová TerezaStriežencová Tereza 09 09 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 6 28.41 0.253
27 102 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 28.44 0.209
28 252 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 28.62 0.230
29 98 Lelovská SimonaLelovská Simona 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 28.92 0.274
30 106 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 29.18 0.435
31 249 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 29.38 0.185
32 121 Hrebíková EliškaHrebíková Eliška 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 30.40 0.368
33 91 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 31.32 0.376
34 75 Vojteková TerezaVojteková Tereza 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 31.53 0.318
35 61 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 PB 32.28 0.425

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 14.5.2023 - 12:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 84 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 0:52.06 0.248 11.00
2 20 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 0:52.35 0.258 9.00
3 257 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 0:53.19 0.333 8.00
4 32 Šabík BenjamínŠabík Benjamín 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 0:54.57 0.235 7.00
5 129 Fojtík JakubFojtík Jakub 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 0:56.64 0.481
50 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 DNF 0.260
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 14.5.2023 - 12:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 272 Jankola MatúšJankola Matúš 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 0:57.36 0.263 6.00
2 77 Bilanič JánBilanič Ján 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 0:58.02 0.311 5.00
3 274 Korinek MatúšKorinek Matúš 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 1:00.29 0.489 3.00
4 141 Štefík Lukᚊtefík Lukáš 06 06 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 1:00.38 0.283
5 281 Šluch MarekŠluch Marek 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 1:03.85 0.295
6 211 Kuffa ŠimonKuffa Šimon 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 1:04.46 0.397
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 14.5.2023 - 12:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 265 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 0:59.14 0.280
2 6 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 1:00.15 0.162 4.00
3 5 Kožuch FilipKožuch Filip 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 1:01.89 0.245 2.00
4 76 Abramov MichaelAbramov Michael 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 1:03.39 0.322 1.00
5 194 Lovíšek DarrenLovíšek Darren 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 1:09.87 0.355
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 84 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 0:52.06 0.248 11.00
2 20 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 0:52.35 0.258 9.00
3 257 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 0:53.19 0.333 8.00
4 32 Šabík BenjamínŠabík Benjamín 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 0:54.57 0.235 7.00
5 129 Fojtík JakubFojtík Jakub 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 0:56.64 0.481
6 272 Jankola MatúšJankola Matúš 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 0:57.36 0.263 6.00
7 77 Bilanič JánBilanič Ján 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 0:58.02 0.311 5.00
8 265 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 0:59.14 0.280
9 6 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 1:00.15 0.162 4.00
10 274 Korinek MatúšKorinek Matúš 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 1:00.29 0.489 3.00
11 141 Štefík Lukᚊtefík Lukáš 06 06 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 1:00.38 0.283
12 5 Kožuch FilipKožuch Filip 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 1:01.89 0.245 2.00
13 76 Abramov MichaelAbramov Michael 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 1:03.39 0.322 1.00
14 281 Šluch MarekŠluch Marek 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 1:03.85 0.295
15 211 Kuffa ŠimonKuffa Šimon 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 1:04.46 0.397
16 194 Lovíšek DarrenLovíšek Darren 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 1:09.87 0.355
50 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 DNF 0.260

