<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ 2. kolo súťaže družstiev dorastu a mladšieho žiactva

Banská Bystrica (3. 6. 2018)

60 m - Mladší žiaci (nedeľa, 3.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 07.77
2 Oláh SamuelOláh Samuel 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 08.31
3 Golian ŠimonGolian Šimon 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 08.45

60 m - Mladší žiaci (nedeľa, 3.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Murín TimotejMurín Timotej 05 05 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 08.95
2 Balent SamuelBalent Samuel 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 08.97
3 Mišík ViliamMišík Viliam 05 05 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 09.08

60 m - Mladšie žiačky (nedeľa, 3.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 08.41
2 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 08.53
3 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 08.63

60 m - Mladšie žiačky (nedeľa, 3.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 08.71
2 Trnovská LindaTrnovská Linda 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 08.82
3 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 08.89

100 m - Juniori (nedeľa, 3.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Dokoupil DávidDokoupil Dávid 00 00 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 11.37
2 Figa LucasFiga Lucas 00 00 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 11.52
3 Hložny AdrianHložny Adrian 00 00 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 11.65

100 m - Dorastenci (nedeľa, 3.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.30
2 ŠPAK FilipŠPAK Filip 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 11.51
3 Miklóš MartinMiklóš Martin 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 11.61

100 m - Dorastenci (nedeľa, 3.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Paterek TomášPaterek Tomáš 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 12.63
2 Sňahničan MatejSňahničan Matej 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 12.67
3= Kudlík MatejKudlík Matej 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 12.79
3= Kováč PeterKováč Peter 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 12.79

100 m - Juniorky (nedeľa, 3.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
2 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 13.81
3 Timková KristínaTimková Kristína 99 99 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 13.83

100 m - Dorastenky (nedeľa, 3.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 13.01
2 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 13.23
3 Brunerová NinaBrunerová Nina 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 13.63

100 m - Dorastenky (nedeľa, 3.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 13.93
2 Daňová PetraDaňová Petra 04 04 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 14.14
3 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 14.21

200 m - Juniori (nedeľa, 3.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Dokoupil DávidDokoupil Dávid 00 00 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 23.39
2 Figa LucasFiga Lucas 00 00 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 23.69
3 Melo PavolMelo Pavol 99 99 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 24.65

200 m - Juniorky (nedeľa, 3.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
2 Vaceková DominikaVaceková Dominika 99 99 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 28.67
3 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 28.74

400 m - Juniori (nedeľa, 3.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Marko JánMarko Ján 00 00 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 52.51
2 Kubovčík MichalKubovčík Michal 99 99 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 54.40
3 Vyšinský TomášVyšinský Tomáš 00 00 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 59.25

400 m - Juniorky (nedeľa, 3.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Vaceková DominikaVaceková Dominika 99 99 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 63.01
2 Timková KristínaTimková Kristína 99 99 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 66.14
3 Nová JanaNová Jana 00 00 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 66.51

600 m - Mladší žiaci (nedeľa, 3.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 192 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1:53.29
2 160 Klušák DávidKlušák Dávid 05 05 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 1:57.60
3 287 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1:57.89

1500 m - Juniori (nedeľa, 3.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 121 Marko JánMarko Ján 00 00 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 4:17.82
3 127 Radler RadovanRadler Radovan 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4:37.19

1500 m - Dorastenci (nedeľa, 3.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 83 Kubička LukášKubička Lukáš 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4:29.48
2 55 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 4:41.05
3 140 Macko MatúšMacko Matúš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4:53.09

1500 m - Mladší žiaci (nedeľa, 3.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 244 Frič AdriánFrič Adrián 05 05 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5:12.48
3 209 Sklenka NatanaelSklenka Natanael 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5:15.67

1500 m - Juniorky (nedeľa, 3.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 81 Liptáková MiroslavaLiptáková Miroslava 01 01 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5:30.73
2 268 Vorková DanielaVorková Daniela 99 99 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5:42.19

1500 m - Dorastenky (nedeľa, 3.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 218 Kotianová LenkaKotianová Lenka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5:17.87
3 180 Kočová LenkaKočová Lenka 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5:45.82

1500 m - Mladšie žiačky (nedeľa, 3.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 61 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5:52.45
2 86 Kuboučíková KatarínaKuboučíková Katarína 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5:55.97
3 83 Ržoncová AnnaRžoncová Anna 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5:58.60

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Dorastenky (nedeľa, 3.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Šedová ZuzanaŠedová Zuzana 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 15.81
2 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 16.52
3 Remišová MartinaRemišová Martina 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 17.59

400 m prekážok [83,8 cm] - Dorastenci (nedeľa, 3.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 61.15
2 Truchlík MichalTruchlík Michal 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 61.28
3 Šimek ErikŠimek Erik 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 61.40

400 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (nedeľa, 3.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Šedová ZuzanaŠedová Zuzana 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 69.70
2 Remišová MartinaRemišová Martina 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 79.37
3 Škrabáková MartinaŠkrabáková Martina 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 81.82

2000 m prekážok [91,4 cm] - Juniori (nedeľa, 3.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

2000 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (nedeľa, 3.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 252 Franek MichalFranek Michal 01 01 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7:21.10
2 63 Biblyák MartinBiblyák Martin 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7:22.03
3 55 Noris TomášNoris Tomáš 02 02 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 7:48.90

2000 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (nedeľa, 3.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 140 Berkyová ViktóriaBerkyová Viktória 01 01 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 9:10.09
2 44 Beňová ViktóriaBeňová Viktória 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 9:27.32

Chôdza dráha 2000 m - Mladší žiaci (nedeľa, 3.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 283 Krestianko FilipKrestianko Filip 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 10:43.00

Chôdza dráha 2000 m - Mladšie žiačky (nedeľa, 3.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 141 Černajová EmaČernajová Ema 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 11:35.82
3 182 Berešíková EmaBerešíková Ema 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 12:04.10

4 x 60 m kluby - Mladší žiaci (nedeľa, 3.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Sádecký, Čamaj, Kuriš, Majtán Sádecký, Čamaj, Kuriš, Majtán AO Olympia Považská Bystrica AAO Olympia Považská Bystrica A 34.28
2 Mitaš, Ondrášik, Štedrák, Turičík Mitaš, Ondrášik, Štedrák, Turičík AO Olympia Považská Bystrica BAO Olympia Považská Bystrica B 35.60
3 Boško, Hanák, Haninec, Rybárik Boško, Hanák, Haninec, Rybárik AO Olympia Považská Bystrica CAO Olympia Považská Bystrica C 39.21

100-200-300-400 m kluby - Dorastenci (nedeľa, 3.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Kršiak, Miklóš, Sabo, ŠPAK Kršiak, Miklóš, Sabo, ŠPAK MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2:09.41
2 Franek, Kubička, Lazar, Nosáľ Franek, Kubička, Lazar, Nosáľ Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2:14.01
3 Franek, Duchoslav, Harant, Krkoš Franek, Duchoslav, Harant, Krkoš AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2:20.58

100-200-300-400 m kluby - Dorastenky (nedeľa, 3.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Comová, Paulínyová, Remišová, Šmehílová Comová, Paulínyová, Remišová, Šmehílová Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2:28.55
2 Brunerová, Gazíková, Kočišová, Lenhartová Brunerová, Gazíková, Kočišová, Lenhartová MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2:31.85
3 Blažeková, Morgošová, Müllerová, Urbanovská Blažeková, Morgošová, Müllerová, Urbanovská Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2:34.90