<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ 2. kolo staršieho žiactva a najmladšieho žiactva

Dubnica n.V. (5. 5. 2018)

Skok do diaľky - Starší žiaci

(so, 5.5.2018 - 12:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hletko MartinHletko Martin
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
04 04 541 +1.8 m/s 540  +2.0505  +1.6505  +1.6540533  +1.5541  +1.8541  +2.3 11.00
2 Pauer AndrejPauer Andrej
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
03 03 526 +1.6 m/s 524  +2.5 +1.2482  +1.2524 +1.4526  +1.6 +2.0 9.00
3 Bačík MichalBačík Michal
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
05 05 509 +1.8 m/s 484  +2.3482  +2.4496  +1.5496498  +1.4509  +1.8509  +2.4 8.00
4 Franek RichardFranek Richard
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 499 +2.1 m/s 478 +1.6 m/s 491  +2.1468  +2.0455  +1.2491478  +1.6 +1.4499  +2.1 7.00
5 Luka DavidLuka David
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
04 04 488 +1.6 m/s 462  +1.7476  +1.4485  +1.8485460  +1.5488  +1.6472  +1.0 6.00
6 Hodža MichalHodža Michal
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 483 +2.0 m/s 446  +1.2442  +1.9464  +1.4464470  +1.4446  +1.4483  +2.0 5.00
7 Krkoš TobiasKrkoš Tobias
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 481 +1.8 m/s 457  +1.2447  +1.1473  +1.1473445  +1.2481  +1.8458  +1.6 4.00
MS Crha SimonCrha Simon
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 453 +1.4 m/s 444  +1.6444  +1.6453  +1.4453 +1.5443  +1.7445  +1.1
9 Lipták AurelLipták Aurel
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
04 04 448 +1.8 m/s 448  +1.8414  +1.8 +1.7448  +1.3  +1.4  +1.2 3.00
10 Mikuláš AdamMikuláš Adam
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
04 04 435 +2.0 m/s 428  +1.4423  +1.3435  +2.0435  +1.4  +1.9  +1.2 2.00
11 Kejmar JakubKejmar Jakub
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
05 05 391 +1.2 m/s 391  +1.2355  +1.6327  +1.5391  +1.3  +1.7  +1.4 1.00
MS Sirota TimonSirota Timon
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 383 +1.2 m/s  +1.5380  +1.4383  +1.2383  +1.5  +1.6  +1.3
13 Katona MichalKatona Michal
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
06 06 378 +1.4 m/s 322  +1.3343  +1.5378  +1.4378  +1.5  +1.8  +1.3
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Starší žiaci
Celkom 13 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(so, 5.5.2018 - 13:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
04 04 489 +1.6 m/s  +1.7468  +1.8482  +1.9482 +1.6489  +1.6 11.00
2 Beliančinová SofiaBeliančinová Sofia
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
04 04 483 +1.9 m/s 460  +1.4474  +1.5480  +1.3480483  +1.9 +1.7 9.00
3 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
03 03 483 +1.7 m/s 463  +1.3483  +1.7459  +1.8483 +1.7373  +1.8 8.00
4 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 455 +1.5 m/s  +2.0423  +1.5455  +1.5455452  +1.5448  +1.5 7.00
5 Bieliková NatáliaBieliková Natália
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
06 06 443 +1.4 m/s 425  +1.4438  +1.5440  +1.8440439  +1.9443  +1.4 6.00
6 Frianová KarolínaFrianová Karolína
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
03 03 438 +1.4 m/s 405  +1.5422  +1.7414  +1.7422417  +1.4438  +1.4 5.00
7 Machová LenkaMachová Lenka
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
04 04 427 +1.3 m/s 410  +1.5427  +1.3316  +1.5427402  +1.8398  +2.3 4.00
8 Bartková PaulínaBartková Paulína
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
03 03 421 +1.4 m/s 419  +2.8385  +1.8413  +2.0419421  +1.4393  +2.0 3.00
9 Urgeľová ViktóriaUrgeľová Viktória
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
04 04 418 +1.9 m/s 395  +1.2418  +1.9418  +2.3 2.00
10 Hollá ZuzanaHollá Zuzana
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
03 03 415 +2.2 m/s 397 +1.4 m/s 415  +2.2397  +1.4415 1.00
