<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo Dorasteneckej ligy

Dubnica nad Váhom (14. 5. 2023)

1500 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 14.5.2023 - 14:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 32 Šabík BenjamínŠabík Benjamín 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 4:48.22 11.00
2 78 Čičko PatrikČičko Patrik 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 5:16.93 9.00
3 10 Šelc DanielŠelc Daniel 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 5:31.57 8.00
4 26 Laho SamkoLaho Samko 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 5:46.05 7.00
5 29 Petrovics SebastiánPetrovics Sebastián 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 5:46.40 6.00
6 16 Bédi FilipBédi Filip 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 6:41.84 5.00
17 Beke ÁronBeke Áron 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 DNS
Celkom 7 pretekárov

1500 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 14.5.2023 - 14:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 303 Moricová LuciaMoricová Lucia 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 5:16.30 11.00
2 224 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 5:16.79 9.00
3 312 Ochodničanová MiriamaOchodničanová Miriama 08 08 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 5:31.93
4 313 Šadláková SáraŠadláková Sára 08 08 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 9 5:32.20
5 226 Piková LaraPiková Lara 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 5:38.23 8.00
6 88 Čontofalská ElaČontofalská Ela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 6:09.37 7.00
7 64 Sopková AlicaSopková Alica 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 6:16.27 6.00
8 65 Stoklasová SofiaStoklasová Sofia 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 6:55.63 5.00
9 123 Sidorová NikitaSidorová Nikita 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 7:16.74 4.00
10 46 Vyšňanová EmaVyšňanová Ema 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10 7:23.99 3.00
Celkom 10 pretekárov