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 14.5.2023 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 90 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:58.69 0.198 11.00
2 39 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:59.10 0.220 9.00
3 172 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 1:00.47 0.255 8.00
4 166 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 1:02.05 0.526 7.00
5 293 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 1:03.88 0.423 5.00
6 240 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 1:04.70 0.195 4.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 14.5.2023 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 56 Chudá EmmaChudá Emma 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 PB 1:03.70 0.218 6.00
2 58 Lukesova EliškaLukesova Eliška 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 PB 1:05.40 0.273 3.00
3 167 Perknovská LauraPerknovská Laura 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 1:06.35 0.169 1.00
4 116 Bíliková BronislavaBíliková Bronislava 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 1:07.56 0.458
5 121 Hrebíková EliškaHrebíková Eliška 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 1:07.89 0.491
6 152 Králiková ZuzanaKráliková Zuzana 07 07 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 1:11.42 0.455
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 14.5.2023 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 215 Badániková Rebeka MáriaBadániková Rebeka Mária 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 1:07.31 0.280
2 64 Sopková AlicaSopková Alica 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 PB 1:08.08 0.353
3 151 Ištokovičová KarinIštokovičová Karin 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 1:10.26 0.294
4 73 Martausová NatáliaMartausová Natália 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 1:11.98 0.340
5 241 Halušková EllaHalušková Ella 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 1:12.72 0.305
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (ne, 14.5.2023 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 218 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 1:05.95 0.228 2.00
2 231 Zábojníková SimonaZábojníková Simona 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 1:06.65 0.257
3 270 Kocianová NikolaKocianová Nikola 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 1:06.89 0.540
4 174 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:13.30 0.480
5 65 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 PB 1:15.27 0.259
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 90 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:58.69 0.198 11.00
2 39 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:59.10 0.220 9.00
3 172 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 1:00.47 0.255 8.00
4 166 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 1:02.05 0.526 7.00
5 56 Chudá EmmaChudá Emma 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 PB 1:03.70 0.218 6.00
6 293 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 1:03.88 0.423 5.00
7 240 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 1:04.70 0.195 4.00
8 58 Lukesova EliškaLukesova Eliška 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 PB 1:05.40 0.273 3.00
9 218 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 1:05.95 0.228 2.00
10 167 Perknovská LauraPerknovská Laura 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 1:06.35 0.169 1.00
11 231 Zábojníková SimonaZábojníková Simona 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 1:06.65 0.257
12 270 Kocianová NikolaKocianová Nikola 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 1:06.89 0.540
13 215 Badániková Rebeka MáriaBadániková Rebeka Mária 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 1:07.31 0.280
14 116 Bíliková BronislavaBíliková Bronislava 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 1:07.56 0.458
15 121 Hrebíková EliškaHrebíková Eliška 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 1:07.89 0.491
16 64 Sopková AlicaSopková Alica 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 PB 1:08.08 0.353
17 151 Ištokovičová KarinIštokovičová Karin 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 1:10.26 0.294
18 152 Králiková ZuzanaKráliková Zuzana 07 07 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 1:11.42 0.455
19 73 Martausová NatáliaMartausová Natália 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 1:11.98 0.340
20 241 Halušková EllaHalušková Ella 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 1:12.72 0.305
21 174 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:13.30 0.480
22 65 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 PB 1:15.27 0.259

800 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 14.5.2023 - 13:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 20 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:08.16 11.00
2 309 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 07 07 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 PB 2:09.39
3 253 Gajan JánGajan Ján 08 08 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 PB 2:13.34
4 150 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 2:14.55
5 206 Bíroš DávidBíroš Dávid 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 10 2:20.15
6 1 Babeľa DominikBabeľa Dominik 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 2:28.42 9.00
7 79 Frajt JurajFrajt Juraj 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 2:30.89 8.00
8 193 Konušík MatejKonušík Matej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 PB 2:41.03 7.00
9 258 Haviar MichalHaviar Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 9 PB 2:41.64 6.00
10 192 Konušík JakubKonušík Jakub 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 PB 2:44.44 5.00
24 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 DNS
Celkom 11 pretekárov