MS Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
05 05 414 +1.8 m/s 409  +1.5414  +1.8414
12 Pačajová PaulínaPačajová Paulína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 413 +1.2 m/s  +2.0413  +1.2413
13 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 411 +2.3 m/s 411  +2.3395  +2.1411
14 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
06 06 411 +1.4 m/s 411  +1.4393  +2.0411
MS Stanková KarinStanková Karin
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
00 00 373 +2.0 m/s 373  +2.0 +1.3373
16= Čuga EvaČuga Eva
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
06 06 360 +1.4 m/s 342  +1.6360  +1.7360
16= Poštová NinaPoštová Nina
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
05 05 360 +1.7 m/s 360  +1.4342  +1.5360
18 Marečková NinaMarečková Nina
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 353 +1.8 m/s 336  +1.3353  +1.8353
19 Bajánková RebekaBajánková Rebeka
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 351 +1.2 m/s 351  +1.2324  +1.5351
20 Halčinová DanielaHalčinová Daniela
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
05 05 348 +2.1 m/s 316 +1.7 m/s 348  +2.1316  +1.7348
21 Haštová NatáliaHaštová Natália
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 342 +1.3 m/s 342  +1.3 +1.4342
22 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 334 +1.9 m/s 293  +1.6334  +1.9334
23 Semeníková LaraSemeníková Lara
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
06 06 317 +1.8 m/s 317  +1.8315  +1.6317
Kubicová KarolinaKubicová Karolina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 DNS 0.0
Gandžalová KristínaGandžalová Kristína
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
05 05 NM xx0.0
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Staršie žiačky
Celkom 25 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladší žiaci

(so, 5.5.2018 - 11:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Janoštiak MarekJanoštiak Marek
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
08 08 378 +1.6 m/s 378  +1.6315  +0.2296  +1.5378296  +2.0311  +1.5 11.00
2 Lešňovský Jaroslav, JuLešňovský Jaroslav, Ju
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
07 07 372 +1.8 m/s 348  +1.2372  +1.8305  +2.0372 +1.4 +1.2 9.00
3 Franko TomašFranko Tomaš
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 364 +1.1 m/s 361  +1.6317  +1.8 +1.9361354  +2.6364  +1.1 8.00
4 Vizváry LadislavVizváry Ladislav
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 354 +1.4 m/s 322  +1.0273  +0.9328  +1.8328325  +1.6354  +1.4 7.00
5 Mašlej MatúšMašlej Matúš
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
07 07 345 +2.0 m/s 292  +1.6345  +2.0296  +1.6345 +1.5321  +1.9 6.00
6 Končír DavidKončír David
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
08 08 336 +2.0 m/s 293  +1.7336  +2.0254  +1.4336254  +1.4 +1.7 5.00
7 Luka MatejLuka Matej
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
08 08 333 +1.7 m/s 330  +1.9321  +1.4305  +1.9330304  +1.8333  +1.7 4.00
8 Žáčik AndrejŽáčik Andrej
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
07 07 328 +1.6 m/s 325  +1.6328  +1.6321  +1.4328284  +1.7320  +1.2 3.00
9 Toncar AndrejToncar Andrej
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 313 +1.4 m/s 282  +2.0313  +1.4313 2.00
10 Krišica SebastianKrišica Sebastian
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
08 08 313 +1.4 m/s 313  +1.4 +1.2313 1.00
11 Bálent TimotejBálent Timotej
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
09 09 310 +1.4 m/s 284  +2.1310  +1.4310
12 Krištof MichalKrištof Michal
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 302 +1.6 m/s 302  +1.6298  +1.4302
13 Gubiš JakubGubiš Jakub
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 299 +1.3 m/s 299  +1.3256  +1.5299
14 Pokorný MatejPokorný Matej
