<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ 2. kolo staršieho žiactva a najmladšieho žiactva

Dubnica n.V. (5. 5. 2018)

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 1 (so, 5.5.2018 - 10:55) Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Hložny AdrianHložny Adrian 00 00 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 2 07.28
MS Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 07.60
3 Pauer AndrejPauer Andrej 03 03 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 08.22
MS Crha SimonCrha Simon 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 08.35
Katona MichalKatona Michal 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 DNS
Poznámky:
60m - Starší žiaci :: Rozbeh 1
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 2 (so, 5.5.2018 - 10:57) Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 07.63
2 Rúrik DavidRúrik David 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 08.22
3 Krkoš TobiasKrkoš Tobias 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 08.34
4 Krajči DominikKrajči Dominik 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 08.99
MS Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 09.36
Poznámky:
60m - Starší žiaci :: Rozbeh 2
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 3 (so, 5.5.2018 - 10:59) Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 07.65
2 Kudlík MatejKudlík Matej 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 08.22
3 Kejmar JakubKejmar Jakub 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 08.93
4 Páleník MatúšPáleník Matúš 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 09.04
Poznámky:
60m - Starší žiaci :: Rozbeh 3
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 4 (so, 5.5.2018 - 11:01) Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dzuruš MartinDzuruš Martin 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 07.73
2 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 07.85
MS Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 6 08.38
4 Luka DavidLuka David 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 08.58
5 Mikuláš AdamMikuláš Adam 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 08.81
Poznámky:
60m - Starší žiaci :: Rozbeh 4
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hložny AdrianHložny Adrian 00 00 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 2 07.28
2 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 07.60
3 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 07.63
4 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 07.65
5 Dzuruš MartinDzuruš Martin 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 07.73
6 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 07.85
7 Pauer AndrejPauer Andrej 03 03 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 08.22
7 Rúrik DavidRúrik David 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 08.22
7 Kudlík MatejKudlík Matej 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 08.22
10 Krkoš TobiasKrkoš Tobias 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 08.34
11 Crha SimonCrha Simon 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 08.35
12 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 6 08.38
13 Luka DavidLuka David 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 08.58
14 Mikuláš AdamMikuláš Adam 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 08.81
15 Kejmar JakubKejmar Jakub 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 08.93
16 Krajči DominikKrajči Dominik 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 08.99
17 Páleník MatúšPáleník Matúš 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 09.04
18 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 09.36
Katona MichalKatona Michal 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 DNS

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále 1 (so, 5.5.2018 - 11:55) Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 07.32 11.00
2 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 07.33 9.00
3 Dzuruš MartinDzuruš Martin 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 07.70 8.00
4 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 07.79 7.00
5 Kudlík MatejKudlík Matej 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 08.04 6.00
6 Pauer AndrejPauer Andrej 03 03 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1 08.06 5.00
Poznámky:
60m - Starší žiaci :: Finále A
Celkom 6 pretekárov
Finále 2 (so, 5.5.2018 - 11:57) Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rúrik DavidRúrik David 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 08.05 4.00
2 Luka DavidLuka David 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 08.38 3.00
3 Mikuláš AdamMikuláš Adam 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 08.62 2.00
4 Krajči DominikKrajči Dominik 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 08.96 1.00
Kejmar JakubKejmar Jakub 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 DNS
Krkoš TobiasKrkoš Tobias 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 DQ
Poznámky:
60m - Starší žiaci :: Finále B
Celkom 6 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 1 (so, 5.5.2018 - 11:10) Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 08.07
2 Rohoňová PetraRohoňová Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 08.43
3 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 08.87
4 Lehocká AlexandraLehocká Alexandra 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 08.91
5 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 09.00
6 Kubeková MonikaKubeková Monika 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 09.69
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 1
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 2 (so, 5.5.2018 - 11:12) Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 08.14
2 Repková MonikaRepková Monika 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.16
3 Baculáková NinaBaculáková Nina 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 09.18
4 Marečková NinaMarečková Nina 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.89
5 Tarjányiová TerezaTarjányiová Tereza 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 09.90
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 2
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 3 (so, 5.5.2018 - 11:14) Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.00
2 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 09.30
3 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 09.70
4 Haštová NatáliaHaštová Natália 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 09.97
5 Koníčková LuciaKoníčková Lucia 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 10.25
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 3
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 4 (so, 5.5.2018 - 11:16) Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.36
2 Machová LenkaMachová Lenka 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 08.67
3 Bartková PaulínaBartková Paulína 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6 08.78
