<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo Dorasteneckej ligy

Dubnica nad Váhom (14. 5. 2023)

Hod oštepom 500 g - Dorastenky

(ne, 14.5.2023 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 285 Bieliková NatáliaBieliková Natália
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
06 06 25 35.92 31.66 32.08 35.92 35.92 33.52 32.35 33.21 11.00
2 140 Murgašová AlžbetaMurgašová Alžbeta
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
06 06 23 33.54 30.67 30.79 30.37 30.79 32.26 x 33.54
3 127 Maslínová EmaMaslínová Ema
AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur
07 07 24 33.25 32.44 32.34 33.25 33.25 32.99 x 32.93
4 173 Bartoňová VivienBartoňová Vivien
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 22 30.61 25.02 24.42 30.26 30.26 30.61 x 29.57 9.00
5 14 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 19 28.56 24.03 26.82 24.72 26.82 24.43 23.74 28.56
6 134 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca
06 06 20 27.81 27.81 x x 27.81 r
7 242 Hlebašková LauraHlebašková Laura
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 21 26.71 21.09 26.71 25.56 26.71 24.44 r 8.00
8 228 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 18 25.98 25.86 - - 25.86 20.53 24.47 25.98 7.00
9 292 Hrašková JasmínaHrašková Jasmína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
08 08 14 25.66 23.98 25.66 24.51 25.66 6.00
10 138 Perončíková PaulaPerončíková Paula
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 16 25.46 25.46 23.65 x 25.46
11 37 Ambrozyova DominikaAmbrozyova Dominika
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 8 24.97 x 24.97 23.82 24.97 5.00
12 87 Boledovičová OlíviaBoledovičová Olívia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 10 24.96 24.96 20.61 x 24.96 4.00
13 70 Gutisová NatáliaGutisová Natália
Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov
08 08 9 24.24 24.24 23.80 21.85 24.24 3.00
14 88 Čontofalská ElaČontofalská Ela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 13 23.87 22.02 23.87 x 23.87 2.00
15 124 Smerigová KristínaSmerigová Kristína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 7 23.25 20.28 23.25 x 23.25 1.00
16 101 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 11 23.18 23.18 x x 23.18
17 288 Dobáková MiaDobáková Mia
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 17 22.84 x 22.84 x 22.84
18 216 Drozdová NatáliaDrozdová Natália
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 12 21.49 15.01 21.49 17.89 21.49
19 120 Hranáková PaulínaHranáková Paulína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
08 08 4 PB 20.79 20.79 18.38 r 20.79
MS 262 Brišová AlexandraBrišová Alexandra
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 1 PB 20.45 20.45 18.26 16.83 20.45
21 90 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 6 20.38 20.38 15.85 14.67 20.38
22 248 Sovová MartinaSovová Martina
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
09 09 5 16.81 16.81 12.34 x 16.81
23 246 Morosková MichaelaMorosková Michaela
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 2 09.96 09.96 x x 9.96
15 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 15 NM x x x -
99 Machovcová GabrielaMachovcová Gabriela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 3 NM x x x -
Celkom 25 pretekárov