<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ 2. kolo staršieho žiactva a najmladšieho žiactva

Dubnica n.V. (5. 5. 2018)

4 x 300 m kluby - Starší žiaci

(so, 5.5.2018 - 15:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Beharka, Nosáľ, Nosáľ, Sviták Beharka, Nosáľ, Nosáľ, Sviták Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 2:58.48 11.00
2 Duchoslav, Čapliar, Hodža, Rúrik Duchoslav, Čapliar, Hodža, Rúrik AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 3:07.11 9.00
3 Bačík, Lörinc, Ondrejík, Hudec Bačík, Lörinc, Ondrejík, Hudec Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 3:24.72 8.00
4 Gandel, Piaček, Randa, Viskup Gandel, Piaček, Randa, Viskup AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 3:30.51 7.00
Poznámky:
4 x 300m - Starší žiaci
Celkom 4 pretekári

4 x 300 m kluby - Staršie žiačky (Beh)

Beh 1 (so, 5.5.2018 - 16:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Blažeková, Celerínová, Morgošová, Urbanovská Blažeková, Celerínová, Morgošová, Urbanovská Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 3:08.27 11.00
2 Kaprálová, Kotianová, Simová, Šmehílová Kaprálová, Kotianová, Simová, Šmehílová Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 3:18.21 9.00
3 Beliančinová, Brnáková, Bieliková, Líškayová Beliančinová, Brnáková, Bieliková, Líškayová Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6 3:18.69 8.00
4 Frianová, Pavelicová, Perončíková, Lacová Frianová, Pavelicová, Perončíková, Lacová Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 3:19.65 7.00
5 Turičíková, Baricakova, Fapšová, Ondričková Turičíková, Baricakova, Fapšová, Ondričková AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 3:28.26 5.00
6 Gandžalová, Pohančaníková, Škodová, Tokárová Gandžalová, Pohančaníková, Škodová, Tokárová AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 3:32.07 4.00
Poznámky:
4 x 300m - Staršie žiačky :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (so, 5.5.2018 - 16:02) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bučková, Marčeková, Rohoňová, Sajdáková Bučková, Marčeková, Rohoňová, Sajdáková Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 3:20.49 6.00
2 Piovarčiová, Polečová, Vidiečanová, Miertušová Piovarčiová, Polečová, Vidiečanová, Miertušová Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 3:35.74 3.00
3 Dudová, Dudová, Pačajová, Tancygierová Dudová, Dudová, Pačajová, Tancygierová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 3:38.65 2.00
4 Beranová, Horecká, Jamborová, Novotná Beranová, Horecká, Jamborová, Novotná Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 3:44.34 1.00
5 Drevenáková, Ďuratná, Harvancová, Kurucová Drevenáková, Ďuratná, Harvancová, Kurucová AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 3:55.49
6 Dědečková, Kubeková, Mešťanová, Završanová Dědečková, Kubeková, Mešťanová, Završanová AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 3:58.27
Poznámky:
4 x 300m - Staršie žiačky :: Beh B
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Blažeková, Celerínová, Morgošová, Urbanovská Blažeková, Celerínová, Morgošová, Urbanovská Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 3:08.27 11.00
2 Kaprálová, Kotianová, Simová, Šmehílová Kaprálová, Kotianová, Simová, Šmehílová Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 3:18.21 9.00
3 Beliančinová, Brnáková, Bieliková, Líškayová Beliančinová, Brnáková, Bieliková, Líškayová Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6 3:18.69 8.00
4 Frianová, Pavelicová, Perončíková, Lacová Frianová, Pavelicová, Perončíková, Lacová Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 3:19.65 7.00
5 Bučková, Marčeková, Rohoňová, Sajdáková Bučková, Marčeková, Rohoňová, Sajdáková Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 3:20.49 6.00
6 Turičíková, Baricakova, Fapšová, Ondričková Turičíková, Baricakova, Fapšová, Ondričková AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 3:28.26 5.00
7 Gandžalová, Pohančaníková, Škodová, Tokárová Gandžalová, Pohančaníková, Škodová, Tokárová AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 3:32.07 4.00
8 Piovarčiová, Polečová, Vidiečanová, Miertušová Piovarčiová, Polečová, Vidiečanová, Miertušová Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 3:35.74 3.00
9 Dudová, Dudová, Pačajová, Tancygierová Dudová, Dudová, Pačajová, Tancygierová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 3:38.65 2.00
10 Beranová, Horecká, Jamborová, Novotná Beranová, Horecká, Jamborová, Novotná Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 3:44.34 1.00
11 Drevenáková, Ďuratná, Harvancová, Kurucová Drevenáková, Ďuratná, Harvancová, Kurucová AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 3:55.49
12 Dědečková, Kubeková, Mešťanová, Završanová Dědečková, Kubeková, Mešťanová, Završanová AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 3:58.27