<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo Dorasteneckej ligy

Dubnica nad Váhom (14. 5. 2023)

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 14.5.2023 - 14:55) official Vietor: +0.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 271 Dávid PeterDávid Peter 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 22.52 0.119 11.00
2 85 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 23.19 0.293 9.00
3 239 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 23.42 0.193
4 276 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 PB 23.45 0.273 7.00
5 235 Láznička JindřichLáznička Jindřich 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 23.70 0.163
6 81 Hrubala Jakub AndreasHrubala Jakub Andreas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 23.85 0.240 5.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 14.5.2023 - 14:55) official Vietor: +0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 84 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 23.33 0.178 8.00
2 207 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 23.97 0.241
3 256 Elegańczyk Bartłomiej MatúšElegańczyk Bartłomiej Matúš 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 24.10 0.297 4.00
4 153 Bayer MatúšBayer Matúš 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 24.78 0.256
5 157 Roman MartinRoman Martin 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 25.80 0.276
6 143 Akay OskarAkay Oskar 06 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 25.88 0.163
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 14.5.2023 - 14:55) official Vietor: +0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 232 Žbodák MartinŽbodák Martin 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 PB 26.64 0.276
2 255 Bielak MartinBielak Martin 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 26.65 0.243 2.00
3 156 Koronthály OliverKoronthály Oliver 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 26.80 0.183
4 1 Babeľa DominikBabeľa Dominik 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 27.27 0.233 1.00
5 314 Schrimpel LiborSchrimpel Libor 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 27.64 0.209
6 213 Turčan LukášTurčan Lukáš 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 28.51 0.191
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 14.5.2023 - 14:55) official Vietor: +0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 257 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 23.62 0.224 6.00
2 18 Bencze Ján JozefBencze Ján Jozef 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 24.83 0.215 3.00
3 214 Turčan MatúšTurčan Matúš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 28.06 0.279
4 211 Kuffa ŠimonKuffa Šimon 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 28.12 0.321
5 188 Haninec AndrejHaninec Andrej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 28.37 0.219
6 189 Holienčík RenéHolienčík René 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 28.58 0.224
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 14.5.2023 - 14:55) official Vietor: +0.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 203 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 23.76 0.240
2 141 Štefík Lukᚊtefík Lukáš 06 06 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 6 27.12 0.287
3 308 Hruška AdamHruška Adam 08 08 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 27.85 0.208
4 310 Šprlák JurajŠprlák Juraj 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 27.91 0.403
5 281 Šluch MarekŠluch Marek 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 28.29 0.408
6 194 Lovíšek DarrenLovíšek Darren 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 30.79 0.207
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 271 Dávid PeterDávid Peter 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 22.52 0.119 11.00
2 85 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 23.19 0.293 9.00
3 84 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 23.33 0.178 8.00
4 239 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 23.42 0.193
5 276 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 PB 23.45 0.273 7.00
6 257 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 23.62 0.224 6.00
7 235 Láznička JindřichLáznička Jindřich 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 23.70 0.163
8 203 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 23.76 0.240
9 81 Hrubala Jakub AndreasHrubala Jakub Andreas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 23.85 0.240 5.00
10 207 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 23.97 0.241
11 256 Elegańczyk Bartłomiej MatúšElegańczyk Bartłomiej Matúš 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 24.10 0.297 4.00
12 153 Bayer MatúšBayer Matúš 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 24.78 0.256
13 18 Bencze Ján JozefBencze Ján Jozef 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 24.83 0.215 3.00
14 157 Roman MartinRoman Martin 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 25.80 0.276
15 143 Akay OskarAkay Oskar 06 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 25.88 0.163
16 232 Žbodák MartinŽbodák Martin 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 PB 26.64 0.276
17 255 Bielak MartinBielak Martin 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 26.65 0.243 2.00
18 156 Koronthály OliverKoronthály Oliver 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 26.80 0.183
19 141 Štefík Lukᚊtefík Lukáš 06 06 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 6 27.12 0.287
20 1 Babeľa DominikBabeľa Dominik 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 27.27 0.233 1.00
21 314 Schrimpel LiborSchrimpel Libor 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 27.64 0.209
22 308 Hruška AdamHruška Adam 08 08 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 27.85 0.208
23 310 Šprlák JurajŠprlák Juraj 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 27.91 0.403
24 214 Turčan MatúšTurčan Matúš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 28.06 0.279
25 211 Kuffa ŠimonKuffa Šimon 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 28.12 0.321
26 281 Šluch MarekŠluch Marek 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 28.29 0.408
27 188 Haninec AndrejHaninec Andrej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 28.37 0.219
28 213 Turčan LukášTurčan Lukáš 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 28.51 0.191
29 189 Holienčík RenéHolienčík René 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 28.58 0.224
30 194 Lovíšek DarrenLovíšek Darren 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 30.79 0.207

