<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ 2. kolo súťaže družstiev dorastu a mladšieho žiactva

Banská Bystrica (3. 6. 2018)

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 1 (ne, 3.6.2018 - 10:40) Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 07.95
2 Bruňo MichalBruňo Michal 05 05 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 08.80
3 Domiňák DušanDomiňák Dušan 06 06 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 3 09.18
4 Žofaj RudolfŽofaj Rudolf 06 06 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 7 09.29
5 Briš Tomáš Briš Tomáš 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 09.51
6 Kaprál MatejKaprál Matej 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 10.01
7 Krištof MichalKrištof Michal 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 10.63
Poznámky:
60m - Mladší žiaci :: Rozbeh 1
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 2 (ne, 3.6.2018 - 10:42) Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hyžinský RomanHyžinský Roman 05 05 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 08.91
2 Balent SamuelBalent Samuel 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 08.99
3 Mišík ViliamMišík Viliam 05 05 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 7 09.09
4 Murín TimotejMurín Timotej 05 05 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 8 09.12
5 Fuchs MichalFuchs Michal 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.98
6 Janoštiak MarekJanoštiak Marek 08 08 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 10.67
7 Bálent TimotejBálent Timotej 09 09 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 10.75
Poznámky:
60m - Mladší žiaci :: Rozbeh 2
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 3 (ne, 3.6.2018 - 10:44) Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Golian ŠimonGolian Šimon 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 08.51
2 Kuriš JozefKuriš Jozef 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 08.79
3 Čamaj ViliamČamaj Viliam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 08.83
4 Stajník SamuelStajník Samuel 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 8 09.70
5 Gottwald DávidGottwald Dávid 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 09.77
6 Bodnár MartinBodnár Martin 05 05 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 7 09.83
7 Homola MarekHomola Marek 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 10.17
Poznámky:
60m - Mladší žiaci :: Rozbeh 3
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 4 (ne, 3.6.2018 - 10:46) Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Oláh SamuelOláh Samuel 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 08.54
MS Dubec NinoDubec Nino 06 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 4 08.88
3 Bizoň BranislavBizoň Branislav 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 08.98
4 Gluštík ChristiánGluštík Christián 05 05 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 7 09.30
5 Majtán SamuelMajtán Samuel 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.34
6 Staroň MatejStaroň Matej 05 05 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 8 09.41
7 Zboňák DávidZboňák Dávid 06 06 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 1 09.46
8 Kekety TomášKekety Tomáš 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 09.57
Poznámky:
60m - Mladší žiaci :: Rozbeh 4
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 5 (ne, 3.6.2018 - 10:48) Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 5 08.96
2 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.14
3 Katona MichalKatona Michal 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 09.26
4 Baránek LukášBaránek Lukáš 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.29
5 Lacko MichalLacko Michal 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 09.53
6 Višňovský MichalVišňovský Michal 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 09.79
7 Strempek DanielStrempek Daniel 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 10.12
MS Nevedel NicolasNevedel Nicolas 07 07 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 7 10.31
Poznámky:
60m - Mladší žiaci :: Rozbeh 5
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kaprál MatejKaprál Matej 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 10.01
2 Strempek DanielStrempek Daniel 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 10.12
3 Homola MarekHomola Marek 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 10.17
4 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 07 07 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 7 10.31
5 Krištof MichalKrištof Michal 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 10.63
6 Janoštiak MarekJanoštiak Marek 08 08 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 10.67
7 Bálent TimotejBálent Timotej 09 09 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 10.75
8 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 07.95
9 Golian ŠimonGolian Šimon 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 08.51
10 Oláh SamuelOláh Samuel 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 08.54
11 Kuriš JozefKuriš Jozef 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 08.79
12 Bruňo MichalBruňo Michal 05 05 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 08.80
13 Čamaj ViliamČamaj Viliam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 08.83
14 Dubec NinoDubec Nino 06 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 4 08.88
15 Hyžinský RomanHyžinský Roman 05 05 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 08.91
16 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 5 08.96
17 Bizoň BranislavBizoň Branislav 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 08.98
18 Balent SamuelBalent Samuel 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 08.99
19 Mišík ViliamMišík Viliam 05 05 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 7 09.09
