<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ 2. kolo staršieho žiactva a najmladšieho žiactva

Dubnica n.V. (5. 5. 2018)

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 1 (so, 5.5.2018 - 14:45) Vietor: +3.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 17.49 11.00
2 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 18.04 9.00
3 Hletko MartinHletko Martin 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 18.70 8.00
4 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 19.60 4.00
5 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 19.69 3.00
Pauer AndrejPauer Andrej 03 03 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1 DNS
Poznámky:
150m - Starší žiaci :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (so, 5.5.2018 - 14:47) Vietor: +2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 20.33 2.00
2 Beharka AdriánBeharka Adrián 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 20.45
3 Luka DavidLuka David 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 20.71
4 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 21.62
5 Kejmar JakubKejmar Jakub 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 21.95
6 Hudec ŠimonHudec Šimon 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 23.32
Poznámky:
150m - Starší žiaci :: Beh B
Celkom 6 pretekárov
Beh 3 (so, 5.5.2018 - 14:49) Vietor: +3.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kudlík MatejKudlík Matej 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 18.88 7.00
2 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 18.98 6.00
3 Kocman KrištofKocman Krištof 03 03 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 19.55 5.00
4 Páleník MatúšPáleník Matúš 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 20.39 1.00
5 Krajči DominikKrajči Dominik 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 22.60
6 Katona MichalKatona Michal 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 24.29
Poznámky:
150m - Starší žiaci :: Beh C
Celkom 6 pretekárov
Beh 4 (so, 5.5.2018 - 14:51) Vietor: +2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Moravčík TomášMoravčík Tomáš 01 01 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 6 17.20
2 Krkoš TobiasKrkoš Tobias 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 20.61
3 Linet MartinLinet Martin 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 22.59
Hložny AdrianHložny Adrian 00 00 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 4 DNS
Poznámky:
150m - Starší žiaci :: Beh D
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Moravčík TomášMoravčík Tomáš 01 01 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 6 17.20
2 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 17.49 11.00
3 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 18.04 9.00
4 Hletko MartinHletko Martin 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 18.70 8.00
5 Kudlík MatejKudlík Matej 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 18.88 7.00
6 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 18.98 6.00
7 Kocman KrištofKocman Krištof 03 03 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 19.55 5.00
8 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 19.60 4.00
9 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 19.69 3.00
10 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 20.33 2.00
11 Páleník MatúšPáleník Matúš 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 20.39 1.00
12 Beharka AdriánBeharka Adrián 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 20.45
13 Krkoš TobiasKrkoš Tobias 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 20.61
14 Luka DavidLuka David 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 20.71
15 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 21.62
16 Kejmar JakubKejmar Jakub 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 21.95
17 Linet MartinLinet Martin 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 22.59
18 Krajči DominikKrajči Dominik 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 22.60
19 Hudec ŠimonHudec Šimon 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 23.32
20 Katona MichalKatona Michal 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 24.29
Pauer AndrejPauer Andrej 03 03 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1 DNS
Hložny AdrianHložny Adrian 00 00 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 4 DNS

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 1 (so, 5.5.2018 - 15:00) Vietor: +4.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 19.13 11.00
2 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 19.37 9.00
3 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 20.12 8.00
4 Gombárová BarboraGombárová Barbora 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 20.41 6.00
5 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 21.39
6 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 37.44
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (so, 5.5.2018 - 15:02) Vietor: +5.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 20.31 7.00
2 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 20.64 5.00
3 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 20.89 4.00
4 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 21.16 2.50
5 Machová LenkaMachová Lenka 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 21.35 1.00
6 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 21.59
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh B
Celkom 6 pretekárov
Beh 3 (so, 5.5.2018 - 15:04) Vietor: +2.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 21.61
2 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 21.94
3 Baculáková NinaBaculáková Nina 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 22.21
