<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo Dorasteneckej ligy

Dubnica nad Váhom (14. 5. 2023)

Hod diskom 1 kg - Dorastenky

(ne, 14.5.2023 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 175 Bódiková JanaBódiková Jana
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 22 34.24 x 27.69 29.44 29.44 34.24 30.78 32.69 11.00
2 128 Sofková RoderikaSofková Roderika
AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur
07 07 18 PB 32.37 32.37 27.05 29.77 32.37 31.72 x x
3 225 Okoyeocha Ema IjeomaOkoyeocha Ema Ijeoma
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 21 30.59 25.58 30.59 x 30.59 29.19 x 29.98 9.00
4 95 Karhanová EmmaKarhanová Emma
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 20 28.80 27.44 x 28.80 28.80 27.25 26.99 x 8.00
5 104 Stanová SoňaStanová Soňa
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 19 28.37 28.37 x 25.10 28.37 23.90 27.63 x 7.00
6 288 Dobáková MiaDobáková Mia
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 11 PB 24.39 24.39 x 21.68 24.39 22.61 21.37 21.33 6.00
7 305 Smolková SimonaSmolková Simona
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
06 06 17 24.01 x 21.04 22.80 22.80 21.36 24.01 23.22 5.00
8 216 Drozdová NatáliaDrozdová Natália
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 3 PB 21.98 21.98 20.03 19.50 21.98 17.79 19.93 15.04 4.00
9 242 Hlebašková LauraHlebašková Laura
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 16 20.66 20.29 19.28 20.66 20.66 3.00
10 110 Vadrnová AlexandraVadrnová Alexandra
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 15 20.26 19.77 18.29 20.26 20.26 2.00
11 14 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 12 19.68 x 16.49 19.68 19.68
12 55 Hudecová KláraHudecová Klára
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
09 09 8 PB 19.46 19.46 x x 19.46 1.00
13 248 Sovová MartinaSovová Martina
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
09 09 7 PB 19.12 19.12 17.49 18.50 19.12
14 99 Machovcová GabrielaMachovcová Gabriela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 5 PB 19.08 19.08 16.44 x 19.08
15 124 Smerigová KristínaSmerigová Kristína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 4 PB 18.36 18.36 x 17.81 18.36
16 61 Moravíková SofiaMoravíková Sofia
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
06 06 9 18.22 18.22 x x 18.22
17 15 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 6 PB 18.03 18.03 17.57 17.23 18.03
MS 263 Komžíková LujzaKomžíková Lujza
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 14 17.67 x x 17.67 17.67
19 40 Husárová TamaraHusárová Tamara
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 10 17.57 x x 17.57 17.57
20 109 Šimončičová AdelaŠimončičová Adela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 13 17.45 x x 17.45 17.45
21 246 Morosková MichaelaMorosková Michaela
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 2 PB 15.42 15.42 12.23 14.43 15.42
262 Brišová AlexandraBrišová Alexandra
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 1 NM x x x -
Celkom 22 pretekárov