20 Murín TimotejMurín Timotej 05 05 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 8 09.12
21 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.14
22 Domiňák DušanDomiňák Dušan 06 06 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 3 09.18
23 Katona MichalKatona Michal 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 09.26
24 Žofaj RudolfŽofaj Rudolf 06 06 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 7 09.29
24 Baránek LukášBaránek Lukáš 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.29
26 Gluštík ChristiánGluštík Christián 05 05 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 7 09.30
27 Majtán SamuelMajtán Samuel 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.34
28 Staroň MatejStaroň Matej 05 05 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 8 09.41
29 Zboňák DávidZboňák Dávid 06 06 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 1 09.46
30 Briš Tomáš Briš Tomáš 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 09.51
31 Lacko MichalLacko Michal 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 09.53
32 Kekety TomášKekety Tomáš 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 09.57
33 Stajník SamuelStajník Samuel 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 8 09.70
34 Gottwald DávidGottwald Dávid 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 09.77
35 Višňovský MichalVišňovský Michal 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 09.79
36 Bodnár MartinBodnár Martin 05 05 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 7 09.83
37 Fuchs MichalFuchs Michal 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.98

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále 1 (ne, 3.6.2018 - 12:10) Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 07.77 11.00
2 Oláh SamuelOláh Samuel 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 08.31 9.00
3 Golian ŠimonGolian Šimon 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 08.45 8.00
4 Kuriš JozefKuriš Jozef 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 08.77 7.00
5 Bruňo MichalBruňo Michal 05 05 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 7 08.79 6.00
6= Čamaj ViliamČamaj Viliam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 08.80 5.00
6= Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 1 08.80 4.00
8 Hyžinský RomanHyžinský Roman 05 05 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 8 09.16 3.00
Poznámky:
60m - Mladší žiaci :: Finále A
Celkom 8 pretekárov
Finále 2 (ne, 3.6.2018 - 12:12) Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Murín TimotejMurín Timotej 05 05 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 3 08.95 2.00
2 Balent SamuelBalent Samuel 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 08.97 1.00
3 Mišík ViliamMišík Viliam 05 05 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 6 09.08
4 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 09.13
5 Bizoň BranislavBizoň Branislav 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 09.22
6= Žofaj RudolfŽofaj Rudolf 06 06 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 1 09.35
6= Katona MichalKatona Michal 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 8 09.35
8 Domiňák DušanDomiňák Dušan 06 06 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 2 09.46
Poznámky:
60m - Mladší žiaci :: Finále B
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 1 (ne, 3.6.2018 - 11:00) Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 08.53
2 Briešková JohanaBriešková Johana 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 09.41
3 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 09.47
4 Klačanská EllaKlačanská Ella 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 09.53
5 Jarošová NinaJarošová Nina 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.65
6 Kučeráková KristínaKučeráková Kristína 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 10.31
7 Demianová EliškaDemianová Eliška 07 07 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 7 10.46
Poznámky:
60m - Mladšie žiačky :: Rozbeh 1
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 2 (ne, 3.6.2018 - 11:02) Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 08.73
2 Gottwaldová SofiaGottwaldová Sofia 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 09.32
3 Korduliaková NatáliaKorduliaková Natália 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 09.52
4 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 09.56
5 Hrubá NikolaHrubá Nikola 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 09.57
6 Gabajová TimeaGabajová Timea 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.98
Kuncová Karin Kuncová Karin 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 7 DNS
Poznámky:
60m - Mladšie žiačky :: Rozbeh 2
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 3 (ne, 3.6.2018 - 11:04) Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 08.71
2 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 09.34
3 Gužiňáková AnetaGužiňáková Aneta 06 06 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 2 09.67
4 Altániová SimonaAltániová Simona 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.71
5 Kováčová VeronikaKováčová Veronika 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 09.99
6 Janotová BiancaJanotová Bianca 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 7 10.08
7 Chúpeková Janka Chúpeková Janka 07 07 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 3 10.15
Poznámky:
60m - Mladšie žiačky :: Rozbeh 3
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 4 (ne, 3.6.2018 - 11:06) Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5 08.93
2 Baranková TamaraBaranková Tamara 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 09.20
3 Majtáňová NatáliaMajtáňová Natália 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 6 09.57
4 Bratková LýdiaBratková Lýdia 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 2 09.98
5 Semeníková LaraSemeníková Lara 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 10.17
