<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo Dorasteneckej ligy

Dubnica nad Váhom (14. 5. 2023)

400 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 14.5.2023 - 13:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 115 Bezdíčková DominikaBezdíčková Dominika 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 PB 1:03.40 0.250 11.00
2 100 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 1:05.83 0.200 9.00
3 69 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 PB 1:09.76 0.241 7.00
4 43 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 1:12.26 0.268 6.00
5 56 Chudá EmmaChudá Emma 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 1:19.69 0.278 4.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 14.5.2023 - 13:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 290 Grossová MichaelaGrossová Michaela 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 1:08.59 0.255 8.00
2 300 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 1:14.52 0.289 5.00
3 96 Králiková PetraKráliková Petra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 1:20.05 0.246 3.00
4 67 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 1:22.03 0.233 2.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 115 Bezdíčková DominikaBezdíčková Dominika 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 PB 1:03.40 0.250 11.00
2 100 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 1:05.83 0.200 9.00
3 290 Grossová MichaelaGrossová Michaela 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 1:08.59 0.255 8.00
4 69 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 PB 1:09.76 0.241 7.00
5 43 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 1:12.26 0.268 6.00
6 300 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 1:14.52 0.289 5.00
7 56 Chudá EmmaChudá Emma 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 1:19.69 0.278 4.00
8 96 Králiková PetraKráliková Petra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 1:20.05 0.246 3.00
9 67 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 1:22.03 0.233 2.00