<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ 2. kolo staršieho žiactva a najmladšieho žiactva

Dubnica n.V. (5. 5. 2018)

Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci

(so, 5.5.2018 - 13:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lešňovský Jaroslav, JuLešňovský Jaroslav, Ju
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
07 07 47.37 42,5141,9140,9042,5145,7547,37 11.00
2 Pavlík EduardPavlík Eduard
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 35.85 30,7128,3732,2032,2035,8532,26 9.00
3 Habrún JakubHabrún Jakub
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
07 07 34.02 33,4934,0224,7534,0231,0029,28 8.00
4 Vizváry LadislavVizváry Ladislav
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 33.14 33,1429,3831,3333,1427,3331,91 7.00
5 Mašura AdamMašura Adam
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
09 09 32.86 31,4829,2628,0431,4829,7832,86 6.00
6 Zverec AdamZverec Adam
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
08 08 32.10 32,1028,26x32,1027,2631,84 5.00
7 Regináč TimotejRegináč Timotej
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
07 07 30.46 27,4825,6530,4430,4430,4628,88 4.00
8 Toncar AndrejToncar Andrej
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 29.33 27,6228,0529,3229,3220,4929,33 3.00
9 Pokorný MatejPokorný Matej
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
10 10 26.10 17,8726,1026,10 2.00
10 Biel ŠimonBiel Šimon
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 25.56 25,5623,1025,56 1.00
11 Janoštiak MarekJanoštiak Marek
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
08 08 23.65 21,9723,6523,65
12 Krištof MichalKrištof Michal
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 23.56 21,0723,5623,56
13 Mašlej MatúšMašlej Matúš
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
07 07 21.56 x21,5621,56
14 Vereš MartinVereš Martin
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 20.46 20,4618,2120,46
15 Pokorný AlexPokorný Alex
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 202.43 14,33202,43202,43
16 Končír DavidKončír David
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
08 08 19.08 19,0818,2419,08
17 Králik NicolasKrálik Nicolas
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 18.45 18,4515,8918,45
18 Nečeda MatúšNečeda Matúš
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
09 09 17.13 x17,1317,13
19 Paulec SamuelPaulec Samuel
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 15.39 15,3914,9815,39
20 Bašo MatejBašo Matej
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 12.95 12,9512,7112,95
Blaško MatejBlaško Matej
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 NM xx0.0
Poznámky/pokusy:
" Kriketová loptička - Prípravka chlapci
Celkom 21 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladšie žiačky

(so, 5.5.2018 - 12:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adamíková LianaAdamíková Liana
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 24.11 24,1122,5623,5024,1121,6922,7823,18 11.00
2 Trnková TatianaTrnková Tatiana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 22.93 22,8719,4417,3322,8722,1822,9320,09 9.00
3 Redechová PaulínaRedechová Paulína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 22.90 18,1120,1222,9022,9014,6321,4920,61 8.00
4 Ľubelcová DominikaĽubelcová Dominika
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
08 08 22.64 20,9517,3922,6422,6418,6322,2822,54 7.00
5 Kurčíková SimonaKurčíková Simona
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
07 07 22.52 22,5216,8320,6122,5219,0416,29x 6.00
6 Zimenová SáraZimenová Sára
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
07 07 20.85 20,8518,6318,2720,8520,3616,1519,27 5.00
7 Záhradníková NikolaZáhradníková Nikola
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 20.55 x20,55x20,5520,0619,9619,49 4.00
8 Frličková LauraFrličková Laura
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 19.37 19,3714,7418,4919,3711,0416,0718,48 3.00
9 Zimenová LujzaZimenová Lujza
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 19.15 17,3619,1516,1119,15 2.00
10 Dobáková MiaDobáková Mia
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 17.30 14,5017,3016,0217,30 1.00
11 Miniarová AnnaMiniarová Anna
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 16.36 15,0416,3615,0116,36
12 Tomaníková EmaTomaníková Ema
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 15.76 12,9115,767,767,76
13 Kucharíková KarinKucharíková Karin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 15.51 15,5113,6815,1415,51
14 Olejárová NatáliaOlejárová Natália
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 14.23 xx14,2314,23
15 Hrenáková ZuzanaHrenáková Zuzana
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 8.49 6,58x8,498,49
Kögelová KarolínaKögelová Karolína
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
07 07 NM xxx0.0
Poznámky/pokusy:
" Kriketová loptička - Prípravka dievčatá
Celkom 16 pretekárov