<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo Dorasteneckej ligy

Dubnica nad Váhom (14. 5. 2023)

Skok do výšky - Dorastenci (nedeľa, 14.5.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 148 Šlajferčík TobiasŠlajferčík Tobias 07 07 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... PB 185
2 238 Polák MarošPolák Maroš 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice PB 175
3= 273 Jelínek JakubJelínek Jakub 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin PB 170
3= 187 Daniž DominikDaniž Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 170

Skok do výšky - Dorastenky (nedeľa, 14.5.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 289 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin PB 167
2 108 Šiková SaraŠiková Sara 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 160
3 107 Šiková NelaŠiková Nela 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 155

Skok o žrdi - Dorastenci (nedeľa, 14.5.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1= 33 Tököly FilipTököly Filip 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 270
1= 7 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 270

Skok o žrdi - Dorastenky (nedeľa, 14.5.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 62 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 305
2 87 Boledovičová OlíviaBoledovičová Olívia 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava PB 220
3 41 Juhásová IvanaJuhásová Ivana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 200

Skok do diaľky - Dorastenci (nedeľa, 14.5.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 35 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 605
2 277 Michalko MatejMichalko Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 588
3 4 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 571

Skok do diaľky - Dorastenky (nedeľa, 14.5.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 285 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 546
2 159 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 542
3 301 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 521

Trojskok - Dorastenci (nedeľa, 14.5.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 212 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 12.41
2 238 Polák MarošPolák Maroš 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 11.59
3 47 Drobena JánDrobena Ján 07 07 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 11.25

Trojskok - Dorastenky (nedeľa, 14.5.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 301 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 11.31
2 13 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 09.59
3 244 Maršalová PetraMaršalová Petra 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice SB 09.58

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky (nedeľa, 14.5.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 175 Bódiková JanaBódiková Jana 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12.38
2 292 Hrašková JasmínaHrašková Jasmína 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin PB 11.03
3 110 Vadrnová AlexandraVadrnová Alexandra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava PB 10.95

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci (nedeľa, 14.5.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 19 Březovič RichardBřezovič Richard 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 14.59
2 21 Černý IvanČerný Ivan 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 12.04
3 154 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 11.86

Hod diskom 1 kg - Dorastenky (nedeľa, 14.5.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 175 Bódiková JanaBódiková Jana 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 34.24
2 128 Sofková RoderikaSofková Roderika 07 07 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur PB 32.37
3 225 Okoyeocha Ema IjeomaOkoyeocha Ema Ijeoma 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 30.59

Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci (nedeľa, 14.5.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 275 Lešňovský Juraj JaroslavLešňovský Juraj Jaroslav 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin PB 39.03
2 19 Březovič RichardBřezovič Richard 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky PB 36.49
3 21 Černý IvanČerný Ivan 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 32.01

Hod kladivom 3 kg - Dorastenky (nedeľa, 14.5.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 225 Okoyeocha Ema IjeomaOkoyeocha Ema Ijeoma 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 38.53
3 57 Lehocká AlžbetaLehocká Alžbeta 07 07 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 34.75

Hod kladivom 5 kg - Dorastenci (nedeľa, 14.5.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 275 Lešňovský Juraj JaroslavLešňovský Juraj Jaroslav 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 43.82
2 34 Tóth AttilaTóth Attila 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky PB 28.00
3 83 Kozický ViktorKozický Viktor 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 27.15

Hod oštepom 500 g - Dorastenky (nedeľa, 14.5.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 285 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 35.92
2 140 Murgašová AlžbetaMurgašová Alžbeta 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 33.54
3 127 Maslínová EmaMaslínová Ema 07 07 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 33.25

Hod oštepom 700 g - Dorastenci (nedeľa, 14.5.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 19 Březovič RichardBřezovič Richard 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 50.21
2 23 Halmeš MartinHalmeš Martin 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 41.21
3 154 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava PB 40.81