6 Kleinová ZojaKleinová Zoja 07 07 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 7 10.43
7 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 10.55
Poznámky:
60m - Mladšie žiačky :: Rozbeh 4
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 5 (ne, 3.6.2018 - 11:08) Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 08.91
2 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 09.14
3 Repáčová AdrianaRepáčová Adriana 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 09.29
4 Benková NikolaBenková Nikola 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.42
5 Paulovičová AndreaPaulovičová Andrea 07 07 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 09.82
6 Vozárová KláraVozárová Klára 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 09.91
7 Lapinová MichaelaLapinová Michaela 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 8 10.28
8 Mikušová MariolaMikušová Mariola 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 7 10.50
Poznámky:
60m - Mladšie žiačky :: Rozbeh 5
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 6 (ne, 3.6.2018 - 11:10) Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 08.95
2 Bandíková LeaBandíková Lea 05 05 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 4 09.05
3 Lišková NaďaLišková Naďa 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 09.62
4 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 07 07 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 09.83
5 Kubeková MonikaKubeková Monika 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 10.04
6 Bátová NatáliaBátová Natália 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.05
7 Monošíková AlexandraMonošíková Alexandra 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 10.43
8 Šugárová TamaraŠugárová Tamara 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 11.53
Poznámky:
60m - Mladšie žiačky :: Rozbeh 6
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 7 (ne, 3.6.2018 - 11:12) Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 08.79
2 Baculáková NinaBaculáková Nina 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 09.07
3 Lörinčíková NelaLörinčíková Nela 05 05 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 09.54
4 Štedráková KarinŠtedráková Karin 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.73
5 Boldizsárová Veronika Boldizsárová Veronika 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 09.78
6 Frlickova FrederikaFrlickova Frederika 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 10.32
7 Mojžišová RebekaMojžišová Rebeka 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 7 10.78
8 Macejková EliškaMacejková Eliška 07 07 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 8 12.60
Poznámky:
60m - Mladšie žiačky :: Rozbeh 7
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 8 (ne, 3.6.2018 - 11:14) Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 08.89
2 Trnovská LindaTrnovská Linda 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 09.05
3 Píšová MonikaPíšová Monika 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.63
4 Kučerová AdriánaKučerová Adriána 06 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 2 09.87
5 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 09.91
6 Pastoreková HenrietaPastoreková Henrieta 06 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 8 10.14
7 Špilova AlexŠpilova Alex 08 08 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 10.77
8 Paľovčiková LeaPaľovčiková Lea 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 11.58
Poznámky:
60m - Mladšie žiačky :: Rozbeh 8
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 9 (ne, 3.6.2018 - 11:16) Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 08.04
2 Duhačková AlexandraDuhačková Alexandra 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 08.89
3 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 08.91
4 Mazuráková DenisaMazuráková Denisa 06 06 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 7 09.26
5 Ržoncová AnnaRžoncová Anna 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.57
6 Fuchsová TerezaFuchsová Tereza 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.77
7 Smidová SimonaSmidová Simona 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 09.98
8 Svinčáková LauraSvinčáková Laura 07 07 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 10.27
Poznámky:
60m - Mladšie žiačky :: Rozbeh 9
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kubeková MonikaKubeková Monika 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 10.04
2 Bátová NatáliaBátová Natália 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.05
3 Janotová BiancaJanotová Bianca 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 7 10.08
4 Pastoreková HenrietaPastoreková Henrieta 06 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 8 10.14
5 Chúpeková Janka Chúpeková Janka 07 07 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 3 10.15
6 Semeníková LaraSemeníková Lara 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 10.17
7 Svinčáková LauraSvinčáková Laura 07 07 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 10.27
8 Lapinová MichaelaLapinová Michaela 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 8 10.28
9 Kučeráková KristínaKučeráková Kristína 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 10.31
10 Frlickova FrederikaFrlickova Frederika 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 10.32
11 Kleinová ZojaKleinová Zoja 07 07 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 7 10.43
11 Monošíková AlexandraMonošíková Alexandra 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 10.43
13 Demianová EliškaDemianová Eliška 07 07 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 7 10.46
14 Mikušová MariolaMikušová Mariola 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 7 10.50
15 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 10.55
16 Špilova AlexŠpilova Alex 08 08 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 10.77