4 Kotianová LenkaKotianová Lenka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 09.45
5 Drevenáková KláraDrevenáková Klára 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.80
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 4
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 5 (so, 5.5.2018 - 11:18) Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gombárová BarboraGombárová Barbora 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 08.49
2 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 08.66
3 Dzurošová NianaDzurošová Niana 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 09.15
4 Korduliaková NatáliaKorduliaková Natália 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.47
MS Kerepecká NatáliaKerepecká Natália 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 09.81
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 5
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 6 (so, 5.5.2018 - 11:20) Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 08.44
2 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 08.59
3 Pačajová PaulínaPačajová Paulína 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.04
4 Škodová LenkaŠkodová Lenka 03 03 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 09.18
5 Fuchsová TerezaFuchsová Tereza 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.78
MS Vorková LuciaVorková Lucia 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 10.89
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 6
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 7 (so, 5.5.2018 - 11:22) Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.52
2 Žitná AdelaŽitná Adela 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 08.74
MS Stanková KarinStanková Karin 00 00 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 08.91
4 Maderová MichaelaMaderová Michaela 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 09.05
5 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 09.23
6 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.64
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 7
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 8 (so, 5.5.2018 - 11:24) Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.70
2 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 08.78
MS Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika 05 05 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 09.14
4 Baranková TamaraBaranková Tamara 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 09.29
5 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 09.83
6 Semeníková LaraSemeníková Lara 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 10.07
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 8
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 9 (so, 5.5.2018 - 11:26) Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.47
2 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.76
3 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 09.12
4 Nepšinská EmaNepšinská Ema 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 09.35
5 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 09.50
Nemčoková AlexandraNemčoková Alexandra 04 04 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6 DNS
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Rozbeh 9
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Semeníková LaraSemeníková Lara 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 10.07
2 Koníčková LuciaKoníčková Lucia 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 10.25
3 Vorková LuciaVorková Lucia 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 10.89
4 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 08.07
5 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 08.14
6 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.36
7 Rohoňová PetraRohoňová Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 08.43
8 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 08.44
9 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.47
10 Gombárová BarboraGombárová Barbora 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 08.49
11 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.52
12 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 08.59
13 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 08.66
14 Machová LenkaMachová Lenka 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 08.67
15 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.70
16 Žitná AdelaŽitná Adela 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 08.74
17 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.76
18 Bartková PaulínaBartková Paulína 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6 08.78
18 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 08.78
20 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 08.87
21 Lehocká AlexandraLehocká Alexandra 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 08.91
21 Stanková KarinStanková Karin 00 00 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 08.91
23 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 09.00
23 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.00
25 Pačajová PaulínaPačajová Paulína 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.04
26 Maderová MichaelaMaderová Michaela 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 09.05
27 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 09.12
28 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika 05 05 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 09.14
29 Dzurošová NianaDzurošová Niana 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 09.15
30 Repková MonikaRepková Monika 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.16
31 Baculáková NinaBaculáková Nina 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 09.18
31 Škodová LenkaŠkodová Lenka 03 03 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 09.18
33 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 09.23
34 Baranková TamaraBaranková Tamara 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 09.29
35 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 09.30
36 Nepšinská EmaNepšinská Ema 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 09.35
37 Kotianová LenkaKotianová Lenka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 09.45
38 Korduliaková NatáliaKorduliaková Natália 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.47
39 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 09.50
40 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.64
41 Kubeková MonikaKubeková Monika 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 09.69
42 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 09.70
43 Fuchsová TerezaFuchsová Tereza 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.78
44 Drevenáková KláraDrevenáková Klára 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.80
45 Kerepecká NatáliaKerepecká Natália 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 09.81
46 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 09.83
47 Marečková NinaMarečková Nina 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.89