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
10 10 295 +1.3 m/s 272  +1.4295  +1.3295
15 Slezák Tom Slezák Tom
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
08 08 284 +1.5 m/s  +1.8284  +1.5284
16 Viglaský MiloslavViglaský Miloslav
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
07 07 278 +1.3 m/s 272  +2.0278  +1.3278
17 Michalička QuidoMichalička Quido
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 271 +1.7 m/s 271  +1.7219  +1.3271
18 Paulec SamuelPaulec Samuel
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 267 +1.3 m/s 267  +1.3160  +1.6267
19 Celušňák SamuelCelušňák Samuel
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
08 08 263 +1.2 m/s 263  +1.2259  +1.2263
20 Kolár JánKolár Ján
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
07 07 259 +1.7 m/s  +1.1259  +1.7259
21 Hosták LukášHosták Lukáš
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 220 +1.4 m/s 206  +1.4220  +1.4220
22 Vereš MartinVereš Martin
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 205 +2.3 m/s 179 +1.5 m/s 205  +2.3179  +1.5205
23 Korec EdmundKorec Edmund
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
10 10 198 +1.8 m/s 198  +1.8181  +2.0198
24 Hrehor MatejHrehor Matej
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
12 12 147 +1.0 m/s 142  +1.5147  +1.0147
Korec TomášKorec Tomáš
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
12 12 DNS 0.0
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Prípravka chlapci
Celkom 25 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladšie žiačky

(so, 5.5.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Frličková LauraFrličková Laura
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 396 +1.5 m/s 366  +1.7 +1.6381  +1.4381396  +1.5367  +1.3 11.00
2 Ivaničová VivieneIvaničová Viviene
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
07 07 373 +1.6 m/s 338  +1.8363  +1.5 +1.5363366  +2.0373  +1.6 9.00
3 Hrubá NikolaHrubá Nikola
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
07 07 371 +1.7 m/s 347  +0.2348  +1.5256  +1.6348371  +1.7342  +2.0 8.00
4 Gerátová NinaGerátová Nina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 365 +1.9 m/s  +2.0331  +1.3331  +1.4331311  +1.8365  +1.9 7.00
5 Drozdová NatáliaDrozdová Natália
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 357 +1.6 m/s 312  +1.1333  +1.5336  +2.0336343  +1.5357  +1.6 6.00
6 Hejčíková NinaHejčíková Nina
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
09 09 344 +1.8 m/s 344  +1.8303  +1.4309  +0.5344322  +1.5322  +1.6 5.00
7 Kmeč EmmaKmeč Emma
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
08 08 343 +1.5 m/s 292  +1.6338  +1.8343  +1.5343 +1.8314  +1.7 4.00
8 Danková TamaraDanková Tamara
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 334 +1.8 m/s 329  +2.0324  +1.4 +1.3329 +1.9334  +1.8 3.00
9 Hudecová EmmaHudecová Emma
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
07 07 328 +1.7 m/s 319  +1.5328  +1.7328 2.00
10 Gorgoszová TimeaGorgoszová Timea
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 327 +1.7 m/s 327  +1.7 +1.4327 1.00
11 Redechová PaulínaRedechová Paulína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 321 +1.4 m/s 258  +1.4321  +1.4321
12 Primusová LilianaPrimusová Liliana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
09 09 319 +2.1 m/s 285 +1.3 m/s 285  +1.3319  +2.1319
13 Kultanová BeataKultanová Beata
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
08 08 313 +1.3 m/s 245  +2.3313  +1.3313
14 Urbanová LeaUrbanová Lea
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 308 +2.0 m/s 308  +2.0239  +1.7308
15 Demianová EliškaDemianová Eliška
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
07 07 306 +1.3 m/s 281  +1.5306  +1.3306
16 Duhačková AlexandraDuhačková Alexandra
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