800 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 14.5.2023 - 13:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 169 Rončkevičová RadkaRončkevičová Radka 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 2:22.06 11.00
2 144 Gáliková Eliška EllaGáliková Eliška Ella 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 2:23.09
3 146 Polačiková AnetaPolačiková Aneta 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 10 PB 2:28.48
4 295 Kalmanová EvaKalmanová Eva 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 2:29.10 9.00
5 160 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 2:30.62 8.00
6 311 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 SB 2:32.16
7 54 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 9 2:42.34 7.00
8 296 Košárková BarboraKošárková Barbora 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:43.51 6.00
9 38 Hasprová LauraHasprová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 2:43.52 5.00
10 59 Mikušová EmaMikušová Ema 07 07 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 8 2:43.90 4.00
Celkom 10 pretekárov
Beh 02 (ne, 14.5.2023 - 13:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 299 Lukáčová MichaelaLukáčová Michaela 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 2:45.29 3.00
2 135 Okuliarová NinaOkuliarová Nina 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 4 PB 2:45.62
3 71 Gutteková KláraGutteková Klára 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 2:46.99 2.00
4 227 Škorová VanesaŠkorová Vanesa 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 2:52.19 1.00
5 89 Filipová LeaFilipová Lea 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:53.60
6 181 Pavelková DominikaPavelková Dominika 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:55.72
7 250 Varechová MiriamVarechová Miriam 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 3:17.14
8 251 Vargovčáková NinaVargovčáková Nina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 3:19.85
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 169 Rončkevičová RadkaRončkevičová Radka 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 2:22.06 11.00
2 144 Gáliková Eliška EllaGáliková Eliška Ella 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 2:23.09
3 146 Polačiková AnetaPolačiková Aneta 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 10 PB 2:28.48
4 295 Kalmanová EvaKalmanová Eva 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 2:29.10 9.00
5 160 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 2:30.62 8.00
6 311 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 SB 2:32.16
7 54 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 9 2:42.34 7.00
8 296 Košárková BarboraKošárková Barbora 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:43.51 6.00
9 38 Hasprová LauraHasprová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 2:43.52 5.00
10 59 Mikušová EmaMikušová Ema 07 07 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 8 2:43.90 4.00
11 299 Lukáčová MichaelaLukáčová Michaela 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 2:45.29 3.00
12 135 Okuliarová NinaOkuliarová Nina 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 4 PB 2:45.62
13 71 Gutteková KláraGutteková Klára 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 2:46.99 2.00
14 227 Škorová VanesaŠkorová Vanesa 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 2:52.19 1.00
15 89 Filipová LeaFilipová Lea 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:53.60
16 181 Pavelková DominikaPavelková Dominika 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:55.72
17 250 Varechová MiriamVarechová Miriam 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 3:17.14
18 251 Vargovčáková NinaVargovčáková Nina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 3:19.85

1500 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 14.5.2023 - 14:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 32 Šabík BenjamínŠabík Benjamín 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 4:48.22 11.00
2 78 Čičko PatrikČičko Patrik 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 5:16.93 9.00
3 10 Šelc DanielŠelc Daniel 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 5:31.57 8.00
4 26 Laho SamkoLaho Samko 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 5:46.05 7.00
5 29 Petrovics SebastiánPetrovics Sebastián 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 5:46.40 6.00
6 16 Bédi FilipBédi Filip 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 6:41.84 5.00
17 Beke ÁronBeke Áron 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 DNS
Celkom 7 pretekárov

1500 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 14.5.2023 - 14:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 303 Moricová LuciaMoricová Lucia 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 5:16.30 11.00
2 224 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 5:16.79 9.00
3 312 Ochodničanová MiriamaOchodničanová Miriama 08 08 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 5:31.93
4 313 Šadláková SáraŠadláková Sára 08 08 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 9 5:32.20
5 226 Piková LaraPiková Lara 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 5:38.23 8.00
6 88 Čontofalská ElaČontofalská Ela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 6:09.37 7.00
7 64 Sopková AlicaSopková Alica 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 6:16.27 6.00
8 65 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 6:55.63 5.00
9 123 Sidorová NikitaSidorová Nikita 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 7:16.74 4.00
10 46 Vyšňanová EmaVyšňanová Ema 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10 7:23.99 3.00
Celkom 10 pretekárov

3000 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 14.5.2023 - 15:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 201 Jonek BohdanJonek Bohdan 06 06 Maratón klub RajecMaratón klub Rajec 1 09:41.18
2 202 Jonek TobiášJonek Tobiáš 06 06 Maratón klub RajecMaratón klub Rajec 2 09:43.56
3 279 Sokolík AndrejSokolík Andrej 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 10:16.02 11.00
4 209 Gärtner MikulášGärtner Mikuláš 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 10:24.10
5 195 Mikuš DanielMikuš Daniel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 11:12.76 9.00
6 208 Gajdoš MartinGajdoš Martin 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 11:24.90
112 Samek LukášSamek Lukáš 08 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 DNS
Celkom 7 pretekárov

3000 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 14.5.2023 - 15:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 103 Sopková LuciaSopková Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 10:53.95 11.00
2 287 Blahová NinaBlahová Nina 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 11:14.23 9.00
3 223 Kučavíková DáliaKučavíková Dália 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 12:20.35 8.00
4 111 Vozáriková StelaVozáriková Stela 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12:58.57 7.00
5 44 Otrasová AnetaOtrasová Aneta 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 14:06.76 6.00
6 66 Vengrin LeontinaVengrin Leontina 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 PB 15:25.79 5.00
Celkom 6 pretekárov