17 Mojžišová RebekaMojžišová Rebeka 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 7 10.78
18 Šugárová TamaraŠugárová Tamara 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 11.53
19 Paľovčiková LeaPaľovčiková Lea 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 11.58
20 Macejková EliškaMacejková Eliška 07 07 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 8 12.60
21 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 08.04
22 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 08.53
23 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 08.71
24 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 08.73
25 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 08.79
26 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 08.89
26 Duhačková AlexandraDuhačková Alexandra 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 08.89
28 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 08.91
28 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 08.91
30 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5 08.93
31 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 08.95
32 Bandíková LeaBandíková Lea 05 05 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 4 09.05
32 Trnovská LindaTrnovská Linda 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 09.05
34 Baculáková NinaBaculáková Nina 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 09.07
35 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 09.14
36 Baranková TamaraBaranková Tamara 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 09.20
37 Mazuráková DenisaMazuráková Denisa 06 06 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 7 09.26
38 Repáčová AdrianaRepáčová Adriana 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 09.29
39 Gottwaldová SofiaGottwaldová Sofia 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 09.32
40 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 09.34
41 Briešková JohanaBriešková Johana 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 09.41
42 Benková NikolaBenková Nikola 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.42
43 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 09.47
44 Korduliaková NatáliaKorduliaková Natália 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 09.52
45 Klačanská EllaKlačanská Ella 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 09.53
46 Lörinčíková NelaLörinčíková Nela 05 05 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 09.54
47 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 09.56
48 Hrubá NikolaHrubá Nikola 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 09.57
48 Majtáňová NatáliaMajtáňová Natália 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 6 09.57
48 Ržoncová AnnaRžoncová Anna 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.57
51 Lišková NaďaLišková Naďa 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 09.62
52 Píšová MonikaPíšová Monika 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.63
53 Jarošová NinaJarošová Nina 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.65
54 Gužiňáková AnetaGužiňáková Aneta 06 06 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 2 09.67
55 Altániová SimonaAltániová Simona 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.71
56 Štedráková KarinŠtedráková Karin 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.73
57 Fuchsová TerezaFuchsová Tereza 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.77
58 Boldizsárová Veronika Boldizsárová Veronika 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 09.78
59 Paulovičová AndreaPaulovičová Andrea 07 07 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 09.82
60 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 07 07 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 09.83
61 Kučerová AdriánaKučerová Adriána 06 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 2 09.87
62 Vozárová KláraVozárová Klára 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 09.91
62 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 09.91
64 Gabajová TimeaGabajová Timea 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.98
64 Bratková LýdiaBratková Lýdia 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 2 09.98
64 Smidová SimonaSmidová Simona 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 09.98
67 Kováčová VeronikaKováčová Veronika 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 09.99
Kuncová Karin Kuncová Karin 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 7 DNS

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále 1 (ne, 3.6.2018 - 12:15) Vietor: +2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 08.41 11.00
2 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 08.53 9.00
3 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 08.63 8.00
4 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 08.80 7.00
5= Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 1 08.85 6.00
5= Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 08.85 5.00
7 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 8 08.93 4.00
8 Duhačková AlexandraDuhačková Alexandra 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 7 08.97 3.00
Poznámky:
60m - Mladšie žiačky :: Finále A
Celkom 8 pretekárov
Finále 2 (ne, 3.6.2018 - 12:17) Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5 08.71 2.00
2 Trnovská LindaTrnovská Linda 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3 08.82 1.00
3 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 08.89
4 Bandíková LeaBandíková Lea 05 05 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 7 09.00
5 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 09.10
6 Baculáková NinaBaculáková Nina 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.17
7 Baranková TamaraBaranková Tamara 06 06 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 09.26
8 Mazuráková DenisaMazuráková Denisa 06 06 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 1 09.28
Poznámky:
60m - Mladšie žiačky :: Finále B
Celkom 8 pretekárov