<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo Dorasteneckej ligy

Dubnica nad Váhom (14. 5. 2023)

100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 14.5.2023 - 11:30) official Vietor: -1.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 289 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 14.13 0.202 11.00
2 74 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 PB 14.32 0.175 9.00
3 138 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 14.55 0.188
4 205 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 PB 14.89 0.148
5 229 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 15.12 0.185 8.00
6 115 Bezdíčková DominikaBezdíčková Dominika 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 15.40 0.197 7.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 14.5.2023 - 11:30) official Vietor: -1.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 290 Grossová MichaelaGrossová Michaela 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 15.99 0.219 6.00
2 104 Stanová SoňaStanová Soňa 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 16.05 0.172 5.00
3 67 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 16.81 0.250 3.00
43 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 DNF 0.215
69 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 DQ 0.023
Poznámky:
DQ 16.7.1
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (ne, 14.5.2023 - 11:30) official Vietor: -0.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 130 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 15.98 0.356
2 37 Ambrozyova DominikaAmbrozyova Dominika 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 16.72 0.268 4.00
3 102 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 17.05 0.218 2.00
4 106 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 17.06 0.193 1.00
5 96 Králiková PetraKráliková Petra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 17.80 0.295
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 289 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 14.13 0.202 11.00
2 74 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 PB 14.32 0.175 9.00
3 138 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 14.55 0.188
4 205 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 PB 14.89 0.148
5 229 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 15.12 0.185 8.00
6 115 Bezdíčková DominikaBezdíčková Dominika 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 15.40 0.197 7.00
7 130 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 15.98 0.356
8 290 Grossová MichaelaGrossová Michaela 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 15.99 0.219 6.00
9 104 Stanová SoňaStanová Soňa 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 16.05 0.172 5.00
10 37 Ambrozyova DominikaAmbrozyova Dominika 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 16.72 0.268 4.00
11 67 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 16.81 0.250 3.00
12 102 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 17.05 0.218 2.00
13 106 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 17.06 0.193 1.00
14 96 Králiková PetraKráliková Petra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 17.80 0.295
43 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 DNF 0.215
69 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 DQ 0.023

100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (Vložený beh)

Vložený beh (ne, 14.5.2023 - 12:25) official Vietor: +1.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 74 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 14.07 0.129
2 229 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 14.69 0.210
3 205 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 14.86 0.210
4 130 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 15.52 0.352
138 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 DNF 0.217
Celkom 5 pretekárov