100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (Vložený beh)

Vložený beh (ne, 14.5.2023 - 12:25) official Vietor: +1.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 74 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 14.07 0.129
2 229 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 14.69 0.210
3 205 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 14.86 0.210
4 130 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 15.52 0.352
138 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 DNF 0.217
Celkom 5 pretekárov

100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 14.5.2023 - 11:30) official Vietor: -1.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 289 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 14.13 0.202 11.00
2 74 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 PB 14.32 0.175 9.00
3 138 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 14.55 0.188
4 205 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 PB 14.89 0.148
5 229 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 15.12 0.185 8.00
6 115 Bezdíčková DominikaBezdíčková Dominika 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 15.40 0.197 7.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 14.5.2023 - 11:30) official Vietor: -1.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 290 Grossová MichaelaGrossová Michaela 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 15.99 0.219 6.00
2 104 Stanová SoňaStanová Soňa 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 16.05 0.172 5.00
3 67 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 16.81 0.250 3.00
43 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 DNF 0.215
69 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 DQ 0.023
Poznámky:
DQ 16.7.1
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (ne, 14.5.2023 - 11:30) official Vietor: -0.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 130 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 15.98 0.356
2 37 Ambrozyova DominikaAmbrozyova Dominika 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 16.72 0.268 4.00
3 102 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 17.05 0.218 2.00
4 106 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 17.06 0.193 1.00
5 96 Králiková PetraKráliková Petra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 17.80 0.295
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 289 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 14.13 0.202 11.00
2 74 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 PB 14.32 0.175 9.00
3 138 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 14.55 0.188
4 205 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 PB 14.89 0.148
5 229 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 15.12 0.185 8.00
6 115 Bezdíčková DominikaBezdíčková Dominika 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 15.40 0.197 7.00
7 130 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 15.98 0.356
8 290 Grossová MichaelaGrossová Michaela 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 15.99 0.219 6.00
9 104 Stanová SoňaStanová Soňa 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 16.05 0.172 5.00
10 37 Ambrozyova DominikaAmbrozyova Dominika 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 16.72 0.268 4.00
11 67 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 16.81 0.250 3.00
12 102 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 17.05 0.218 2.00
13 106 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 17.06 0.193 1.00
14 96 Králiková PetraKráliková Petra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 17.80 0.295
43 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 DNF 0.215
69 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 DQ 0.023

110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Vložený beh)

Vložený beh (ne, 14.5.2023 - 12:20) official Vietor: +1.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 271 Dávid PeterDávid Peter 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 13.55 0.174
2 203 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 14.65 0.178
3 237 Pelikán ŠimonPelikán Šimon 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 14.94 0.182
Celkom 3 pretekári

110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 14.5.2023 - 11:45) official Vietor: +0.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 271 Dávid PeterDávid Peter 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 NR 13.67 0.152 11.00
2 203 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 PB 14.70 0.176
3 237 Pelikán ŠimonPelikán Šimon 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 14.94 0.202
4 4 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 15.57 0.197 8.00
5 2 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 16.03 0.201 7.00
6 30 Róža Samuel SebastianRóža Samuel Sebastian 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 16.39 0.248 6.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 14.5.2023 - 11:45) official Vietor: +0.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 12 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 15.08 0.179 9.00
2 47 Drobena JánDrobena Ján 07 07 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 PB 18.16 0.178
3 35 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 18.23 0.333 5.00
4 200 Zigo JakubZigo Jakub 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 19.86 0.211 4.00
5 6 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 21.49 0.201 3.00
6 149 Horný JakubHorný Jakub 07 07 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 2 21.90 0.192
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 271 Dávid PeterDávid Peter 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 NR 13.67 0.152 11.00
2 203 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 PB 14.70 0.176
3 237 Pelikán ŠimonPelikán Šimon 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 14.94 0.202
4 12 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 15.08 0.179 9.00
5 4 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 15.57 0.197 8.00
6 2 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 16.03 0.201 7.00
7 30 Róža Samuel SebastianRóža Samuel Sebastian 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 16.39 0.248 6.00
8 47 Drobena JánDrobena Ján 07 07 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 PB 18.16 0.178
9 35 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 18.23 0.333 5.00
10 200 Zigo JakubZigo Jakub 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 19.86 0.211 4.00
11 6 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 21.49 0.201 3.00
12 149 Horný JakubHorný Jakub 07 07 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 2 21.90 0.192