48 Tarjányiová TerezaTarjányiová Tereza 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 09.90
49 Haštová NatáliaHaštová Natália 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 09.97
Nemčoková AlexandraNemčoková Alexandra 04 04 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6 DNS

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále 1 (so, 5.5.2018 - 12:00) Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 07.94 11.00
2 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 08.07 9.00
3 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.33 8.00
4 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 08.34 7.00
5 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 08.41 6.00
6 Rohoňová PetraRohoňová Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 08.43 5.00
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Finále A
Celkom 6 pretekárov
Finále 2 (so, 5.5.2018 - 12:02) Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 08.28 4.00
2 Gombárová BarboraGombárová Barbora 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 08.29 3.00
3 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 08.43 2.00
4 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 08.45 1.00
5 Machová LenkaMachová Lenka 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 08.64
6 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 08.85
Poznámky:
60m - Staršie žiačky :: Finále B
Celkom 6 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 1 (so, 5.5.2018 - 10:25) Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 09.20
2 Raab LukášRaab Lukáš 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 10.20
3 Šipoš BranislavŠipoš Branislav 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 10.39
4 Hrehor MatejHrehor Matej 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 12.01
5 Korec EdmundKorec Edmund 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 12.20
Poznámky:
60m - Prípravka chlapci :: Rozbeh 1
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 2 (so, 5.5.2018 - 10:27) Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lešňovský Jaroslav, JuLešňovský Jaroslav, Ju 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 09.47
2 Krajčovič MarošKrajčovič Maroš 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 09.99
3 Končír DavidKončír David 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 10.53
4 Korec TomášKorec Tomáš 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 11.15
5 Vereš MartinVereš Martin 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 11.21
6 Hosták LukášHosták Lukáš 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 12.51
Poznámky:
60m - Prípravka chlapci :: Rozbeh 2
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 3 (so, 5.5.2018 - 10:29) Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Briš Tomáš Briš Tomáš 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 09.40
2 Gaži JánGaži Ján 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.80
3 Haninec AndrejHaninec Andrej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 10.50
4 Králik NicolasKrálik Nicolas 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 10.69
5 Toncar AndrejToncar Andrej 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 10.81
6 Bálent TimotejBálent Timotej 09 09 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 10.87
Poznámky:
60m - Prípravka chlapci :: Rozbeh 3
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 4 (so, 5.5.2018 - 10:31) Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Franko TomašFranko Tomaš 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 09.40
2 Fuchs MichalFuchs Michal 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.68
3 Habrún JakubHabrún Jakub 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.82
4 Malovec OndrejMalovec Ondrej 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 10.41
5 Michalička QuidoMichalička Quido 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 10.53
6 Šebík RichardŠebík Richard 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 11.29
Poznámky:
60m - Prípravka chlapci :: Rozbeh 4
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 5 (so, 5.5.2018 - 10:33) Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Orlický MatejOrlický Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.72
2 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 09.74
3 Rybár OndrejRybár Ondrej 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 09.90
4 Ondruš JakubOndruš Jakub 08 08 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6 09.95
5 Gubiš JakubGubiš Jakub 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.36
6 Belák AlbertBelák Albert 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 11.97
Poznámky:
60m - Prípravka chlapci :: Rozbeh 5
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 6 (so, 5.5.2018 - 10:35) Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gottwald DávidGottwald Dávid 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 09.54
2 Pokorný AlexPokorný Alex 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 09.61
3 Slezák Tom Slezák Tom 08 08 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 09.64
4 Pokorný MatejPokorný Matej 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 10.52
5 Biel ŠimonBiel Šimon 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 11.48
6 Martiš SamuelMartiš Samuel 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 12.65
Poznámky:
60m - Prípravka chlapci :: Rozbeh 6
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Raab LukášRaab Lukáš 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 10.20
2 Gubiš JakubGubiš Jakub 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.36
3 Šipoš BranislavŠipoš Branislav 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 10.39
4 Malovec OndrejMalovec Ondrej 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 10.41
5 Haninec AndrejHaninec Andrej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 10.50
6 Pokorný MatejPokorný Matej 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 10.52
7 Končír DavidKončír David 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 10.53
7 Michalička QuidoMichalička Quido 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 10.53
9 Králik NicolasKrálik Nicolas 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 10.69
10 Toncar AndrejToncar Andrej 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 10.81
11 Bálent TimotejBálent Timotej 09 09 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 10.87
12 Korec TomášKorec Tomáš 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 11.15
13 Vereš MartinVereš Martin 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 11.21
14 Šebík RichardŠebík Richard 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 11.29
15 Biel ŠimonBiel Šimon 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 11.48
16 Belák AlbertBelák Albert 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 11.97
17 Hrehor MatejHrehor Matej 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 12.01
18 Korec EdmundKorec Edmund 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 12.20
