<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ 2. kolo staršieho žiactva a najmladšieho žiactva

Dubnica n.V. (5. 5. 2018)

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 1 (so, 5.5.2018 - 13:05) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dzuruš MartinDzuruš Martin 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 39.58 11.00
2 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 4 40.24 9.00
3 Beharka AdriánBeharka Adrián 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 43.95 8.00
4 Janiček TomašJaniček Tomaš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 5 45.38 7.00
5 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 48.75 5.00
6 Redecha JánRedecha Ján 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 53.03 1.00
Poznámky:
300m - Starší žiaci :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (so, 5.5.2018 - 13:07) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 38.67
2 Linet MartinLinet Martin 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 49.89 4.00
3 Krajči DominikKrajči Dominik 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 52.10 3.00
4 Hudec ŠimonHudec Šimon 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 52.53 2.00
Poznámky:
300m - Starší žiaci :: Beh B
Celkom 4 pretekári
Beh 3 (so, 5.5.2018 - 13:09) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Moravčík TomášMoravčík Tomáš 01 01 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 5 37.10
MS Janiček AdamJaniček Adam 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 42.09
3 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 46.94 6.00
Poznámky:
300m - Starší žiaci :: Beh C
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Moravčík TomášMoravčík Tomáš 01 01 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 5 37.10
2 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 38.67
3 Dzuruš MartinDzuruš Martin 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 39.58 11.00
4 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 4 40.24 9.00
5 Janiček AdamJaniček Adam 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 42.09
6 Beharka AdriánBeharka Adrián 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 43.95 8.00
7 Janiček TomašJaniček Tomaš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 5 45.38 7.00
8 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 46.94 6.00
9 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 48.75 5.00
10 Linet MartinLinet Martin 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 49.89 4.00
11 Krajči DominikKrajči Dominik 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 52.10 3.00
12 Hudec ŠimonHudec Šimon 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 52.53 2.00
13 Redecha JánRedecha Ján 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 53.03 1.00

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 1 (so, 5.5.2018 - 13:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 45.40 9.00
2 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 45.74 8.00
3 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 45.79 7.00
4 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 46.35 6.00
5 Celerínová KatarínaCelerínová Katarína 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 46.92 5.00
6 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 47.50 3.00
Poznámky:
300m - Staršie žiačky :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (so, 5.5.2018 - 13:22) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 49.35
2 Pavlendová MiroslavaPavlendová Miroslava 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 49.90
3 Piovarčiová Adriana Piovarčiová Adriana 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 50.97
4 Škodová LenkaŠkodová Lenka 03 03 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 51.78
5 Urgeľová ViktóriaUrgeľová Viktória 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 52.21
Nemčoková AlexandraNemčoková Alexandra 04 04 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 DNS
Poznámky:
300m - Staršie žiačky :: Beh B
Celkom 6 pretekárov
Beh 3 (so, 5.5.2018 - 13:24) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gombárová BarboraGombárová Barbora 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 45.03 11.00
2 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 48.59 1.00
3 Gálusová PavlínaGálusová Pavlína 04 04 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 52.65
4 Ďuratná SofiaĎuratná Sofia 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 56.09
5 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 56.55
6 Mešťanová SofiaMešťanová Sofia 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 59.61
Poznámky:
300m - Staršie žiačky :: Beh C
Celkom 6 pretekárov
Beh 4 (so, 5.5.2018 - 13:26) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 06 06 AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen 6 47.15 4.00
2 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 48.35 2.00
3 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 49.73
4 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 51.22
5 Fuchsová TerezaFuchsová Tereza 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 52.75
6 Dědečková ĽubicaDědečková Ľubica 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 59.67
Poznámky:
300m - Staršie žiačky :: Beh D
Celkom 6 pretekárov
Beh 5 (so, 5.5.2018 - 13:28) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 49.38
2 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 51.19
3 Koníčková LuciaKoníčková Lucia 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 55.82
4 Poštová NinaPoštová Nina 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 57.37
Poznámky:
300m - Staršie žiačky :: Beh E
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gombárová BarboraGombárová Barbora 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 45.03 11.00
2 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 45.40 9.00
3 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 45.74 8.00
4 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 45.79 7.00
5 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 46.35 6.00
6 Celerínová KatarínaCelerínová Katarína 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 46.92 5.00
7 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 06 06 AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen 6 47.15 4.00
8 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 47.50 3.00
9 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 48.35 2.00
10 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 48.59 1.00
11 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 49.35
12 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 49.38
13 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 49.73
14 Pavlendová MiroslavaPavlendová Miroslava 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 49.90
15 Piovarčiová Adriana Piovarčiová Adriana 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 50.97
16 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 51.19
17 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 51.22
18 Škodová LenkaŠkodová Lenka 03 03 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 51.78
19 Urgeľová ViktóriaUrgeľová Viktória 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 52.21
20 Gálusová PavlínaGálusová Pavlína 04 04 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 52.65
21 Fuchsová TerezaFuchsová Tereza 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 52.75
22 Koníčková LuciaKoníčková Lucia 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 55.82
23 Ďuratná SofiaĎuratná Sofia 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 56.09
24 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 56.55
25 Poštová NinaPoštová Nina 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 57.37
26 Mešťanová SofiaMešťanová Sofia 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 59.61
27 Dědečková ĽubicaDědečková Ľubica 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 59.67
Nemčoková AlexandraNemčoková Alexandra 04 04 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 DNS