<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo Dorasteneckej ligy

Dubnica nad Váhom (14. 5. 2023)

800 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 14.5.2023 - 13:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 20 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:08.16 11.00
2 309 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 07 07 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 PB 2:09.39
3 253 Gajan JánGajan Ján 08 08 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 PB 2:13.34
4 150 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 2:14.55
5 206 Bíroš DávidBíroš Dávid 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 10 2:20.15
6 1 Babeľa DominikBabeľa Dominik 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 2:28.42 9.00
7 79 Frajt JurajFrajt Juraj 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 2:30.89 8.00
8 193 Konušík MatejKonušík Matej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 PB 2:41.03 7.00
9 258 Haviar MichalHaviar Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 9 PB 2:41.64 6.00
10 192 Konušík JakubKonušík Jakub 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 PB 2:44.44 5.00
24 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 DNS
Celkom 11 pretekárov

800 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 14.5.2023 - 13:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 169 Rončkevičová RadkaRončkevičová Radka 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 2:22.06 11.00
2 144 Gáliková Eliška EllaGáliková Eliška Ella 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 2:23.09
3 146 Polačiková AnetaPolačiková Aneta 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 10 PB 2:28.48
4 295 Kalmanová EvaKalmanová Eva 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 2:29.10 9.00
5 160 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 2:30.62 8.00
6 311 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 SB 2:32.16
7 54 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 9 2:42.34 7.00
8 296 Košárková BarboraKošárková Barbora 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:43.51 6.00
9 38 Hasprová LauraHasprová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 2:43.52 5.00
10 59 Mikušová EmaMikušová Ema 07 07 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 8 2:43.90 4.00
Celkom 10 pretekárov
Beh 02 (ne, 14.5.2023 - 13:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 299 Lukáčová MichaelaLukáčová Michaela 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 2:45.29 3.00
2 135 Okuliarová NinaOkuliarová Nina 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 4 PB 2:45.62
3 71 Gutteková KláraGutteková Klára 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 2:46.99 2.00
4 227 Škorová VanesaŠkorová Vanesa 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 2:52.19 1.00
5 89 Filipová LeaFilipová Lea 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:53.60
6 181 Pavelková DominikaPavelková Dominika 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:55.72
7 250 Varechová MiriamVarechová Miriam 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 3:17.14
8 251 Vargovčáková NinaVargovčáková Nina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 3:19.85
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 169 Rončkevičová RadkaRončkevičová Radka 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 2:22.06 11.00
2 144 Gáliková Eliška EllaGáliková Eliška Ella 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 2:23.09
3 146 Polačiková AnetaPolačiková Aneta 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 10 PB 2:28.48
4 295 Kalmanová EvaKalmanová Eva 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 2:29.10 9.00
5 160 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 2:30.62 8.00
6 311 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 SB 2:32.16
7 54 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 9 2:42.34 7.00
8 296 Košárková BarboraKošárková Barbora 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:43.51 6.00
9 38 Hasprová LauraHasprová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 2:43.52 5.00
10 59 Mikušová EmaMikušová Ema 07 07 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 8 2:43.90 4.00
11 299 Lukáčová MichaelaLukáčová Michaela 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 2:45.29 3.00
12 135 Okuliarová NinaOkuliarová Nina 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 4 PB 2:45.62
13 71 Gutteková KláraGutteková Klára 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 2:46.99 2.00
14 227 Škorová VanesaŠkorová Vanesa 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 2:52.19 1.00
15 89 Filipová LeaFilipová Lea 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:53.60
16 181 Pavelková DominikaPavelková Dominika 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:55.72
17 250 Varechová MiriamVarechová Miriam 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 3:17.14
18 251 Vargovčáková NinaVargovčáková Nina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 3:19.85