<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ 2. kolo staršieho žiactva a najmladšieho žiactva

Dubnica n.V. (5. 5. 2018)

Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky

(so, 5.5.2018 - 14:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Juráková LeaJuráková Lea
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
04 04 28.84 28,1726,5224,9428,1726,7228,84 11.00
2 Klabníková AlexandraKlabníková Alexandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 26.97 25,1226,0320,3926,0316,3126,97 9.00
3 Mešťanová MichaelaMešťanová Michaela
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
03 03 24.35 18,3719,7223,3223,3224,3522,68 8.00
4 Najdeková LindaNajdeková Linda
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 24.05 19,2124,0522,0024,0522,4321,01 7.00
5 Bajánková RebekaBajánková Rebeka
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 23.21 20,2723,2120,0723,2116,3215,28 6.00
6 Zacharová KristínaZacharová Kristína
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
04 04 22.22 22,2122,22x22,2219,6817,63 5.00
7 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 22.01 16,4222,0122,01 4.00
8 Krajčíková NinaKrajčíková Nina
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
04 04 19.63 19,6313,1418,9119,6316,7714,04 3.00
9 Bátoryová BibianaBátoryová Bibiana
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
05 05 18.64 17,2318,6418,0818,6415,9616,49 2.00
10 Čanecká PaulinaČanecká Paulina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 18.31 x18,3118,31 1.00
11 Krajčová NinaKrajčová Nina
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
04 04 15.26 15,2614,5415,26
12 Kyrisová AnetaKyrisová Aneta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 14.60 14,60x14,60
13 Gajdošová LijaGajdošová Lija
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 13.67 12,3213,6713,67
14 Šajgalíková SáraŠajgalíková Sára
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
04 04 13.46 13,46x13,46
15 Polečová LuciaPolečová Lucia
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
04 04 12.76 x12,7612,76
16 Ptačovská ElaPtačovská Ela
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
04 04 12.13 12,138,438,43
17 Harvancová RadoslavaHarvancová Radoslava
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 09.01 9,01x9,01
18 Bošelová OľgaBošelová Oľga
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 08.78 8,348,788,78
Poznámky/pokusy:
" Oštep [500g] - Staršie žiačky
Celkom 18 pretekárov