400 m prekážok [83,8 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 14.5.2023 - 14:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 12 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 0:58.52 0.298 11.00
2 237 Pelikán ŠimonPelikán Šimon 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 0:59.54 0.248
3 35 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 1:02.92 0.255 9.00
4 30 Róža Samuel SebastianRóža Samuel Sebastian 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 1:03.29 0.236 8.00
5 4 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 1:06.48 0.248 6.00
6 33 Tököly FilipTököly Filip 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 1:14.01 0.200 4.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 14.5.2023 - 14:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 236 Lipka MartinLipka Martin 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:02.34 0.265
2 232 Žbodák MartinŽbodák Martin 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 1:05.99 0.258
3 7 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 1:06.40 0.233 7.00
4 86 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 1:10.07 0.247 5.00
5 11 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 1:15.06 0.289 3.00
283 Židek MarkoŽidek Marko 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 12 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 0:58.52 0.298 11.00
2 237 Pelikán ŠimonPelikán Šimon 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 0:59.54 0.248
3 236 Lipka MartinLipka Martin 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:02.34 0.265
4 35 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 1:02.92 0.255 9.00
5 30 Róža Samuel SebastianRóža Samuel Sebastian 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 1:03.29 0.236 8.00
6 232 Žbodák MartinŽbodák Martin 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 1:05.99 0.258
7 7 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 1:06.40 0.233 7.00
8 4 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 1:06.48 0.248 6.00
9 86 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 1:10.07 0.247 5.00
10 33 Tököly FilipTököly Filip 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 1:14.01 0.200 4.00
11 11 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 1:15.06 0.289 3.00
283 Židek MarkoŽidek Marko 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 DNS

400 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 14.5.2023 - 13:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 115 Bezdíčková DominikaBezdíčková Dominika 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 PB 1:03.40 0.250 11.00
2 100 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 1:05.83 0.200 9.00
3 69 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 PB 1:09.76 0.241 7.00
4 43 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 1:12.26 0.268 6.00
5 56 Chudá EmmaChudá Emma 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 1:19.69 0.278 4.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 14.5.2023 - 13:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 290 Grossová MichaelaGrossová Michaela 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 1:08.59 0.255 8.00
2 300 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 1:14.52 0.289 5.00
3 96 Králiková PetraKráliková Petra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 1:20.05 0.246 3.00
4 67 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 1:22.03 0.233 2.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 115 Bezdíčková DominikaBezdíčková Dominika 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 PB 1:03.40 0.250 11.00
2 100 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 1:05.83 0.200 9.00
3 290 Grossová MichaelaGrossová Michaela 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 1:08.59 0.255 8.00
4 69 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 PB 1:09.76 0.241 7.00
5 43 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 1:12.26 0.268 6.00
6 300 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 1:14.52 0.289 5.00
7 56 Chudá EmmaChudá Emma 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 1:19.69 0.278 4.00
8 96 Králiková PetraKráliková Petra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 1:20.05 0.246 3.00
9 67 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 1:22.03 0.233 2.00

2000 m prekážok [83,8 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 14.5.2023 - 13:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 204 Hulka AlexHulka Alex 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 06:21.24
2 11 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08:08.91 11.00
3 77 Bilanič JánBilanič Ján 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08:22.49 9.00
4 6 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 09:25.83 8.00
Poznámky:
Prvá a posledná prekážka v každom kole boli omylom vo výške 91,4 cm
Celkom 4 pretekári

2000 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 14.5.2023 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 139 Drahovská EliškaDrahovská Eliška 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 7:48.23
2 183 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 8:03.68 11.00
3 68 Cabanová AlexandraCabanová Alexandra 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 PB 8:18.35 9.00
4 91 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 8:19.71 8.00
5 304 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 8:24.36 7.00
219 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 DNF
Celkom 6 pretekárov

