<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ 2. kolo staršieho žiactva a najmladšieho žiactva

Dubnica n.V. (5. 5. 2018)

60 m - Starší žiaci (sobota, 5.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 07.32
2 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 07.33
3 Dzuruš MartinDzuruš Martin 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 07.70

60 m - Starší žiaci (sobota, 5.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 - -- - 00 00 ---- 08.05
2 Luka DavidLuka David 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 08.38
3 Mikuláš AdamMikuláš Adam 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 08.62

60 m - Staršie žiačky (sobota, 5.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 07.94
2 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 08.07
3 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 08.33

60 m - Staršie žiačky (sobota, 5.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 08.28
2 Gombárová BarboraGombárová Barbora 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 08.29
3 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 08.43

60 m - Najmladší žiaci (sobota, 5.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 08.87
2 Briš Tomáš Briš Tomáš 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 09.07
3 Lešňovský Jaroslav, JuLešňovský Jaroslav, Ju 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 09.18

60 m - Najmladší žiaci (sobota, 5.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Slezák Tom Slezák Tom 08 08 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 09.10
2 Fuchs MichalFuchs Michal 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 09.25
3 Gaži JánGaži Ján 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 09.36

60 m - Najmladšie žiačky (sobota, 5.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Jurečeková AnnaJurečeková Anna 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 08.74
2 Černáková ValentínaČernáková Valentína 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 08.97
3 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 09.06

60 m - Najmladšie žiačky (sobota, 5.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 09.19
2 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 09.42
3 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 09.58

800 m - Starší žiaci (sobota, 5.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 Kocman KrištofKocman Krištof 03 03 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2:13.67
3 Janiček TomašJaniček Tomaš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2:14.64

1000 m - Najmladší žiaci (sobota, 5.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Kolár JánKolár Ján 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3:48.90
2 Šlúch SamuelŠlúch Samuel 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3:58.39
3 Šipoš BranislavŠipoš Branislav 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3:58.96

1000 m - Najmladšie žiačky (sobota, 5.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3:47.27
2 Kuboučíková HankaKuboučíková Hanka 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3:48.09
3 Heigway Zoe ElizabetHeigway Zoe Elizabet 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3:59.31

2000 m - Staršie žiačky (sobota, 5.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 06 06 AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen 7:54.36
2 Krajčíková NinaKrajčíková Nina 04 04 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 8:04.10
3 Pavlendová MiroslavaPavlendová Miroslava 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 8:27.02

3000 m - Starší žiaci (sobota, 5.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Redecha JánRedecha Ján 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 10:45.89
2 Židek MiroslavŽidek Miroslav 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 12:02.83
3 Boško DenisBoško Denis 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 12:34.90

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (sobota, 5.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 44.56
2 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 46.63
3 Tomčík GorazdTomčík Gorazd 03 03 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 48.23

Chôdza dráha 1000 m - Najmladší žiaci (sobota, 5.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Kolár SamuelKolár Samuel 08 08 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5:26.67
2 Kapusta MartinKapusta Martin 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6:33.41
3 Zverec AdamZverec Adam 08 08 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6:48.07

Chôdza dráha 1000 m - Najmladšie žiačky (sobota, 5.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Marušková SáraMarušková Sára 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6:39.89
2 Sýkorová Evelína AnnaSýkorová Evelína Anna 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 7:12.29
3 Trnková TatianaTrnková Tatiana 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7:18.51

Chôdza dráha 3000 m - Starší žiaci (sobota, 5.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Gandel DominikGandel Dominik 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 23:57.33
2 Viskup RichardViskup Richard 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 24:08.25

Chôdza dráha 3000 m - Staršie žiačky (sobota, 5.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Dudová IvanaDudová Ivana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 16:54.18
2 Brnáková BarboraBrnáková Barbora 04 04 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 17:48.40
3 Hubcejová LauraHubcejová Laura 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 19:27.33

4 x 60 m kluby - Najmladší žiaci (sobota, 5.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Briš, Gottwald, Krajčovič, Raab Briš, Gottwald, Krajčovič, Raab Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 40.04
2 Paulec, Biel, Haninec, Králik Paulec, Biel, Haninec, Králik AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 44.06
3 Belák, Malovec, Martiš, Mašlej Belák, Malovec, Martiš, Mašlej AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 45.32

4 x 300 m kluby - Starší žiaci (sobota, 5.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Beharka, Nosáľ, Nosáľ, Sviták Beharka, Nosáľ, Nosáľ, Sviták Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2:58.48
2 Duchoslav, Čapliar, Hodža, Rúrik Duchoslav, Čapliar, Hodža, Rúrik AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3:07.11
3 Bačík, Lörinc, Ondrejík, Hudec Bačík, Lörinc, Ondrejík, Hudec Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3:24.72