<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ 2. kolo staršieho žiactva a najmladšieho žiactva

Dubnica n.V. (5. 5. 2018)

Hod diskom 1 kg - Starší žiaci

(so, 5.5.2018 - 13:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Gruĺa MarianGruĺa Marian
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
57 57 32.81 30,13x32,8132,8132,41x31,34
2 Pauer AndrejPauer Andrej
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
03 03 28.16 x25,6325,9825,98x28,16x 11.00
3 Čelko AdriánČelko Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 24.61 17,0719,4818,7519,4821,0817,7624,61 9.00
4 Bruňo MichalBruňo Michal
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
05 05 22.23 20,8418,2214,2620,84xx22,23 8.00
5 Babic DenisBabic Denis
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
03 03 18.66 15,5217,0616,3717,0618,66xx 7.00
6 Viskup RichardViskup Richard
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 11.39 8,069,33x9,3310,2710,5611,39 6.00
Poznámky/pokusy:
" Disk [1kg] - Starší žiaci
Celkom 6 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Staršie žiačky

(so, 5.5.2018 - 12:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Balážová IvetaBalážová Iveta
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 21.76 17,1618,73x18,7317,8821,76 11.00
2 Jančová AndreaJančová Andrea
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
04 04 20.36 x20,3619,9320,3619,4219,81 9.00
MS Boldižárová VeronikaBoldižárová Veronika
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
03 03 20.12 15,7516,4919,7119,7118,0220,12
4 Ijisesan Perryo VictoriaIjisesan Perryo Victoria
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
03 03 20.09 15,0516,1920,0920,0917,2213,95 8.00
5 Najdeková LindaNajdeková Linda
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 18.86 13,6716,9914,5516,9914,7818,86 7.00
6 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 18.46 16,0917,1318,4618,4616,9014,70 6.00
7 Kresáňová SimonaKresáňová Simona
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 17.51 16,13x14,1716,1314,4317,51 5.00
8 Ptačovská ElaPtačovská Ela
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
04 04 16.84 x16,8415,0616,84xx 4.00
9 Polečová LuciaPolečová Lucia
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
04 04 15.29 15,2914,4015,29 3.00
10 Gajdošová LijaGajdošová Lija
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 15.16 14,2315,1615,16 2.00
11 Vlčanská SimonaVlčanská Simona
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 15.03 3,8915,033,89 1.00
12 Čanecká PaulinaČanecká Paulina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 14.94 14,3214,9414,94
13 Mešťanová MichaelaMešťanová Michaela
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
03 03 13.49 x13,4913,49
14 Zacharová KristínaZacharová Kristína
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
04 04 13.41 x13,4113,41
15 Maceíková EmaMaceíková Ema
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 13.37 12,4513,3713,37
16 Levčíková KláraLevčíková Klára
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 13.35 12,7513,3513,35
17 Jakušová NinaJakušová Nina
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
03 03 12.54 10,9712,5412,54
18 Kyrisová AnetaKyrisová Aneta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 12.10 x12,1012,10
19 Bátoryová BibianaBátoryová Bibiana
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
05 05 11.55 11,0511,5511,55
20 Raffajová MichaelaRaffajová Michaela
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
05 05 11.36 11,3611,2411,36
21 Kadáková NinaKadáková Nina
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 10.90 9,3210,909,32
22 Bošelová OľgaBošelová Oľga
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 10.01 9,0010,019,00
Poznámky/pokusy:
" Disk [1kg] - Staršie žiačky
Celkom 22 pretekárov