Chôdza dráha 3000 m - Dorastenky

(ne, 14.5.2023 - 11:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Karty Body
1 94 Indrišková TimeaIndrišková Timea 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 16:19.82 11.00
2 105 Supeková SofiaSupeková Sofia 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 16:48.31 9.00
3 70 Gutisová NatáliaGutisová Natália 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 17:14.02 8.00
4 306 Vicáňová NicolVicáňová Nicol 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 18:36.28 7.00
5 75 Vojteková TerezaVojteková Tereza 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 19:41.24 6.00
6 180 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 20:14.36 5.00
7 247 Nováková HanaNováková Hana 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 PB 20:57.07 4.00
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci

(ne, 14.5.2023 - 12:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 155 160 165 170 175 180 185 190 194 198 201 204 207 210 213 216 219 222 225 228 Body
1 148 Šlajferčík TobiasŠlajferčík Tobias
Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan...
07 07 13 PB 185 - o o o o xo o xxx
2 238 Polák MarošPolák Maroš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 12 PB 175 - o o xxo o xxx
3= 273 Jelínek JakubJelínek Jakub
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 5 PB 170 o o o o xxx 10.00
3= 187 Daniž DominikDaniž Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 10 170 o o o o xxx 10.00
5 186 Bros DominikBros Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 4 PB 165 o o xxo xxx 8.00
6= 277 Michalko MatejMichalko Matej
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 11 160 o o xxx 6.50
6= 259 Kucbel DávidKucbel Dávid
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 6 160 o o xxx 6.50
8 7 Nehyba MatúšNehyba Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 8 155 xo xxx 5.00
9= 200 Zigo JakubZigo Jakub
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 3 PB 155 xxo xxx 4.00
9= 129 Fojtík JakubFojtík Jakub
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
07 07 9 155 xxo x xx
9 Ščepán MichalŠčepán Michal
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 1 NM xxx
198 Rúrik MarcoRúrik Marco
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 2 NM xxx
210 Jurga AdamJurga Adam
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 7 NM xxx
Celkom 13 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(ne, 14.5.2023 - 14:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 145 150 155 160 164 167 170 Body
1 289 Frličková LauraFrličková Laura
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 10 PB 167 o o o xo xo o xxx 11.00
2 108 Šiková SaraŠiková Sara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 11 160 o o o o xxx 9.00
3 107 Šiková NelaŠiková Nela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 8 155 o o xo xxx 8.00
MS 291 Hlavatá DianaHlavatá Diana
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
06 06 12 155 o o xxo xxx
5 170 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
09 09 5 150 xo o r 7.00
6 117 Cepková LýdiaCepková Lýdia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 9 150 xo xo xxx 6.00
7 218 Gabčíková NelaGabčíková Nela
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 6 150 o xxo xxx 5.00
8 67 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara
Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov
06 06 4 150 xo xxo xxx 4.00
9 243 Ledecká KatarínaLedecká Katarína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 7 145 xo xxx 3.00
124 Smerigová KristínaSmerigová Kristína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 1 NM xxx
118 Čačková LeaČačková Lea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 3 NM xr
69 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota
Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov
09 09 2 NM xxx
Celkom 12 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenci

(ne, 14.5.2023 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 250 270 290 Body
1= 33 Tököly FilipTököly Filip
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 3 270 o o xxx 10.00
1= 7 Nehyba MatúšNehyba Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 2 270 o o xxx 10.00
Celkom 2 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenky

