<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ 2. kolo staršieho žiactva a najmladšieho žiactva

Dubnica n.V. (5. 5. 2018)

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(so, 5.5.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hynková VesnaHynková Vesna
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
04 04 11.89 11,8911,0411,2111,89x10,66 11.00
2 Martincová LuciaMartincová Lucia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 10.15 9,309,399,849,84x10,15 9.00
3 Ijisesan Perryo VictoriaIjisesan Perryo Victoria
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
03 03 10.07 9,829,5110,079,82x10,01 8.00
4 Balážová IvetaBalážová Iveta
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 08.98 8,658,818,988,988,718,87 7.00
5 Čanecká PaulinaČanecká Paulina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 08.79 7,527,577,857,858,797,68 6.00
6 Kyrisová AnetaKyrisová Aneta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 08.59 8,598,018,108,597,568,39 5.00
7 Bajánková RebekaBajánková Rebeka
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 08.10 7,897,828,108,108,016,89 4.00
8 Nemčoková AlexandraNemčoková Alexandra
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
04 04 07.65 7,227,65x7,657,426,38 3.00
9 Repková MonikaRepková Monika
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 07.53 7,537,447,53 2.00
10 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 07.29 7,29-7,29 1.00
11 Jančová AndreaJančová Andrea
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
04 04 07.17 6,477,177,17
12 Baculáková NinaBaculáková Nina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 07.10 7,106,817,10
13 Gajdošová LijaGajdošová Lija
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 07.08 7,086,447,08
14 Najdeková LindaNajdeková Linda
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 07.00 7,007,007,00
15 Podhradska SaraPodhradska Sara
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
04 04 06.19 5,806,196,19
16 Maceíková EmaMaceíková Ema
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 06.18 6,106,186,18
17 Šajgalíková SáraŠajgalíková Sára
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
04 04 06.00 5,136,006,00
18 Bošelová OľgaBošelová Oľga
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 04.46 4,284,464,46
MS Vorková LuciaVorková Lucia
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 04.44 4,234,444,44
20 Kubatková AnetaKubatková Aneta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 04.16 3,644,164,16
Poznámky/pokusy:
" Guľa [3kg] - Staršie žiačky
Celkom 20 pretekárov