<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ 2. kolo staršieho žiactva a najmladšieho žiactva

Dubnica n.V. (5. 5. 2018)

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 1 (so, 5.5.2018 - 10:10) Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hynková VesnaHynková Vesna 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 16.36 11.00
2 Krajčová NinaKrajčová Nina 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 16.45 9.00
3 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 17.87 8.00
4 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 18.03 7.00
5 Bartková PaulínaBartková Paulína 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5 18.81 2.00
6 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 19.51
Poznámky:
100m prekážky [76,2cm] - Staršie žiačky :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (so, 5.5.2018 - 10:12) Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chylová VeronikaChylová Veronika 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 18.34 6.00
2 Juráková LeaJuráková Lea 04 04 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1 18.49 5.00
3 Krajčíková NinaKrajčíková Nina 04 04 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5 19.31 1.00
4 Frianová KarolínaFrianová Karolína 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 6 20.72
5 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 21.43
6 Vidiečanová Laura Vidiečanová Laura 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 25.68
Poznámky:
100m prekážky [76,2cm] - Staršie žiačky :: Beh B
Celkom 6 pretekárov
Beh 3 (so, 5.5.2018 - 10:14) Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 18.57 4.00
2 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 18.63 3.00
3 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 20.56
4 Lehocká AlexandraLehocká Alexandra 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 20.82
5 Jančová AndreaJančová Andrea 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 21.31
6 Miertušová NinaMiertušová Nina 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 21.51
Poznámky:
100m prekážky [76,2cm] - Staršie žiačky :: Beh C
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hynková VesnaHynková Vesna 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 16.36 11.00
2 Krajčová NinaKrajčová Nina 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 16.45 9.00
3 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 17.87 8.00
4 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 18.03 7.00
5 Chylová VeronikaChylová Veronika 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 18.34 6.00
6 Juráková LeaJuráková Lea 04 04 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1 18.49 5.00
7 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 18.57 4.00
8 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 18.63 3.00
9 Bartková PaulínaBartková Paulína 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5 18.81 2.00
10 Krajčíková NinaKrajčíková Nina 04 04 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5 19.31 1.00
11 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 19.51
12 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 20.56
13 Frianová KarolínaFrianová Karolína 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 6 20.72
14 Lehocká AlexandraLehocká Alexandra 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 20.82
15 Jančová AndreaJančová Andrea 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 21.31
16 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 21.43
17 Miertušová NinaMiertušová Nina 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 21.51
18 Vidiečanová Laura Vidiečanová Laura 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 25.68