(ne, 14.5.2023 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 200 220 240 260 280 290 305 315 320 330 340 350 360 370 380 390 400 410 Body
1 62 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
06 06 5 305 - - o o o xo xo xxx 11.00
2 87 Boledovičová OlíviaBoledovičová Olívia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 2 PB 220 o o xxx 9.00
3 41 Juhásová IvanaJuhásová Ivana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 4 200 o r 8.00
4 176 Drugdová DianaDrugdová Diana
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 3 200 xo xxx 7.00
182 Pillerová MartinaPillerová Martina
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 1 NM xxx
Celkom 5 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(ne, 14.5.2023 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 35 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
06 06 17 605 +0.0 m/s 580  0,10 x 605  0,00 605 x 590  0,80 602  0,30 11.00
2 277 Michalko MatejMichalko Matej
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 16 588 +0.0 m/s 571  0,20 558  0,40 537  0,00 571 588  0,00 x 563  4,00 9.00
3 4 Houndjo EricHoundjo Eric
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 12 571 +0.6 m/s 571  0,60 541  0,40 425  0,10 571 568  0,20 564  0,10 561  0,00 8.00
4 3 Houndjo AlexHoundjo Alex
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 14 568 +0.1 m/s 555  0,10 538  0,30 568  0,10 568 558  0,50 557  0,40 x 7.00
5 36 Záležák ŠimonZáležák Šimon
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
08 08 15 562 +0.1 m/s x 560  0,00 558  0,60 560 543  0,50 562  0,10 x 6.00
6 187 Daniž DominikDaniž Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 11 544 +0.1 m/s x 544  0,10 - 544 541  0,20 528  0,10 x 5.00
7 48 Mišinec MaximMišinec Maxim
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
07 07 9 527 +0.3 m/s 483  0,60 499  0,30 520  0,20 520 492  0,90 527  0,30 500  0,50
8 207 Briš TomášBriš Tomáš
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 13 527 +0.6 m/s x 527  0,60 480  0,20 527 500  0,00 x 495  0,70
9 186 Bros DominikBros Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 10 518 +0.2 m/s 499  0,20 518  0,20 - 518 4.00
10 261 Luka MatejLuka Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 6 PB 510 +0.4 m/s 510  0,40 504  0,50 480  0,00 510 3.00
11 49 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
07 07 2 PB 510 +0.3 m/s 491  0,20 497  0,10 510  0,30 510
12 213 Turčan LukášTurčan Lukáš
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
06 06 8 494 +0.8 m/s 375  0,10 494  0,80 x 494
13 199 Wagner MarcusWagner Marcus
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 5 PB 489 +0.1 m/s 478  0,30 489  0,10 483  0,30 489 2.00
14 214 Turčan MatúšTurčan Matúš
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 7 483 +0.1 m/s 483  0,10 x x 483
15 155 Kolek BohuslavKolek Bohuslav
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
09 09 3 PB 476 +0.1 m/s 476  0,10 455  0,30 449  0,10 476
16 266 Pavlík FilipPavlík Filip
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
07 07 1 PB 448 +1.0 m/s 448  1,00 437  0,80 426  0,20 448
17 255 Bielak MartinBielak Martin
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 4 373 +0.4 m/s x x 373  0,40 373 1.00
Celkom 17 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(ne, 14.5.2023 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 285 Bieliková NatáliaBieliková Natália
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
06 06 26 546 -0.5 m/s 514  0,40 521  -0,70 494  -0,90 521 516  -0,60 546  -0,50 392  0,20 11.00
2 159 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
07 07 27 542 -0.4 m/s 532  0,30 527  -0,10 - 532 541  -0,90 542  -0,40 527  -0,40 9.00
3 301 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 25 521 +0.5 m/s 509  0,30 519  -0,50 510  -1,00 519 509  -0,80 509  -0,10 521  0,50 8.00
4 267 Beláková AnabelBeláková Anabel
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 18 PB 504 -0.2 m/s 493  0,40 504  -0,20 502  0,20 504 498  -1,00 493  -0,30 493  0,20
5 205 Svatíková TamaraSvatíková Tamara
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 21 498 +0.5 m/s 484  0,20 490  0,80 489  0,70 490 496  0,60 498  0,50 x
6 130 Ďurišová PetraĎurišová Petra
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
07 07 24 492 -0.6 m/s x x 485  -0,50 485 492  -0,60 x 492  -0,20
7 74 Vaňová EmaVaňová Ema
Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov
07 07 23 488 +0.0 m/s 367  0,10 470  0,80 329  0,00 470 488  0,00 488  0,50 x 7.00
8 218 Gabčíková NelaGabčíková Nela
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 20 485 +0.2 m/s 461  0,40 484  -0,50 457  0,10 484 424  0,60 x 485  0,20 6.00
MS 262 Brišová AlexandraBrišová Alexandra
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 16 469 +0.1 m/s 469  0,10 453  -0,10 x 469
10 171 Svobodová NelaSvobodová Nela
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
09 09 15 467 -0.4 m/s 467  0,00 432  -0,40 467  -0,40 467 5.00
11 119 Galánková NinaGalánková Nina
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 14 454 +0.2 m/s 454  0,20 443  1,00 443  -0,20 454 4.00
12 93 Hutárová SáraHutárová Sára
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 19 450 -0.6 m/s 446  0,60 450  -0,60 438  -0,30 450 3.00
13 161 Čerepkaiova DanielaČerepkaiova Daniela
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
07 07 17 441 +0.3 m/s 421  0,20 438  0,10 441  0,30 441 2.00
14 177 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 10 427 +0.1 m/s x 427  0,10 x 427 1.00
15 56 Chudá EmmaChudá Emma
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
09 09 5 PB 426 +0.7 m/s 426  0,70 421  0,50 416  0,30 426
16 268 Holúbková MonikaHolúbková Monika
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 4 PB 426 +0.7 m/s 426  0,70 396  0,60 418  -0,20 426
17 248 Sovová MartinaSovová Martina
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
09 09 9 421 +0.7 m/s 414  -0,10 421  0,70 x 421
18 243 Ledecká KatarínaLedecká Katarína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 11 410 +0.3 m/s 409  -0,20 345  0,10 410  0,30 410
19 233 Altániová SimonaAltániová Simona
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
06 06 3 PB 394 +0.2 m/s 394  0,20 370  0,40 385  -0,30 394
20 68 Cabanová AlexandraCabanová Alexandra
Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov
08 08 12 391 +0.1 m/s 391  0,10 384  0,70 376  -0,40 391
21 234 Dubcová VeronikaDubcová Veronika
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
06 06 7 391 +0.4 m/s x 391  0,40 358  0,00 391
22 249 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 8 383 +0.4 m/s 366  0,40 383  0,40 382  0,00 383
23 269 Hrubová VanesaHrubová Vanesa
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
07 07 2 357 +0.0 m/s 349  0,20 357  0,00 336  0,20 357
24 182 Pillerová MartinaPillerová Martina
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 1 PB 346 +0.0 m/s 346  0,00 312  0,40 319  -0,40 346
13 Grígelová KarenGrígelová Karen
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 22 NM x x r -
131 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
06 06 13 NM x x x -
Celkom 26 pretekárov