4 Dzurošová NianaDzurošová Niana 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 22.42
5 Simová PetraSimová Petra 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 22.49
6 Varsová TimeaVarsová Timea 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 29.17
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh C
Celkom 6 pretekárov
Beh 4 (so, 5.5.2018 - 15:06) Vietor: +4.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baricakova LauraBaricakova Laura 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 23.23
2 Korduliaková NatáliaKorduliaková Natália 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 23.30
3 Završanová DominikaZavršanová Dominika 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 23.39
4 Gandžalová KristínaGandžalová Kristína 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 24.01
5 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 24.09
6 Kubeková MonikaKubeková Monika 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 26.72
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh D
Celkom 6 pretekárov
Beh 5 (so, 5.5.2018 - 15:08) Vietor: +3.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žitná AdelaŽitná Adela 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 21.16 2.50
2 Sajdáková KatarínaSajdáková Katarína 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 21.78
3 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 22.50
4 Tarjányiová TerezaTarjányiová Tereza 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 25.09
5 Mešťanová SofiaMešťanová Sofia 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 25.41
6 Dědečková ĽubicaDědečková Ľubica 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 25.76
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh E
Celkom 6 pretekárov
Beh 6 (so, 5.5.2018 - 15:10) Vietor: +4.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baranková TamaraBaranková Tamara 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 22.67
2 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 22.76
3 Drevenáková KláraDrevenáková Klára 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 24.22
4 Koníčková LuciaKoníčková Lucia 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 24.37
5 Marečková NinaMarečková Nina 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 25.31
6 Poštová NinaPoštová Nina 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 25.61
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh F
Celkom 6 pretekárov
Beh 7 (so, 5.5.2018 - 15:12) Vietor: +3.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Horecká LeaHorecká Lea 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 22.78
2 Krenželová VanesaKrenželová Vanesa 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 22.85
3 Haštová NatáliaHaštová Natália 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 23.73
4 Harvancová RadoslavaHarvancová Radoslava 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 24.22
5 Beranová TamaraBeranová Tamara 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 24.60
Kalinová SarahKalinová Sarah 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 DNS
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh G
Celkom 6 pretekárov
Beh 8 (so, 5.5.2018 - 15:14) Vietor: +2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 21.37
2 Maderová MichaelaMaderová Michaela 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 21.94
3 Tancygierová MichaelaTancygierová Michaela 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 23.79
4 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 24.28
5 Semeníková LaraSemeníková Lara 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 25.01
Poznámky:
150m - Staršie žiačky :: Beh H
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 19.13 11.00
2 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 19.37 9.00
3 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 20.12 8.00
4 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 20.31 7.00
5 Gombárová BarboraGombárová Barbora 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 20.41 6.00
6 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 20.64 5.00
7 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 20.89 4.00
8 Morgošová KlaudiaMorgošová Klaudia 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 21.16 2.50
8 Žitná AdelaŽitná Adela 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 21.16 2.50
10 Machová LenkaMachová Lenka 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 21.35 1.00
11 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 21.37
12 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 21.39
13 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 21.59
14 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 21.61
15 Sajdáková KatarínaSajdáková Katarína 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 21.78
16 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 21.94
16 Maderová MichaelaMaderová Michaela 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 21.94
18 Baculáková NinaBaculáková Nina 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 22.21
19 Dzurošová NianaDzurošová Niana 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 22.42
20 Simová PetraSimová Petra 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 22.49
21 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 22.50
22 Baranková TamaraBaranková Tamara 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 22.67
23 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 22.76
24 Horecká LeaHorecká Lea 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 22.78
25 Krenželová VanesaKrenželová Vanesa 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 22.85
