<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ 2. kolo súťaže družstiev dorastu a mladšieho žiactva

Banská Bystrica (3. 6. 2018)

1500 m - Juniori

(ne, 3.6.2018 - 12:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 121 Marko JánMarko Ján 00 00 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 2 4:17.82 11.00
MS 207 Nevedel JozefNevedel Jozef 00 00 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 3 4:27.84
3 127 Radler RadovanRadler Radovan 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 4:37.19 9.00
Poznámky:
1500m - Juniori
Celkom 3 pretekári

1500 m - Dorastenci

(ne, 3.6.2018 - 12:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 83 Kubička LukášKubička Lukáš 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 11 4:29.48 11.00
2 55 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 10 4:41.05 9.00
3 140 Macko MatúšMacko Matúš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 4:53.09 8.00
4 63 Páleník MatúšPáleník Matúš 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 5:02.28 7.00
5 278 Sucháň IvanSucháň Ivan 02 02 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 5:06.91 6.00
6 252 Redecha JánRedecha Ján 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 14 5:07.78 5.00
7 89 Adam AlexAdam Alex 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 5:17.69 4.00
8 86 Linet MartinLinet Martin 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 12 5:23.30 3.00
9 48 Boško DenisBoško Denis 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 5:25.59 2.00
10 243 Nosáľ AdamNosáľ Adam 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 13 5:36.86 1.00
11 62 Galovič MarošGalovič Maroš 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 5:45.74
12 44 Varga KrištofVarga Krištof 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 5:57.71
13 82 Šipoš BranislavŠipoš Branislav 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 6:21.74
14 61 Randa PatrikRanda Patrik 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 9 6:36.40
Poznámky:
1500m - Dorastenci
Celkom 14 pretekárov

1500 m - Mladší žiaci

(ne, 3.6.2018 - 12:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 244 Frič AdriánFrič Adrián 05 05 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 5:12.48 11.00
MS 235 Bače RadoslavBače Radoslav 05 05 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 12 5:15.28
3 209 Sklenka NatanaelSklenka Natanael 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 10 5:15.67 9.00
4 247 Majtán SamuelMajtán Samuel 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 5:34.27 8.00
5 132 Fuchs MichalFuchs Michal 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 5:39.11 7.00
6 287 Povinský LubošPovinský Luboš 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 9 5:42.75 6.00
7 160 Mitaš JozefMitaš Jozef 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 5:55.27 5.00
8 258 Korman SebastianKorman Sebastian 06 06 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 11 5:55.83 4.00
9 219 Babic BrankoBabic Branko 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 6:11.13 3.00
10 192 Martinec JakubMartinec Jakub 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 6:24.61 2.00
11 190 Martaus MárioMartaus Mário 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 6:25.47 1.00
12 182 Boško AdamBoško Adam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 6:29.76
Poznámky:
1500m - Mladší žiaci
Celkom 12 pretekárov

1500 m - Juniorky

(ne, 3.6.2018 - 12:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 81 Liptáková MiroslavaLiptáková Miroslava 01 01 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 5:30.73 11.00
2 268 Vorková DanielaVorková Daniela 99 99 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 5:42.19 9.00
Poznámky:
1500m - Juniorky
Celkom 2 pretekári

1500 m - Dorastenky

(ne, 3.6.2018 - 12:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 218 Kotianová LenkaKotianová Lenka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 5:17.87 11.00
MS 219 Špitková KristínaŠpitková Kristína 01 01 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 1 5:19.44
3 180 Kočová LenkaKočová Lenka 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 5:45.82 9.00
4 297 Dunajská ViktóriaDunajská Viktória 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 5:52.63 8.00
5 116 Kučeráková KatarínaKučeráková Katarína 01 01 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 5:55.80 7.00
6 140 Eliášová LuciaEliášová Lucia 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 9 5:57.44 6.00
7 141 Pavlendová MiroslavaPavlendová Miroslava 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 8 6:03.55 5.00
8 216 Gálusová PavlínaGálusová Pavlína 04 04 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 7 6:12.34 4.00
9 204 Zajacová AlexandraZajacová Alexandra 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 6:15.16 3.00
Poznámky:
1500m - Dorastenky
Celkom 9 pretekárov

1500 m - Mladšie žiačky

(ne, 3.6.2018 - 13:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 61 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 5:52.45 11.00
2 86 Kuboučíková KatarínaKuboučíková Katarína 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 13 5:55.97 9.00
3 83 Ržoncová AnnaRžoncová Anna 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 12 5:58.60 8.00
4 44 Fuchsová TerezaFuchsová Tereza 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 6:02.55 7.00
5 140 Líškayová LenkaLíškayová Lenka 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 14 6:04.12 6.00
6 207 Bátoryová BibianaBátoryová Bibiana 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 6:12.57 5.00
7 62 Bačová LeaBačová Lea 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 9 6:13.90 4.00
8 252 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 6:15.09 3.00
9 127 Jaššáková SilviaJaššáková Silvia 07 07 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 15 6:27.05 2.00
10 55 Novosadová SoňaNovosadová Soňa 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 11 6:35.19 1.00
11 48 Mešťanová SofiaMešťanová Sofia 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 10 6:40.97
12 82 Bukovanová NatáliaBukovanová Natália 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 6:54.05
13 121 Bobaľová AdrianaBobaľová Adriana 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 6:55.33
14 63 Vorková LuciaVorková Lucia 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 7:41.42
243 Žáčiková DominikaŽáčiková Dominika 05 05 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 8 DNF
Poznámky:
1500m - Mladšie žiačky
Celkom 15 pretekárov