<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ 2. kolo staršieho žiactva a najmladšieho žiactva

Dubnica n.V. (5. 5. 2018)

Skok do výšky - Starší žiaci (sobota, 5.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Hodža MichalHodža Michal 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 165
2 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 155
3 Piaček MatúšPiaček Matúš 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 150

Skok do výšky - Staršie žiačky (sobota, 5.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 154
3 Hynková VesnaHynková Vesna 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 154

Skok do výšky - Najmladší žiaci (sobota, 5.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Pavlík EduardPavlík Eduard 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 120
2 Bašo MatejBašo Matej 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 115
3 Celušňák SamuelCelušňák Samuel 08 08 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 105

Skok do výšky - Najmladšie žiačky (sobota, 5.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Drozdová NatáliaDrozdová Natália 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 110
2 Mlynárčiková RadkaMlynárčiková Radka 08 08 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 110
3 Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 07 07 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 105

Skok o žrdi - Starší žiaci (sobota, 5.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Skok o žrdi - Staršie žiačky (sobota, 5.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
3 Žitná AdelaŽitná Adela 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 250

Skok do diaľky - Starší žiaci (sobota, 5.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Hletko MartinHletko Martin 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 541
2 Pauer AndrejPauer Andrej 03 03 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 526
3 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 509

Skok do diaľky - Staršie žiačky (sobota, 5.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 489
2 Beliančinová SofiaBeliančinová Sofia 04 04 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 483
3 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 483

Skok do diaľky - Najmladší žiaci (sobota, 5.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Janoštiak MarekJanoštiak Marek 08 08 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 378
2 Lešňovský Jaroslav, JuLešňovský Jaroslav, Ju 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 372
3 Franko TomašFranko Tomaš 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 364

Skok do diaľky - Najmladšie žiačky (sobota, 5.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 396
2 Ivaničová VivieneIvaničová Viviene 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 373
3 Hrubá NikolaHrubá Nikola 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 371

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky (sobota, 5.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Hynková VesnaHynková Vesna 04 04 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 11.89
2 Martincová LuciaMartincová Lucia 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 10.15
3 Ijisesan Perryo VictoriaIjisesan Perryo Victoria 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 10.07

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci (sobota, 5.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Babic DenisBabic Denis 03 03 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 09.71
2 Čelko AdriánČelko Adrián 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 09.20
3 Bruňo MichalBruňo Michal 05 05 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 07.86

Hod diskom 1 kg - Starší žiaci (sobota, 5.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 Pauer AndrejPauer Andrej 03 03 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 28.16
3 Čelko AdriánČelko Adrián 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 24.61

Hod diskom 1 kg - Staršie žiačky (sobota, 5.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Balážová IvetaBalážová Iveta 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 21.76
2 Jančová AndreaJančová Andrea 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 20.36

Hod kladivom 3 kg - Staršie žiačky (sobota, 5.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
3 Ijisesan Perryo VictoriaIjisesan Perryo Victoria 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 27.40

Hod kladivom 4 kg - Starší žiaci (sobota, 5.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 Babic DenisBabic Denis 03 03 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 29.36
3 Čelko AdriánČelko Adrián 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 21.65

Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci (sobota, 5.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Lešňovský Jaroslav, JuLešňovský Jaroslav, Ju 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 47.37
2 Pavlík EduardPavlík Eduard 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 35.85
3 Habrún JakubHabrún Jakub 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 34.02

Hod kriketovou loptičkou - Najmladšie žiačky (sobota, 5.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Adamíková LianaAdamíková Liana 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 24.11
2 Trnková TatianaTrnková Tatiana 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 22.93
3 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 22.90

Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky (sobota, 5.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Juráková LeaJuráková Lea 04 04 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 28.84
2 Klabníková AlexandraKlabníková Alexandra 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 26.97
3 Mešťanová MichaelaMešťanová Michaela 03 03 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 24.35

Hod oštepom 600 g - Starší žiaci (sobota, 5.5.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Tomčík GorazdTomčík Gorazd 03 03 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 37.48
2 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 34.04