26 Baricakova LauraBaricakova Laura 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 23.23
27 Korduliaková NatáliaKorduliaková Natália 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 23.30
28 Završanová DominikaZavršanová Dominika 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 23.39
29 Haštová NatáliaHaštová Natália 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 23.73
30 Tancygierová MichaelaTancygierová Michaela 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 23.79
31 Gandžalová KristínaGandžalová Kristína 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 24.01
32 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 24.09
33 Drevenáková KláraDrevenáková Klára 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 24.22
33 Harvancová RadoslavaHarvancová Radoslava 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 24.22
35 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 24.28
36 Koníčková LuciaKoníčková Lucia 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 24.37
37 Beranová TamaraBeranová Tamara 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 24.60
38 Semeníková LaraSemeníková Lara 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 25.01
39 Tarjányiová TerezaTarjányiová Tereza 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 25.09
40 Marečková NinaMarečková Nina 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 25.31
41 Mešťanová SofiaMešťanová Sofia 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 25.41
42 Poštová NinaPoštová Nina 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 25.61
43 Dědečková ĽubicaDědečková Ľubica 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 25.76
44 Kubeková MonikaKubeková Monika 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 26.72
45 Varsová TimeaVarsová Timea 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 29.17
46 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 37.44
Kalinová SarahKalinová Sarah 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 DNS

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 1 (so, 5.5.2018 - 14:15) Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 22.25 11.00
2 Franko TomašFranko Tomaš 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 23.03 9.00
3 Gaži JánGaži Ján 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 24.13 4.00
4 Žáčik AndrejŽáčik Andrej 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 24.27 1.00
5 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 24.66
6 Orlický MatejOrlický Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 24.82
Poznámky:
150m - Prípravka chlapci :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (so, 5.5.2018 - 14:17) Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Blaško MatejBlaško Matej 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 23.39 7.00
2 Slezák Tom Slezák Tom 08 08 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 24.04 5.00
3 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 24.75
4 Krajčovič MarošKrajčovič Maroš 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 25.01
5 Ondruš JakubOndruš Jakub 08 08 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5 25.31
6 Raab LukášRaab Lukáš 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 25.59
Poznámky:
150m - Prípravka chlapci :: Beh B
Celkom 6 pretekárov
Beh 3 (so, 5.5.2018 - 14:19) Vietor: +2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Habrún JakubHabrún Jakub 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 25.21
2 Kapusta MartinKapusta Martin 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 25.52
3 Janoštiak MarekJanoštiak Marek 08 08 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 25.73
4 Boldiš RichardBoldiš Richard 08 08 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5 28.86
5 Belák AlbertBelák Albert 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 30.80
6 Martiš SamuelMartiš Samuel 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 32.79
Poznámky:
150m - Prípravka chlapci :: Beh C
Celkom 6 pretekárov
Beh 4 (so, 5.5.2018 - 14:21) Vietor: +2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mašura AdamMašura Adam 09 09 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 24.02 6.00
2 Pokorný AlexPokorný Alex 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 24.23 2.00
3 Rybár OndrejRybár Ondrej 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 24.42
4 Šipoš BranislavŠipoš Branislav 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 27.56
5 Šlúch SamuelŠlúch Samuel 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 28.17
6 Šebík RichardŠebík Richard 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 29.01
Poznámky:
150m - Prípravka chlapci :: Beh D
Celkom 6 pretekárov
Beh 5 (so, 5.5.2018 - 14:23) Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Briš Tomáš Briš Tomáš 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 23.21 8.00
2 Vizváry LadislavVizváry Ladislav 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 24.22 3.00
3 Viglaský MiloslavViglaský Miloslav 07 07 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 26.98
Poznámky:
150m - Prípravka chlapci :: Beh E
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 22.25 11.00
2 Franko TomašFranko Tomaš 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 23.03 9.00
3 Briš Tomáš Briš Tomáš 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 23.21 8.00
4 Blaško MatejBlaško Matej 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 23.39 7.00
5 Mašura AdamMašura Adam 09 09 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 24.02 6.00
6 Slezák Tom Slezák Tom 08 08 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 24.04 5.00
7 Gaži JánGaži Ján 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 24.13 4.00