Trojskok - Dorastenci

(ne, 14.5.2023 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 212 Michlík RichardMichlík Richard
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
06 06 4 12.41 +0.0 m/s 11.76  0,10 12.28  0,30 12.28  -0,10 12.28 12.41  0,00 12.04  0,60 x
2 238 Polák MarošPolák Maroš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 3 11.59 +0.4 m/s 11.14  0,10 11.06  -0,20 x 11.14 x 11.58  1,10 11.59  0,40
3 47 Drobena JánDrobena Ján
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
07 07 2 11.25 +0.7 m/s 11.04  0,00 11.15  0,20 11.07  0,10 11.15 10.93  -0,10 11.25  0,70 10.87  -0,10
4 33 Tököly FilipTököly Filip
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 1 10.54 +0.4 m/s 10.46  0,00 - 10.31  0,10 10.46 10.46  0,10 10.28  0,20 10.54  0,40 11.00
Celkom 4 pretekárov

Trojskok - Dorastenky

(ne, 14.5.2023 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 301 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 6 11.31 +0.0 m/s 10.95  0,40 11.31  0,00 11.14  0,20 11.31 11.17  0,30 10.37  -0,10 10.93  0,10 11.00
2 13 Grígelová KarenGrígelová Karen
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 5 09.59 -0.1 m/s x 09.59  -0,10 x 9.59 09.34  0,00 09.45  0,40 09.24  0,60
3 244 Maršalová PetraMaršalová Petra
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 2 SB 09.58 +0.1 m/s 09.58  0,10 08.90  0,20 08.94  0,30 9.58 08.89  -0,10 08.92  0,20 x 9.00
4 242 Hlebašková LauraHlebašková Laura
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 1 PB 09.36 +0.4 m/s 08.92  0,40 09.23  0,00 09.16  0,30 9.23 09.22  -0,40 09.36  0,40 09.19  0,70 8.00
5 126 Zacharová ZojaZacharová Zoja
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 4 08.76 -0.2 m/s 08.00  0,30 08.76  -0,20 08.62  0,40 8.76 08.64  0,10 07.43  0,20 08.48  0,40 7.00
6 107 Šiková NelaŠiková Nela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 3 08.69 +0.0 m/s 08.69  0,00 - - 8.69 -