19 Hosták LukášHosták Lukáš 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 12.51
20 Martiš SamuelMartiš Samuel 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 12.65
21 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 09.20
22 Briš Tomáš Briš Tomáš 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 09.40
22 Franko TomašFranko Tomaš 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 09.40
24 Lešňovský Jaroslav, JuLešňovský Jaroslav, Ju 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 09.47
25 Gottwald DávidGottwald Dávid 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 09.54
26 Pokorný AlexPokorný Alex 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 09.61
27 Slezák Tom Slezák Tom 08 08 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 09.64
28 Fuchs MichalFuchs Michal 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.68
29 Orlický MatejOrlický Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.72
30 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 09.74
31 Gaži JánGaži Ján 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.80
32 Habrún JakubHabrún Jakub 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.82
33 Rybár OndrejRybár Ondrej 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 09.90
34 Ondruš JakubOndruš Jakub 08 08 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6 09.95
35 Krajčovič MarošKrajčovič Maroš 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 09.99

60 m - Najmladší žiaci (Finále)

Finále 1 (so, 5.5.2018 - 11:45) Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 08.87 11.00
2 Briš Tomáš Briš Tomáš 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 09.07 9.00
3 Lešňovský Jaroslav, JuLešňovský Jaroslav, Ju 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 09.18 8.00
4 Franko TomašFranko Tomaš 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 09.19 7.00
5 Pokorný AlexPokorný Alex 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 09.27 6.00
6 Gottwald DávidGottwald Dávid 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 09.34 5.00
Poznámky:
60m - Prípravka chlapci :: Finále A
Celkom 6 pretekárov
Finále 2 (so, 5.5.2018 - 11:47) Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Slezák Tom Slezák Tom 08 08 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 09.10 4.00
2 Fuchs MichalFuchs Michal 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.25 3.00
3 Gaži JánGaži Ján 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 09.36 2.00
4 Orlický MatejOrlický Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 09.46 1.00
5 Habrún JakubHabrún Jakub 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 09.47
6 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 09.54
Poznámky:
60m - Prípravka chlapci :: Finále B
Celkom 6 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 1 (so, 5.5.2018 - 10:40) Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.81
2 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 09.31
3 Kunštárová LiliKunštárová Lili 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 10.47
4 Jakubková RebekaJakubková Rebeka 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 10.49
5 Čuga AdelaČuga Adela 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 11.23
Poznámky:
60m - Prípravka dievčatá :: Rozbeh 1
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 2 (so, 5.5.2018 - 10:42) Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Černáková ValentínaČernáková Valentína 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.33
2 Bošelová ĽubaBošelová Ľuba 08 08 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 10.61
3 Ďurniková KatarínaĎurniková Katarína 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 10.82
4 Brozová ElaBrozová Ela 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 11.23
5 Krišicová TamaraKrišicová Tamara 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 12.05
Poznámky:
60m - Prípravka dievčatá :: Rozbeh 2
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 3 (so, 5.5.2018 - 10:44) Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 09.56
2 Kureková KatarínaKureková Katarína 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 10.57
3 Hrmová NinaHrmová Nina 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 10.67
4 Dobáková ZaraDobáková Zara 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 10.95
5 Paľovčiková LeaPaľovčiková Lea 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 11.24
Poznámky:
60m - Prípravka dievčatá :: Rozbeh 3
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 4 (so, 5.5.2018 - 10:46) Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrubá NikolaHrubá Nikola 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 09.56
2 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 09.64
3 Demianová EliškaDemianová Eliška 07 07 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 10.46
4 Ľubelcová DominikaĽubelcová Dominika 08 08 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 10.53
5 Liptáková SophieLiptáková Sophie 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 10.54
Poznámky:
60m - Prípravka dievčatá :: Rozbeh 4
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 5 (so, 5.5.2018 - 10:48) Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Michaličková ŠtefániaMichaličková Štefánia 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 09.62
2 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.65
3 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 10.04
4 Brezinová SandraBrezinová Sandra 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.75
Macejková EliškaMacejková Eliška 07 07 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 DNS
Poznámky:
60m - Prípravka dievčatá :: Rozbeh 5
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 6 (so, 5.5.2018 - 10:50) Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 09.64
2 Zjatková SofiaZjatková Sofia 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 09.96
3 Holúbková MonikaHolúbková Monika 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 10.02
4 Gorgoszová TimeaGorgoszová Timea 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 10.17
5 Bernoláková PetraBernoláková Petra 08 08 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 2 11.38
6 Olejárová NatáliaOlejárová Natália 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 11.76
Poznámky:
60m - Prípravka dievčatá :: Rozbeh 6
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 7 (so, 5.5.2018 - 10:52) Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Píšová MonikaPíšová Monika 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.89
2 Polakovičová DianaPolakovičová Diana 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6 10.24
3 Zimenová SáraZimenová Sára 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 10.45
4 Mikušová MichaelaMikušová Michaela 09 09 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 10.90
5 Bahnová SabínaBahnová Sabína 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 11.12
6 Kacianová ZorkaKacianová Zorka 09 09 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 11.40
Poznámky:
60m - Prípravka dievčatá :: Rozbeh 7