07 07 306 +1.3 m/s 275  +2.3306  +1.3306
17 Mikušová MariolaMikušová Mariola
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
07 07 301 +1.6 m/s 301  +1.6277  +1.9301
18 Holúbková MonikaHolúbková Monika
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 299 +1.6 m/s 295  +1.2299  +1.6299
19 Ďurniková KatarínaĎurniková Katarína
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 299 +1.6 m/s 293  +1.8299  +1.6299
20 Bieliková PaťkaBieliková Paťka
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
11 11 297 +1.5 m/s 253  +1.2297  +1.5297
21 Zjatková SofiaZjatková Sofia
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 296 +2.1 m/s 289 +1.7 m/s 296  +2.1289  +1.7296
22 Poštová NelaPoštová Nela
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
07 07 291 +1.3 m/s 291  +1.3216  +2.3291
23 Dobáková MiaDobáková Mia
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 288 +1.3 m/s  +1.6288  +1.3288
24 Gombárová KatarínaGombárová Katarína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
10 10 287 +0.1 m/s 287  +0.1 +1.4287
25 Koyšová AdelaKoyšová Adela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 281 +1.4 m/s 281  +1.4246  +2.0281
26 Balážová VanesaBalážová Vanesa
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
07 07 277 +1.5 m/s 277  +1.5260  +2.0277
27 Spišáková NelaSpišáková Nela
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
09 09 275 +2.2 m/s 272 +1.4 m/s 272  +1.4275  +2.2275
28 Kunštárová LiliKunštárová Lili
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
09 09 273 +2.2 m/s 262 +1.3 m/s 273  +2.2262  +1.3273
29 Čelková KarolínaČelková Karolína
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 272 +1.6 m/s 269  +1.4272  +1.6272
30 Kögelová KarolínaKögelová Karolína
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
07 07 268 +1.6 m/s 268  +1.6231  +1.4268
31 Ľubelcová DominikaĽubelcová Dominika
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
08 08 266 +1.3 m/s 240  +1.0266  +1.3266
32 Jakubková RebekaJakubková Rebeka
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
09 09 265 +1.9 m/s 265  +1.9245  +1.5265
33 Beláková AnabelBeláková Anabel
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 265 +2.0 m/s 265  +2.0 +1.9265
34 Tomaníková EmaTomaníková Ema
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 264 +1.8 m/s 238  +2.0264  +1.8264
35 Reváková AnnaReváková Anna
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 258 +1.6 m/s 239  +1.9258  +1.6258
36 Mikušová MichaelaMikušová Michaela
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
09 09 258 +1.7 m/s 258  +1.7211  +1.8258
37 Brezinová SandraBrezinová Sandra
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 255 +1.1 m/s 243  +1.3255  +1.1255
38 Kivoňová NatáliaKivoňová Natália
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 254 +1.5 m/s 253  +2.0254  +1.5254
39 Liptáková SophieLiptáková Sophie
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 250 +1.9 m/s 250  +1.9234  +1.9250
40 Turčeková AlexandraTurčeková Alexandra
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 237 +1.7 m/s 237  +1.7232  +1.5237
MS Macejková EliškaMacejková Eliška
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
07 07 233 +1.8 m/s 233  +1.8195  +1.9233
42 Záhradníková NikolaZáhradníková Nikola
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 225 +1.7 m/s 217  +2.0225  +1.7225
43 Kozáková KarinKozáková Karin
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
07 07 182 +2.1 m/s 151 +1.6 m/s 182  +2.1151  +1.6182
44 Krišicová TamaraKrišicová Tamara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
11 11 181 +2.2 m/s 176 +1.6 m/s 181  +2.2176  +1.6181
Čelková KarolínaČelková Karolína
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 DNS 0.0
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Prípravka dievčatá
Celkom 45 pretekárov