<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ 2. kolo staršieho žiactva a najmladšieho žiactva

Dubnica n.V. (5. 5. 2018)

Skok do výšky - Starší žiaci

(so, 5.5.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 145150155160165170 Body
1 Hodža MichalHodža Michal
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 165 ooooxoxxx 11.00
2 Lubelec LadislavLubelec Ladislav
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
03 03 155 oxoxoxxx 9.00
3 Piaček MatúšPiaček Matúš
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 150 ooxxx 8.00
4 Tomčík GorazdTomčík Gorazd
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
03 03 150 xooxxx 7.00
Mikuláš AdamMikuláš Adam
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
04 04 NM xxx
Poznámky/pokusy:
" Výška - Starší žiaci
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(so, 5.5.2018 - 11:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 125130135140145150154158162165170175 Body
MS Bošková KristínaBošková Kristína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
99 99 170 ----ooooooxoxxx
2 Galušková KristínaGalušková Kristína
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
03 03 154 --ooooxoxxx 11.00
3 Hynková VesnaHynková Vesna
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
04 04 154 -oooxoxoxoxxx 9.00
4 Fapšová VeronikaFapšová Veronika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 154 ooooxxooxxoxxx 8.00
5 Hollá ZuzanaHollá Zuzana
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
03 03 140 ooxoxxoxxx 7.00
6 Chylová VeronikaChylová Veronika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 135 oooxxx 6.00
7= Hanicová LeaHanicová Lea
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 130 ooxxx 4.50
7= Urgeľová ViktóriaUrgeľová Viktória
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
04 04 130 -oxxx 4.50
9 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta
AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen
06 06 130 oxoxxx 3.00
10= Vlčanská SimonaVlčanská Simona
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 125 oxxx 1.50
10= Levčíková KláraLevčíková Klára
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 125 oxxx 1.50
12= Klabníková AlexandraKlabníková Alexandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 125 xoxxx
12= Gálusová PavlínaGálusová Pavlína
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
04 04 125 xoxxx
12= Piovarčiová Adriana Piovarčiová Adriana
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
04 04 125 xoxxx
Nepšinská EmaNepšinská Ema
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
05 05 NM xxx
Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
05 05 NM xxx
Završanová DominikaZavršanová Dominika
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
05 05 NM xxx
Miertušová NinaMiertušová Nina
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
04 04 NM xxx
Poznámky/pokusy:
" Výška - Staršie žiačky
Celkom 18 pretekárov

Skok do výšky - Najmladší žiaci

(so, 5.5.2018 - 15:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 105110115120122 Body
1 Pavlík EduardPavlík Eduard
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 120 oooxxoxxx 11.00
2 Bašo MatejBašo Matej
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 115 oxoxoxxx 9.00
3 Celušňák SamuelCelušňák Samuel
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
08 08 105 oxxx 8.00
Poznámky/pokusy:
" Výška - Prípravka chlapci
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Najmladšie žiačky

(so, 5.5.2018 - 13:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 100105110115 Body
1 Drozdová NatáliaDrozdová Natália
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 110 ooxoxxx 11.00
2 Mlynárčiková RadkaMlynárčiková Radka
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
08 08 110 ooxxoxxx 9.00
3 Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K.
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
07 07 105 ooxxx 8.00
4 Sýkorová Evelína AnnaSýkorová Evelína Anna
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
07 07 105 oxoxxx 7.00
5 Kultanová BeataKultanová Beata
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
08 08 105 oxxoxxx 6.00
6 Kmeč EmmaKmeč Emma
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
08 08 100 oxxx 5.00
Bahnová SabínaBahnová Sabína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 NM xxx
Kozáková KarinKozáková Karin
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
07 07 NM xxx
Poznámky/pokusy:
" Výška - Prípravka dievčatá
Celkom 8 pretekárov