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 14.5.2023 - 14:40) official Vietor: +0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 92 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 24.84 0.197 11.00
2 39 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 25.42 0.186 9.00
3 179 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.63 0.202 8.00
4 170 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 25.86 0.376 5.00
5 159 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 25.87 0.213 4.00
6 130 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 26.23 0.254
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 14.5.2023 - 14:40) official Vietor: +0.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 74 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 PB 25.78 0.191 7.00
2 229 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 25.85 0.231 6.00
3 245 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 26.04 0.154 3.00
4 205 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 PB 26.75 0.204
5 286 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 27.08 0.204
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (ne, 14.5.2023 - 14:40) official Vietor: +1.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 285 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 26.35 0.269 1.00
2 172 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 26.93 0.417
3 137 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 PB 27.52 0.186
4 147 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 PB 28.07 0.340
5 252 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 28.62 0.230
6 249 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 29.38 0.185
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 14.5.2023 - 14:40) official Vietor: +1.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 53 Čmelová EmíliaČmelová Emília 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 PB 27.85 0.159
2 136 Rusnáková LindaRusnáková Linda 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 4 PB 28.03 0.369
3 178 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 28.34 0.250
4 62 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 PB 28.37 0.174
5 102 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 28.44 0.209
6 98 Lelovská SimonaLelovská Simona 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 28.92 0.274
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 14.5.2023 - 14:40) official Vietor: +0.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 267 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 27.45 0.240
2 93 Hutárová SáraHutárová Sára 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 28.30 0.296
3 106 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 29.18 0.435
4 91 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 31.32 0.376
5 75 Vojteková TerezaVojteková Tereza 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 31.53 0.318
6 61 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 PB 32.28 0.425
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ne, 14.5.2023 - 14:40) official Vietor: +0.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 52 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 26.33 0.417 2.00
2 302 Moricová AlexandraMoricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 27.12 0.432
3 254 Gburová DašaGburová Daša 06 06 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 27.18 0.203
4 169 Rončkevičová RadkaRončkevičová Radka 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 27.39 0.201
5 142 Striežencová TerezaStriežencová Tereza 09 09 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 6 28.41 0.253
6 121 Hrebíková EliškaHrebíková Eliška 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 30.40 0.368
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 92 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 24.84 0.197 11.00
2 39 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 25.42 0.186 9.00
3 179 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.63 0.202 8.00
4 74 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 PB 25.78 0.191 7.00
5 229 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 25.85 0.231 6.00
6 170 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 25.86 0.376 5.00
7 159 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 25.87 0.213 4.00
8 245 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 26.04 0.154 3.00
9 130 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 26.23 0.254
10 52 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 26.33 0.417 2.00
11 285 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 26.35 0.269 1.00
12 205 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 PB 26.75 0.204
13 172 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 26.93 0.417
14 286 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 27.08 0.204
15 302 Moricová AlexandraMoricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 27.12 0.432
16 254 Gburová DašaGburová Daša 06 06 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 27.18 0.203
17 169 Rončkevičová RadkaRončkevičová Radka 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 27.39 0.201
18 267 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 27.45 0.240
19 137 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 PB 27.52 0.186
20 53 Čmelová EmíliaČmelová Emília 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 PB 27.85 0.159
21 136 Rusnáková LindaRusnáková Linda 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 4 PB 28.03 0.369
22 147 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 PB 28.07 0.340
23 93 Hutárová SáraHutárová Sára 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 28.30 0.296
24 178 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 28.34 0.250
25 62 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 PB 28.37 0.174
26 142 Striežencová TerezaStriežencová Tereza 09 09 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 6 28.41 0.253
27 102 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 28.44 0.209
28 252 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 28.62 0.230
29 98 Lelovská SimonaLelovská Simona 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 28.92 0.274
30 106 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 29.18 0.435
31 249 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 29.38 0.185
32 121 Hrebíková EliškaHrebíková Eliška 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 30.40 0.368
33 91 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 31.32 0.376
34 75 Vojteková TerezaVojteková Tereza 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 31.53 0.318
35 61 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 PB 32.28 0.425