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 8 (so, 5.5.2018 - 10:54) Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ivaničová VivieneIvaničová Viviene 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 09.33
2 Drozdová NatáliaDrozdová Natália 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.77
3 Koyšová AdelaKoyšová Adela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 10.70
4 Turčeková AlexandraTurčeková Alexandra 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 11.18
5 Zimenová LujzaZimenová Lujza 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 11.21
6 Kivoňová NatáliaKivoňová Natália 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 11.41
Poznámky:
60m - Prípravka dievčatá :: Rozbeh 8
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 9 (so, 5.5.2018 - 10:56) Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 09.87
2 Bieliková PaťkaBieliková Paťka 11 11 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 09.87
3 Gombárová KatarínaGombárová Katarína 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.91
4 Závodská TerezkaZávodská Terezka 09 09 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 11.40
5 Záhradníková NikolaZáhradníková Nikola 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 11.81
Urbanová LeaUrbanová Lea 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 DNS
Poznámky:
60m - Prípravka dievčatá :: Rozbeh 9
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holúbková MonikaHolúbková Monika 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 10.02
2 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 10.04
3 Gorgoszová TimeaGorgoszová Timea 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 10.17
4 Polakovičová DianaPolakovičová Diana 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6 10.24
5 Zimenová SáraZimenová Sára 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 10.45
6 Demianová EliškaDemianová Eliška 07 07 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 10.46
7 Kunštárová LiliKunštárová Lili 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 10.47
8 Jakubková RebekaJakubková Rebeka 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 10.49
9 Ľubelcová DominikaĽubelcová Dominika 08 08 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 10.53
10 Liptáková SophieLiptáková Sophie 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 10.54
11 Kureková KatarínaKureková Katarína 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 10.57
12 Bošelová ĽubaBošelová Ľuba 08 08 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 10.61
13 Hrmová NinaHrmová Nina 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 10.67
14 Koyšová AdelaKoyšová Adela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 10.70
15 Brezinová SandraBrezinová Sandra 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.75
16 Ďurniková KatarínaĎurniková Katarína 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 10.82
17 Mikušová MichaelaMikušová Michaela 09 09 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 10.90
18 Gombárová KatarínaGombárová Katarína 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.91
19 Dobáková ZaraDobáková Zara 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 10.95
20 Bahnová SabínaBahnová Sabína 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 11.12
21 Turčeková AlexandraTurčeková Alexandra 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 11.18
22 Zimenová LujzaZimenová Lujza 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 11.21
23 Čuga AdelaČuga Adela 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 11.23
23 Brozová ElaBrozová Ela 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 11.23
25 Paľovčiková LeaPaľovčiková Lea 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 11.24
26 Bernoláková PetraBernoláková Petra 08 08 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 2 11.38
27 Kacianová ZorkaKacianová Zorka 09 09 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 11.40
27 Závodská TerezkaZávodská Terezka 09 09 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 11.40
29 Kivoňová NatáliaKivoňová Natália 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 11.41
30 Olejárová NatáliaOlejárová Natália 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 11.76
31 Záhradníková NikolaZáhradníková Nikola 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 11.81
32 Krišicová TamaraKrišicová Tamara 11 11 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 12.05
33 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.81
34 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 09.31
35 Černáková ValentínaČernáková Valentína 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.33
35 Ivaničová VivieneIvaničová Viviene 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 09.33
37 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 09.56
37 Hrubá NikolaHrubá Nikola 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 09.56
39 Michaličková ŠtefániaMichaličková Štefánia 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 09.62
40 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 09.64
40 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 09.64
42 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.65
43 Drozdová NatáliaDrozdová Natália 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.77
44 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 09.87
44 Bieliková PaťkaBieliková Paťka 11 11 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 09.87
46 Píšová MonikaPíšová Monika 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.89
47 Zjatková SofiaZjatková Sofia 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 09.96
Macejková EliškaMacejková Eliška 07 07 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 DNS
Urbanová LeaUrbanová Lea 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 DNS

60 m - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále 1 (so, 5.5.2018 - 11:50) Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.74 11.00
2 Černáková ValentínaČernáková Valentína 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 08.97 9.00
3 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 09.06 8.00
4 Hrubá NikolaHrubá Nikola 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 09.29 7.00
5 Ivaničová VivieneIvaničová Viviene 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 2 09.37 6.00
6 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.67 5.00
Poznámky:
60m - Prípravka dievčatá :: Finále A
Celkom 6 pretekárov
Finále 2 (so, 5.5.2018 - 11:52) Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.19 4.00
2 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 09.42 3.00
3 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 09.58 2.00
4 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 09.59 1.00
5 Michaličková ŠtefániaMichaličková Štefánia 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 09.60
6 Drozdová NatáliaDrozdová Natália 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 09.90
Poznámky:
60m - Prípravka dievčatá :: Finále B
Celkom 6 pretekárov