<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ 2. kolo staršieho žiactva a najmladšieho žiactva

Dubnica n.V. (5. 5. 2018)

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 1 (so, 5.5.2018 - 10:00) Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 14.10 11.00
2 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 6 15.29 9.00
3 Hletko MartinHletko Martin 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 15.87 8.00
4 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 16.73 7.00
5 Boško DenisBoško Denis 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 22.09 5.00
Poznámky:
100m prekážky [84,0cm] - Starší žiaci :: Beh A
Celkom 5 pretekárov
Beh 2 (so, 5.5.2018 - 10:02) Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čapliar FILIPČapliar FILIP 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 17.97 6.00
MS Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 20.87
Poznámky:
100m prekážky [84,0cm] - Starší žiaci :: Beh B
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 14.10 11.00
2 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 6 15.29 9.00
3 Hletko MartinHletko Martin 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 15.87 8.00
4 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 16.73 7.00
5 Čapliar FILIPČapliar FILIP 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 17.97 6.00
6 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 20.87
7 Boško DenisBoško Denis 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 22.09 5.00