<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo Dorasteneckej ligy

Dubnica nad Váhom (14. 5. 2023)

4 x 100 m kluby - Dorastenci

(ne, 14.5.2023 - 15:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 282 Vicáň, Maretta, Orlický, Michalko Vicáň, Maretta, Orlický, Michalko Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 0:46.00 0.254 11.00
2 48 Mišinec, Sedláček, Zeman, Drobena Mišinec, Sedláček, Zeman, Drobena AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 0:48.78 0.222
3 26 Petrovics, Laho, Halmeš, Svorad Petrovics, Laho, Halmeš, Svorad Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 0:49.41 0.236 9.00
4 274 Korinek, Jelínek, Jankola, Dávid Korinek, Jelínek, Jankola, Dávid Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 0:51.32 0.214 8.00
5 76 Abramov, Sipina, Bilanič, Čičko Abramov, Sipina, Bilanič, Čičko AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:53.61 0.258 7.00
6 10 Kožuch, Šelc, Ščepán, Perin Kožuch, Šelc, Ščepán, Perin Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 0:55.26 0.215 6.00
Celkom 6 pretekárov

4 x 100 m kluby - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 14.5.2023 - 15:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 92 Gymerská, Mlíchová, Šiková, Hutárová Gymerská, Mlíchová, Šiková, Hutárová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 0:50.67 0.224 11.00
2 289 Frličková, Bíziková, Moricová, Majtánová Frličková, Bíziková, Moricová, Majtánová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 0:51.34 0.236 9.00
3 158 Becker, Dinková, Grebeči, Grebečiová Becker, Dinková, Grebeči, Grebečiová Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 0:53.44 0.241 7.00
4 230 Švagrová, Vyletelová, Badániková, Lukašíková Švagrová, Vyletelová, Badániková, Lukašíková ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 0:53.75 0.200 6.00
5 243 Šoltésová, Ledecká, Halušková, Vargovčáková Šoltésová, Ledecká, Halušková, Vargovčáková AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 0:58.18 0.215 2.00
240 Maršalová, Eperješiová, Vašková, Mišková Maršalová, Eperješiová, Vašková, Mišková AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DNF 0.256
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 14.5.2023 - 15:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 231 Kasajová, Zábojníková, Duháčková, Hudecová Kasajová, Zábojníková, Duháčková, Hudecová ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 0:53.00 0.256 8.00
2 126 Zacharová, Bíliková, Hranáková, Galánková Zacharová, Bíliková, Hranáková, Galánková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 0:54.44 0.231 5.00
3 165 Hlaváčová, Čerepkaiova, Svobodová, Pulcová Hlaváčová, Čerepkaiova, Svobodová, Pulcová Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 0:54.47 0.247 4.00
4 106 Pereslény, Susková, Čontofalská, Moravčíková Pereslény, Susková, Čontofalská, Moravčíková AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 0:55.16 0.213 3.00
5 226 Gerátová, Piková, Škorová, Kučavíková Gerátová, Piková, Škorová, Kučavíková ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 0:58.32 0.255 1.00
6 125 Sidorová, Uhráková, Čačková, Cepková Sidorová, Uhráková, Čačková, Cepková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 0:58.61 0.224
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 92 Gymerská, Mlíchová, Šiková, Hutárová Gymerská, Mlíchová, Šiková, Hutárová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 0:50.67 0.224 11.00
2 289 Frličková, Bíziková, Moricová, Majtánová Frličková, Bíziková, Moricová, Majtánová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 0:51.34 0.236 9.00
3 231 Kasajová, Zábojníková, Duháčková, Hudecová Kasajová, Zábojníková, Duháčková, Hudecová ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 0:53.00 0.256 8.00
4 158 Becker, Dinková, Grebeči, Grebečiová Becker, Dinková, Grebeči, Grebečiová Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 0:53.44 0.241 7.00
5 230 Švagrová, Vyletelová, Badániková, Lukašíková Švagrová, Vyletelová, Badániková, Lukašíková ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 0:53.75 0.200 6.00
6 126 Zacharová, Bíliková, Hranáková, Galánková Zacharová, Bíliková, Hranáková, Galánková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 0:54.44 0.231 5.00
7 165 Hlaváčová, Čerepkaiova, Svobodová, Pulcová Hlaváčová, Čerepkaiova, Svobodová, Pulcová Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 0:54.47 0.247 4.00
8 106 Pereslény, Susková, Čontofalská, Moravčíková Pereslény, Susková, Čontofalská, Moravčíková AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 0:55.16 0.213 3.00
9 243 Šoltésová, Ledecká, Halušková, Vargovčáková Šoltésová, Ledecká, Halušková, Vargovčáková AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 0:58.18 0.215 2.00
10 226 Gerátová, Piková, Škorová, Kučavíková Gerátová, Piková, Škorová, Kučavíková ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 0:58.32 0.255 1.00
11 125 Sidorová, Uhráková, Čačková, Cepková Sidorová, Uhráková, Čačková, Cepková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 0:58.61 0.224
240 Maršalová, Eperješiová, Vašková, Mišková Maršalová, Eperješiová, Vašková, Mišková AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DNF 0.256