8 Vizváry LadislavVizváry Ladislav 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 24.22 3.00
9 Pokorný AlexPokorný Alex 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 24.23 2.00
10 Žáčik AndrejŽáčik Andrej 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 24.27 1.00
11 Rybár OndrejRybár Ondrej 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 24.42
12 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 24.66
13 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 24.75
14 Orlický MatejOrlický Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 24.82
15 Krajčovič MarošKrajčovič Maroš 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 25.01
16 Habrún JakubHabrún Jakub 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 25.21
17 Ondruš JakubOndruš Jakub 08 08 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5 25.31
18 Kapusta MartinKapusta Martin 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 25.52
19 Raab LukášRaab Lukáš 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 25.59
20 Janoštiak MarekJanoštiak Marek 08 08 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 25.73
21 Viglaský MiloslavViglaský Miloslav 07 07 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 26.98
22 Šipoš BranislavŠipoš Branislav 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 27.56
23 Šlúch SamuelŠlúch Samuel 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 28.17
24 Boldiš RichardBoldiš Richard 08 08 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5 28.86
25 Šebík RichardŠebík Richard 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 29.01
26 Belák AlbertBelák Albert 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 30.80
27 Martiš SamuelMartiš Samuel 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 32.79

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 1 (so, 5.5.2018 - 14:30) Vietor: +2.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Černáková ValentínaČernáková Valentína 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 21.80 11.00
2 Duhačková AlexandraDuhačková Alexandra 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 22.07 9.00
3 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 22.74 7.00
4 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 23.25 5.00
5 Ivaničová VivieneIvaničová Viviene 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 23.54 4.00
6 Poštová NelaPoštová Nela 07 07 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 27.78
Poznámky:
150m - Prípravka dievčatá :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (so, 5.5.2018 - 14:32) Vietor: +4.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Píšová MonikaPíšová Monika 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 23.72 2.00
2 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 23.99 1.00
3 Kmeč EmmaKmeč Emma 08 08 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 24.26
4 Kurčíková SimonaKurčíková Simona 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 24.38
5 Holúbková MonikaHolúbková Monika 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 24.92
6 Hvorková ElaHvorková Ela 08 08 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 25.26
Poznámky:
150m - Prípravka dievčatá :: Beh B
Celkom 6 pretekárov
Beh 3 (so, 5.5.2018 - 14:34) Vietor: +2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bobaľová AdrianaBobaľová Adriana 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 25.39
2 Kunštárová LiliKunštárová Lili 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 26.63
3 Mikušová MariolaMikušová Mariola 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 26.67
4 Hrmová NinaHrmová Nina 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5 27.35
5 Trnková TatianaTrnková Tatiana 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 28.04
6 Brozová ElaBrozová Ela 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 28.14
Poznámky:
150m - Prípravka dievčatá :: Beh C
Celkom 6 pretekárov
Beh 4 (so, 5.5.2018 - 14:36) Vietor: +2.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Polakovičová DianaPolakovičová Diana 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 24.34
2 Kalinová SofiaKalinová Sofia 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 25.51
3 Primusová LilianaPrimusová Liliana 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 26.19
4 Koyšová AdelaKoyšová Adela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 26.51
5 Štefániková NinaŠtefániková Nina 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 27.65
6 Závodská TerezkaZávodská Terezka 09 09 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 28.00
Poznámky:
150m - Prípravka dievčatá :: Beh D
Celkom 6 pretekárov
Beh 5 (so, 5.5.2018 - 14:38) Vietor: +3.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gombárová KatarínaGombárová Katarína 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 27.38
2 Bošelová ĽubaBošelová Ľuba 08 08 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 27.62
3 Adamíková LianaAdamíková Liana 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 27.69
4 Bernoláková PetraBernoláková Petra 08 08 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 6 28.97
5 Bahnová SabínaBahnová Sabína 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 29.96
Poznámky:
150m - Prípravka dievčatá :: Beh E
Celkom 5 pretekárov
Beh 6 (so, 5.5.2018 - 14:40) Vietor: +3.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 22.53 8.00
2 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 23.08 6.00
3 Demianová EliškaDemianová Eliška 07 07 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 26.29
4 Ďurniková KatarínaĎurniková Katarína 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 28.51
5 Kacianová ZorkaKacianová Zorka 09 09 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 29.07
6 Čuga AdelaČuga Adela 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 29.26
Poznámky:
150m - Prípravka dievčatá :: Beh F
Celkom 6 pretekárov
Beh 7 (so, 5.5.2018 - 14:42) Vietor: +3.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 07 07 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 24.53
2 Miniarová AnnaMiniarová Anna 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 24.95
3 Senajová LuciaSenajová Lucia 08 08 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 25.24
4 Kucharíková KarinKucharíková Karin 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 28.17
5 Mikušová MichaelaMikušová Michaela 09 09 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 30.08
Macejková EliškaMacejková Eliška 07 07 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 DQ
Poznámky:
150m - Prípravka dievčatá :: Beh G
Celkom 6 pretekárov
Beh 8 (so, 5.5.2018 - 14:44) Vietor: +2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 23.64 3.00
2 Zimenová SáraZimenová Sára 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 26.62
3 Turčeková AlexandraTurčeková Alexandra 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 27.66
4 Zimenová LujzaZimenová Lujza 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 28.04
5 Tomaníková EmaTomaníková Ema 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 28.79
Poznámky:
150m - Prípravka dievčatá :: Beh H
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Černáková ValentínaČernáková Valentína 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 21.80 11.00
2 Duhačková AlexandraDuhačková Alexandra 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 22.07 9.00
3 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 22.53 8.00
4 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 22.74 7.00
5 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 23.08 6.00
6 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 23.25 5.00
7 Ivaničová VivieneIvaničová Viviene 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 23.54 4.00
8 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 23.64 3.00
9 Píšová MonikaPíšová Monika 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 23.72 2.00
10 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 23.99 1.00
11 Kmeč EmmaKmeč Emma 08 08 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 24.26
12 Polakovičová DianaPolakovičová Diana 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 24.34
13 Kurčíková SimonaKurčíková Simona 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 24.38
14 Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 07 07 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 24.53
15 Holúbková MonikaHolúbková Monika 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 24.92
16 Miniarová AnnaMiniarová Anna 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 24.95
17 Senajová LuciaSenajová Lucia 08 08 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 25.24
18 Hvorková ElaHvorková Ela 08 08 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 25.26
19 Bobaľová AdrianaBobaľová Adriana 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 25.39
20 Kalinová SofiaKalinová Sofia 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 25.51
21 Primusová LilianaPrimusová Liliana 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 26.19
22 Demianová EliškaDemianová Eliška 07 07 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 26.29
23 Koyšová AdelaKoyšová Adela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 26.51
24 Zimenová SáraZimenová Sára 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 26.62
25 Kunštárová LiliKunštárová Lili 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 26.63
26 Mikušová MariolaMikušová Mariola 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 26.67
27 Hrmová NinaHrmová Nina 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5 27.35
28 Gombárová KatarínaGombárová Katarína 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 27.38
29 Bošelová ĽubaBošelová Ľuba 08 08 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 27.62
30 Štefániková NinaŠtefániková Nina 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 27.65
31 Turčeková AlexandraTurčeková Alexandra 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 27.66
32 Adamíková LianaAdamíková Liana 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 27.69
33 Poštová NelaPoštová Nela 07 07 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 27.78
34 Závodská TerezkaZávodská Terezka 09 09 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 28.00
35 Trnková TatianaTrnková Tatiana 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 28.04
35 Zimenová LujzaZimenová Lujza 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 28.04
37 Brozová ElaBrozová Ela 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 28.14
38 Kucharíková KarinKucharíková Karin 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 28.17
39 Ďurniková KatarínaĎurniková Katarína 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 28.51
40 Tomaníková EmaTomaníková Ema 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 28.79
41 Bernoláková PetraBernoláková Petra 08 08 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 6 28.97
42 Kacianová ZorkaKacianová Zorka 09 09 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 29.07
43 Čuga AdelaČuga Adela 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 29.26
44 Bahnová SabínaBahnová Sabína 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 29.96
45 Mikušová MichaelaMikušová Michaela 09 09 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 30.08
Macejková EliškaMacejková Eliška 07 07 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 DQ